PDA

View Full Version : Ανταλλαγή F650GS 2008 ή/και KYMCO DOWNTOWN 2010 με 1200GS


alexdafy
10-11-2013, 21:37
Καλησπέρα
Είμαι καινούριος στην παρέα σας και σχετικά καινούριος κάτοχος ενός BMW F650GS μοντέλο 2008. Ο λόγος που ανεβάζω την αγγελία δεν είναι ότι βιάζομαι ή ''καίγομαι'' να πουλήσω τη μηχανή, αλλά μάλλον ότι οδηγώντας την είμαι τόσο ικανοποιημένος από αυτή που θέλω να αναβαθμιστώ σε κάτι μεγαλύτερο. Είδα αρκετούς φίλους στο forum να θέλουν να κάνουν το αντίθετο, για τους δικούς τους λόγους, και έτσι αν εκδηλωθεί ενδιαφέρον θα χαιρόμουν να το συζητήσουμε.
Η μηχανή έχει 22500 χιλιόμετρα, όλα τα service στην BMW στη Λάρισα (τα παιδιά εκεί τη γνωρίζουν και μπορούν να το επιβεβαιώσουν). Είναι σε άριστη κατάσταση και φυσικά αν γίνει ανταλλαγή θα πρέπει και η άλλη μηχανή να είναι σε εξίσου καλή κατάσταση.
Από extra διαθέτει θερμαινόμενα grips, ABS, ψηλή ζελατίνα (και την εργοστασιακή), κάγκελα, βαλιτσάκι 48lt, υπολογιστή ταξιδιού, σέλα comfort (και την εργοστασιακή) και κλειδαριά.
Επίσης, αν κάποιος ενδιαφέρεται για scooter υπάρχει και ενα KYMCO DOWNTOWN 2010 σε αρκετά καλή κατάσταση, χωρίς ABS, με βαλίτσα 48lt.
Φωτογραφίες θα ανεβάσω σύντομα.
Η μηχανή που θα με ενδιέφερε είναι ένα 1200GS, μοντέλο 2007+. Όσον αφορά σε χρήματα και τιμές, αν εκδηλωθεί ενδιαφέρον, φυσικά θα καλύψω την όποια διαφορά προκύψει ανάμεσα στο F650 και στο 1200GS. Όσον αφορα στο KYMCO η τιμή του είναι στα 2800 ευρώ.
Υ.Γ. Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ από τους παλιότερους που με το καλημέρα στο forum ανεβάζω αγγελία..

silvestros
10-11-2013, 21:53
:wh13: είσαι τυχερός τα παιδιά του φόρουμ στη θεσσαλία είναι σπέσιαλ θα σε βοηθήσουν αν το θελήσεις.

alexdafy
10-11-2013, 22:01
Ευχαριστώ!
Αν υπάρχουν Λαρισαίοι στο forum θα χαρώ να γνωριστούμε και από κοντά.

alexdafy
10-11-2013, 22:28
Ξέχασα να αναφέρω οτι η f650gs διαθέτει κ κεντρικό σταντ εργοστασιακό καθώς και τη βάση για το νέο tankbag της Wunderlich Elephant 15-25lt. Επίσης, έχει καινούρια τακάκια και βιβλίο service στην ΒΜW Παπαδόπουλος στη Λάρισα.