PDA

View Full Version : Shoei xr 1000.


Kwstas_kef
09-08-2009, 12:39
Θα το εβαζα με το αλλο post που εχω ανοιξει αλλα ειναι σε αλλη κατηγορια ετσι το παραθετω στην σωστη για να μην μπερδευομαστε..
http://www.imageshack.gr/files/6dunkur5p5dbzlj0to22.jpeg
Αυτο ειναι το νεο μου κρανακι.
Πολυ ομορφο δεν ειναι αν και ειναι περσυνο μοντελο αλλα λογο του οτι βγαινει το 1100 ειχε πολυ δελεαστικη τιμη...430 για την ακριβεια...

yannis
09-08-2009, 12:48
Εξαιρετικό!!!!!!:):):)
Έχουμε 2 "σε χρήση" και ένα ευδοκίμως αποστρατευθέν, αφού έκανε άριστα την δουλειά του όταν χρειάστηκε!!!!! ;)

Kwstas_kef
09-08-2009, 12:59
Εξαιρετικό!!!!!!:):):)
Έχουμε 2 "σε χρήση" και ένα ευδοκίμως αποστρατευθέν, αφού έκανε άριστα την δουλειά του όταν χρειάστηκε!!!!! ;)
Μια που το εχεις ζηση απο ολες τις πλευρες απο θορυβο πως παει?
Το βαρος αστα να πανε κατηγορια πουπουλο...;)

yannis
09-08-2009, 13:03
Μια που το εχεις ζηση απο ολες τις πλευρες απο θορυβο πως παει?
Το βαρος αστα να πανε κατηγορια πουπουλο...;)

Από τα πιο αθόρυβα!!!!!
Ένας από τους κύριους λόγους που το διάλεξα, αφού έχω και την ενδοεπικοινωνία!!!!!!!
Το έχω με την ζελατίνα που είναι φιμέ ψηλά και δεν χρειάζομαι τίποτα άλλο!!!!

syan
09-08-2009, 13:08
Μια που το εχεις ζηση απο ολες τις πλευρες απο θορυβο πως παει?
Το βαρος αστα να πανε κατηγορια πουπουλο...;)
Εχω κι εγώ 2 σε χρήση (3ετία νομίζω)...πράγματι καλά κράνη, μειονέκτημα που δεν αφαιρείται όλη η επένδυση. Απο θόρυβο μια χαρά τα πάει αλλά θα συμβούλευα το whispering kit. Το 430Ε δεν είναι η καλύτερη τιμή νομίζω αλλά υπάρχει και η ισοτιμία του Γιέν που στην Ελλάδα όπως και η βενζίνη μόνον στίς αυξήσεις την ακολουθούμε..!

Kwstas_kef
09-08-2009, 13:10
Το 430Ε δεν είναι η καλύτερη τιμή νομίζω αλλά υπάρχει και η ισοτιμία του Γιέν που στην Ελλάδα όπως και η βενζίνη μόνον στίς αυξήσεις την ακολουθούμε..!
Α μη με σταναχωρεις τωρα και νομιζα οτι εκανα καλη αγορα?:yz:hmmm:

yannis
09-08-2009, 13:33
Α μη με σταναχωρεις τωρα και νομιζα οτι εκανα καλη αγορα?:yz:hmmm:

Μην τον ακούς.... είναι ...ζηλιάρης!!!!:sm7:
Καλή είναι η τιμή. Γύρω στα 400 πάει χωρίς απόδειξη, που δεν το συμβουλεύω όμως, γιατί αν, ο μη γένοιτω, χρειαστείς αποζημίωση, δύσκολα θα σε καλύψουν!!!!;)
Ο Στράτος εννοεί πως μπορείς να το βρεις φθηνότερα στο διαδίκτυο. Έτσι είναι, αλλά θέλει να' χεις χρόνο να ψάχνεις, να περιμένεις να το παραλάβεις κ.λ.π. Αν και συμφωνώ, σπάνια το κάνω, αφού όταν μου "κάτσει" το κέφι, δύσκολα κρατιέμαι. Άσε που αν περάσει η στιγμή, αρχίζω και το ψειρίζω, οπότε...
Το whisper-kit, πρέπει να είναι καλό, ειδικά τον χειμώνα, παρ' όλα αυτά, μόνο με το υποσιάγονο, κάνω πολύ καλή δουλειά. Βέβαια ο Στράτος ταξιδεύει σε αλπικές θερμοκρασίες και φυσικά είναι πιο έμπειρος στην χρήση του.
Σίγουρα θα το ευχαριστηθείς και σου εύχομαι να το αλλάξεις, μόνο γιατί το βαρέθηκες!!!!!!!:)

kostas_366
09-08-2009, 14:16
Πολύ όμορφο..

SenseiG
09-08-2009, 19:36
Καλοφορετο .Πραγματικα πολυ ομορφο.

syan
09-08-2009, 20:07
Α μη με σταναχωρεις τωρα και νομιζα οτι εκανα καλη αγορα?:yz:hmmm:
Κώστα καλή αγορά έκανες...συγγνώμη δεν πρόσεξα οτι ηταν (σαν σχέδιο εννοώ) το SHOEI XR-1000 Rogue TC-6.
Καλοφόρετο!!

Kwstas_kef
10-08-2009, 03:28
Κώστα καλή αγορά έκανες...συγγνώμη δεν πρόσεξα οτι ηταν (σαν σχέδιο εννοώ) το SHOEI XR-1000 Rogue TC-6.
Καλοφόρετο!!
Για παρηγορια μου το λες τωρα....:yz:yz:yz:yz














Καλα σε πιστευω:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:...
Ευχαριστω παιδια για τις ευχες πραγματι ειναι πολυ καλο.

Arkas
23-08-2009, 12:36
Μεγειές, μεγειές!!!:)