PDA

View Full Version : Ευχές στους πυρόπληκτους της Αττικής.


tolisthe
26-08-2009, 23:17
Έστω και καθυστερημένα στέλνω τη συμπαράστασή μου στους πυρόπληκτους από τις πρόσφατες πυρκαγιές της Αττικής.
Σε όσους πάθανε ζημιές, εύχομαι να μην υπάρχουν μέλη του forum, εύχομαι κουράγιο και δύναμη.
Για δε τη καταστροφή του περιβάλλοντος … τι να πω … εισπράττουμε αυτά που μας αξίζουν.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
27-08-2009, 02:10
Αποστόλη,

σ' ευχαριστώ εκ μέρους των πυροπαθών ....

Η δική σου ευχή,

έχει μεγαλύτερη αξία,

μιάς και την δίνεις, σε μια περίοδο,

ιδιαίτερα "φορτισμένη" για σένα ....http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif



Απ' ότι ξέρω,

δεν υπάρχει κάποιος πυρόπληκτος ανάμεσά μας ...

Βέβαια εμμέσως,

είμαστε ΟΛΟΙ θύματα αυτής της καταστροφής που τ' αποτελέσματά της,

αργά ή γρήγορα, θα τα "βρούμε μπροστά μας" ....:(:(:(:(




.

kostas_366
27-08-2009, 03:16
Βέβαια εμμέσως,
είμαστε ΟΛΟΙ θύματα αυτής της καταστροφής που τ' αποτελέσματά της,
αργά ή γρήγορα, θα τα "βρούμε μπροστά μας" ....:(:(:(:(

Αυτό πρέπει να το κρατήσουμε και βάση αυτού να λειτουργήσουμε, όπου μας ζητηθεί.

gbmw
27-08-2009, 10:39
Αυτό πρέπει να το κρατήσουμε και βάση αυτού να λειτουργήσουμε, όπου μας ζητηθεί.
:sm8:

wolferin
27-08-2009, 12:52
Αυτό πρέπει να το κρατήσουμε και βάση αυτού να λειτουργήσουμε, όπου μας ζητηθεί.

σωστα ,αλλα μηπως πρεπει να λειτουργησουμε πριν μας ζητηθει?

ntinopoulos
27-08-2009, 13:00
Αυτό πρέπει να το κρατήσουμε και βάση αυτού να λειτουργήσουμε, όπου μας ζητηθεί.
ετσι!!!για να μην ξεχνιομαστε!

george1968
27-08-2009, 13:32
Προτείνω

το GSforum πάει για αναδάσωση

.... μόλις καθαριστεί ο τόπος και μπορεί να υπάρξει ιδιωτική πρωτοβουλία

Arkas
27-08-2009, 15:02
Έστω και καθυστερημένα στέλνω τη συμπαράστασή μου στους πυρόπληκτους από τις πρόσφατες πυρκαγιές της Αττικής.
Σε όσους πάθανε ζημιές, εύχομαι να μην υπάρχουν μέλη του forum, εύχομαι κουράγιο και δύναμη.
Για δε τη καταστροφή του περιβάλλοντος … τι να πω … εισπράττουμε αυτά που μας αξίζουν.
:sm8:

edmark
28-08-2009, 09:32
Προτείνω

το GSforum πάει για αναδάσωση

.... μόλις καθαριστεί ο τόπος και μπορεί να υπάρξει ιδιωτική πρωτοβουλία


Μεσα με τα 1000, εκδρομουλα κ'ετσι και ασε που προσωπικα μιλωντας για τον εαυτο μου....λιγο γυμναστικουλα δεν θα ηταν και ασχημα...:D

tolisthe
28-08-2009, 10:04
Προτείνω

το GSforum πάει για αναδάσωση

.... μόλις καθαριστεί ο τόπος και μπορεί να υπάρξει ιδιωτική πρωτοβουλία


Κι όχι μόνο για αναδάσωση, αγαπητοί φίλοι, αλλά θα μπορούσε το forum οργανωμένα, σε συνεργασία με τους αρμόδιους φορείς ( θα βρεθεί ο τρόπος ), να γίνει εθελοντής φύλακας των δασών μας... στη γειτονιά του ο καθένας και με το GSforum στο στήθος και στη πλάτη.

Μια πρόταση κάνω...

Την καλημέρα μου στο forum.

SenseiG
28-08-2009, 10:28
Βέβαια εμμέσως,

είμαστε ΟΛΟΙ θύματα αυτής της καταστροφής που τ' αποτελέσματά της,

αργά ή γρήγορα, θα τα "βρούμε μπροστά μας" ....:(:(:(:(

:sm8:Και εμεις στο τσακ γλυτωσαμε το σπιτι στην Πεντελη και λειπαμε διακοπες.Ευτυχως η τυχη οι ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ και καποιοι φιλοι που βρησκονταν Αθηνα μας γλυτωσαν απο ............:yz


.[/QUOTE]