PDA

View Full Version : ACRAPOVIC ΓΙΑ BMW R1200GS


DIOYK1381
05-09-2009, 17:52
ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ACRAPOVIC ΓΙΑ BMW R1200GS!!!ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ BMW!!!ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΧΑΡΑΓΝΕΝΟ ΜΕ LASER,ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΤΑΜΠΕΛΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΘΤΙ ΤΗΣ,ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ BMW!!!ΤΙΜΗ ΑΓΟΡΑΣ 850 ΕΥΡΩ,ΤΗΝ ΔΙΝΩ 750 ΕΥΡΩ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!
ΣΤΑΥΡΟΣ -ΛΑΡΙΣΑ
ΤΗΛ 6972730068

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-09-2009, 19:53
Σταύρο, καλοπούλητη ....;)

Γιατί δεν την τοποθέτησες εσύ ;;;; :D





.

Arkas
05-09-2009, 22:10
Αυτό είναι που λέμε "κούτα"!!!:D

Καλοπούλητη Σταύρο!

DIOYK1381
05-09-2009, 22:40
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΤΡΟΠΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΒΑΖΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ!!!ΠΗΡΑ ΤΟ R1200GS SPECIAL EDITION!!!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ MIA AKRAPOVIC ΠΑΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ,ΘΕΛΕΙ Κ ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙ Κ&Ν!!!ΟΜΩΣ Η ΜΑΜΑ BMW ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ AKRAPOVIC ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕΣ!!!ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΠΩΣ ΑΝ ΒΑΛΩ ΠΧ ΦΙΛΤΡΟ Κ&Ν Κ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΥΘΗΝΗΣ ΠΕΡΙ ΕΓΓΥΗΣΕΩΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΩ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΛΕΩ ΜΙΑΣ Κ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΔΟΣΕΙΣ ΑΣ ΞΕΧΡΕΩΣΩ ΚΑΜΙΑ!!!

Arkas
05-09-2009, 22:44
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΤΡΟΠΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΒΑΖΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ!!!ΠΗΡΑ ΤΟ R1200GS SPECIAL EDITION!!!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ MIA AKRAPOVIC ΠΑΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ,ΘΕΛΕΙ Κ ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙ Κ&Ν!!!ΟΜΩΣ Η ΜΑΜΑ BMW ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ AKRAPOVIC ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕΣ!!!ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΠΩΣ ΑΝ ΒΑΛΩ ΠΧ ΦΙΛΤΡΟ Κ&Ν Κ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΥΘΗΝΗΣ ΠΕΡΙ ΕΓΓΥΗΣΕΩΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΩ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΛΕΩ ΜΙΑΣ Κ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΔΟΣΕΙΣ ΑΣ ΞΕΧΡΕΩΣΩ ΚΑΜΙΑ!!!
:sm8:

EOD-K9
05-09-2009, 22:46
Αφραγκίες :(:(................

Καλόπουλητη

skippybi
05-09-2009, 22:47
καλοπούλητη και αν θες ΜΗΝ γράφεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ, όπως όλοι μας!!!;)

riko46
06-09-2009, 07:35
καλοπούλητη και αν θες ΜΗΝ γράφεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ, όπως όλοι μας!!!;)




:sm8:

arisxios
06-09-2009, 08:33
Σταύρο καλοπούλητη !!!!

Gazi
06-09-2009, 10:10
Καλοπούλητη!!!

NLS
06-09-2009, 19:21
ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΠΩΣ ΑΝ ΒΑΛΩ ΠΧ ΦΙΛΤΡΟ Κ&Ν Κ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΥΘΗΝΗΣ ΠΕΡΙ ΕΓΓΥΗΣΕΩΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΩ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΛΕΩ ΜΙΑΣ Κ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΔΟΣΕΙΣ ΑΣ ΞΕΧΡΕΩΣΩ ΚΑΜΙΑ!!!

βλακείες σου είπαν

σιγά μη δεν σε καλύψουν και για ζημιά στον άξονα επειδή άλλαξες... λάστιχα

βενζίνη βάζεις εργοστασιακή τουλάχιστον;

το φίλτρο είναι ΑΝΑΛΩΣΙΜΟ δεν είναι εξάρτημα της μηχανής

DIOYK1381
06-09-2009, 20:24
οταν βαζεις ενα τελικο εξατμισης,στην προκειμενη περιπτωση την akrapovic,θελει να περαστει κ προγραμμα?

FANISGS
07-09-2009, 01:08
οχι βεβαια.ενα φιλτρο κ ν και τιποτα αλλο.

DIOYK1381
08-12-2009, 13:58
ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ACRAPOVIC ΓΙΑ BMW R1200GS!!!ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ BMW!!!ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΧΑΡΑΓΝΕΝΟ ΜΕ LASER,ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΤΑΜΠΕΛΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΘΤΙ ΤΗΣ,ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ BMW!!!ΤΙΜΗ ΑΓΟΡΑΣ 850 ΕΥΡΩ,ΤΗΝ ΔΙΝΩ 750 ΕΥΡΩ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!
ΣΤΑΥΡΟΣ -ΛΑΡΙΣΑ
ΤΗΛ 6972730068
NEA TIMH 730

Didos81
08-12-2009, 15:37
Συγνωμη που αναφερομαι για ασχετο με την αγγελια αλλα η acra με το κιτρινο αυτοκολλητο δεν ειναι παραεισαγωγης αλλα η αυθεντικη εξατμιση με το original logo..!απο εκει και περα η laser ειναι συνεργασια τον δυο εταιριων για τα μοντελα της bmw.Απλα το αναφερω για να μην λεμε οτι θελουμε!Με ολο τον σεβασμο παντα!Ευχαριστω

antonis1150GSA
08-12-2009, 18:56
Καλοπουλητη φιλαρακι........και μην σου φουσκωνουνε τα μυαλα με μα...κιες...Να τα πουνε αλλου αυτα.

teo69
08-12-2009, 21:20
οταν βαζεις ενα τελικο εξατμισης,στην προκειμενη περιπτωση την akrapovic,θελει να περαστει κ προγραμμα?

Βάλε την Acrapovic να δουλέψει :) και η γνώμη μου είναι να μην βάλεις φίλτρο.. :hmmm: μαζεύει σκουπίδια.. :confused:

..και εννόειται βγάζεις την τάπα!!! :D

Δύσκολο να την δώσεις 730€ :confused: Πάντως Καλοπούλητη..;)

DIOYK1381
09-12-2009, 00:17
Με ολο το σεβασμο ποτε δεν ειπα οτι η Acrapovic με την κιτρινη ταμπελα δεν ειναι αυθεντικη,ευχαριστω για την διευκρινιση αλλα ενημερωθηκα λαθος!!!δεν ξερω ποιοτικα αν εχει διαφορες,παντως εχω δει μερικες με κιτρινο ταμπελακι καμενο απο τις υψηλες θερμοκρασιες!!!αν δεν πουληθει θα την βαλω μολις ξεχειμωνιασει:sm7:!!!

allen
09-12-2009, 00:24
ΟΤΑΝ η εξατμιση στην bmw εχει 860€ , και υπαρχει εκπτωση στα αξεσουαρ την δυσκολη αυτη εποχη ,(δηλαδη 750€ μετρητα ) + οτι αυτη με το κιτρινο αυτοκολλητο εχει 650€ σε ελληνικο side ! Η την δινεις στην τιμη που πωλειται μια μεταχειρισμενη εξατμιση Η δεν την πουλας καθολου!
στην περιπτωση σου ισχυει το δευτερο!
φιλικα;)

DIOYK1381
09-12-2009, 00:29
εχεις απολυτο δικιο!!!παντως η τιμη ειναι συζητησιμη!!!

italos
09-12-2009, 13:01
Παιδιά γνώμη μου ότι δεν χρειάζεται να κριτικάρουμε τις τιμές που ζητάει ο καθένας μας....δεν το λέω με κάποια κακία...αμα ενδιαφερόμαστε το συζητάμε....αν δεν ενδιαφερόμαστε το αφήνουμε να περάσει γτ μπορεί να βρεθεί κάποιος που να θέλει να δώσει το ποσό και με αυτά που γράφουμε να κολλήσει!

Πέρα απο αυτό η τιμή είναι καλή απο τη στιγμή που είναι στη κούτα της και δεν έχει χρισημοποιηθεί και κάποιος θέλει να αγοράσει καινούργια μόνο κερδισμένος θα βγεί γλυτώνοντας απο 1ευρω εώς και όπου φτάσει!!

Δηλαδή αν κάποιος κέρδιζε σε ένα διαγωνισμο μια dve που η τιμή της είναι 18.700ευρόπουλα και δεν ήξερε να οδηγάει και ήθελε να την πουλήσει με 0 χιλιόμετρα και την έδινε 18000 δεν θα πηγαίναμε όλοι να την αγοράσουμε αφού ενδιαφερόμαστε...απλά ένα παράδειγμα λέω!!

Καλοπούλητη πάντως απο εμένα εγώ την έβαλα πάνω και τη χρεώσανε στο τιμολόγιο 870ευρά......

Didos81
09-12-2009, 13:06
Φιλε DIOYK ο Allen εχει απολυτο δικιο,δυστυχως στο θεμα της αγοραπωλησιας υπαρχει ενα προβλημα και αυτο ειναι οτι οταν αποφασιζεις να πουλησεις κατι και ας ειναι ολοκαινουργιο ποτε δεν σκεφτεσαι ποσο την αγορασες και δεν στηριζεσαι στην αρχικη τιμη σαν κριτηριο ποσο θα την δωσεις!πρεπει να κοιταξεις τι τιμες παιζουν γενικα οπως σωστα εθεσε ο allen και να καταλαβεις οτι ο κοσμος ψαχνει για ευκαιριες,η γνωμη μου ειναι να την κρατησεις η να την δωσεις σε μια λογικη τιμη που θα προσεγγισει ενδιαφερον!Καλοπουλητη η καλοταξιδη!Παρεπιμπτοντως δεν κριτικαρω την τιμη απλα μια φιλικη συμβουλη για να μπορεσει ο ανθρωπος εαν δεν την θελει να την πουλησει!Ευχαριστω!

vasorfa
09-12-2009, 13:24
Ο καθενας πουλαει οσο θελει και επισης αγοραζει σε οποια τιμη θελει ,ολα τα αλλα ειναι περιττα........;):)

Φιλε Σταύρο καλοπουλητη!!!

gemara
09-12-2009, 14:39
Παιδιά γνώμη μου ότι δεν χρειάζεται να κριτικάρουμε τις τιμές που ζητάει ο καθένας μας....δεν το λέω με κάποια κακία...αμα ενδιαφερόμαστε το συζητάμε....αν δεν ενδιαφερόμαστε το αφήνουμε να περάσει γτ μπορεί να βρεθεί κάποιος που να θέλει να δώσει το ποσό και με αυτά που γράφουμε να κολλήσει!

Πέρα απο αυτό η τιμή είναι καλή απο τη στιγμή που είναι στη κούτα της και δεν έχει χρισημοποιηθεί και κάποιος θέλει να αγοράσει καινούργια μόνο κερδισμένος θα βγεί γλυτώνοντας απο 1ευρω εώς και όπου φτάσει!!

Δηλαδή αν κάποιος κέρδιζε σε ένα διαγωνισμο μια dve που η τιμή της είναι 18.700ευρόπουλα και δεν ήξερε να οδηγάει και ήθελε να την πουλήσει με 0 χιλιόμετρα και την έδινε 18000 δεν θα πηγαίναμε όλοι να την αγοράσουμε αφού ενδιαφερόμαστε...απλά ένα παράδειγμα λέω!!

Καλοπούλητη πάντως απο εμένα εγώ την έβαλα πάνω και τη χρεώσανε στο τιμολόγιο 870ευρά......


Θα συμφωνήσω και γω με αυτή τη γνώμη. Είναι λυπηρό να εμφανίζονται συνάδελφοι που δεν έχουν πρόθεση να αγοράσουν το προς προσφορά αντικείμενο ενός άλλου συναδέλφου και να κριτικάρουν την τιμή του, δυσφημώντας τον πωλητή. Δεν αντιλαμβάνομαι τους λόγους για τους οποίους γίνεται αυτό. Πιθανόν κακή πρόθεση; Εξυπνάδα; Ζήλια γιατί δεν το έχω εγώ αυτό; Πολλά.

Δεν το έχω δει μόνο σε αυτό το πόστ, το έχω δει σε πολλά άλλα.
Πρότασή μου θα ήταν η χρήση προσωπικών μηνυμάτων γι αυτό, και εκεί ας πούνε ότι θέλουν, ΧΩΡΙΣ να δυσφημούν τον συνάδελφο!

Ας μην ξεχνάμε ότι "forum" σημαίνει "αγορά" στα ελληνικά, και στην αρχαιότητα ήταν κατ' εξοχήν χώρος αγοραπωλησιών και επί τη ευκαιρεία, αφού μαζεύονταν όλοι εκεί για τα προς το ζειν, έκαναν και τις συζητήσεις τους.

Στον φίλο Σταύρο θα του πω καλοπούλητη, αλλά εγώ όταν παράγγειλα την μηχανή ζήτησα εξ' αρχής να είναι η Akraponic περασμένη και το βαρίδι το standard, το πήρα στο κουτί του.

Είναι μια εξάτμιση εγκεκριμένη από τη BMW, σίγουρα πάει καλύτερα από την δικιά του (ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗ ΒΓΑΛΕΙΣ ΦΙΛΤΡΑ και κάτι άλλα τέτοια που διαβάζω!) και η μακροχρόνια ελάφρυνση των 4,5 κιλών από τη μηχανή, μόνο καλό της κάνει. Όσο για τον ήχο της, είναι απόλαυση και κάνει την μηχανή να ξεχωρίζει από μακριά!

Λυπάμαι γι αυτούς που σε παραπληροφόρησαν ότι τυχόν χρήση της, δημιουργεί πρόβλημα στον κινητήρα, ή μεταβάλει την εγγύηση!!!

wet & dirty
09-12-2009, 14:51
Θα συμφωνήσω και γω με αυτή τη γνώμη. Είναι λυπηρό να εμφανίζονται συνάδελφοι που δεν έχουν πρόθεση να αγοράσουν το προς προσφορά αντικείμενο ενός άλλου συναδέλφου και να κριτικάρουν την τιμή του, δυσφημώντας τον πωλητή. Δεν αντιλαμβάνομαι τους λόγους για τους οποίους γίνεται αυτό. Πιθανόν κακή πρόθεση; Εξυπνάδα; Ζήλια γιατί δεν το έχω εγώ αυτό; Πολλά.

Δεν το έχω δει μόνο σε αυτό το πόστ, το έχω δει σε πολλά άλλα.
Πρότασή μου θα ήταν η χρήση προσωπικών μηνυμάτων γι αυτό, και εκεί ας πούνε ότι θέλουν, ΧΩΡΙΣ να δυσφημούν τον συνάδελφο!

Ας μην ξεχνάμε ότι "forum" σημαίνει "αγορά" στα ελληνικά, και στην αρχαιότητα ήταν κατ' εξοχήν χώρος αγοραπωλησιών και επί τη ευκαιρεία, αφού μαζεύονταν όλοι εκεί για τα προς το ζειν, έκαναν και τις συζητήσεις τους.

Στον φίλο Σταύρο θα του πω καλοπούλητη, αλλά εγώ όταν παράγγειλα την μηχανή ζήτησα εξ' αρχής να είναι η Akraponic περασμένη και το βαρίδι το standard, το πήρα στο κουτί του.

Είναι μια εξάτμιση εγκεκριμένη από τη BMW, σίγουρα πάει καλύτερα από την δικιά του (ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗ ΒΓΑΛΕΙΣ ΦΙΛΤΡΑ και κάτι άλλα τέτοια που διαβάζω!) και η μακροχρόνια ελάφρυνση των 4,5 κιλών από τη μηχανή, μόνο καλό της κάνει. Όσο για τον ήχο της, είναι απόλαυση και κάνει την μηχανή να ξεχωρίζει από μακριά!

Λυπάμαι γι αυτούς που σε παραπληροφόρησαν ότι τυχόν χρήση της, δημιουργεί πρόβλημα στον κινητήρα, ή μεταβάλει την εγγύηση!!!


καλα τα λες φιλε και ετσι ειναι αλλα το να αλλαξεις φιλτρο αερα και βαλεις ΚΝ εκτός το οτι δεν ξανα αλλαζεις φιλτρο αερα βοηθαει(ελαχιστα)την εξάτμιση.το λεω αυτο γιατι η αλλαγη φιλτρου αερα ειναι κανενα 20 ευρω στην bmw (αν δεν κανω λαθος)γιατι να μην βαλεις ενα ΚΝ και να μην το εχεις στο μυαλο σου καθόλου...καλο κανεις στην μηχανη δεν την πειραζεις μηχανικα;);)

aeriko
09-12-2009, 15:00
..... και η μακροχρόνια ελάφρυνση των 4,5 κιλών από τη μηχανή, μόνο καλό της κάνει.
Και αντί αυτού ξεκινάς μια δίαιτα, χάνεις τα 4,5 kg και κάνεις μακροχρόνιο καλό στον εαυτό σου και στη μηχανή σου:sm7:

gemara
09-12-2009, 16:56
καλα τα λες φιλε και ετσι ειναι αλλα το να αλλαξεις φιλτρο αερα και βαλεις ΚΝ εκτός το οτι δεν ξανα αλλαζεις φιλτρο αερα βοηθαει(ελαχιστα)την εξάτμιση.το λεω αυτο γιατι η αλλαγη φιλτρου αερα ειναι κανενα 20 ευρω στην bmw (αν δεν κανω λαθος)γιατι να μην βαλεις ενα ΚΝ και να μην το εχεις στο μυαλο σου καθόλου...καλο κανεις στην μηχανη δεν την πειραζεις μηχανικα;);)

Δεν διαφωνώ για την "αναβάθμιση" του φίλτρου, εφ' όσον την συνιστά ο κατασκευαστής και την αποδέχεται στην εγγύηση. Διαφώνησα με ένα παραπάνω ποστ που λέει να βγάλεις το φίλτρο...

Και αντί αυτού ξεκινάς μια δίαιτα, χάνεις τα 4,5 kg και κάνεις μακροχρόνιο καλό στον εαυτό σου και στη μηχανή σου:sm7:

10 και βάλε!:sm7:

georgekostas
09-12-2009, 18:02
Καλοπουλητη!

DIOYK1381
12-12-2009, 11:24
Τα σχολια οσον αφορα την τιμη,τα παιρνω ως καλοβουλα:hmmm:,αλλα με αυτην την προοπτικη οτι κατι καινουριο το πουλας σαν μεταχειρισμενο,τοτε γιατι να μην την βαλω επανω για 2 χρονακια κ μετα την πουλαω μεταχειρισμενη για 550-600 ευρω:sm7:!!!αλλιως καθεται κατι το καινουριο κ αλλιως το μεταχειρισμενο!!!ευχαριστω πολυ!!!

teo69
13-12-2009, 17:36
Τα σχολια οσον αφορα την τιμη,τα παιρνω ως καλοβουλα:hmmm:,αλλα με αυτην την προοπτικη οτι κατι καινουριο το πουλας σαν μεταχειρισμενο,τοτε γιατι να μην την βαλω επανω για 2 χρονακια κ μετα την πουλαω μεταχειρισμενη για 550-600 ευρω:sm7:!!!αλλιως καθεται κατι το καινουριο κ αλλιως το μεταχειρισμενο!!!ευχαριστω πολυ!!!

Βάλτην πάνω να γουστάρεις :D:D και βλέπεις μέτα από 2 χρόνια..

teo69
13-12-2009, 17:43
Τα σχολια οσον αφορα την τιμη,τα παιρνω ως καλοβουλα:hmmm:,αλλα με αυτην την προοπτικη οτι κατι καινουριο το πουλας σαν μεταχειρισμενο,τοτε γιατι να μην την βαλω επανω για 2 χρονακια κ μετα την πουλαω μεταχειρισμενη για 550-600 ευρω:sm7:!!!αλλιως καθεται κατι το καινουριο κ αλλιως το μεταχειρισμενο!!!ευχαριστω πολυ!!!

Βάλτην πάνω να γούσταρεις.. :D:D και βλέπεις μετά από 2 χρόνια!!!

( Αcrapovic χωρίς λέιζερ σε τιτάνιο 'η ανθρακόνημα αγοράζω 550€ ΝEW και δεν έχει καμία διαφορά μόνο αισθητικά ) :cool:

wet & dirty
13-12-2009, 20:20
Τα σχολια οσον αφορα την τιμη,τα παιρνω ως καλοβουλα:hmmm:,αλλα με αυτην την προοπτικη οτι κατι καινουριο το πουλας σαν μεταχειρισμενο,τοτε γιατι να μην την βαλω επανω για 2 χρονακια κ μετα την πουλαω μεταχειρισμενη για 550-600 ευρω:sm7:!!!αλλιως καθεται κατι το καινουριο κ αλλιως το μεταχειρισμενο!!!ευχαριστω πολυ!!!


η καλητερη λυση ειναι φιλε!!!!και αν την βαλεις θα γουστάρεις τοσο που θα βαλεις για πουλημα ην μαμα εξατμιση:D:D:D

DIOYK1381
13-12-2009, 21:39
+1000:D:D:D:D

DIOYK1381
29-12-2009, 18:30
Nεα τιμη 700 ευρο,πιο κατω δεν παει:yz!!!αν πουληθει καλως,αλλιως θα την βαλω πανω στο δικο μου:sm7:
ευχαριστω πολυ!!!

DIOYK1381
29-04-2010, 11:15
πουληθηκε!!!παρακαλω να κλεισει η αγγελια!!!:D