PDA

View Full Version : Ισπανία - Αγγλία ...Μπάσκετ


ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
09-09-2009, 01:34
Σε ντέρμπυ εξελίχθηκε ο αγώνας Ισπανίας - Αγγλίας ...

Στο τελευταίο δεκάλεπτο,

οι Εγγλέζοι γύρισαν τον αγώνα

και έβγαλαν κεφάλι μπροστά .....

Οι Ισπανοί - μεγάλη ομάδα - παρά το προσωρινό χαστούκι,

κατάφεραν να ξανατουμπάρουν τον αγώνα

και στο τελευταίο τρίλεπτο,

πήραν το πάνω χέρι ....



86 - 74 το τελικό αποτέλεσμα ....


Μπράβο στην Ισπανική ομάδα ..... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-73.gif



.

gsmaniac
09-09-2009, 01:39
οι ισπανοι γενικα δεν ειναι σε καλη κατασταση :):):):):)

Arkas
09-09-2009, 11:15
Πήγαιναν οι Εγγλέζοι για την έκπληξη, αλλά δεν...:D

Gazi
10-09-2009, 21:16
Πήγαιναν οι Εγγλέζοι για την έκπληξη, αλλά δεν...:D

Τους την έφεραν οι Ισπανοί από ΠΙΣΩ.......:sm7::sm7::sm7:

DERTILAS
10-09-2009, 22:21
Ειναι δυνατον να υποστηριζει κανεις την Ισπανια????ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΓρηγορα ξεχασαμε μου φαινεται τα καραγκιοζιλικια που μας εκαναν!!!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
10-09-2009, 22:23
Ειναι δυνατον να υποστηριζει κανεις την Ισπανια????ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΓρηγορα ξεχασαμε μου φαινεται τα καραγκιοζιλικια που μας εκαναν!!!!



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF67.gif

DERTILAS
10-09-2009, 22:27
Ακομα τους θυμαμαι να πεφτουν και να κοπανιουνται, ηθοποιοι για οσκαρ!!!:yzΕμας παντως μας εχουν βρει πελατες, ελπιζω φετος με το καινουριο ροστερ να τα βρουν σκουρα!!!

skippybi
10-09-2009, 23:06
:D:D

Arkas
13-09-2009, 02:56
Ειναι δυνατον να υποστηριζει κανεις την Ισπανια????ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΓρηγορα ξεχασαμε μου φαινεται τα καραγκιοζιλικια που μας εκαναν!!!!
Προσωπικά Λάμπρο, δεν είναι ότι υποστηρίζω τους Ισπανούς, είναι ότι αντιπαθώ τους Εγγλέζους!;)

ΙoannisPanagiotidis
13-09-2009, 09:16
:sm2:... τουλαχιστον στο μπασκετ .... τους μισω τους Ισπανους!...θα χαιρομουν τρελα να χανανε !


...για μενα το καλυτερο ευρωπαικο κυπελο θα ναι αυτο που θα παιξουμε τελικο με τους Ισπανους ...θα πηγαινουμε ποντο-ποντο μεχρι το τελος .........και θα τους κερδισουμε στο ποντο ....στο τελευταιο δευτερολεπτο!


:D...ξερω ειμαι κακος ...αλλα δεν ξεχνω με τιποτα!...θελω να τους δω να μιξοκλαινε και μεις να στεινουμε τρελο χορο!:Γελάω:

..δεν ειναι ακριβος οτι δεν ξερω να χανω ...αλλα το πως εχασα μου την σπαει!


...εν κατακλειδι ...απο μενα ......ουστ!...τελευταιοι να βγουν οι φουστηδες!!!...χαχααα!:sm7:

vp_68
13-09-2009, 11:12
Θα τους σκίσουμε όλους.......

EOD-K9
13-09-2009, 11:19
:sm2:... τουλαχιστον στο μπασκετ .... τους μισω τους Ισπανους!...θα χαιρομουν τρελα να χανανε !


...για μενα το καλυτερο ευρωπαικο κυπελο θα ναι αυτο που θα παιξουμε τελικο με τους Ισπανους ...θα πηγαινουμε ποντο-ποντο μεχρι το τελος .........και θα τους κερδισουμε στο ποντο ....στο τελευταιο δευτερολεπτο!


:D...ξερω ειμαι κακος ...αλλα δεν ξεχνω με τιποτα!...θελω να τους δω να μιξοκλαινε και μεις να στεινουμε τρελο χορο!:Γελάω:

..δεν ειναι ακριβος οτι δεν ξερω να χανω ...αλλα το πως εχασα μου την σπαει!


...εν κατακλειδι ...απο μενα ......ουστ!...τελευταιοι να βγουν οι φουστηδες!!!...χαχααα!:sm7:

:sm3::sm3: δεν είμαστε κακοί σαδιστές είμαστε

ΑΣΕ που μια τρελή διαφορά δεν θα με πείραζε μα τρελή λεμε !!!

DERTILAS
13-09-2009, 11:21
:sm2:... τουλαχιστον στο μπασκετ .... τους μισω τους Ισπανους!...θα χαιρομουν τρελα να χανανε !


...για μενα το καλυτερο ευρωπαικο κυπελο θα ναι αυτο που θα παιξουμε τελικο με τους Ισπανους ...θα πηγαινουμε ποντο-ποντο μεχρι το τελος .........και θα τους κερδισουμε στο ποντο ....στο τελευταιο δευτερολεπτο!


:D...ξερω ειμαι κακος ...αλλα δεν ξεχνω με τιποτα!...θελω να τους δω να μιξοκλαινε και μεις να στεινουμε τρελο χορο!:Γελάω:

..δεν ειναι ακριβος οτι δεν ξερω να χανω ...αλλα το πως εχασα μου την σπαει!


...εν κατακλειδι ...απο μενα ......ουστ!...τελευταιοι να βγουν οι φουστηδες!!!...χαχααα!:sm7:
Πες τα χρυσοστομε!!!:sm7::sm7::sm7: