PDA

View Full Version : After Market Σελα


mjtir
20-08-2009, 12:46
Ενταξει μπορει να εχω ευαισθητο κ....... αλλα οταν φορτωνω > 300 χλμ εχω προβλημα .

Μηπως καποιος απο εσας με την ιδια ευαισθησια στα ###### του μορια εχει φορεσει κανενα αλλο σαμαρι να μας πει τις εντυπωσεις του ?

Σκεφτομαι σοβαρα να μπω στα εξοδα , αλλα μια πρωτη προσεγγιση θα με βοηθουσε .

syan
20-08-2009, 12:50
Εχουμε τον ειδικό στις σέλλες ...
riko46 ή απλά Μιχάλη!

georgekostas
20-08-2009, 12:54
Συμφωνω με τον Στρατο (syan) απευθυνσου στον Μιχαλη (ricko46) θα σου πει τι να κανεις.

mjtir
20-08-2009, 13:03
Γνωριζω τις εκπληκτικες ικανοτητες του Μιχαλη αλλα δεν θελω να πειραξω το σαμαρι της (για την ωρα) ....

soter3gm
20-08-2009, 16:39
Δες και εδώ wunderlich (http://www.wunderlich.de/frame.php?MakeLang=wunderlich&MakeLangID=1&lay1=2&lay2=16&lay3=1&lay4=8&prodid=8161173) αν και νομίζω ο Μιχαλης θα κάνει καλλίτερη δουλειά

Arkas
20-08-2009, 21:40
Εχουμε τον ειδικό στις σέλλες ...
riko46 ή απλά Μιχάλη!
:sm8:

wolferin
21-08-2009, 12:15
Γιαννη θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες ,μιλα με τον Μιχαλη
εμενα με βοηθησε πολυ

ntinopoulos
21-08-2009, 12:26
εγω οταν ακουω την λεξη σελα το μυαλο μου παει στο μιχαλη!:D

george81
21-08-2009, 13:45
Ενταξει μπορει να εχω ευαισθητο κ....... αλλα οταν φορτωνω > 300 χλμ εχω προβλημα .

Μηπως καποιος απο εσας με την ιδια ευαισθησια στα ###### του μορια εχει φορεσει κανενα αλλο σαμαρι να μας πει τις εντυπωσεις του ?

Σκεφτομαι σοβαρα να μπω στα εξοδα , αλλα μια πρωτη προσεγγιση θα με βοηθουσε .


καλημερα, επειδη κανω συχνα τη διαδρομη Αθηνα-Δραμα (670 χλμ) πηρα περυσι απο την Τouratech τη σειρα "high end actively breathing". μου ειχαν πει στο καταστημα οτι ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι. Σε μικρες αποστασεις λογω της σκληροτητας τους δε το καταλαβαινεις, αλλα τις εκτιμας μετα τα 200 συνεχομενα χλμ. ειναι και αναπνεουσες δεν ιδρωνεις καθολου ακομα και το καλοκαιρι.αν θελεις μπορεις να τις δεις και απο κοντα.

mjtir
21-08-2009, 14:27
καλημερα, επειδη κανω συχνα τη διαδρομη Αθηνα-Δραμα (670 χλμ) πηρα περυσι απο την Τouratech τη σειρα "high end actively breathing". μου ειχαν πει στο καταστημα οτι ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι. Σε μικρες αποστασεις λογω της σκληροτητας τους δε το καταλαβαινεις, αλλα τις εκτιμας μετα τα 200 συνεχομενα χλμ. ειναι και αναπνεουσες δεν ιδρωνεις καθολου ακομα και το καλοκαιρι.αν θελεις μπορεις να τις δεις και απο κοντα.

Σε ευχαριστω για το feedback και για την δυνατοτητα δοκιμης που μου προσφερεις - επιφυλασομαι .

Εχω ακουσει και εγω οτι οι σκληροτερες σελες ειναι πιο ανετες στα μεγαλα ταξιδια .

vaggel
22-08-2009, 00:17
καλημερα, επειδη κανω συχνα τη διαδρομη Αθηνα-Δραμα (670 χλμ) πηρα περυσι απο την Τouratech τη σειρα "high end actively breathing". μου ειχαν πει στο καταστημα οτι ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι. Σε μικρες αποστασεις λογω της σκληροτητας τους δε το καταλαβαινεις, αλλα τις εκτιμας μετα τα 200 συνεχομενα χλμ. ειναι και αναπνεουσες δεν ιδρωνεις καθολου ακομα και το καλοκαιρι.αν θελεις μπορεις να τις δεις και απο κοντα.


την έχει φίλος μου και είναι ξετρελαμένος !!!!Να την πάρεις οποσδηποτε για ταξίδια!!!!

evanslam
24-02-2010, 23:05
καλημερα, επειδη κανω συχνα τη διαδρομη Αθηνα-Δραμα (670 χλμ) πηρα περυσι απο την Τouratech τη σειρα "high end actively breathing". μου ειχαν πει στο καταστημα οτι ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι. Σε μικρες αποστασεις λογω της σκληροτητας τους δε το καταλαβαινεις, αλλα τις εκτιμας μετα τα 200 συνεχομενα χλμ. ειναι και αναπνεουσες δεν ιδρωνεις καθολου ακομα και το καλοκαιρι.αν θελεις μπορεις να τις δεις και απο κοντα.

την έχει φίλος μου και είναι ξετρελαμένος !!!!Να την πάρεις οποσδηποτε για ταξίδια!!!!

Πρόσφατα τις συγκεκριμένες σέλες απο το φίλο George81 και μπορω να πω πως είναι ότι καλύτερο μπορείς να βάλεις.

batman
22-04-2010, 01:25
καλημερα, επειδη κανω συχνα τη διαδρομη Αθηνα-Δραμα (670 χλμ) πηρα περυσι απο την Τouratech τη σειρα "high end actively breathing". μου ειχαν πει στο καταστημα οτι ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι. Σε μικρες αποστασεις λογω της σκληροτητας τους δε το καταλαβαινεις, αλλα τις εκτιμας μετα τα 200 συνεχομενα χλμ. ειναι και αναπνεουσες δεν ιδρωνεις καθολου ακομα και το καλοκαιρι.αν θελεις μπορεις να τις δεις και απο κοντα.
200 -250χλμ σερί....Στάση για βενζίνη,τσιγάρο,ξεμούδιασμα γενικότερο δεν έχει?ειδικά αν έχεις άλλα 400-450 μπροστά,ένα δεκάλεπτο δεν νομίζω οτι θα πειράξει.Και δεν λέω για τη σέλα μόνο,μιλάω για γενικότερη ανασυγκρότηση του οργανισμού και του μυαλού.