PDA

View Full Version : Προταση για Αντιπροσωπεια στην Αθηνα.


sansiro.sugata
27-08-2009, 15:21
καλησπερα σε ολους.

Θα ηθελα αν ειναι ευκολο , μια προταση για μια αντιπροσωπεια ή συνεργειο στο οποιο εχετε εμπιστοσυνη "τυφλα ματια" για το "παιδι σας"

Για να μην θεωρηθει διαφημιση , μπορειτε να μου στο στειλετε PM.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Με εκτιμηση , Γιαννης.

NLS
27-08-2009, 15:27
για όλους "κάτι ψιλά" (και για άλλους κάτι χοντρά) έχουν ακουστεί

η γενική παραδοχή είναι ότι ο "καλός" είναι ένας... βόρεια στην Αθήνα (από Π) και ο μάπα ("ο έμπορος και μη τον είδατε μετά") ένας στο κέντρο (από Β)...

είμαι σίγουρος ότι όσοι δεν βαριούνται θα σου γράψουν ΠΜ

mjtir
27-08-2009, 16:55
Δεν ξερω αν σημαινει κατι αλλα εχω δει πολλους απο Β να κανουν service στον Π βασει πινακιδας κυκλοφοριας και logo πωλητη ......

vpentza
27-08-2009, 16:55
Μην περιμενεις τα ΠΜ, στην Αθηνα τα πράγματα ειναι ακριβως ετσι, καλυτερα στον μετριο προς καλό παρα στον αχαριστο/αχρηστο

NLS
27-08-2009, 17:03
Δεν ξερω αν σημαινει κατι αλλα εχω δει πολλους απο Β να κανουν service στον Π βασει πινακιδας κυκλοφοριας και logo πωλητη ......

ε ναι τι περίμενες

antonis1150GSA
27-08-2009, 17:04
καλησπερα σε ολους.

Θα ηθελα αν ειναι ευκολο , μια προταση για μια αντιπροσωπεια ή συνεργειο στο οποιο εχετε εμπιστοσυνη "τυφλα ματια" για το "παιδι σας"

Για να μην θεωρηθει διαφημιση , μπορειτε να μου στο στειλετε PM.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Με εκτιμηση , Γιαννης.

Φυσικα και δεν θεωρειτε διαφημιση γιατι εχουν δοκιμαστει ολοι....Αποψη μου?????.......Το καταστημα στον Γερακα..και ξερο ψωμι..

soter3gm
27-08-2009, 19:34
Φυσικα και δεν θεωρειτε διαφημιση γιατι εχουν δοκιμαστει ολοι....Αποψη μου?????.......Το καταστημα στον Γερακα..και ξερο ψωμι..

Θα συμφωνήσω με τον προλαλλήσαντα

syan
27-08-2009, 19:37
Θα συμφωνήσω με τον προλαλλήσαντα
Ούτε να το συζητάμε...!

Arkas
27-08-2009, 20:33
Γιάννη μου,
έτσι όπως είδα τον τίτλο του thread, το μυαλό μου πήγε πως μας κάνεις πρόταση να ανοίξουμε εξουσιοδοτημένο!!!:sm7::sm7::sm7:

wolferin
28-08-2009, 10:58
εγω παλι θα ελεγα Βουλιαγμενης,ΟΧΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ,στον Β

sansiro.sugata
28-08-2009, 14:16
Θα φανω λιγο αφελης ισως.. Αλλα το Αρχικο "Β" που μου λετε.. φανταζομαι οτι ειναι ονομα αντιπροσωπειας που δεν μπορειτε να πειτε εδω "δημοσια"

Μπορειτε να μου το στειλετε με ενα PM ?

Ευχαριστω πολυ!!

wet & dirty
28-08-2009, 16:35
εγω παλι θα ελεγα Βουλιαγμενης,ΟΧΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ,στον Β

+1200

εκει ξερουν να ρυθμίζουν σωστα τις βαλβ'ιδες......και οταν μια ζημιά ειναι 40 ευρω δεν σου λενε 460 ευρω....αλλα ο ιδιοκτήτης ειναι για κλοτσιές!!!!
εγω όμως καβαλάω BMW ΟΧΙ ΙΔΙΟΚΤΉΤΕς οποτε αφου με εχουν σωσει απο
περιττά εξοδα και έχω άριστη εξηπηρέτηση και αυτός που ακουμπάει την μηχανή μου ξερω οτι ξερει την παω εκει!!!

george1968
28-08-2009, 17:10
Για πείτε και καμία γνώμη για τη MG στην οδό Μ....

georgekostas
28-08-2009, 17:15
εγω παλι θα ελεγα Βουλιαγμενης,ΟΧΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ,στον Β


Θα φανω λιγο αφελης ισως.. Αλλα το Αρχικο "Β" που μου λετε.. φανταζομαι οτι ειναι ονομα αντιπροσωπειας που δεν μπορειτε να πειτε εδω "δημοσια"

Μπορειτε να μου το στειλετε με ενα PM ?

Ευχαριστω πολυ!!


Γιατι δεν λετε το ονομα του ανθρωπου και τον αποκαλειτε ''β'';Των αλλων αντιπροσωπων τα ονοματα γιατι αναφερονται κανονικα;
Αλλωστε δεν κατηγορουμε κανεναν κουβεντα κανουμε και προτεινει ο καθενας αυτον
που νομιζει οτι ειναι ο καλυτερος.

syan
28-08-2009, 17:58
Γιατι δεν λετε το ονομα του ανθρωπου και τον αποκαλειτε ''β'';Των αλλων αντιπροσωπων τα ονοματα γιατι αναφερονται κανονικα;
Αλλωστε δεν κατηγορουμε κανεναν κουβεντα κανουμε και προτεινει ο καθενας αυτον
που νομιζει οτι ειναι ο καλυτερος.

Γιώργο όλοι είναι καλοί, απλώς για λόγους πολιτικής των φορουμ δεν είναι συνήθως πρέπον να αναφερόμαστε υπέρ του ενός ή του άλλου συνεργείου.
Βλέπεις οι γνώμες βασίζονται σε εμπειρικές πραγματικότητες που για ορισμένους είναι υποκειμενικές..

georgekostas
28-08-2009, 18:05
Γιώργο όλοι είναι καλοί, απλώς για λόγους πολιτικής των φορουμ δεν είναι συνήθως πρέπον να αναφερόμαστε υπέρ του ενός ή του άλλου συνεργείου.
Βλέπεις οι γνώμες βασίζονται σε εμπειρικές πραγματικότητες που για ορισμένους είναι υποκειμενικές..

Συμφωνω μαζι σου Στρατο,απλα το αναφερω γιατι στο παρελθον εχω διαβασει
ονοματα και αλλων συνεργειων.

syan
28-08-2009, 18:12
Συμφωνω μαζι σου Στρατο,απλα το αναφερω γιατι στο παρελθον εχω διαβασει
ονοματα και αλλων συνεργειων.

Θα ξέφυγαν της προσοχής μου...

ntinopoulos
28-08-2009, 19:17
παιδια μετρημενα κουκια ειναι!δεν ειναι 1οο αντιπροσωποι!ειναι λιγο γελοιο να κοροιδευομαστε!:pαν θελετε ομως να παιζουμε ας τους δωσουμε κωδικους!:rolleyes:
B-βαγιανελης αμφιθεας και βουλιαγμενης
MG-motogenesis πειραια και μιχαλακοπουλου
P-παναγιωτοπουλος γερακας και κηφισιας
:D:D:D

ntinopoulos
28-08-2009, 19:19
θα συμφωνησω με το στρατο οτι ο καθενας αναλογα με τις εμπειριες του διαμορφωνει αποψη!οτι γραφεται ειναι καθαρα προσωπικες αποψεις!;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
28-08-2009, 21:11
Το θέμα,

έχει συζητηθεί ξανά προ εβδομάδος ΕΔΩ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=4841) !!!



Παρακαλούνται τα μέλη,

πριν ανοίξουν ένα νέο νήμα,

να μπαίνουν στον κόπο,

να περιηγούνται στα διάφορα θέματα,

γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα βρουν εκεί αυτό που ψάχνουν ....;)



.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
28-08-2009, 21:12
Σε όλα τα εξουσιοδοτημένα service,

γίνεται σοβαρή κ υπεύθυνη δουλειά !

Από κει κ πέρα,

είναι δική σου η απόφαση,

για το ποιό θα επιλέξεις .....





Πολλές φορές για κάποιον,

ένας γιατρός είναι "Θεός" ...

Για κάποιον άλλον - ο ίδιος γιατρός - είναι χασάπης .....;)

.




Όσον αφορά τους αντιπροσώπους ....


Η απάντησή μου ΕΔΩ (http://www.gsforum.gr/showpost.php?p=59333&postcount=5) !!!



.

nek21
28-08-2009, 23:11
παιδια μετρημενα κουκια ειναι!δεν ειναι 1οο αντιπροσωποι!ειναι λιγο γελοιο να κοροιδευομαστε!:pαν θελετε ομως να παιζουμε ας τους δωσουμε κωδικους!:rolleyes:
B-βαγιανελης αμφιθεας και βουλιαγμενης
MG-motogenesis πειραια και μιχαλακοπουλου
P-παναγιωτοπουλος γερακας και κηφισιας
:D:D:D
:sm7::sm7::sm7::sm7:

evanb
29-08-2009, 09:56
Φίλε μου θα σου πρότεινα όταν μπορείς να έρθεις σε κάποιο καφέ που οργανώνει το forum και εκεί όλοι θα σου που την γνώμη τους ελεύθερα.
Εδώ είναι και λίγο επικίνδυνα να γράψουμε κάτι (ειδικά αρνητικό), γιατί μπορεί οι υπεύθυνοι του forum να βρεθούν με κάποια μήνυση, μιας και ότι γράφεται εδώ μένει.
Ενώ στο λεκτικό μπορώ να λέω ότι θέλω.
Και για να προλάβω κάποιους, δημοκρατία έχουμε και γράφουμε ότι θέλουμε (κακούς επαγγελματίες), αλλά και δημοκρατία έχουμε και τρέχουμε όποιον θέλουμε στα δικαστήρια (τους mods) αν θεωρήσουμε ότι θίγεται το όνομα μας ή η επιχείρηση μας.
Πάντα τα λέω αυτά καλοπροαίρετα ;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
29-08-2009, 13:39
Φίλε μου θα σου πρότεινα όταν μπορείς να έρθεις σε κάποιο καφέ που οργανώνει το forum και εκεί όλοι θα σου που την γνώμη τους ελεύθερα.
Εδώ είναι και λίγο επικίνδυνα να γράψουμε κάτι (ειδικά αρνητικό), γιατί μπορεί οι υπεύθυνοι του forum να βρεθούν με κάποια μήνυση, μιας και ότι γράφεται εδώ μένει.
Ενώ στο λεκτικό μπορώ να λέω ότι θέλω.
Και για να προλάβω κάποιους, δημοκρατία έχουμε και γράφουμε ότι θέλουμε (κακούς επαγγελματίες), αλλά και δημοκρατία έχουμε και τρέχουμε όποιον θέλουμε στα δικαστήρια (τους mods) αν θεωρήσουμε ότι θίγεται το όνομα μας ή η επιχείρηση μας.
Πάντα τα λέω αυτά καλοπροαίρετα ;)



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-04.gif http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-04.gif http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-04.gif

Arkas
30-08-2009, 12:24
Φίλε μου θα σου πρότεινα όταν μπορείς να έρθεις σε κάποιο καφέ που οργανώνει το forum και εκεί όλοι θα σου που την γνώμη τους ελεύθερα.
Εδώ είναι και λίγο επικίνδυνα να γράψουμε κάτι (ειδικά αρνητικό), γιατί μπορεί οι υπεύθυνοι του forum να βρεθούν με κάποια μήνυση, μιας και ότι γράφεται εδώ μένει.
Ενώ στο λεκτικό μπορώ να λέω ότι θέλω.
Και για να προλάβω κάποιους, δημοκρατία έχουμε και γράφουμε ότι θέλουμε (κακούς επαγγελματίες), αλλά και δημοκρατία έχουμε και τρέχουμε όποιον θέλουμε στα δικαστήρια (τους mods) αν θεωρήσουμε ότι θίγεται το όνομα μας ή η επιχείρηση μας.
Πάντα τα λέω αυτά καλοπροαίρετα ;)
Πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου Evan.
Γι' αυτό άλλωστε, έχει συμπεριληφθεί στους "Όρους Χρήσης" του φόρουμ, η παράγραφος που αναφέρει ότι όλες οι καταγγελίες πρέπει να συνοδεύονται από πλήρες ονομ/νο και επαληθεύσιμο τηλέφωνο.;)

vp_68
30-08-2009, 12:30
Φίλε μου θα σου πρότεινα όταν μπορείς να έρθεις σε κάποιο καφέ που οργανώνει το forum και εκεί όλοι θα σου που την γνώμη τους ελεύθερα.
Εδώ είναι και λίγο επικίνδυνα να γράψουμε κάτι (ειδικά αρνητικό), γιατί μπορεί οι υπεύθυνοι του forum να βρεθούν με κάποια μήνυση, μιας και ότι γράφεται εδώ μένει.
Ενώ στο λεκτικό μπορώ να λέω ότι θέλω.
Και για να προλάβω κάποιους, δημοκρατία έχουμε και γράφουμε ότι θέλουμε (κακούς επαγγελματίες), αλλά και δημοκρατία έχουμε και τρέχουμε όποιον θέλουμε στα δικαστήρια (τους mods) αν θεωρήσουμε ότι θίγεται το όνομα μας ή η επιχείρηση μας.
Πάντα τα λέω αυτά καλοπροαίρετα ;)

:sm8::sm8::sm8:

Victor
31-08-2009, 21:29
re pedia kai to exw akousi apo olous auto gia to geraka. Alla mono me adia pas eki...???

gsmaniac
31-08-2009, 22:16
εγω ξερω οτι μηχανικο και γιατρο ΔΕΝ συστηνεις,γιατι θα βρεις τον μπελα σου;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
31-08-2009, 22:29
εγω ξερω οτι μηχανικο και γιατρο ΔΕΝ συστηνεις,γιατι θα βρεις τον μπελα σου;)



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-82.gif http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-82.gif http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-82.gif

Major_Goose
05-10-2009, 12:59
γω ξερω οτι μηχανικο και γιατρο ΔΕΝ συστηνεις,γιατι θα βρεις τον μπελα σου


Πές το ξανα ....

egine1
28-01-2010, 19:23
kalispera se ola ta meloi tou forum...
eimai kenourgios sto forum kai den exw bmw akoma..
alla giafto to logo vriskome edw...thelw na parw to gs 1200 Adventure...alla exw kapious endeasmous..
o vasikos mou einai poso kostizoun ta service?mpori kapios na mou pei times analoga me ta xiliometra se exousiodotimeno antiprosopo?an den mpori dimosia as mou stilei pm....
eyxaristw..

vpentza
11-02-2010, 11:50
αν πρόκειται να δώσεις 19.000 μη κοιτας το κόστος των service....
τα service κοστίζουν όσο σε οποιαδήποτε άλλο 1000άρι......;)

aeriko
11-02-2010, 12:23
Μέχρι στιγμής ουδέν πρόβλημα στην Αμφιθέας:)

Blackstaf
25-03-2011, 12:46
για όλους "κάτι ψιλά" (και για άλλους κάτι χοντρά) έχουν ακουστεί

η γενική παραδοχή είναι ότι ο "καλός" είναι ένας... βόρεια στην Αθήνα (από Π) και ο μάπα ("ο έμπορος και μη τον είδατε μετά") ένας στο κέντρο (από Β)...

είμαι σίγουρος ότι όσοι δεν βαριούνται θα σου γράψουν ΠΜ

Συμφωνώ απόλυτα!!!!

crazy artist
03-04-2011, 01:52
...παιδιά, εντελώς πληροφοριακά, η αντιπροσωπεία στην Αμφιθέας έκλεισε... το service μόνο θα λειτουργεί κάθε σάββατο για εξυπηρέτηση των πελατών...