PDA

View Full Version : SOS γυναικειο πατελονι


MAVROS
25-09-2013, 18:13
Λοιπον θελω βοηθεια αμεσα....
Ψαχνω πατελονι γυναικειο μεχρι 150ε (περιπου) που να ειναι 4 εποχων,με αφαιρουμενη επενδυση και να ειναι πληρως αδιαβροχο....Σχεδιαζω εκδρομη Σερρες στις 28 Οκτωμβρη-Αρα λογικα θα εχει και βροχη-..
Οπως καταλαβαινετε αν γινει λουτσα απο βροχη και δεν θα ανεβει ξανα χειμωνα και θα με πριζει ολο το 4ημερο....
Οι παθοντες με καταλαβαινουν...οσο για τους αλλους ΜΑΚΡΙΑ απο γυναικεια ΓΚΡΙΝΙΑ....:u60::u60::u60:

apk
25-09-2013, 18:41
Μήπως παίζει στο Motoraid κανένα Probiker?

Gemat
25-09-2013, 19:21
Λοιπον θελω βοηθεια αμεσα....
Ψαχνω πατελονι γυναικειο μεχρι 150ε (περιπου) που να ειναι 4 εποχων,με αφαιρουμενη επενδυση και να ειναι πληρως αδιαβροχο....Σχεδιαζω εκδρομη Σερρες στις 28 Οκτωμβρη-Αρα λογικα θα εχει και βροχη-..
Οπως καταλαβαινετε αν γινει λουτσα απο βροχη και δεν θα ανεβει ξανα χειμωνα και θα με πριζει ολο το 4ημερο....
Οι παθοντες με καταλαβαινουν...οσο για τους αλλους ΜΑΚΡΙΑ απο γυναικεια ΓΚΡΙΝΙΑ....:u60::u60::u60:

Αγορασε κανονικο παντελονι μηχανης ΜΑΖΙ ΤΗΣ! Πηγαινε την σε μοτοκαταστημα να δοκιμασει! SOS ! Οχι απο ιντερνετ! Ή τελικα ας δοκιμασει και αν σου φανει ακριβο, αγορασε αυτο που της αρεσε ΑΚΡΙΒΩΣ απο το ιντερνετ.

ΟΧΙ 4 Εποχων!! Αυτα ειναι 1ον ακομψα και 2ον αν βρεξει η γυναικα σου θα μεινει στεγνη αλλα το παντελονι θα γινει κ@λος! Αγορασε επιπλεον αδιαβροχο.

Μην επιμενεις οτι αυτο που της αρεσει ειναι λεπτο- χοντρο- μικρο μλκια κλπ... αφου αυτο της αρεσει αυτο θα το φορεσει! Αν επικρατησει η λογικη και οχι το γουστο της ....θα το φορεσει η ντουλαπα για λιγα χρονια και μετα θα το βαλεις σε αγγελια!

Εχω ΜΕΓΑΛΗ πειρα σε γυναικεια παντελονια! Μην κανεις τα λαθη μου!:yz

MAVROS
25-09-2013, 22:05
για το νουμερα αυτο ακριβως θα κανω...την πατησα ειδη μια φορα το καλοκαιρι...
Αλλα τι εννοεις θα γινει κ...ς??Αν ειναι αδιαβροχο ποιο το προβλημα?

Gemat
25-09-2013, 23:46
για το νουμερα αυτο ακριβως θα κανω...την πατησα ειδη μια φορα το καλοκαιρι...
Αλλα τι εννοεις θα γινει κ...ς??Αν ειναι αδιαβροχο ποιο το προβλημα?

Τα παντελονια "ολα σε 1" ειναι κρυα τον χειμωνα, ζεστα το καλοκαιρι και αδιαβροχα ...οπως ακριβως και τα μπουφαν μας. Ναι μεν δεν περναει το νερο, αλλα μετα απο μια γερη βροχη χρειαζεται μια βδομαδα στο σχοινι για να στεγνωσει. Αν λοιπον το φορεσεις την επομενη μερα και εχει κρυο, θα παγωσεις...
Γενικα τα "ολα σε ενα" δεν ειναι σε τιποτα εξαιρετικα. Απλα συμβιβαζεσαι με 1 ρουχο.

Εκτος απο αυτο, με τις πρωτες βροχες , οι σκονισμενοι δρομοι γεμιζουν λασπες και τα ρουχα λερωνουν ασχημα.

Με το αδιαβροχο σου δινεται η δυνατοτητα να εισαι εντελως στεγνος και καθαρος και επιπλεον τα "απλα" παντελονια ειναι λιγο κομψοτερα.

Εγω εχω αγορασει ολοσωμα αδιαβροχα ,κανα δυο νουμερα μεγαλυτερα απο αυτο που φοραμε, ωστε να μπαινοβγαινουν ευκολα και γρηγορα με κρανη γαντια κλπ.

squad
27-09-2013, 18:17
σωστος ο gemat :ye02:

Papadopaidi
27-09-2013, 22:33
Macna orbit ΤΟ παντελονι.Το φοραει 2χρονια η γυναικα κ πλενεται στο πλυντηριο κ αφαιρουμενη επενδυση ;);)

squad
27-09-2013, 22:49
Macna orbit ΤΟ παντελονι.Το φοραει 2χρονια η γυναικα κ πλενεται στο πλυντηριο κ αφαιρουμενη επενδυση ;);)

τιμη??

Gemat
27-09-2013, 22:56
τιμη??

Macna Orbit Textile Pant - FC-Moto Shop (http://www.fc-moto.de/Macna-Orbit-Textile-Pant)

MAVROS
28-09-2013, 00:31
Ειναι αδιαβροχο?

squad
28-09-2013, 09:53
Macna Orbit Textile Pant - FC-Moto Shop (http://www.fc-moto.de/Macna-Orbit-Textile-Pant)

ποιο νουμερο εχετε παρει?τι διαστασεις εχει η γυναικα σου.

griv_gs
29-09-2013, 09:31
Τα παντελονια "ολα σε 1" ειναι κρυα τον χειμωνα, ζεστα το καλοκαιρι και αδιαβροχα ...οπως ακριβως και τα μπουφαν μας. Ναι μεν δεν περναει το νερο, αλλα μετα απο μια γερη βροχη χρειαζεται μια βδομαδα στο σχοινι για να στεγνωσει. Αν λοιπον το φορεσεις την επομενη μερα και εχει κρυο, θα παγωσεις...
Γενικα τα "ολα σε ενα" δεν ειναι σε τιποτα εξαιρετικα. Απλα συμβιβαζεσαι με 1 ρουχο.

Εκτος απο αυτο, με τις πρωτες βροχες , οι σκονισμενοι δρομοι γεμιζουν λασπες και τα ρουχα λερωνουν ασχημα.

Με το αδιαβροχο σου δινεται η δυνατοτητα να εισαι εντελως στεγνος και καθαρος και επιπλεον τα "απλα" παντελονια ειναι λιγο κομψοτερα.

Εγω εχω αγορασει ολοσωμα αδιαβροχα ,κανα δυο νουμερα μεγαλυτερα απο αυτο που φοραμε, ωστε να μπαινοβγαινουν ευκολα και γρηγορα με κρανη γαντια κλπ.
:ye31::ye31:

Gemat
29-09-2013, 15:12
ποιο νουμερο εχετε παρει?τι διαστασεις εχει η γυναικα σου.

εγω δεν εχω κανενα ρουχο macna. Η γυναικα μου φοραει Τ2 μεγεθος σε bering που της αρεσουν περισσοτερο απο τα πολλα αλλα που δοκιμασε...Ειναι 1.73 και περιπου 65 κιλα.