PDA

View Full Version : Γατα Χαριζετε


xenos
31-07-2013, 10:54
Επειδή είμαστε φιλόζωη κ δεν είμαστε απο τα άτομα που αφήνουν τα ζώα τους στις αλάνες κ στα χωράφια κ στους δρόμους μέσα σε τσουβάλια αποφασίσαμε να βρούμε ενα σπίτι για την γάτα μας.Χαρίζετε γάτα που ακούει στο όνομα Μισακι-Μισι,ετών 5.Δεν είναι ράτσας αλλά έχει μεγαλώσει εξ ολοκλήρου μέσα στο σπίτι κ έχει μάθει να συμβιώνει κ με μικρά σκυλάκια.Αν εχω καταλάβει καλά θα δοθούν κ όλα τα πράγματα τα συνοδευτικά (βαλιτσάκι μεταφοράς & το κουτί της άμμου).
Αν κάποιος επιθυμεί να την πάρει ο ίδιος η' ξέρει κανέναν που να θέλει ας στείλει μνμ.
Ευχαριστώ

ARGI
31-07-2013, 11:16
Mπράβο Ξενοφών !:ye02:
Ωραία κίνηση...
:re25::re25::re25:

Al Bandy
31-07-2013, 14:11
Και γιατί την δίνετε, αν επιτρέπεται, ρε παιδιά?

aeriko
31-07-2013, 14:16
Και γιατί την δίνετε, αν επιτρέπεται, ρε παιδιά?
Το γράφει, επειδή είναι φιλόζωοι:wha13::wha13::wha13:

xenos
31-07-2013, 15:31
Η γάτα υπήρχε στην σχέση μου....αλλα επειδή δεν μπορώ τις γάτες κ δεν μπορώ να συμβιώσω μαζί της κ επειδη δεν θέλω να φτάσω στη φράση "η΄το γατί η' εγώ" πήραμε την απόφαση θα δώσουμε την "αγαπημένη" μου γάτα για να πάρουμε στην συνέχεια ενα σκυλακι

alx_k
31-07-2013, 16:03
Και αργότερα που θα γεννηθεί η ανάγκη για άλλο κατοικίδιο το σκυλάκι θα τραβήξει τον δρόμο της γάτας...:rolleyes:

Ας μην ξεχνάμε πάντως πως γάτα και σκύλος μπορούν να ζήσουν σε πλήρη αρμονία.

Όπως και έχει εύχομαι η γατούλα να βρει τον δρόμο της.

Εστάλη από ΤΑΠΑΤΟΚ-ΤΑΠΑΤΟΚ!

xenos
31-07-2013, 17:22
Μάλλον φίλε Αλέξανδρε, με παρεξήγησες,δεν δίνω το κατοικίδιο γιατί το βαρέθηκα κ θα πάω να πάρω ένα άλλο για να περάσω τον χρόνο μου μαζί του μέχρι να βρω κάτι άλλο,δεν το βλέπω σαν παιχνίδι ούτε κ κάτι για να σκοτώνω την ώρα μου,η΄ να ξεσπάω πανω του οταν εχω τα νευρα μου,οπως ανεφερα κ στο αρχικο μου ποστ,η γατα μας έχει μάθει να συμβιώνει κ με μικρά σκυλάκια-γιατι είχαμε κ ένα μικρο σκυλακι το οποίο έφυγε απο γερατειά...

squad
14-08-2013, 09:29
την γατα την εχεις 5 χρονια?

gandreas
22-08-2013, 11:55
Διαβαζει κανένας τα προηγούμενα ποστ? Τα λενε ολα.😉
Αν κυνηγάει περιστέρια την θελω....:eek::D:banghead:

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 4

Al Bandy
22-08-2013, 14:46
Μακάρι να μπορούσα να την πάρω εγώ αλλά είμαστε μακριά και έχει και καράβι στην μέση.
Έχω οχτώ γάτες. Τι οχτώ τι εννιά? Σιγά! Την ραγίζει η καρδιά μου την καημενούλα! :(