PDA

View Full Version : AN ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ BMW AIRFLOW 2?


tasosbob
05-08-2013, 13:14
Καλημερες,η ερωτηση μπαινει για λογαριασμο φιλου ο οποιος εχει ενα σετ BMW AIRFLOW 2 σε μαυρο χρωμα.Το σετ ειναι φορεμενο λιγο περσι το καλοκαιρι και ξερωντας τι ψειρας ειναι πιστευω οτι ειναι σε αριστη κατασταση.Το μπουφαν Νο52 και το παντελονι Large.
Σκεφτεται να τα δωσει στα 200 ευρω και τα 2 μαζι που νομιζω ειναι καλη τιμη.....
Επειδη δεν το ''εχει'' με ιντερνετ και τηλεφωνα αν υπαρξει ενδιαφερον να μου τα στειλει και να τα δει καθε ενδιαφερομενος,φωτο λιγο δυσκολα αλλα θα δουμε τι θα κανουμε....
Παρακαλω οποιος εχει πραγματικο ενδιαφερον και οχι απλα να περασει την ωρα του
Για μεγεθη κτλ καλα ειναι να τα προβαρει οποιος θελει η' εναλλακτικα στο size chart της bmw

gentleman
14-08-2013, 12:59
Ενδιαφερον η προταση αλλα χωρις φωτο δυσκολα να εκδηλωσω ενδιαφερον αν μπορεις να ανεβασεις τιποτα καλο θα ηταν ! Ευχαριστω εκ των πρωτερων !:ye33:

tazman
14-08-2013, 18:43
Καλημερες,η ερωτηση μπαινει για λογαριασμο φιλου ο οποιος εχει ενα σετ BMW AIRFLOW 2 σε μαυρο χρωμα.Το σετ ειναι φορεμενο λιγο περσι το καλοκαιρι και ξερωντας τι ψειρας ειναι πιστευω οτι ειναι σε αριστη κατασταση.Το μπουφαν Νο52 και το παντελονι Large.
Σκεφτεται να τα δωσει στα 200 ευρω και τα 2 μαζι που νομιζω ειναι καλη τιμη.....
Επειδη δεν το ''εχει'' με ιντερνετ και τηλεφωνα αν υπαρξει ενδιαφερον να μου τα στειλει και να τα δει καθε ενδιαφερομενος,φωτο λιγο δυσκολα αλλα θα δουμε τι θα κανουμε....
Παρακαλω οποιος εχει πραγματικο ενδιαφερον και οχι απλα να περασει την ωρα του
Για μεγεθη κτλ καλα ειναι να τα προβαρει οποιος θελει η' εναλλακτικα στο size chart της bmw
Αν μου κανει ενδιαφερομαι 1,89 και 95kgr :ye33:

tasosbob
14-08-2013, 21:10
Ενδιαφερον η προταση αλλα χωρις φωτο δυσκολα να εκδηλωσω ενδιαφερον αν μπορεις να ανεβασεις τιποτα καλο θα ηταν ! Ευχαριστω εκ των πρωτερων !:ye33:

Ξέρω φίλε μου αλλα ειναι "τεχνικό" το πρόβλημα θα το προσπαθήσω

phoenix
14-08-2013, 21:45
Επειδή εχω το σετ αυτο δυο λόγια θα πω
Ειναι τσάμπα η τιμη
Καταπληκτικά ρούχα

jmar
14-08-2013, 22:14
Δηλώνω ενδιαφέρον έχει φίλος το 52 σε μπουφάν και θα το δοκιμάσω την παρασκευη και σου λέω ;)


Sent from my Hand using Fingers

g.demoulas
15-08-2013, 15:50
Το 52 για τον 1,89 ειναι κοντό !!!!

tazman
15-08-2013, 23:43
Το 52 για τον 1,89 ειναι κοντό !!!!
Ευχαριστω !

tasosbob
15-08-2013, 23:50
Δηλώνω ενδιαφέρον έχει φίλος το 52 σε μπουφάν και θα το δοκιμάσω την παρασκευη και σου λέω ;)


Sent from my Hand using Fingers

Παίδες είμαι εκτός Αθηνών και γυρναω τέλος Αυγούστου. Επειδη εχει εκδηλωθεί ενδιαφέρον και με πμ απο tazman και απο jmar(στο τοπικ) θα μιλήσουμε όταν γυρίσω Αθήνα για να δω τι μπορω να κάνω και με φωτο. (Αν ισχυει αυτο που λεει ο φιλοσ για το 1.89 τοτε εχεισ προτεραιοτητα jmar)Δεν έχω πάντα Ίντερνετ για αυτο να είστε υπομονετικοι

tasosbob
30-08-2013, 21:36
Παρακαλώ να κλειδώσει μίλησα με τον Γιάννη(jmar) και αν του κάνει εχει καλώς, αλλα το τοπικ ας κλειδώσει.
Ευχαριστω το φόρουμ για την φιλοξενία