PDA

View Full Version : τουμπα live!!


zitsos
20-07-2009, 11:44
Σήμερα το πρωί κατα της 8.30 βρισκόμουνα σε επαρχιακό δρόμο δηλεσι-οινοφητα με το βουβού , μπροστά μου δύο παπακια , το ενα με μια κοπελιτσας-ελα σας θελω σοβαρους-με κράνος και το αλο με ενα παλικάρι με τον χαρτοφίλακα στην πλάτη ακράνοτο.
Αρχίζω εγώ τα πατερηματα μου στην κυρα μου που ητανε διπλα μου, τα κολοπαιδα δεν φωραν κράνοι κ.τ. ταυτοχρονα βλέπω το παπακι με τον πιτσιρικα να περνει μία στροφουλα κλιστη κάπος παράξενα ξερετε η γραμη να βγαζει στο χοραφι και κατι να πάει στραβα ητανε και κατηφόρα και το μπροστινο απο παπι δεν ειναι και οτι καλητερο και οπως στα μοτο gp εχουμε χαιντ σαουν καπος ετσι το λενε το διπλομα του τιμονιου και την επαφη το σωματος με την ασφαλτο, δεν κρύβω οτι λιγο χ...α!!η καρδια μου σφυχτικε!
Εφτυχος ειχαμε κανονικη αποσταση και μπορεσα να σταματησω εγκερα και αυτός πυγενε με λιγα χλμ!
Κατεβενω κάτω σταματαω την κυκλοφορία συκώνω το παλικάρι ευτηχός δεν ειχε χτυπισει πουθενα μονο χερι λιγο και το τραυματικο σοκ του ατυχηματος!!μετα σηκώνω και το παπι -ειχα να πιασω παπι, τη θημηθηκα-ευτηχος και αυτο δεν ειχε παθει και τιποτα γρατζουνιες!!
Τον βαζω να καθησει να ηρεμησει ,αλλα παιδια δεν αντεξα και με καλο τροπο του την ειπα..
-Ρε παληκαρι μου κρανακι γιατι δεν φωράς ; εγώ εχω μεγαλη μηχανη και το φωράω σηνέχεια!
-εδω τοχω στην μπαγαζιερα ! μου λεει!
-Στο κεφαλι πρεπει να το έχεις , οταν θα πεσεις δεν θα σε παρουν τηλ να σου το πουνε και εσυ να το βάλεις!απο δω και περα να το φωράς καθε μερα!
Αφου του εβαλα και μπροστα το παπι και συγουρευτικα οτι ητανε καλα δεν ηθελε να τον πάω καπου εφυγα με την σηνηδηση οτι θα σηνετηζότανε απο το δωρο που του εκανε η τυχη να φαει τουμπα χωρίς κράνος και να την βγάλει καθαρή!!!!
Αυτα καλοκαιριατικα και εχουμε ακομα αντε καλα να περναμε και να προσέχουμε!!! :cool:

vasorfa
20-07-2009, 11:52
Τέλος καλο....ολα καλα.....προς γνωση και συμορφωση........;)

Arkas
21-07-2009, 00:46
Μπράβο Ζίτσο!
Έπραξες άριστα!!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
21-07-2009, 01:36
-Ρε παληκαρι μου κρανακι γιατι δεν φωράς ; εγώ εχω μεγαλη μηχανη και το φωράω σηνέχεια!
-εδω τοχω στην μπαγαζιερα ! μου λεει!
-Στο κεφαλι πρεπει να το έχεις , οταν θα πεσεις δεν θα σε παρουν τηλ να σου το πουνε και εσυ να το βάλεις!απο δω και περα να το φωράς καθε μερα!
Αφου του εβαλα και μπροστα το παπι και συγουρευτικα οτι ητανε καλα δεν ηθελε να τον πάω καπου εφυγα με την σηνηδηση οτι θα σηνετηζότανε απο το δωρο που του εκανε η τυχη να φαει τουμπα χωρίς κράνος και να την βγάλει καθαρή!!!!
Αυτα καλοκαιριατικα και εχουμε ακομα αντε καλα να περναμε και να προσέχουμε!!! :cool:



.....σωστόοοοοοοοοος ο Ζίτσος .........http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

NLS
21-07-2009, 01:42
καλά του έκανες

άραγε έφυγε με κράνος;

vp_68
21-07-2009, 17:31
:sm8::sm5::sm8::sm5:

Ελπίζω να έβαλε μυαλό..!!!!

arisxios
21-07-2009, 19:29
Τέλος καλό όλα καλά !!!!!

EOD-K9
21-07-2009, 19:41
:sm8::sm5::sm8::sm5:

Ελπίζω να έβαλε μυαλό..!!!!


ΜΠΑΑΑ !!!

gsmaniac
21-07-2009, 19:57
:sm8::sm5::sm8::sm5:

Ελπίζω να έβαλε μυαλό..!!!!
Δεν υπαρχει περιπτωση,το θεμα ειναι να μην φυγει το τζελ:yzκαι χαλασει η κομμωση.ειναι τοσοι που κυκλοφορουν ξεκρανωτοι που αισθανομαι ΟΥΦΟ :hmmm:

Gazi
21-07-2009, 20:43
END GOOD,EVERYTHING GOOD (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ - ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ)...

zitsos
22-07-2009, 16:59
kυριοι εγώ συμφωνώ μαζί σας και δεν σας κρύβω ότι με τόσα που βλέπουμε καθημερινά κοντεύω να πάθω ανοσία!!!αλλα θα ήθελα πολύ να βρεθω σε ενα μπλοκο με μπάτσους για να δώ τη ##### δηκαιολογίες θα ακουγα απο ολους που θα πιάνανε χωρίς κράνος!!!και επήσης θα ηθελα να πάρω μια σηνεντευξη απο εναν ακρανοτο οδυγο!!!θα μου πεις τη θα καταλάβεις και τη θα καταλάβουν αλλα να το λέμε τώρα!!!;)

Arkas
25-07-2009, 11:56
Δεν υπαρχει περιπτωση,το θεμα ειναι να μην φυγει το τζελ:yzκαι χαλασει η κομμωση.ειναι τοσοι που κυκλοφορουν ξεκρανωτοι που αισθανομαι ΟΥΦΟ :hmmm:
Κωστή, να μια καλή ιδέα: μαζί με τις καρτούλες του Gs forum, να τους δίνεις και δικές σου κάρτες...
Κι' αν σού κάτσει;;;:sm7:

gsmaniac
28-07-2009, 15:15
Κωστή, να μια καλή ιδέα: μαζί με τις καρτούλες του Gs forum, να τους δίνεις και δικές σου κάρτες...
Κι' αν σού κάτσει;;;:sm7:
Αυτοι φιλε ειναι οι καλυτεροι πελατες,γιατι ερχονται μονοι τους:sm7::sm7::sm7:

wolferin
28-07-2009, 15:20
δυστυχως δεν βαζουν μυαλο

Hondakias
28-07-2009, 15:47
Ωραια του τα ειπες φιλτατε Ζίτσο!:sm4:

Hondakias
28-07-2009, 16:17
Ωπα παιδιά εμείς κάνουμε λάθος μου φαίνετε . Στα περισσότερα ατυχήματα χτυπάμε τον αγκώνα και όχι το κεφάλι ,να γιατί δεν φορανε κράνος χαχαχα. Και το τζελ που το βάζετε και αφτο να χαλάσουν το καρφάκι που φαγανε μισή ώρα μπροστά στον καθρέφτη για να το φτιάξουν , και να πάει στην κοπελιά με μαλλί λες και τον έχει περάσει ένα χαίρει η αγελάδα τι λέτε τώρα αυτά δεν γίνονται. Όταν ο θεός μοιράζει μυαλά κάποιοι κρατανε ομπρέλα:cool:

Bolero
28-07-2009, 20:44
Ωραια του τα ειπες φιλτατε Ζίτσο!:sm4:




:sm5:

skippybi
28-07-2009, 22:41
εσύ καλό άνθρωπο...:sm4:

εμείς καλό άνθρωπο... :sm8:


αυτός καλό λαλάκα... :sm1: