PDA

View Full Version : Πρόγραμμα Εκδρομών.


Arkas
14-12-2008, 15:18
Ας ξεκινήσουμε να γράφουμε προορισμούς για εκδρομούλες.
Κάθε πρόταση, δεκτή.

Dionisis
20-12-2008, 22:26
Εγώ Διονύση είμαι μέσα!!!
οκ θα σε κρατησω ενημερο...φιλαρακι :)

PortoLeone
21-12-2008, 02:05
Ωραια εκδρομη,ομορφεs διαδρομεs.

KostasGS
22-12-2008, 13:27
Καταπληκτικά μέρη ψήνομαι και εγώ :)

Arkas
22-12-2008, 13:38
Φιλαράκια εμείς από εδώ σκεφτόμαστε με κάτι φίλους μετα τις γιορτές μια Κυριακή που θα βοηθήσει και ο καιρός να κάνουμε μια μονοήμερη εκδρομουλα την ποστάρω μηπως μπορούμε να βρεθούμε .8.30 το πρωι θα φτάσουμε Κυλλήνη και λέμε Αρχαία Ολυμπία πάμε για Λαγκάδια Αρκαδίας καθόμαστε για καφέ , το μεσημέρι για φαγητο στην Βυτίνα , συνεχεία Τριποταμα ,Διβρη,για καφέ και τέλος Κυλλήνη για επιστροφή .Αν έχετε κάποια πρόταση δεκτή ……
;)
Ωραία μέρη και μια καλή ευκαιρία να τα πούμε λιγάκι.

Nikos
22-12-2008, 14:00
Φιλαράκια εμείς από εδώ σκεφτόμαστε με κάτι φίλους μετα τις γιορτές μια Κυριακή που θα βοηθήσει και ο καιρός να κάνουμε μια μονοήμερη εκδρομουλα την ποστάρω μηπως μπορούμε να βρεθούμε .8.30 το πρωι θα φτάσουμε Κυλλήνη και λέμε Αρχαία Ολυμπία πάμε για Λαγκάδια Αρκαδίας καθόμαστε για καφέ , το μεσημέρι για φαγητο στην Βυτίνα , συνεχεία Τριποταμα ,Διβρη,για καφέ και τέλος Κυλλήνη για επιστροφή .Αν έχετε κάποια πρόταση δεκτή ……
;)


Μόλις οριστικοποιήσετε το πρόγραμμα (ημερομηνία-ώρα),

το θέμα θα μεταφερθεί στις "εκδρομές" για να δηλώσουν

συμμετοχή και όσοι ενδιαφέρονται να σας ακολουθήσουν .......



.

Dionisis
23-12-2008, 01:13
υπολογιζουμαι την κυριακη 11 Ιανουαριου αν βοηθησει και ο καιρος τη λετε????

GS_maniac
24-12-2008, 22:28
υπολογιζουμαι την κυριακη 11 Ιανουαριου αν βοηθησει και ο καιρος τη λετε????


Αν το επιτρέπει ο καιρός εγώ θα είμαι παρών (εννοώ να μην έχει τίποτε χιόνια) τώρα λίγη βροχούλα... δεν μασάμε :) :) :)

danaos
24-12-2008, 22:32
Οχι ρε παιδες μην το κανετε αυτο!! Θα εχω παρει τα βουνα το σουκου εκεινο!!!!!

Mexicanos
24-12-2008, 23:17
Οχι ρε παιδες μην το κανετε αυτο!! Θα εχω παρει τα βουνα το σουκου εκεινο!!!!!

Ωραία.......αφού θα λείπεις,,,,εγώ θα πάω :):)

danaos
24-12-2008, 23:49
Α δεν ξεκινησαμε καλαααααααα!!!!!! χαχαχαχαχα μου ελειψες ρε φιλε

gsmix
25-12-2008, 00:11
Και με χιόνια κ με κρύο μέσααααα...

yannis
25-12-2008, 12:58
Με τα χίλια ζόρια θα έρθουμε και μεις...(τραβάτε με κι' ας κλαίω !?!?!?:yz)

VILLY
03-01-2009, 19:34
Βρε παιδιά εγώ το original post του Gsakis γιατί δε το βλέπω.
Μόνο από παράθεση κατάλαβα το θέμα.
Το πρόβλημα αυτό το συνάντησα και αλλού. Π.Χ. στο thread που ανέβασα στα νέα μέλη για το καλωσόρισμά μου, έβαλε το original post μου 2ο και έβαλε 1ο κάποιο άλλο του riko46.
Τώρα όταν προσπαθώ να μπω σε αυτό το thread μου με πετάει εντελώς έξω από το forum.
Μιξάρει κάποια ποστ to σύστημα ή κάνω λάθος?

Στο θέμα των εκδρομών τώρα θα ήθελα να προτείνω στους συντελεστές να φτιάξουν ένα πρόγραμμα σαν κι αυτό που είχαμε φτιάξει με τον Syan και τον Ignatios τότε. Μηνιαίο για να ξέρει ο καθένας από μήνες πριν για το πότε παίζει κάτι και ανάλογα να κανονίσει από πολύ νωρίς το πρόγραμμά του.
Τότε έπιασε μέχρι που το ξήλωσε ο κακούλης εκείνος ο admin για τους γνωστούς λόγους.

riko46
03-01-2009, 19:51
Βασίλη υπάρχει ενα πρόβλημα με την ώρα καθuστερεί να ενημερωθεί;)..

VILLY
03-01-2009, 21:38
Παιδιά υπάρχουν και άλλα προβλήματα. Το παρών ποστ του ζήτησα να είναι με παράθεση από τον riκο46, εντούτοις όμως δεν μου βγάζει τη παράθεση quote - unquote και απλά μου ανοίγει λευκό παράθυρο.
Ας με πάρει τηλέφωνο κάποιος από τον admin mod team να του πω τι έχω διαπιστώσει.

leonidas
03-01-2009, 22:21
Στο θέμα των εκδρομών τώρα θα ήθελα να προτείνω στους συντελεστές να φτιάξουν ένα πρόγραμμα σαν κι αυτό που είχαμε φτιάξει με τον Syan και τον Ignatios τότε. Μηνιαίο για να ξέρει ο καθένας από μήνες πριν για το πότε παίζει κάτι και ανάλογα να κανονίσει από πολύ νωρίς το πρόγραμμά του.
Τότε έπιασε μέχρι που το ξήλωσε ο κακούλης εκείνος ο admin για τους γνωστούς λόγους.

Πράγματι Βασίλη μια ομάδα παιδιών μελετάμε το θέμα ενός ετήσιου
εκδρομικού προγράμματος ακριβώς για τους λόγους που ανέφερες.
Βέβαια όπως ξέρεις (από πρώτο κιόλας χέρι) θέλει κάποιο χρόνο μέχρι
να υλοποιηθεί.
Πιστεύω όμως σύντομα ότι το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει :):):)

danaos
03-01-2009, 22:28
Ε .....συγνωμη θα υπάρξει και καμια χωματινη?!?!?!?!?!?!?! Εστω και ανεπισημη. Θα μπορουσα να πω και εγω μερικες ιδεες?? (οχι για χωμα ασφαλτο) και σε ποιον ή που?

leonidas
03-01-2009, 23:31
Ε .....συγνωμη θα υπάρξει και καμια χωματινη?!?!?!?!?!?!?! Εστω και ανεπισημη. Θα μπορουσα να πω και εγω μερικες ιδεες?? (οχι για χωμα ασφαλτο) και σε ποιον ή που?


Δαναέ, φυσικά και μπορείς να μας θέσεις τις απόψεις και τις ιδέες σου και
μάλιστα θα σε κρατήσουμε ενήμερο για το πότε θα γίνει η επόμενη συνάντηση
των υπεθύνων του εκδρομικού προγράμματος.

Και φυσικά είναι ευπρόσδεκτες ιδέες και απόψεις από όλους φίλους μέλη
αυτού του φόρουμ :) :) :) :)

danaos
03-01-2009, 23:34
ευχαριστω!!

gtbike
04-01-2009, 03:12
Πράγματι Βασίλη μια ομάδα παιδιών μελετάμε το θέμα ενός ετήσιου
εκδρομικού προγράμματος ακριβώς για τους λόγους που ανέφερες.
Βέβαια όπως ξέρεις (από πρώτο κιόλας χέρι) θέλει κάποιο χρόνο μέχρι
να υλοποιηθεί.
Πιστεύω όμως σύντομα ότι το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει :):):)


Αντε ρε παιδια να ξεμουδιαζουμε λιγάκι
ΓέλιοΓέλιο

Vakalos
04-01-2009, 03:26
Αναμένουμε λοιπόν :D:)

skippybi
18-01-2009, 20:56
Εγώ θα πρότεινα το πρόγραμμα το ετήσιο να είναι κάτι σαν πρόταση εκδρομής, μέχρι ένα μήνα πρίν το γεγονός, που θα έχουμε καταλήξει για το ποιός μπορεί, και εφόσον υπάρχει ικανοποιητικός αριθμός συμμετοχών να μετατρέπεται σε οριστική εκδρομή, αλλιώς να αναβάλεται για κάποια άλλη στιγμή που πιθανόν να είναι κενή από εκδρομές...;)

Adrian
18-01-2009, 23:28
+1

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
19-01-2009, 02:22
Εγώ θα πρότεινα το πρόγραμμα το ετήσιο να είναι κάτι σαν πρόταση εκδρομής, μέχρι ένα μήνα πρίν το γεγονός, που θα έχουμε καταλήξει για το ποιός μπορεί, και εφόσον υπάρχει ικανοποιητικός αριθμός συμμετοχών να μετατρέπεται σε οριστική εκδρομή, αλλιώς να αναβάλεται για κάποια άλλη στιγμή που πιθανόν να είναι κενή από εκδρομές...;)


Βασίλη,

πολύ σωστή η υπόδειξή σου .....

Κάπως έτσι είναι κ η δική μας σκέψη.

Πολύ σύντομα θα "ανέβει" το πρόγραμμα,

με τη "λογική" που προτείνεις .....

syan
19-01-2009, 02:51
Το πρόγραμμα πρέπει να είναι εξαμηνιαίο η ετήσιο υπολογίζοντας αργίες, 4ήμερα, 3ήμερα, γιορτές και να ορίζεται απο ένα εποχιακό πνεύμα. Οι πραγματικά ενδιαφερόμενοι θα έχουν την δυνατότητα να προγραμματίζουν τα ρεπό και τίς άδειές τους ώστε να παίρνουν μέρος ανάλογα. Ας μη ξεχνάμε οτι εκδρομές πέραν των μονοήμερων χρειάζονται κάποιο προγραμματισμό, κρατήσεις κτλ.
Εξ άλλου είναι φυσικό, οτι είναι αδύνατο όλοι να μπορούν να παίρνουν μέρος σε όλες τις εκδρομές.
Επιτιτλικά αυτά λένε οι εμπειρίες μου! Τα υπόλοιπα είναι θέμα Διαχείρησης.