PDA

View Full Version : BMW Jacket Rallye 2 Pro grey/black


vagouras120
12-09-2009, 00:38
ΜΠΟΡΕΙ κάποιος να με διαφωτίσει η τιμή που αναγράφει 499, και στο Ελλάδα ρώτησα σήμερα σε επίσημη αντ/α 720 Ε , !!!!!!!!!
Έχει κάποιος χρησιμοποιήσει το παρακάτω site για κάποια αγορά-και γιατί το χρώμα του μπουφάν είναι άλλο από αυτό που είδα σήμερα στην αντ/α .
Παρεμπίπτοντος σήμερα έκανα και εγκαίνια στη μηχανή μετά από 2 μήνες άρπαξα τη πρώτη μου σαβούρα ---και η ειρωνεία είναι ότι γύρναγα χαρούμενος έχοντας στο tankba.. parts για προστασία της μηχανής ..το ευχάριστο ότι φόραγα κράνος ---τα μειον πρήξιμο στο αριστερό καλάμι και ελαφριά ενόχληση --και μάλλον το καπάκι του κυλίνδρου πάει για βαψιμο,,,,ατιμη βροχή---αλλά μάλλον άτιμο τραμ γιατί εκεί βρήκε το λάστιχο (στις ράγες Ζάππειο) με συνδυασμό του πλακόστρωτο και ξεκίνησε η βουτιά μου.
Τέλος πάντων αυτά συμβαίνουν --με το μπουφάν ξέρει κάποιος να εξηγήσει??????:sm1::sm1::sm1::sm1::sm1:
http://www.teileineile.de/be_shop/product_info.php?info=p115_BMW-Jacket-Rallye-2-Pro-grey-black.html

arisxios
12-09-2009, 18:06
Φίλε αυτή η τούμπα και όχι άλλη:hmmm:

Όσο για τα υπόλοιπα ζήτα του καμιά εκπτωσούλα :sm8:

NNN
12-09-2009, 21:28
Φίλε εύχομαι να είναι η τελευταία σου .....
Σιδεροκέφαλος !!

Dionisis
12-09-2009, 23:44
Γενικα απο αυτα που διαβαζω κατα καιρους απο <εξω> οι τιμες ειναι χαμηλοτερες βεβαια υπολογισε και τα μεταφορικα και μην ειναι και διαλογης παρτιδα με καποιο μικρο ελλατωματακι ..............;)

Alext
13-09-2009, 01:02
απλα εκει κανουν προσφορες /εκπτωσεις πραγματικες
μαλλον θελουν να τελειωσουν με το στοκ που εχει μεινει και κανουν αυτην την προσφορα γιατι απο οτι ειδα εχουν μεινει μονο 4 νουμερα (50/52/54/56)
τωρα το χρωμα μπορει να ειναι καποιο που το εχει σταματησει και να εχει μεινει απο τα τελευταια στο στοκ
γενικα ομως κανουν συχνα προσφορες εκει και μαλιστα καλυτερες απο εδω και αναφερομαι στα επισημα καταστηματα BMW
π.χ. εγω πηρα το κρανος system 5 της BMW εκει 220 ευρω οταν και εδω η BMW το εκανε προσφορα 320 ακριβως το ιδιο εγινε και με το μπουφαν το airflow 220 εκει 320 εδω παντα στα επισημα καταστηματα
δεν νομιζω οτι θα εχεις προβλημα αν θελεις στειλε τους ενα e-mail και ρωτα οτι θελεις θα σου απαντησουν και μετα αν θελεις προχωρας σε αγορα αν σε ικανοποιησουν οι απαντησεις τους

L3f
13-09-2009, 02:16
θα με ενδιεφερε και εμενα ισως να αγορασω το συγκεκρυμενο μπουφαν γενικα το κοιταω αρκετο καιρο εχω ena dainese με gore-tex και θελω να το αλλαξω.....

vagouras120
13-09-2009, 03:38
KATAFERA PROSFARA STA 620 STO MAYRO XROMA-----
AN KAI PALI DE MOY PAEI H KARDIA NA DOSO TOSA LEFTA...
P.S KOYBENTA ME ENA PAIDI POY EXEI TO IDIO ME EMENA ADVE 08 AYTOS TO 09 EGO --MOY ANEFERAI OTI TA RELE BENZINHS THS PARTIDAS TOY EINAI ELLAT/KA KAI TOY TO ALLAXAN DOREAN KAI OTAN TOYS EIPE TO AYTONOITO GIATI DE ME EIDOPOIEISATE -APANTHSH EPIS/ANTI---EISAI SOBAROS XEREIS POSOYS PREPEI NA FONAXOYME!!!!!!!

vagouras120
13-09-2009, 03:40
KATAFERA PROSFARA STA 620 STO MAYRO XROMA-----
APO ELLADA

Arkas
13-09-2009, 03:47
Βάγγο, περαστικά για την πτώση σου!

Για το μπουφάν, μπορείς κάλλιστα να το αγοράσεις μέσω Internet. Αυτό που θα πρέπει να σκεφθείς είναι τί ταλαιπωρία θα τραβήξεις σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά...

Επίσης να σημειώσω ότι είναι άδικο να συγκρίνουμε οποιοδήποτε ηλεκτρονικό κατάστημα με τα καταστήματα λιανικής πωλήσεως, που μπορεί να έχουν υψηλότερες τιμές λόγω τού ότι απασχολούν προσωπικό και έχουν αυξημένα έξοδα κλπ. αλλά παρέχουν εξυπηρέτηση και γρήγορες after sales υπηρεσίες.

vagouras120
13-09-2009, 03:51
εξυπηρέτηση και γρήγορες after sales υπηρεσίες.
AYTO EINAI SXETIKO
TORA GIA TA YPOLOIPA EXEIS DIKIO!!

skippybi
13-09-2009, 10:28
KATAFERA PROSFARA STA 620 STO MAYRO XROMA-----
AN KAI PALI DE MOY PAEI H KARDIA NA DOSO TOSA LEFTA...
P.S KOYBENTA ME ENA PAIDI POY EXEI TO IDIO ME EMENA ADVE 08 AYTOS TO 09 EGO --MOY ANEFERAI OTI TA RELE BENZINHS THS PARTIDAS TOY EINAI ELLAT/KA KAI TOY TO ALLAXAN DOREAN KAI OTAN TOYS EIPE TO AYTONOITO GIATI DE ME EIDOPOIEISATE -APANTHSH EPIS/ANTI---EISAI SOBAROS XEREIS POSOYS PREPEI NA FONAXOYME!!!!!!!


Μας έβγαλες τα μάτια...:hmmm:

άν θές γράφε Ελληνικά και ΟΧΙ κεφαλαία όπως όλοι μας!!!!!!!;)

pepax66
13-09-2009, 20:32
Εχω αγοράσει αρκετά πράγματα από το το internetομάγαζο και είναι αξιόπιστο επίσης μόλις κάνεις εγγραφή έχεις 10% έκπτωση για πάντα είναι σοβαροί και πουλάνε αυθεντικά πράγματα μέχρι και ανταλλάκτικα αν τους κάνεις email! Απλά έχεις τα 17 ευρώ μεταφορικά και έρχονται τα πράγματα μια εβδομάδα περίπου μετά από την πληρωμή! Είμαι από αυτούς που θα θέλανε να υποστηρίξουν τα καταστήματα και κατά καιρούς το κάνω αλλά όταν βλέπεις διαφορές της τάξης των 30 - 40% πρέπει να υποστηρίξεις και την τσέπη σου εάν φυσικά δεν είσαι εφοπλιστής!

L3f
13-09-2009, 21:29
παντως νομιζω οτι το ερωτευτικα το συγκεκρυνενο μπουφαν και θα το παρω και εγω οποτε αν ειναι να το παρεις απο εκει πες μου μηπως τα παρουμε μαζι