PDA

View Full Version : Καλωσόρισμα!


ortho
10-11-2013, 23:59
Λαμβάνω την τιμή να καλωσορίσω τη δημιουργία της ενότητας από τους διαχειριστές!

Ελπίζω κ εύχομαι να αφεθούμε εδώ απερίσπαστοι να γράφουμε, να σχολιάζουμε, να διαπληκτιζόμαστε, να τα ξαναβρίσκουμε όσοι πιστεύουμε ότι η ζωή δεν είναι μόνο λάδια, ξύδια και λάστιχα.

Η πολιτική πραγματικότητα κι επικαιρότητα επηρεάζει όλες τις εκφάνσεις της καθημερινότητας και της ζωής μας!


Καλή αρχή κι ελπίζω να σταματήσει η διχόνοια με πρόσχημα τα πολιτικά θέματα!





:re25::re25::re25::re25::re25::th11:

N4pSt3R
11-11-2013, 00:00
Καλορίζικη και μακάρι να είναι άξια τον προσδοκειών της!!!

yannis
11-11-2013, 00:06
:):):)

Και τώρα τι θα κάνουμε χωρίς βαρβάρους;;;;;:lo19:

ortho
11-11-2013, 00:07
:):):)

Και τώρα τι θα κάνουμε χωρίς βαρβάρους;;;;;:lo19:


Σταμάτα γκρινιάρη!:lo19::lo19::lo19:

AKIS_21
11-11-2013, 00:21
kafedaki kaneis???:lo20:

commander
11-11-2013, 00:36
καλοταξιδι να ειναι και παντα ορθια...!!!!!!

yannis
11-11-2013, 12:23
Σταμάτα γκρινιάρη!:lo19::lo19::lo19:

Μην το λες!!!!
Για θυμήσου... όταν γκρίνιαζα παλιά για τις "εθνικιστικές κορώνες" και μετά για τα "επαναστατικά καλέσματα".
Οι μεν πρώτοι, στην προ κρίσης εποχή, νόμιζαν πως είχαν πιάσει τον πάπα από τα @ρχίδια και έκοβαν κι έραβαν. Μετά ήρθε η κρίση και έχασαν αυγά, πασχάλια, εθνικές περηφάνιες και λοιπά εξαπτέρυγα.
Που πήγαν οι "στυλοβάτες" των πατροπαράδοτων συνηθειών (ρουσφέτια, βόλεμα κλπ);;;
Κάποιοι πήγαν στον συριζα μπας και κρατήσουν την δ.υ. βολή τους και άλλοι πήγαν στην χα και σιγοντάριζαν τα φασισταριά. Ως που το παράκαναν και τους ψιλοφοβήσανε. Όχι βέβαια πολύ (να υπάρχει ο μπαμπούλας) μην χαθούν και οι εφεδρείες.
Πριν το "μάζεμα" και αφού το είχαν παραξεφτιλίσει και μαζί και μας, εφ' όσον με την κάθε ευκαιρία το παίζανε "φιλαράκια", άρχισε και η κόντρα. Αφορμή φυσικά ήταν το κορυφαίο τους έγκλημα η δολοφονία του Φύσσα.
Ζοριστήκανε, όπως θυμάσαι, αλλά πέρασαν στην αντεπίθεση με παραπληροφόρηση και εφεδρείες απόστρατων και κοντυλοφόρων.
Δυσωδία, που όπως είναι φυσικό η αποφορά της δηλητηρίαζε και τον αέρα που ρούφαγαν και τα μοτόρια και τα πλεμόνια μας.
Τότε φάνηκαν λοιπόν όοοοολοι αυτοί οι "ενοχλημένοι" και ξαφνικά απέκτησαν αισθητική!!!!
Κατά την προσφιλή τους τακτική, άρχισαν τον ύπουλο πόλεμο. Είπαμε, άλλο παντελόνια, άλλο καλσόν παραλλαγής...
Πιέσεις προς το φόρουμ για φίμωση όσων τους έκραζαν και φυσικά όπως καταλαβαίνεις ήμουν από τους πρώτους (αν όχι ο πρώτος) στην "προτίμηση" τους.
Όσο δεν γινόταν αυτό, πέρασαν σε άλλη επιλογή. Τους έφταιγαν τα "πολιτικά" θέματα, λες και στα υπόλοιπα είναι αξιόλογα άτομα και λαμπρύνουν με την παρουσία τους τον χώρο!!!!
Εδώ πια είχαν συμπαραστάτες περισσότερους αφού στόχος ήταν και ο Γιώργος. Οι παλιότεροι γνωρίζουν πως έχω διαφορετικές απόψεις, όμως αλίμονο αν συμφωνήσω στην φίμωση οποιουδήποτε. Ακόμα και τα φασισταριά έχουν δικαίωμα έκφρασης. ΔΕΝ έχουν δικαίωμα υποστήριξης άνομων πράξεων.
Βρέθηκε λοιπόν η λύση.
Δεν φιμώνεται κανείς αλλά η στοχοποιημένη ενότητα βρέθηκε χωμένη και κρυμμένη πίσω από την πόρτα του καμπινέ...
Μια χαρά!!!! Έτσι όταν θα έρχονται οι συνήθεις πορδίτσες στον φυσικό τους χώρο θα έχουμε και εξαερισμό.
Για να τους δούμε λοιπόν, τώρα θα βρουν άλλη δικαιολογία για την προπαγάνδα τους ή επιτέλους θα χωθούν στις τρύπες τους;;
Το μέλλον θα δείξει.

ΥΓ. Για να είμαι ειλικρινής, σκέφτηκα πολλές φορές να μην ανακατεύομαι με τους πίτουρες. Δεν είχα και όρεξη να σπαταλάω χρόνο σε άχρηστους. Έλα όμως που όλοι οι φίλοι που εκτιμούσα,συμφωνούσαν με την στάση μου!!!! Ε, είπαμε να συνεχιστεί το κράξιμο, ώσπου έπιασε τόπο. Εμείς λοιπόν καλά περνάγαμε και καλά θα περνάμε ακόμα και αν χρειαστεί, όποτε έχουμε χρόνο να χαβαλεδιάζουμε με τους "πονεμένους" και "ενοχλημένους".
:ye33:

GeorgeP
11-11-2013, 14:43
:):):)

Και τώρα τι θα κάνουμε χωρίς βαρβάρους;;;;;:lo19:

χωρις βαρβαρους ειπες? κι εγω τι κανω εδω?:p:p:p

Και για να καταλαβω, εδω σε αυτην την ενοτητα θα ανεβαζουμε οτι πολιτικο νοιωθουμε οτι πρεπει να ανεβασυμε σωστα? Και φυσικα θα το συζηταμε........σωστα????

Τα προηγουμενα που ειναι στην ενοτητα ''επικαιροτητα'' θα μεταφερθουν σε αυτην εδω ως ολοκληρα νηματα φανταζομαι για να συνεχισουμε να συζηταμε μεσα σε αυτα...σωστα?

Αν ειναι ετσι μπινγκο.......:)

Για να δουμε τι θα δουμε........

ortho
11-11-2013, 14:53
Μην το λες!!!!
...................
Εδώ πια είχαν συμπαραστάτες περισσότερους αφού στόχος ήταν και ο Γιώργος. Οι παλιότεροι γνωρίζουν πως έχω διαφορετικές απόψεις, όμως αλίμονο αν συμφωνήσω στην φίμωση οποιουδήποτε. Ακόμα και τα φασισταριά έχουν δικαίωμα έκφρασης. ΔΕΝ έχουν δικαίωμα υποστήριξης άνομων πράξεων.
Βρέθηκε λοιπόν η λύση.
Δεν φιμώνεται κανείς αλλά η στοχοποιημένη ενότητα βρέθηκε χωμένη και κρυμμένη πίσω από την πόρτα του καμπινέ...

:ye33:


Εννοείται ότι δε φιμώνεται κανείς. Κι αλίμονο αν είχαμε όλοι την ίδια άποψη! Κάτι θα είχε πάει πολύ στραβά στην εξέλιξη της κοινωνίας....


Δε συμφωνώ ότι η ενότητα είναι χωμένη και κρυμμένη, απλά δε θα έχει πλέον κανείς δικαιολογία να συνεχίσει να διαμαρτύρεται για την πληγωμένη αισθητική του. ;)

yns
11-11-2013, 15:48
Ένα μπράβο στους διαχειριστές που εισάκουσαν την άποψη πολλών μελών και τα θέματα της νέας αυτής ενότητας δεν θα εμφανίζονται ανάμεσα στα λάδια, στα λάστιχα, στις συναντήσεις και στα ταξιδιωτικά. Έτσι πιστεύω να είναι ευχαριστημένοι όλοι. Προσωπικά, όπως έκανα πάντα, θα απέχω από τις συνομιλίες εδώ (όπως έχω επιλέξει να μην παρακολουθώ τηλεόραση ένα πράγμα και να συζητώ πολιτικά μόνο με κόσμο τον οποίo γνωρίζω πολύ καλά και πάντα face to face) και ευελπιστώ η συζήτηση και η παράθεση απόψεων να γίνεται πάντα με πολιτισμένο και κόσμιο κλίμα και να εκτονωθεί η ένταση του τελευταίου διαστήματος.

:ye02:

Serifis-Pap
11-11-2013, 16:44
Καλορίζικη η καινούργια ενότητα :ye02: Ενδιαφέρον :re25::re25: Μπράβο στους διαχειριστές:ye02:

kwstas
11-11-2013, 17:01
Ειναι καλο να συζητιονται ΚΑΙ αυτα τα θεματα στο forum και καλως ηρθε μια τετοιου ειδους ενοτητα....

:wh13:

f1shf1nder33
11-11-2013, 17:22
Που χωθήκατε εδώ μέσα ρε!!!???:D

Σας βρήκα,νομίζατε ότι θα ξεφύγετε!!!???:p

Καλά δεν ήταν και δύσκολο,2 στρέμματα μπάνερ περνάει από την αρχική!!!:cool:

Για να δούμε πως θα πάει το καταγώγι :lo19:

Αν είναι για το καλό του φόρουμ,όλα καλά!!!;)

Καλορίζικη-οι και καλοτάξιδη-οι να είναι και να είμαστε!!!:)

ortho
11-11-2013, 17:34
Είμαστε παιδιά για στέκι ;)
Περάστε κόσμε!

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

yannis
11-11-2013, 17:43
Που χωθήκατε εδώ μέσα ρε!!!???:D

Σας βρήκα,νομίζατε ότι θα ξεφύγετε!!!???:p

Καλά δεν ήταν και δύσκολο,2 στρέμματα μπάνερ περνάει από την αρχική!!!:cool:

Για να δούμε πως θα πάει το καταγώγι :lo19:

Αν είναι για το καλό του φόρουμ,όλα καλά!!!;)

Καλορίζικη-οι και καλοτάξιδη-οι να είναι και να είμαστε!!!:)



:sm7::sm7::sm7:

Μόνο μην αρχίσετε και γράφετε εδώ μέσα για λαδόξυδα και λασπολάστιχα και το κάνετε σαν τα μούτρα σας κι αυτό... ρεμάλια!!!!:D:D:D

GeorgeP
11-11-2013, 17:47
Εγω θα πω τι λαλακια μου κι ας πεσει κατω........
Σωστα επραξαν οι αντμιν με την καινουρια αυτη ενοτητα μονον που υστερει απο ολες τις υπολοιπες.......διοτι δεν παιζει ισαξια με τις αλλες!!
Ο χρηστης πρεπει να μπει απο το κεντρικο μενου αποκλειστικα κι αν κανει το λαθος και το ξεχασει πατωντας ''νεα μηνυματα'' ¨η ''νεες δημοσιευσεις'' δεν βλεπει καν την ενοτητα αυτη.....σαν να μην υπαρχει. Ετσι οι παλιοι πρεπει να ''θυμουνται'' και οι καινουριοι να την ανακαλυψουν και μετα και να την ''θυμουνται''.
Καλο θα ηταν πατωντας μια απο τις παραπανω ενοτητες να υπαρχει στην θεση του ονοματος του νηματος κατι σαν ''νεες δημοσιευσεις στην ενοτητα ταδε''......οχι το καθε νημα της ενοτητας αυτης ξεχωριστα οπως γινοτανε αλλα μια ειδοποιηση στα ''νεα μηνυματα'' ¨η ''νεες δημοσιευσεις'' οτι υπαρχει νεο υλικο στην ενοτητα ''πολιτικη επικαιροτητα...''
Ετσι ο χρηστης θα ενημερωνοταν για την υπαρξη πολιτικου περιεχομενου και δεν θα το περναγε στο ντουκου.....

υπάρχει βεβαια το τρειλερ ψηλα στην καθε σελιδα του φορουμ αλλα ειναι αρκετο? Θα δειξει.......

Ο υπαρχον τροπος ειναι σαν δυο διαφορετικα φορα στο ιδιο φορουμ......το ενα λειτουργει ανεξαρτητα απο το αλλο.......το ενα ειναι κρυμενο το αλλο φανερο σε ολα......γιατι?

αποψη μου........

f1shf1nder33
11-11-2013, 18:08
Είμαστε παιδιά για στέκι ;)
Περάστε κόσμε!

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

Γεια σου γιατρέ μου,για περάστε,για περάστε!!!

:sm7::sm7::sm7:

Μόνο μην αρχίσετε και γράφετε εδώ μέσα για λαδόξυδα και λασπολάστιχα και το κάνετε σαν τα μούτρα σας κι αυτό... ρεμάλια!!!!:D:D:D

Γεια σου Γιάννη θαλασσόλυκε!!!

Εγω θα πω τι λαλακια μου κι ας πεσει κατω........
Σωστα επραξαν οι αντμιν με την καινουρια αυτη ενοτητα μονον που υστερει απο ολες τις υπολοιπες.......διοτι δεν παιζει ισαξια με τις αλλες!!
Ο χρηστης πρεπει να μπει απο το κεντρικο μενου αποκλειστικα κι αν κανει το λαθος και το ξεχασει πατωντας ''νεα μηνυματα'' ¨η ''νεες δημοσιευσεις'' δεν βλεπει καν την ενοτητα αυτη.....σαν να μην υπαρχει. Ετσι οι παλιοι πρεπει να ''θυμουνται'' και οι καινουριοι να την ανακαλυψουν και μετα και να την ''θυμουνται''.
Καλο θα ηταν πατωντας μια απο τις παραπανω ενοτητες να υπαρχει στην θεση του ονοματος του νηματος κατι σαν ''νεες δημοσιευσεις στην ενοτητα ταδε''......οχι το καθε νημα της ενοτητας αυτης ξεχωριστα οπως γινοτανε αλλα μια ειδοποιηση στα ''νεα μηνυματα'' ¨η ''νεες δημοσιευσεις'' οτι υπαρχει νεο υλικο στην ενοτητα ''πολιτικη επικαιροτητα...''
Ετσι ο χρηστης θα ενημερωνοταν για την υπαρξη πολιτικου περιεχομενου και δεν θα το περναγε στο ντουκου.....

υπάρχει βεβαια το τρειλερ ψηλα στην καθε σελιδα του φορουμ αλλα ειναι αρκετο? Θα δειξει.......

Ο υπαρχον τροπος ειναι σαν δυο διαφορετικα φορα στο ιδιο φορουμ......το ενα λειτουργει ανεξαρτητα απο το αλλο.......το ενα ειναι κρυμενο το αλλο φανερο σε ολα......γιατι?

αποψη μου........

Εσύ μην λες λαλακίες!!!:lo19:
Ρε μπας και ήσουν ΜΑΤατζής στην προηγούμενη ζωή σου!!!???:lo19:
Συμφωνώ με το σκεπτικό.;)

PLOIGOS
11-11-2013, 18:12
Μπραβο στους διαχειριστες που τελικα ειδαν οτι μπορουν ολα να γινουν,αρκει να υπαρχει καλη θεληση!Καλα ποσταρισματα στην καινουργια ενοτητα κ επιτελους ας συζητησουμε χωρις τους "ενοχλημενους",ομορφα κ ωραια...:ye28:

ortho
11-11-2013, 18:13
Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα, ποτέ δεν χρησιμοποιώ τις " νέες δημοσιεύσεις ", πάω κατευθείαν στην ενότητα που με ενδιαφέρει από την αρχική σελίδα, το θεωρώ πιο εύκολο

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

f1shf1nder33
11-11-2013, 18:18
Εγώ συνήθως μπαίνω με "νέα μηνύματα"γι'αυτό και συμφωνώ με το σκεπτικό του Γιώργου,θα δείξει.

yannis
11-11-2013, 18:23
...

...γιατι?...

...


Ε, μην μου πεις και συ τώρα πως δεν ξέρεις!!!!!!!!!!!!!!:sm7:

yannis
11-11-2013, 18:25
Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα, ποτέ δεν χρησιμοποιώ τις " νέες δημοσιεύσεις ", πάω κατευθείαν στην ενότητα που με ενδιαφέρει από την αρχική σελίδα, το θεωρώ πιο εύκολο

Sent from my LG-E610v using Tapatalk


:lo19:

Το περίεργο θα ήταν να ΜΗΝ ήσουν ανάποδος!!!!!:p

yannis
11-11-2013, 18:29
Γεια σου γιατρέ μου,για περάστε,για περάστε!!!


Δουλειά να σου δίνει και δεν βαριέσαι... έτσι!?!?!:D


Γεια σου Γιάννη θαλασσόλυκε!!!


Γειά σου και σένα Παναγιώτη!!!!:):):)


Εσύ μην λες λαλακίες!!!:lo19:
Ρε μπας και ήσουν ΜΑΤατζής στην προηγούμενη ζωή σου!!!???:lo19:
Συμφωνώ με το σκεπτικό.;)



Το "σκεπτικό" είμαστε εμείς και εμείς με το σκεπτικό μας κάνουμε τη ζωή μας όσο ωραία θέλουμε!!!:ye33:

GeorgeP
11-11-2013, 18:30
Εγώ συνήθως μπαίνω με "νέα μηνύματα"γι'αυτό και συμφωνώ με το σκεπτικό του Γιώργου,θα δείξει.

Νομιζω οτι οι 99,99% των χρηστων μπαινει απο τα ''νεα μηνυματα'' ¨η τις ''νεες δημοσιευσεις''.........γιαυτο το λεω εξάλλου.

Στο κατω-κατω και χωρις να θελω να σπειρω ζηζανια νομιζω οτι δεν ειναι σωστο να εξωβελισθουν οι ''πολιτικαντηδες'' του φορουμ σε ενα υπο-φορουμ του μαμα-φορουμ σαν κατι το παρεισακτο........
Νομιζω οτι η ιση μεταχειριση ολων ειναι εκ των ουκ ανευ......
...και πιστευω επισης οτι το να υπαρχει μια γραμμη με την φραση υπαρχουν ''νεα μηνυματα'' στην υποενοτητα ταδε δεν βλαπτει.......¨η να φαινεται η υποενοτητα στα ''νεα μηνυματα'' ¨η/και τις ''νεες δημοσιευσεις'' ωστε μπαινοντας με τον τροπο που μπαινει ο fishfinder να ξερουμε οτι κατι νεο υπαρχει εκει.........ακομα και σε τρειλερ στην κορυφη της σελιδας καλα θα ηταν......

GeorgeP
11-11-2013, 18:36
Ε, μην μου πεις και συ τώρα πως δεν ξέρεις!!!!!!!!!!!!!!:sm7:

ξερω αλλα δεν θελω να ξερω!!;)

Θεωρω σιγουρο οτι οι αντμιν οταν εφτιαξαν αυτο το υποφορουμ δεν το ειδαν απο την οπτικη γωνια που το βλεπω εγω δλδ εκεινη του ''παρεισακτου'', του ''απομονωμενου'' και ''ξενου''......απλα δεν το σκεφτηκαν ετσι,σαν κι εμενα δλδ, επρεπε να λυσουν το θεμα των πολιτικων νηματων και δεν πηγε το μυαλο τους σε σκεψεις σαν την δικη μου......... πραγμα που το θεωρω σιγουρο.

ortho
11-11-2013, 18:41
:lo19:

Το περίεργο θα ήταν να ΜΗΝ ήσουν ανάποδος!!!!!:p

Χαχαχαχα βγάλε τη σκούφια σου και βαρα με!

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

ortho
11-11-2013, 18:44
ξερω αλλα δεν θελω να ξερω!!;)

Θεωρω σιγουρο οτι οι αντμιν οταν εφτιαξαν αυτο το υποφορουμ δεν το ειδαν απο την οπτικη γωνια που το βλεπω εγω δλδ εκεινη του ''παρεισακτου'', του ''απομονωμενου'' και ''ξενου''......απλα δεν το σκεφτηκαν ετσι,σαν κι εμενα δλδ, επρεπε να λυσουν το θεμα των πολιτικων νηματων και δεν πηγε το μυαλο τους σε σκεψεις σαν την δικη μου......... πραγμα που το θεωρω σιγουρο.

Δε θέλω να σας τη σπάσω, αλλά ας αφήσουμε τα συκωτια των αδερφών Δουρίδα να αναρρωσουν!

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

GeorgeP
11-11-2013, 18:45
Δε θέλω να σας τη σπάσω, αλλά ας αφήσουμε τα συκωτια των αδερφών Δουρίδα να αναρρωσουν!

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

ΟΚ, δικιο...... :re26:

diomiles
11-11-2013, 18:46
¨¨Ολοι μαζί και οι ψωριάρηδες χώριᨨ:sm7:

Αντε να δούμε...:o

ortho
11-11-2013, 18:52
¨¨Ολοι μαζί και οι ψωριάρηδες χώριᨨ:sm7:

Αντε να δούμε...:o

Μην το βλέπεις έτσι, καθόλου ψωριαρηδες και σίγουρα όχι χωριά. Μια χαρά φαίνεται η ενότητα στην αρχική σελίδα.
Η ζωή γενικά είναι ένα σύνολο παραχωρήσεων και μικρών ή μεγάλων συμβιβασμών.
Αν μπορούμε να βρίσκουμε ψήγματα ευχαρίστησης, ικανοποίησης κι ευτυχίας ας τα δεχόμαστε.

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

yannis
11-11-2013, 18:58
¨¨Ολοι μαζί και οι ψωριάρηδες χώριᨨ:sm7:

Αντε να δούμε...:o

Μην το βλέπεις έτσι, καθόλου ψωριαρηδες και σίγουρα όχι χωριά. Μια χαρά φαίνεται η ενότητα στην αρχική σελίδα.
Η ζωή γενικά είναι ένα σύνολο παραχωρήσεων και μικρών ή μεγάλων συμβιβασμών.
Αν μπορούμε να βρίσκουμε ψήγματα ευχαρίστησης, ικανοποίησης κι ευτυχίας ας τα δεχόμαστε.

Sent from my LG-E610v using Tapatalk



:D:D:D

Την σταχομαζώχτρα του Παπαδιαμάντη, μου θυμίσατε!!!

Και αν δεν έχετε ακόμη καταλάβει, πόσο "ανακουφίστηκαν" όσοι κραύγαζαν περί αισθητικής... δείτε τους που όλη την ώρα εδώ είναι, για να δουν τι λέμε!!!!!
Κρατήστε τα ωραία για αργότερα λοιπόν, όταν θα μείνουμε μόνοι!!!!

peterv
11-11-2013, 19:00
Τώρα που δεν θα είναι πρώτη μούρι τα γραφόμενά μου τι θα κάνω ; :cr13:

:sm7: :sm7: :sm7:

GeorgeP
11-11-2013, 19:03
Τώρα που δεν θα είναι πρώτη μούρι τα γραφόμενά μου τι θα κάνω ; :cr13:

:sm7: :sm7: :sm7:

αμ τα δικα μου.........σνιφ, σνιφ.........:cr13::cr13:

ortho
11-11-2013, 19:06
Θα σε ψυχαναλυσουμε! :)

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

PLOIGOS
11-11-2013, 19:22
:D:D:D

Την σταχομαζώχτρα του Παπαδιαμάντη, μου θυμίσατε!!!

Και αν δεν έχετε ακόμη καταλάβει, πόσο "ανακουφίστηκαν" όσοι κραύγαζαν περί αισθητικής... δείτε τους που όλη την ώρα εδώ είναι, για να δουν τι λέμε!!!!!
Κρατήστε τα ωραία για αργότερα λοιπόν, όταν θα μείνουμε μόνοι!!!!

Πραγματικα αυτο μου κανει εντυπωση!Οχι οτι δεν το περιμενα αλλα λεμε τωρα...Εχουν πολυ πλακα,φωναζαν οτι δεν γουσταρουν να διαβαζουν τετοια θεματα γιατι χαλαει η αισθητικη τους (sic)αλλα δυστυχως γιαυτους,φαινονται!!:lo19::lo19::lo19:

Eδω εχει παρει φωτια ολοκληρη η χωρα,γινεται παντου της κακομοιρας κ τους χαλαει την αισθητικη το οτι μοτοσυκλετιστες μιλουν κ για πολιτικη!!Ακουσον ακουσον!!!

Κοιμησου αγγελουδι μου εσυ...

:sm7::sm7::sm7:

yns
11-11-2013, 19:36
...και πιστευω επισης οτι το να υπαρχει μια γραμμη με την φραση υπαρχουν ''νεα μηνυματα'' στην υποενοτητα ταδε δεν βλαπτει.......

Γιώργη, αν το εικονίδιο αριστερά από το "Πολιτική επικαιρότητα στην Ελλάδα & στον κόσμο"

είναι http://www.gsforum.gr/images/statusicon/forum_new.gif τότε υπάρχουν νέα μηνύματα,

αν είναι http://www.gsforum.gr/images/statusicon/forum_old.gif τότε δεν υπάρχουν. ;)

ortho
11-11-2013, 19:38
Γιώργη, αν το εικονίδιο αριστερά από το "Πολιτική επικαιρότητα στην Ελλάδα & στον κόσμο"

είναι http://www.gsforum.gr/images/statusicon/forum_new.gif τότε υπάρχουν νέα μηνύματα,

αν είναι http://www.gsforum.gr/images/statusicon/forum_old.gif τότε δεν υπάρχουν. ;)

Σωστός, στην αρχική σελίδα, με αυτά τα σύμβολα πορεύομαι 4+ χρόνια στο φόρουμ ;)

Sent from my LG-E610v using Tapatalk

f1shf1nder33
11-11-2013, 19:47
Το "σκεπτικό" είμαστε εμείς και εμείς με το σκεπτικό μας κάνουμε τη ζωή μας όσο ωραία θέλουμε!!!:ye33:

Έτσι!!!Τώρα που σκέπτομαι το σκεπτικό σου καλά είναι!!!

Τα καταγώγια θέλουν και λίγο ψάξιμο!!!

tsatsos
11-11-2013, 20:53
Διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον τα πολιτικα,δεν σχολιαζω σχεδον ποτε γιατι φοβαμαι οτι θα ξεφυγω και μπορω να πω οτι θα μου ελειπαν αν δεν υπηρχαν.Δοξα το θεο στα μηχανολογικα εχω γινει σαινι στην ηλικια που ειμαι(και εχω μεγαλη βοηθεια σε αυτο απο τον GeorgeP σε αυτο και κυριως στο αλλο forum)και μπορω να πω οτι συμφωνω σε πολλα απο αυτα που μας γραφει.Λες να με ψεκαζουν;:D

GeorgeP
11-11-2013, 20:53
Γιώργη, αν το εικονίδιο αριστερά από το "Πολιτική επικαιρότητα στην Ελλάδα & στον κόσμο"

είναι http://www.gsforum.gr/images/statusicon/forum_new.gif τότε υπάρχουν νέα μηνύματα,

αν είναι http://www.gsforum.gr/images/statusicon/forum_old.gif τότε δεν υπάρχουν. ;)

Ι know that........:D

PLOIGOS
11-11-2013, 22:03
Διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον τα πολιτικα,δεν σχολιαζω σχεδον ποτε γιατι φοβαμαι οτι θα ξεφυγω και μπορω να πω οτι θα μου ελειπαν αν δεν υπηρχαν.Δοξα το θεο στα μηχανολογικα εχω γινει σαινι στην ηλικια που ειμαι(και εχω μεγαλη βοηθεια σε αυτο απο τον GeorgeP σε αυτο και κυριως στο αλλο forum)και μπορω να πω οτι συμφωνω σε πολλα απο αυτα που μας γραφει.Λες να με ψεκαζουν;:D



Γιωργο τα λαχανικα στην Γαβαλου εισαι σιγουρος οτι ειναι βιολογικα?:D:D:D

Carduelis
12-11-2013, 14:20
Γουστάρω!!!
Επιτέλους μια δική μας γωνιά κι ας θεωρούν κάποιοι οτι μας "εξόρισαν" πίσω από την πόρτα του καμπινέ!
Οσο για το banner μου θυμίζει τις ταμπέλες που έβαζαν οι νοικοκυραίοι της Τρούμπας στις εξώπορτες των σπιτιών τους κάποτε για να δηλώσουν τη δική τους "αγνότητα" !:sm7:
http://i865.photobucket.com/albums/ab219/Carduelis_photo/troump1.jpg (http://s865.photobucket.com/user/Carduelis_photo/media/troump1.jpg.html)
Επιτέλους δε θάχουν τη δικαιολογία διάφοροι "βασιλικότεροι του βασι-Λέοντος" οτι προσβάλλεται η αισθητική τους και ανακόπτεται η πορεία τους στην πνευματική μοτο-ολοκλήρωση ώστε να μας συστήνουν να περάσουμε για ψυχολογική βοήθεια από το νοσοκομείο τους.
Άνοιξε λοιπόν και μάλιστα όπως λέγαν παλιά στα τσοντάδικα με "νέο έργο πολιτικού SEX καθημερινά", χωρίς επαναλήψεις, φροντίζουν οι πολιτικοί μας αρχηγοί γι αυτό!
http://i865.photobucket.com/albums/ab219/Carduelis_photo/DSC_2994_1352copyCopy.jpg (http://s865.photobucket.com/user/Carduelis_photo/media/DSC_2994_1352copyCopy.jpg.html)

Οσοι πιστοί προσέλθετε επωνύμως στο ΣΙΝΕ πολιτικού και κοινωνικού SEX.
Υπάρχει θέση για όσους έχουν άποψη και το θάρρος να την πούνε και να την ακούσουνε.
Οι υπόλοιποι μπορείτε να παίρνετε ελεύθερα "μάτι" και να σχολιάζετε οτι θέτε αρκεί να θυμάστε οτι σε τέτοια "καταγώγια" οι αιχμές, οι μπηχτές, οι ειρωνείες και οι προσβολές ανταποδίδονται στα ίσια.
Υγεία και καλούς δρόμους σε όλους μας!

GeorgeP
12-11-2013, 15:40
Γουστάρω!!!
Επιτέλους μια δική μας γωνιά κι ας θεωρούν κάποιοι οτι μας "εξόρισαν" πίσω από την πόρτα του καμπινέ!


Σαν την τροικα ενα πραμα, τωρα τελευταια φευγει απο το ΥΠΟΙΚ απο την πισω πορτα......εκεινη των καθαριστριων!!!!:D:)

Αν αντι για ''καποιοι'' εβαζες ''georgep'' δεν θα με στενοχωρουσες καθολου.........δεν ειμαι απο αυτους που παιρνουν επι προσωπικου το οτιδηποτε.........μου αρεσει να απευθυνομαι σε προσωπα μεσα απο το γραψιμο και το ιδιο να κανουν και οι συνομιλητες μου.......σαν να μιλαμε στο τηλεφωνο που δεν βλεπει ο ενας τον αλλο αλλα μιλαμε.:):)

παντως το κειμενο και οι φωτο ειναι εξαισια......:re26:

yannis
12-11-2013, 15:57
Γουστάρω!!!




:lo19::lo19::lo19:

Κι εγώ!!!!!!!!

vpentza
12-11-2013, 16:29
:lo19::lo19::lo19:

Κι εγώ!!!!!!!!

όταν λέει ΣΗΜΕΡΟΝ, εννοεί σήμερα Τρίτη ????? :ha16::ha16::ha16:

Carduelis
12-11-2013, 16:45
Αν αντι για ''καποιοι'' εβαζες ''georgep'' δεν θα με στενοχωρουσες καθολου.........δεν ειμαι απο αυτους που παιρνουν επι προσωπικου το οτιδηποτε.......

Δεν εννοούσα εσένα βρε Γιώργη, κι ας διαφωνώ στο.. 110% των όσων γράφεις και ιδίως στις ανθρώπινες προεκτάσεις που του δίνεις!!! :(
Εννοώ όλους όσους βρήκαν την ευκαιρία τις προηγούμενες μέρες να αποδώσουν τις προσωπικές διαμάχες στα πολιτικά θέματα και στην ελευθεριότητα της γραφής του Γιάννη.
Τεσπα μην ξαναγυρίσουμε στην ίδια κουβέντα.
Οπως ξέρεις δεν συμμετέχω συχνά στα πολιτικά, όχι γιατί δεν έχω επιχειρήματα αλλά γιατί είναι σαν έργο που την κατάληξή του θα την δούμε πολύ γρήγορα, άρα δεν έχω πρεμούρα να μάθω το τέλος του έργου.
Όμως η άποψη οτι οι κwλοι που θρονιάζονται σε BMW μηχανές πρέπει να σκέφτονται ομοιόμορφα και να ασχολούνται μόνο με εκδρομές, λάδια μάστερ κλάιν και αξεσουάρ katouratech όσο η κοινωνία γύρω μας δοκιμάζεται με χαλάει.
Εγώ πιστεύω όσο και να μην αρέσει, οτι οι συμπεριφορές του ενός μέλους (ομάδας, παρέας, κλπ) προς κάποιο άλλο μέλος είναι αυτό που δημιουργεί τις πικρίες και τις κόντρες.
Κι εδώ έχουμε μικρές ή μεγάλες ευθύνες όλοι φίλε...
http://i865.photobucket.com/albums/ab219/Carduelis_photo/3_.jpg (http://s865.photobucket.com/user/Carduelis_photo/media/3_.jpg.html)

GeorgeP
12-11-2013, 17:12
Δεν εννοούσα εσένα βρε Γιώργη,κι ας διαφωνώ στο.. 110% των όσων γράφεις και ιδίως στις ανθρώπινες προεκτάσεις που του δίνεις!!! :(
Εννοώ όλους όσους βρήκαν την ευκαιρία τις προηγούμενες μέρες να αποδώσουν τις προσωπικές διαμάχες στα πολιτικά θέματα και στην ελευθεριότητα της γραφής του Γιάννη.
Τεσπα μην ξαναγυρίσουμε στην ίδια κουβέντα.
Οπως ξέρεις δεν συμμετέχω συχνά στα πολιτικά, όχι γιατί δεν έχω επιχειρήματα αλλά γιατί είναι σαν έργο που την κατάληξή του θα την δούμε πολύ γρήγορα, άρα δεν έχω πρεμούρα να μάθω το τέλος του έργου.
Όμως η άποψη οτι οι κwλοι που θρονιάζονται σε BMW μηχανές πρέπει να σκέφτονται ομοιόμορφα και να ασχολούνται μόνο με εκδρομές, λάδια μάστερ κλάιν και αξεσουάρ katouratech όσο η κοινωνία γύρω μας δοκιμάζεται με χαλάει.
Εγώ πιστεύω όσο και να μην αρέσει, οτι οι συμπεριφορές του ενός μέλους (ομάδας, παρέας, κλπ) προς κάποιο άλλο μέλος είναι αυτό που δημιουργεί τις πικρίες και τις κόντρες.
Κι εδώ έχουμε μικρές ή μεγάλες ευθύνες όλοι φίλε...
http://i865.photobucket.com/albums/ab219/Carduelis_photo/3_.jpg (http://s865.photobucket.com/user/Carduelis_photo/media/3_.jpg.html)

Καλα με επεισες..........:u58: με το [COLOR=darkgreen]Δεν εννοούσα εσένα βρε Γιώργη,

[SIZE="3"][FONT="Comic Sans MS"]
Παντως, επειδη ξερω οτι εχεις επιχειρηματα και ακριβως επειδη διαφωνεις στο 110% με εμενα πεταω την σκουφια μου να σε διαβασω με πολιτικο λογο.
Εδω ειναι το δικο μας μερος....ξεραινομαστε ολοι λιγο πολυ.....θα φωναξουμε....θα διαφωνησουμε και στο 200%...αλλα.....θα το χαρουμε!!!!!!
Δεν θα με παρεξηγησεις που θα ξαναπω ηλιθιο τον ανεργο που καθεται και περιμενει την επιφοιτηση αντι να παρει το φτυαρι για 3-4ε την ωρα........αλλωστε κι εγω ενας τετοιος ηλιθιος ημουν επι 2,5 χρονια μεχρι να κατσω στο ταξι, τοις πασοι γνωστο αυτο.
Δεν θα με παρεξηγησεις ουτε εσυ ουτε και κανενας αλλος που γραφει ¨η θα γραψει σε αυτη την υποκατηγορια του φορουμ διοτι ολοι εχουμε αποψη που ξερουμε να την υποστηριζουμε χωρις να φοβομαστε τις παρεξηγησεις.......

Γιαυτο ΓΡΑΨΕ.......οποια και να ειναι η καταληξη αυτου του εργου (καλη στα σιγουρα:p) ο νικητης θα αναδειχθει μεσα απο τα γραπτα του και ολοι οι υπολοιποι θα το κερασουν μπυρες και κοψιδια σε μια απο τις βολτες που θα κανουμε και θα ανεβασουμε στην σχετικη ενοτητα του ''αλλου'' φορουμ....ξερεις εκει που μονον εκδρομες και λαδοξυδα δεχονται ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ να δημοσιευτουν.

ΓΡΑΨΕ........μου/μας αρεσει να μιλαω(-με) με ανθρωπους ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!!!!!
Ποτε δεν μπορεσα να δεχθω οτι συμπεριφορες εντος φορουμ θα δημιουργουσαν πικριες και κοντρες..ΠΟΤΕ!! Παντα πιστευα και πιστευω οτι η συμπεριφορα εχει αξια στην πραγματικη ζωη εκει εξω και στις face to face διαπροσωπικες σχεσεις........το web ειναι εικονικη ζωη και εικονικη σχεση!!!!!!!
Πόσο μαλλον με εσενα που ποτε δεν εκρυψα την φιλια μου και την συμπαθεια μου ακομα κι αν διαφωνουμε στο 110%...δεν ειχε ποτε σημασια αυτο.;):)

ortho
12-11-2013, 17:15
Μα τι έρωτες γεννιούνται εδώ μέσα! Σιγά ρε παιδιά, είμαι κι ευαίσθητος!:u58::u58::u58::u58::u58:


Πάντως κι εγώ θέλω να διαβάσω τον Νότη!

yannis
12-11-2013, 17:21
όταν λέει ΣΗΜΕΡΟΝ, εννοεί σήμερα Τρίτη ????? :ha16::ha16::ha16:


Γιατί όχι!!!!!!
Τι σήμερα, τι αύριο... Όπως δείχνουν τα "πλάνα" μάλλον από Σάββατο βλέπω δρόμο στο φλυτζάνι!!!
Το κακό είναι πως έχει βλάβη το δίκτυο του ΟΤΕ στην περιοχή και δεν έχω σταθερό τηλ και κυρίως ίντερνετ στο σπίτι.

yannis
12-11-2013, 17:36
Και κάτι ακόμη...
Δεν είμαστε "εμείς" και όλο το "άλλο" φόρουμ.
Η κόντρα έγινε από "κάποιους" και ακριβώς για να μην έχουν λόγους (αφού δεν έχουν "λόγο") προκρίθηκε αυτή η Σολομώντεια λύση!!!!
Μπορούσα/με να "ενοχληθούμε" κι εμείς και απλά να κάνουμε ζημιά στην όποια παρέα κάνουμε εδώ μέσα. Αυτό μάλλον τους βόλευε, αλλά δεν βόλευε εμάς, το φόρουμ και τις παρέες του.
Το πρόσχημα της "ελευθεριότητας" του λόγου μου είναι αστείο, ειδικά όταν άτομα που διαμαρτυρήθηκαν, προηγούμενα επικροτούσαν!!!! Επίσης δεν νομίζω να ήμουν αιχμηρός αν δεν υπήρχε πρόκληση. ΔΕΝ ζήτησαν να σταματήσει η πρόκληση, αλλά να γίνω εγώ η χαρούμενη μπαλαρίνα. Λυπάμαι αλλά στην ντουλάπα μου δεν έχει καλσόν... μόνο παντελόνια!!!
Ούτε με νοιάζει να "κάνω" τον ευγενή. Δεν μ' αρέσει το παραμύθι που γυρνάς το άλλο μάγουλο.

f1shf1nder33
12-11-2013, 17:56
http://i1328.photobucket.com/albums/w522/greatfish1/Sex_Pistols-Never_Mind_The_Bollocks_zpsd6ba9915.jpg (http://s1328.photobucket.com/user/greatfish1/media/Sex_Pistols-Never_Mind_The_Bollocks_zpsd6ba9915.jpg.html):lo19::lo19::ha16::ha16:

yannis
12-11-2013, 18:11
:sm7::sm7:



http://cdn3.stilago.com/Womenpantsmilitary_12032228.jpg

f1shf1nder33
12-11-2013, 18:48
Καλά το μωρό τα σπάει!!!:D

Πρέπει να έχει κάνει χρυσές δουλειές αυτός,ιδίως στα μεγαλύτερα

"νούμερα":lo19::lo19:

vpentza
12-11-2013, 19:01
Γιατί όχι!!!!!!
Τι σήμερα, τι αύριο... Όπως δείχνουν τα "πλάνα" μάλλον από Σάββατο βλέπω δρόμο στο φλυτζάνι!!!
Το κακό είναι πως έχει βλάβη το δίκτυο του ΟΤΕ στην περιοχή και δεν έχω σταθερό τηλ και κυρίως ίντερνετ στο σπίτι.

Πλάνα Σαββάτου ? PLs define :)

vpentza
12-11-2013, 19:05
Και κάτι ακόμη...
Δεν είμαστε "εμείς" και όλο το "άλλο" φόρουμ.
Η κόντρα έγινε από "κάποιους" και ακριβώς για να μην έχουν λόγους (αφού δεν έχουν "λόγο") προκρίθηκε αυτή η Σολομώντεια λύση!!!!
Μπορούσα/με να "ενοχληθούμε" κι εμείς και απλά να κάνουμε ζημιά στην όποια παρέα κάνουμε εδώ μέσα. Αυτό μάλλον τους βόλευε, αλλά δεν βόλευε εμάς, το φόρουμ και τις παρέες του.
Το πρόσχημα της "ελευθεριότητας" του λόγου μου είναι αστείο, ειδικά όταν άτομα που διαμαρτυρήθηκαν, προηγούμενα επικροτούσαν!!!! Επίσης δεν νομίζω να ήμουν αιχμηρός αν δεν υπήρχε πρόκληση. ΔΕΝ ζήτησαν να σταματήσει η πρόκληση, αλλά να γίνω εγώ η χαρούμενη μπαλαρίνα. Λυπάμαι αλλά στην ντουλάπα μου δεν έχει καλσόν... μόνο παντελόνια!!!
Ούτε με νοιάζει να "κάνω" τον ευγενή. Δεν μ' αρέσει το παραμύθι που γυρνάς το άλλο μάγουλο.


Δώσε ίντριγκα στο λαό........όχι βέβαια τύπου STAR channel.....
Εδώ να χάσει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα.......:ha16::ha16:
Καμιά δικαιολογία για ψευτοδιλήμματα.....:ha16::ha16:

yannis
12-11-2013, 19:13
Δώσε ίντριγκα στο λαό........όχι βέβαια τύπου STAR channel.....
Εδώ να χάσει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα.......:ha16::ha16:
Καμιά δικαιολογία για ψευτοδιλήμματα.....:ha16::ha16:


:sm7:

Αγάλι-αγάλι... το καλό ψάρι θέλει μaλάγρα πρώτα!!!!!

diomiles
12-11-2013, 19:59
:sm7::sm7:



http://cdn3.stilago.com/Womenpantsmilitary_12032228.jpg

Βασίλη Vpenza!!!!

Δες τι φοράει απο κάτω το γκομενάκι:eek:

Λες στα βουνά και στα λαγκάδια που τρώμε τα ποδάρια μας να μας κάτσει τίποτα τέτοιο??????:sm2:

ortho
12-11-2013, 20:16
Του βουνού και του λογγου είστε κορίτσια;;P

_________________________
...εκσυγχρονίστηκα......τρομάρα μου!

mpampis
13-11-2013, 01:18
βρε βρε που το σκαψανε αυτο το δωματιο...με gps σας βρηκα...αν δεν παταγα πανω στο banerακι ακομα χαμενος στα στενακια θα ημουν...εχει και κωδικο προσβασης;;;

vpentza
13-11-2013, 09:53
Βασίλη Vpenza!!!!

Δες τι φοράει απο κάτω το γκομενάκι:eek:

Λες στα βουνά και στα λαγκάδια που τρώμε τα ποδάρια μας να μας κάτσει τίποτα τέτοιο??????:sm2:

Κι αν σου καααααατσει ??? :sm3::sm3::sm3:
Ναι Διονύση, καλή ιδέα αλλά εγώ πρέπει να γυρίσω σπίτι....λασπωμένος :lo19:

vpentza
13-11-2013, 09:56
βρε βρε που το σκαψανε αυτο το δωματιο...με gps σας βρηκα...αν δεν παταγα πανω στο banerακι ακομα χαμενος στα στενακια θα ημουν...εχει και κωδικο προσβασης;;;

Πρέπει να δηλώσεις φρονήματα πρώτα φιλαράκι....
Πρέπει να βρέξεις kwλο για να φας ψάρι.......
:u19:

AKIS_21
13-11-2013, 11:02
Οπως το περίμενα οταν σας βάλανε ολους σε μια αυλή όλοι Παναγίες με πως αφού δε υπαρχουν άλλοι να τους τα κάνετε τσουρέκια ,,,,,,,,,άντε βρείτε ποιος φορά κολαν και ποιοι παντελόνια ?.?? και όλοι μαζι για την πατρα αγόρινες μου
Μοιάζουμε με παρτίδα πόκερ όλοι χαρούμενοι να περιμένουμε τα χαρτιά και να ειμαστε αισιόδοξοι οτι οσο ξέρουμε εμεις το παιχνίδι δε το ξέρει κανένας άλλος στο τραπέζι ..........

Αλλα πάντα στο τέλος ένας τα παίρνει ολα

ortho
13-11-2013, 11:19
Οπως το περίμενα οταν σας βάλανε ολους σε μια αυλή όλοι Παναγίες με πως αφού δε υπαρχουν άλλοι να τους τα κάνετε τσουρέκια ,,,,,,,,,άντε βρείτε ποιος φορά κολαν και ποιοι παντελόνια ?.?? και όλοι μαζι για την πατρα αγόρινες μου
Μοιάζουμε με παρτίδα πόκερ όλοι χαρούμενοι να περιμένουμε τα χαρτιά και να ειμαστε αισιόδοξοι οτι οσο ξέρουμε εμεις το παιχνίδι δε το ξέρει κανένας άλλος στο τραπέζι ..........

Αλλα πάντα στο τέλος ένας τα παίρνει ολα


Τι ακριβώς σε ενοχλεί Ακη;

Δε σου περνά καν από το μυαλό ότι δε φταίνε οι πολιτικές συζητήσεις μας;

Δε σου περνά καν από το μυαλό ότι τις αντιπαραθέσεις τις προκαλούσαν αυτοί " που τους τα κάναμε τσουρέκια";

Σε παρακαλώ, αν σου έλειψαν οι φωτιές άναψέ τες αλλού.:)

vpentza
13-11-2013, 12:07
Οπως το περίμενα οταν σας βάλανε ολους σε μια αυλή όλοι Παναγίες με πως αφού δε υπαρχουν άλλοι να τους τα κάνετε τσουρέκια ,,,,,,,,,άντε βρείτε ποιος φορά κολαν και ποιοι παντελόνια ?.?? και όλοι μαζι για την πατρα αγόρινες μου
Μοιάζουμε με παρτίδα πόκερ όλοι χαρούμενοι να περιμένουμε τα χαρτιά και να ειμαστε αισιόδοξοι οτι οσο ξέρουμε εμεις το παιχνίδι δε το ξέρει κανένας άλλος στο τραπέζι ..........

Αλλα πάντα στο τέλος ένας τα παίρνει ολα

εδώ στην εσχατιά του φόρουμ, κάτω δεξιά στην ακρούλα, λίγα kbs μακριά από το κουμπάκι "διαγραφή" εμφανίζεσαι μάλλον απρόσκλητος να φυτιλιάσεις ποιούς ??? :cool:
θεωρείς ότι όντας απομακρυσμένοι από το "Σημερινά μυνήματα" θα αποφύγουμε να κοντραριστούμε ???? :cool:
μα γι' αυτό και ο εξοβελισμός μας εδώ φιλαράκι, ακριβώς για να αναπνέουμε καλύτερα εμείς οι "στραβοί", απολαμβάνουμε καθαρότερο αέρα τιμώντας τη Διοίκησις για τα kbs που μας προσφέρει(δωρεάν) και τιθασεύοντας τα γράδα μας σεβόμενοι σαφώς τους λοιπούς συνφορουμίτες και την απόφασή τους να μην λαμβάνουν γνώση των, πολλές φορές, ακραίων διαφωνιών μας....
εσύ ακριβώς τί θέλεις να μας πεις ???
μη ζορίζεσαι...πες το ανοικτά ώστε να πάρεις πανταχόθεν και την ανάλογη εύστοχη, δικαιολογημένη βέβαια, απάντηση.....:cool:

άιντε και ....τη καλημέρα μου....:rolleyes:

AKIS_21
13-11-2013, 12:19
Η απορια μου απλή και την διατύπωσα ποιος ο λόγος να εκφραζεσε οπως στα προηγούμενα πόστ με βρισιές και κόντρες .....και αναγκάστηκαν να φτιάξουν αυτή την ενότητα και τωρα κατα κρίνετε γιατι την έβαλαν και στην γωνία?
Οταν λέγαμε να μην χαρακτηρίζετε και βρίζετε στα προηγούμενα ...η μαγκιά πήγαινε σύννεφο οταν δε απαντούσε καποιος κότα ήταν ,οταν απαντούσε καποιος ζώο ήταν, δε υπήρχαν ουτε επιχειρήματα ουτε λογική, μονο ποιος την εχει πιο μεγάλη:mad: ,τοτε δε σας πείραξε τωρα θα το καταλάβατε οτι η βρισιά παει στο περιθώριο οπως και αυτός που την υποστηρίζει

Καλησπέρα
Και μιλάω αποκλειστικά για τους λάτρεις των ύβρεων και ΚΑΝΕΝΑΝ άλλον

vpentza
13-11-2013, 12:31
Η απορια μου απλή και την διατύπωσα ποιος ο λόγος να εκφραζεσε οπως στα προηγούμενα πόστ με βρισιές και κόντρες .....και αναγκάστηκαν να φτιάξουν αυτή την ενότητα και τωρα κατα κρίνετε γιατι την έβαλαν και στην γωνία?
Οταν λέγαμε να μην χαρακτηρίζετε και βρίζετε στα προηγούμενα ...η μαγκιά πήγαινε σύννεφο οταν δε απαντούσε καποιος κότα ήταν ,οταν απαντούσε καποιος ζώο ήταν, δε υπήρχαν ουτε επιχειρήματα ουτε λογική, μονο ποιος την εχει πιο μεγάλη:mad: ,τοτε δε σας πείραξε τωρα θα το καταλάβατε οτι η βρισιά παει στο περιθώριο οπως και αυτός που την υποστηρίζει

Καλησπέρα
Και μιλάω αποκλειστικά για τους λάτρεις των ύβρεων και ΚΑΝΕΝΑΝ άλλον


Κατά Ματθαίον (chapter 7)
Μὴ κρίνετε, ἵνα μὴ κριθῆτε
:cool:

AKIS_21
13-11-2013, 12:32
Έν είδα οτι ουδέν είδα

yannis
13-11-2013, 13:33
:sm7::sm7::sm7:

Βασίλη, έπρεπε να το ζωγραφίσεις κιόλας, αν προσδοκούσες κάποια μετάλλαξη!!!!!
Ίσως οι αμοιβάδες , αντιδρούν σε οπτικά ερεθίσματα... αν έχεις κάποιο αποτέλεσμα, μην αμελήσεις να το μοιραστείς με την επιστημονική κοινότητα!!!!

GeorgeP
13-11-2013, 13:34
Η απορια μου απλή και την διατύπωσα ποιος ο λόγος να εκφραζεσε οπως στα προηγούμενα πόστ με βρισιές και κόντρες .....και αναγκάστηκαν να φτιάξουν αυτή την ενότητα και τωρα κατα κρίνετε γιατι την έβαλαν και στην γωνία?
Οταν λέγαμε να μην χαρακτηρίζετε και βρίζετε στα προηγούμενα ...η μαγκιά πήγαινε σύννεφο οταν δε απαντούσε καποιος κότα ήταν ,οταν απαντούσε καποιος ζώο ήταν, δε υπήρχαν ουτε επιχειρήματα ουτε λογική, μονο ποιος την εχει πιο μεγάλη:mad: ,τοτε δε σας πείραξε τωρα θα το καταλάβατε οτι η βρισιά παει στο περιθώριο οπως και αυτός που την υποστηρίζει

Καλησπέρα
Και μιλάω αποκλειστικά για τους λάτρεις των ύβρεων και ΚΑΝΕΝΑΝ άλλον

φανταζομαι δεν μιλας για εμας αλλα για κατι σαν κι αυτο (http://www.gsforum.gr/947658-post26.html) που δεν ειπωθηκε απο κανεναν απο εμας αλλλα και ποτε δεν ειπωθηκε κατι αναλογο απο καποιον απο εμας.
Οποταν αναζητησε ''τους λατρεις των υβρεων'' στα λαδοξυδα, και τις εκδρομες σε βουνο και θαλασσα.

Επίσης, ΛΑΘΟΣ καταλαβες αγαπητε Ακη, δεν κατακριναμε κανεναν και καμια γωνια........
Μια επιθυμια εξεφρασα (αφου δικο μου ηταν το γραπτο και η ιδεα) ουτως ωστε να μην χρειαζεται να μπαινω(-ουμε) απο την κεντρικη σελιδα αλλα να εχουμε την δυνατοτητα να βλεπουμε αυτην την ενοτητα στα ''νεα μηνυματα'' με μια λεξη μονον ¨η ενα σημα που να δηλωνει οτι υπαρχουν νεα ποστ.
Ο λογος ηταν ο ιδιος σαν τυο ''μπαμπη'' του οποιου του πηρε αρκετο χρονο μεχρι να το ανακαλυψει και οπως φανταζομαι οτι θα υπαρχουν κι αλλοι......

Οσο για τις κοτες και τα λοιπα ζωντανα που αναφερεσαι, εδω θα θα τα ξανασυνατησεις, εγγραφως, οταν ο πολιτικος λογος ερθει προς αυτα.....

Καλο θα ηταν να μην συγχυστεις οπως δεν συγχυστηκα κι εγω με την παραπανω παραθεση σε ποστ συμφουρμιτη που κανω......δες το σαν μια υπερβαση του λογου ακομα κι αν δεν ειναι ετσι.......εμενα μου ειπαν να το δω σαν ευχη.......κι ετσι το ειδα;)

καλη σου μερα.......

ortho
13-11-2013, 13:55
Οπως το περίμενα οταν σας βάλανε ολους σε μια αυλή όλοι Παναγίες με πως αφού δε υπαρχουν άλλοι να τους τα κάνετε τσουρέκια ,,,,,,,,,άντε βρείτε ποιος φορά κολαν και ποιοι παντελόνια ?.?? και όλοι μαζι για την πατρα αγόρινες μου


Η απορια μου απλή και την διατύπωσα ποιος ο λόγος να εκφραζεσε οπως στα προηγούμενα πόστ με βρισιές και κόντρες .....και αναγκάστηκαν να φτιάξουν αυτή την ενότητα και τωρα κατα κρίνετε γιατι την έβαλαν και στην γωνία?
Οταν λέγαμε να μην χαρακτηρίζετε και βρίζετε στα προηγούμενα ...η μαγκιά πήγαινε σύννεφο οταν δε απαντούσε καποιος κότα ήταν ,οταν απαντούσε καποιος ζώο ήταν, δε υπήρχαν ουτε επιχειρήματα ουτε λογική, μονο ποιος την εχει πιο μεγάλη:mad: ,τοτε δε σας πείραξε τωρα θα το καταλάβατε οτι η βρισιά παει στο περιθώριο οπως και αυτός που την υποστηρίζει

Καλησπέρα
Και μιλάω αποκλειστικά για τους λάτρεις των ύβρεων και ΚΑΝΕΝΑΝ άλλον


Πρώτα βρίζεις συλλήβδην..... και μετά κwλοτούμπα.

Τελικά ποιός ενοχλεί ποιόν δεν ξέρω!

ortho
13-11-2013, 13:58
Μια επιθυμια εξεφρασα (αφου δικο μου ηταν το γραπτο και η ιδεα) ουτως ωστε να μην χρειαζεται να μπαινω(-ουμε) απο την κεντρικη σελιδα αλλα να εχουμε την δυνατοτητα να βλεπουμε αυτην την ενοτητα στα ''νεα μηνυματα'' με μια λεξη μονον ¨η ενα σημα που να δηλωνει οτι υπαρχουν νεα ποστ.
Ο λογος ηταν ο ιδιος σαν τυο ''μπαμπη'' του οποιου του πηρε αρκετο χρονο μεχρι να το ανακαλυψει και οπως φανταζομαι οτι θα υπαρχουν κι αλλοι......





Βρίσκεται όμως πλέον εύκολα η ενότητα στο tapatalk!

f1shf1nder33
13-11-2013, 13:59
:sm7:

Αγάλι-αγάλι... το καλό ψάρι θέλει μaλάγρα πρώτα!!!!!

Τις μαλαγρες τις φτιαχνεις μονος σου???

Τι βαζεις μεσα???:lo19::lo19:

yannis
13-11-2013, 14:21
Τις μαλαγρες τις φτιαχνεις μονος σου???

Τι βαζεις μεσα???:lo19::lo19:


Μπανάνες!!!!!:sm7:

AKIS_21
13-11-2013, 14:26
Η απορια μου απλή και την διατύπωσα ποιος ο λόγος να εκφραζεσε οπως στα προηγούμενα πόστ με βρισιές και κόντρες .....και αναγκάστηκαν να φτιάξουν αυτή την ενότητα και τωρα κατα κρίνετε γιατι την έβαλαν και στην γωνία?
Οταν λέγαμε να μην χαρακτηρίζετε και βρίζετε στα προηγούμενα ...η μαγκιά πήγαινε σύννεφο οταν δε απαντούσε καποιος κότα ήταν ,οταν απαντούσε καποιος ζώο ήταν, δε υπήρχαν ουτε επιχειρήματα ουτε λογική, μονο ποιος την εχει πιο μεγάλη:mad: ,τοτε δε σας πείραξε τωρα θα το καταλάβατε οτι η βρισιά παει στο περιθώριο οπως και αυτός που την υποστηρίζει

Καλησπέρα
Και μιλάω αποκλειστικά για τους λάτρεις των ύβρεων και ΚΑΝΕΝΑΝ άλλον

Πρώτα βρίζεις συλλήβδην..... και μετά κwλοτούμπα.

Τελικά ποιός ενοχλεί ποιόν δεν ξέρω!

Τα καλύτερα ψάρια τα πιάνεις χωρίς δόλωμα και ειναι και του γλυκού νερού έρχονται ...................
Οσο για κολοτουμπες δε πιστευω να πιστεύεις οτι άλλαξα σε κάτι γνώμη

ortho
13-11-2013, 14:39
Τα καλύτερα ψάρια τα πιάνεις χωρίς δόλωμα και ειναι και του γλυκού νερού έρχονται ...................
Οσο για κολοτουμπες δε πιστευω να πιστεύεις οτι άλλαξα σε κάτι γνώμη


Λοιπόν Ακη θα πεις ξεκάθαρα αυτό που έχεις να πεις; Ειρωνείες κι εξυπνάδες μπορούμε όλοι....


σε κάποιο από τα θέματα που συζητάμε έχεις να συνεισφέρεις με την άποψή σου;

AKIS_21
13-11-2013, 14:42
Λοιπόν Ακη θα πεις ξεκάθαρα αυτό που έχεις να πεις; Ειρωνείες κι εξυπνάδες μπορούμε όλοι....


σε κάποιο από τα θέματα που συζητάμε έχεις να συνεισφέρεις με την άποψή σου;

Εδω το θέμα λέει καλωσόρισμα η κάνω λάθος?

AKIS_21
13-11-2013, 14:46
φανταζομαι δεν μιλας για εμας αλλα για κατι σαν κι αυτο (http://www.gsforum.gr/947658-post26.html) που δεν ειπωθηκε απο κανεναν απο εμας αλλλα και ποτε δεν ειπωθηκε κατι αναλογο απο καποιον απο εμας.
Οποταν αναζητησε ''τους λατρεις των υβρεων'' στα λαδοξυδα, και τις εκδρομες σε βουνο και θαλασσα.

Επίσης, ΛΑΘΟΣ καταλαβες αγαπητε Ακη, δεν κατακριναμε κανεναν και καμια γωνια........
Μια επιθυμια εξεφρασα (αφου δικο μου ηταν το γραπτο και η ιδεα) ουτως ωστε να μην χρειαζεται να μπαινω(-ουμε) απο την κεντρικη σελιδα αλλα να εχουμε την δυνατοτητα να βλεπουμε αυτην την ενοτητα στα ''νεα μηνυματα'' με μια λεξη μονον ¨η ενα σημα που να δηλωνει οτι υπαρχουν νεα ποστ.
Ο λογος ηταν ο ιδιος σαν τυο ''μπαμπη'' του οποιου του πηρε αρκετο χρονο μεχρι να το ανακαλυψει και οπως φανταζομαι οτι θα υπαρχουν κι αλλοι......

Οσο για τις κοτες και τα λοιπα ζωντανα που αναφερεσαι, εδω θα θα τα ξανασυνατησεις, εγγραφως, οταν ο πολιτικος λογος ερθει προς αυτα.....

Καλο θα ηταν να μην συγχυστεις οπως δεν συγχυστηκα κι εγω με την παραπανω παραθεση σε ποστ συμφουρμιτη που κανω......δες το σαν μια υπερβαση του λογου ακομα κι αν δεν ειναι ετσι.......εμενα μου ειπαν να το δω σαν ευχη.......κι ετσι το ειδα;)

καλη σου μερα.......

Είσαι σε σωστο μήκος αλλα σε light εκδοχή ,,υπαρχουν και αλλα πόστ πολυ πιο εμετικα που δε αρμόζουν σε όντα.
Εσυ μπορει να έχεις γερό στομάχι και να τα αντέχεις αλλα εγω δε έχω ,και δε χωνεύονται και με σόδα
Το κακο ειναι οτι τσιμπάνε και άτομα που δε φταίνε αλλα ολα στον χρονο τους

ortho
13-11-2013, 14:50
Εντάξει Ακη, συνέχισε μόνος σου.....

AKIS_21
13-11-2013, 14:57
Εντάξει Ακη, συνέχισε μόνος σου.....

Οπως ήμουν και μόνος σε οποία αντιπαράθεση μου,,,έχω μάθει

yannis
13-11-2013, 15:49
Δεν πήρες μέρος σε καμία αντιπαράθεση.
Το πρόβλημα δημιουργήθηκε με τους χρυσαύγουλους που θέλανε να σφάζουν και να τους λέμε και μπράβο.
Εσύ ανακατεύτηκες (όπως αποδεικνύεται από χαζομάρα) και προκειμένου να βρεις κάποιο νόημα στην άχρωμη και άοσμη πραγματικότητα σου, πήρες το μέρος των "σκληρών"!!!!
Τι τα θές;;;; Αφού ούτε "στομάχι" έχεις όπως λες, ούτε τα φόντα για να πιάσεις μετερίζι...
Επιμένεις, ενώ βλέπεις πως κανείς δεν σου δίνει, εδώ και καιρό και σε όλα τα θέματα, ουσιαστική σημασία. Καλά, δεν σε έμαθαν από το σπίτι σου, να ξεχωρίζεις το φτύσιμο από το ψιχάλισμα;;
Μπορείς να συνεχίσεις και εδώ και όπου αλλού θέλεις, να μας εκθέτεις την ανασφάλεια σου.
Εμείς δεν ζητήσαμε ποτέ και από κανέναν να "φιμωθεί" κάποιος, ούτε να τα γράφει όπως εμείς γουστάρουμε. Αυτή είναι και η ειδοποιός διαφορά μεταξύ ημών και υμών.

AKIS_21
13-11-2013, 17:09
χαιρομαι που ανεβασες το επιπεδο σου και δε χειριζεσαι το στομα σου σαν βο8ρο.
το αν δε σου απαντουσα οπως και εσυ σε εμενα μονο καλο κανει και στους 2.
τωρα το ποιος ειναι φτωχοτερος η πιο χαζος ας το κρινει η ζωη και σιγουρα οχι το forum.
το αν δε με καταλαβαινεις εσυ η και αλλοι ποσος με ενδιαφερει αλλωστε το να μεταπηδατε απο το ενα 8εμα στο αλλο ειναι ιδικοτητα σας
προτεινω να μη λαβεις το κειμενο σαν προληση και σου προτεινο να μη δωσεις συνεχεια οπως το ιδιο 8α πραξω και εγω.
καλη συνεχεια


στο καλωσορισμα εγραψα απλα γιατι ενας απο αυτους που ζητουσε να γινει ο νεος χωρος ημουν και εγω ,για λογους που αναφερω παραπανω

yannis
13-11-2013, 17:48
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ8rdBYpES1WNb0oK9IeZ40JxEWaDTZh3waRenJJGSgAwVHr2_U

Ποιος ξέρει, αν κρατήσεις την υπόσχεση σου... ίσως στο βαθύ μέλλον!!!!

PLOIGOS
13-11-2013, 17:48
Ψεκαστε με Ajax...Τα κανει ολα αορατα!!;)

AKIS_21
13-11-2013, 18:00
kalh sunexeia

yannis
13-11-2013, 18:11
:sm7:

Και πριν αλέκτωρ λαλήσει...

mpampis
13-11-2013, 21:22
Πρέπει να δηλώσεις φρονήματα πρώτα φιλαράκι....
Πρέπει να βρέξεις kwλο για να φας ψάρι.......
:u19:

χα χα χα τα φρονηματα μου δηλωμενα....ο κ.ολος μου βρεγμενος απο την βροχη....χεχεχε

yannis
14-11-2013, 12:57
χα χα χα τα φρονηματα μου δηλωμενα....ο κ.ολος μου βρεγμενος απο την βροχη....χεχεχε


:lo19::lo19:
Πιάσε στασίδι και βουρ στον πατσά!!!!!!

yannis
14-11-2013, 19:48
Τις μαλαγρες τις φτιαχνεις μονος σου???

Τι βαζεις μεσα???:lo19::lo19:

Μπανάνες!!!!!:sm7:



Αυτό θα πει οργάνωση!!!!:eek:
Το παρακολουθούν με βάρδιες!!!!!!:cool:
Να δεις που δίνουν και αναφορά στον κατσαριδιάρη!!!!!:D:D

f1shf1nder33
14-11-2013, 20:51
Αυτό θα πει οργάνωση!!!!:eek:
Το παρακολουθούν με βάρδιες!!!!!!:cool:
Να δεις που δίνουν και αναφορά στον κατσαριδιάρη!!!!!:D:D

Οι πληροφορίες πρέπει να είναι συγκεχυμένες,θεωρώ ανέφικτη την

αποκωδικοποίηση τους λόγω έλλειψης των κατάλληλων εργαλείων:di34:,άρα μένουμε

στην παρακολούθηση άνευ συμπερασμάτων!!! :lo19::lo19:

Τελικά δεν ξέρω αν η ψυχιατρική παρακολούθηση θα χρειαστεί γι'αυτούς που

είναι μέσα ή για τους άλλους που πιστεύουν ότι οι ασθενείς είναι οι

άλλοι!!!Άλλα των άλλων!!!:lo19::lo19:

tsompanis
16-11-2013, 00:54
Νέα ενότητα λοιπόν.
πολύ μου αρέσει!

Νιώθω να είμαι στο πηγαδάκι έξω απο το καφενείο με τους κολητούς και να τα λέμε.
χθες αργά το βράδυ που δεν ήταν κανένας μέσα στην ενότητα ένιωθα σαν να ήμουν στο νησί....ο λεπρός με τους λεπρούς:sm7:
Νόμιζα πως θα ξεφύτρωνε κανένας απο την γωνιά.Πού είσαι μωρε Μανολιό ?ήντα κάνεις μωρέ! κόπιασε να σε τρατάρω.έχω και ρακί του Γιαννιού του σαβούρδα!

Gemat
16-11-2013, 11:25
Με την πολιτικη κατασταση που επικρατει στη χωρα μας, θεωρω οτι η νεα ενοτητα επρεπε να υπαχθει στην κατηγορια "χιουμορ".

Δεν ειναι δυνατον να παρει κανεις σοβαρα τους 300σιους και τη δραση τους!

Carduelis
16-11-2013, 11:42
Με την πολιτικη κατασταση που επικρατει στη χωρα μας, θεωρω οτι η νεα ενοτητα επρεπε να υπαχθει στην κατηγορια "χιουμορ".

Δεν ειναι δυνατον να παρει κανεις σοβαρα τους 300σιους και τη δραση τους!

Aν δεν έπαιζαν με το μέλλον μας θα είχαν πλάκα, τώρα μόνο ανησυχία για το τι άλλο μας επιφυλάσσουν υπάρχει! :(

(Πάντως το βλέπω να γίνεται το μεγαλύτερο καλωσόρισμα έβερ εδώ κάτω :p)

ortho
16-11-2013, 23:32
Aν δεν έπαιζαν με το μέλλον μας θα είχαν πλάκα, τώρα μόνο ανησυχία για το τι άλλο μας επιφυλάσσουν υπάρχει! :(

(Πάντως το βλέπω να γίνεται το μεγαλύτερο καλωσόρισμα έβερ εδώ κάτω :p)


Ούτε Κινέζοι δε θα τολμούσαν να στοιχηματίσουν!
:ye33:

vpentza
21-11-2013, 16:14
Δεν γίνεται ρε παιδιά να μειώσουμε το μέγεθος στο banner που έχει το λινκ της ενότητας ?
Νομίζω έχει περιττές λέξεις και αργεί να διασχίσει το desktop.
Παραδέχομαι ότι με δυσκολεύετε να βρώ την ενότητα.....:D

f1shf1nder33
24-11-2013, 18:26
Καλά και αυτός ο Άδωνις επίτηδες το κάνει???!!!Μπάς και μας

παρακολουθεί???!!!Πως αποφασίζεις κύριε να κλείσεις όλα τα ψυχιατρεία εν μία

νυκτί,εμάς δεν μας σκέφτεσαι???!!!Ευτυχώς σκέφτηκαν οι admins την ψυχιατρική

μας κάλυψη,όπως λένε, άστον τρελό στην τρέλα του ή στην ησυχία του,αλλά

ησυχία δεν βλέπω,ας ελπίσουμε ότι είναι άλλη μια μπόρα και θα περάσει και θα τα

λέμε όμορφα,πολιτικά και μη,θα καβαλάμε τα μηχανάκια μας,θα πίνουμε στην

υγειά μας και θα συνεχίσουμε!!!

ortho
24-11-2013, 18:35
Μπααααααααααααα!!!! δεν το βλέπω!

αλλά να την τρως από κει που δεν το περιμένεις!


τι σου είναι οι συγκυρίες.....

f1shf1nder33
24-11-2013, 18:57
Λοιπόν,το πάω από την αρχή και λέω ότι, έχω μπει σε περιοριστικό

πρόγραμμα παρακολούθησης εδώ και 15 ημέρες,παίρνω τα χάπια μου ,ακούω

τους γιατρούς μου,δεν έχω ούτε εγώ ούτε όσοι παρακολουθούν το πρόγραμμα

επικίνδυνη για το σύνολο συμπεριφορά,να συνεχίσω έτσι,ή να κόψω την

θεραπεία και ότι γίνει???!!!Προς το παρών με λένε Παναγιώτη και είμαι καλά και

ελπίζω να παραμείνω!!!

ortho
24-11-2013, 19:01
Κάνε τη θεραπεία σου......μην κόψεις την αγωγή, ούτε να την τροποποιήσεις προς το παρόν....

yannis
24-11-2013, 20:11
:lo19::lo19::lo19:


Ψυχραιμία σύντροφοι!!!!!!!;)
Ο ζαχαριάδης ήθελε το όπλο "παρά πόδα"... εμείς, επηρεασμένοι από την αμερικανική εκπαίδευση του αλέξη, του αντώνη και του γαπ, έχουμε το εξάσφαιρο στο τραπέζι!!!! :cool:
Άσε που σαν οπαδοί του Δαρβίνου, δεν τραβάμε και το βλέμμα από τους "προγόνους του ανθρώπου"!!!!!!:p

f1shf1nder33
24-11-2013, 20:30
:lo19::lo19:

Άντε γιατί είχε φρενάρει το καλοσώρισμα και μούλειψε!!!:D

ortho
24-11-2013, 20:39
:lo19::lo19:

Άντε γιατί είχε φρενάρει το καλοσώρισμα και μούλειψε!!!:D


Τώρα το έπιασα! την "έψαχνες" για να γράψεις το επετειακό ποστ!

:lo20::lo20::lo20::lo20::lo20::lo19::lo19::lo19:

f1shf1nder33
24-11-2013, 20:47
Τώρα το έπιασα! την "έψαχνες" για να γράψεις το επετειακό ποστ!

:lo20::lo20::lo20::lo20::lo20::lo19::lo19::lo19:


Κατοστάρα,εκατό!!!!:re28:

Τι dream team είναι αυτή!!!:lo19::lo19:

Το επετειακό ανήκει δικαιωματικά στον δημιουργό!!!:di59:

ortho
03-12-2013, 14:34
Κανονικά πρέπει να ανοίξω νήμα στο "σχετικά με το διαδικτυακό χώρο". αλλά δε θέλω να γίνει πάλι μπάχαλο.

Παρατήρησα ότι στα στατιστικά κάθε μέλους δεν εμφανίζονται τα ποστ ή τα θέματα που ξεκίνησε σε αυτήν εδώ την ενότητα.


Γιατί; Είναι σαν να μην έχουμε γράψει τίποτε. Μέχρι τώρα όταν ήθελα να βρω ένα θέμα που ξεκίνησα πήγαινα στα στατιστικά μου. Τώρα τι γίνεται;

GeorgeP
03-12-2013, 16:01
Κανονικά πρέπει να ανοίξω νήμα στο "σχετικά με το διαδικτυακό χώρο". αλλά δε θέλω να γίνει πάλι μπάχαλο.

Παρατήρησα ότι στα στατιστικά κάθε μέλους δεν εμφανίζονται τα ποστ ή τα θέματα που ξεκίνησε σε αυτήν εδώ την ενότητα.


Γιατί; Είναι σαν να μην έχουμε γράψει τίποτε. Μέχρι τώρα όταν ήθελα να βρω ένα θέμα που ξεκίνησα πήγαινα στα στατιστικά μου. Τώρα τι γίνεται;

Απορίας αξιον.........μαλλον τεχνικης φυσεως θα ειναι και οι αντμιν φανταζομαι το κοιτουν.

yannis
03-12-2013, 20:21
:sm7::sm7::sm7:

Καλά αν είναι να δυσκολευτούν να μου εκδώσουν τα "άπαντα" μετά θάνατον, δεν πειράζει... ας λείψει και κάτι!!!!
Κάτι πράγματα που πάτε και ψάχνετε!!! Δηλαδή αν δεν ανέφερε πουθενά τον αριθμό των μηνυμάτων, δεν θα γράφατε;; για να μην θυμηθώ και κάποιους παλαιότερους που μέτραγαν το ειδικό τους βάρος με τα μηνύματα, άσχετα αν τα πιο πολλά ήταν κάτι φατσούλες, καλημεροκαλησπέρες και κάτι +1200...
Χαζεύω και σε άλλους ιστότοπους, όπου εκτός από τα γνωστά (junior, member,senior κλπ) δίνουν και γαλόνια... όχι βενζίνης, από τ' άλλα, σαρδέλες ντε, σαν αυτές που κοροϊδεύαμε στην θητεία!!!!! Λες και άμα γράφει δίπλα στο ψευδώνυμο και "senior member" αυτομάτως χρίζεσαι και ευεργέτης όπως στο πατριαρχείο ή γίνεσαι επίτιμο μέλος στην Ακαδημία Αθηνών!!!!!!!:p:p:p

f1shf1nder33
04-12-2013, 11:43
:lo19::lo19:

Εσεις βλέπω είστε όλο παράπονα ,εκεί που νομίζαμε ότι ξεμπερδεψαμε μαζί σας τώρα τελευταία ανεβηκατε πάνω και δημιουργείτε εστίες αναζωπύρωσης με τους τρόπους και την παιδεία που δεν έχετε πυροβολοντας ότι βρείτε και με τις ατεκμηριωτες απόψεις σας. Για μαζεψτε τους εαυτούς σας,άντε μπράβο !!!!:cool:

yannis
04-12-2013, 12:58
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT_isxl_fiZRhriF-SlvbgwDaryUCEmL9B38lQtliTtMxV5mRVL


:lo19::lo19::lo19:

Πίσω στο μαντρί!!!!!!!