PDA

View Full Version : ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


p.l.
15-01-2009, 00:45
Καλησπερα σε ολο το forum.Moλις εγινα μελος.Βεβαια δεν εχω ουτε μηχανη αλλα ουτε ιδιαιτερες γνωσεις για μηχανες.Απλα μου αρεσει να χαζευω και να θαυμαζω ωραια μοντελα.Εμαθα το forum αυτο απο εναν πολυ καλο μου φιλο που ειναι μελος(δεν θα πω το ονομα του ομως γιατι ειναι παιδι χαμηλων τονων) και δειχνοντας το μου εντυπωσιαστικα απο οσα γραφετε.Το επιπεδο και οι αποψεις σας ειναι εξαιρετικες και το χιουμορ σας απλα απαιχτο.Ετσι λοιπον γραφτηκα για να μπορω να διαβαζω ολα αυτα.Ευχομαι σε ολα τα παιδια του forum τα καλυτερα για την νεα χρονια που μπηκε,καλες βολτες με τις μηχανες σας και καλες εκδρομες οπως αυτη στην Βυτινα.:):):):):):):)

Dionisis
15-01-2009, 01:04
Καλος ηρθες φιλαρακι και σε καποια εκδρομη ευχομαι να βρεθουμε.........;)

adventure
15-01-2009, 01:10
Καλώς ήρθες αγαπητέ καλά να περνάς εδώ μαζί μας και σου εύχομαι από όλα αυτά που θα διαβάζεις να γίνεις σύντομα ολοκληρωμένο μέλος με μια μηχανή και κατά προτιμηση BMW η επιλογή βέβαια δική σου .
:Χαμόγελο: :Χαμόγελο: :Χαμόγελο:


Καλά ποσταρίσματα .
;) ;)

leonidas
15-01-2009, 01:17
Καλώς ήρθες Πέτρο στην παρέα μας!!!

Mexicanos
15-01-2009, 01:22
Καλώς ήρθες......

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
15-01-2009, 02:39
Πέτρο καλωσόρισες !!!!

Σου εύχομαι καλή διαμονή,

καλά ποσταρίσματα και γενικά καλή "διασκέδαση"

μέσα στο GS forum !!!

Bmwnek
15-01-2009, 11:29
Καλώς ήλθες Πέτρο, καλή διαμονή και πολλά καλά χιλιόμετρα με τα πόδια(θα κάνεις και μυς).

droggitiszak
15-01-2009, 11:31
έχεις και τα δικά μου καλωσορίσματα !

gs1150
15-01-2009, 12:30
Καλωσήρθες και καλή διαμονή.

Arkas
15-01-2009, 14:40
Πέτρο, καλωσόρισες στην παρέα μας.
Όπως ίσως έχεις ήδη αντιληφθεί το forum μας δεν απευθύνεται μόνον σε μοτοσυκλετιστές.
Εάν έκανες τον κόπο και διάβασες τους όρους χρήσης θα διάβασες σίγουρα και αυτό: "Το GSForum είναι ένας μη κερδοσκοπικός ιστοχώρος και forum, ένας κόμβος επικοινωνίας. Δεν αποτελεί ούτε επιχείρηση ούτε λέσχη αλλά μια μη κερδοσκοπική περιοχή που έχει σαν σκοπό την επικοινωνία και την ανταλλαγή σκέψεων και απόψεων μεταξύ των μελών του που αλληλοσυνδέονται με την κοινή αγάπη τους για τον μοτοσυκλετισμό, τα ταξίδια και την καλή παρέα."
Έτσι λοιπόν, αφού σε ευχαριστήσουμε για τα καλά σου λόγια, σε περιμένουμε σε μια από τις επόμενες συναντήσεις μας, είτε παρέα με τον κολλητό σου, είτε μόνος σου με το τουτού σου.
Και πάλι καλωσόρισες φίλε!

skippybi
15-01-2009, 17:23
Καλωσόρισες φίλε μας και με το καλό να σε γνωρίσουμε και από κοντά σε κάποια εκδήλωσή μας!!!:)

laertis
15-01-2009, 18:34
γεια σου πετρο καλος ιρθες στην μεγαλη μας παρεα

riko46
15-01-2009, 18:57
Πέτρο καλωσόρισες ,σου εύχομαι καλή διαμονή.....:cool2:

NNN
15-01-2009, 21:39
Καλώς ήρθες φίλε !!!

p.l.
16-01-2009, 00:05
παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ ολους για το καλοσωρισμα.

kostas_366
16-01-2009, 00:07
Καλά να περνάς..

yannis
16-01-2009, 20:18
Πέτρο, καλωσόρισες στην παρέα μας.
Όπως ίσως έχεις ήδη αντιληφθεί το forum μας δεν απευθύνεται μόνον σε μοτοσυκλετιστές.
Εάν έκανες τον κόπο και διάβασες τους όρους χρήσης θα διάβασες σίγουρα και αυτό: "Το GSForum είναι ένας μη κερδοσκοπικός ιστοχώρος και forum, ένας κόμβος επικοινωνίας. Δεν αποτελεί ούτε επιχείρηση ούτε λέσχη αλλά μια μη κερδοσκοπική περιοχή που έχει σαν σκοπό την επικοινωνία και την ανταλλαγή σκέψεων και απόψεων μεταξύ των μελών του που αλληλοσυνδέονται με την κοινή αγάπη τους για τον μοτοσυκλετισμό, τα ταξίδια και την καλή παρέα."
Έτσι λοιπόν, αφού σε ευχαριστήσουμε για τα καλά σου λόγια, σε περιμένουμε σε μια από τις επόμενες συναντήσεις μας, είτε παρέα με τον κολλητό σου, είτε μόνος σου με το τουτού σου.
Και πάλι καλωσόρισες φίλε!

Πέτρο μην σε παραμυθιάζουν. Και βέβαια υπάρχει κέρδος. Σε καλή παρέα...βόλτες...τεχνικά θέματα...τσίπουρα...και γενικά, όρεξη να έχεις και "θα φτιάξεις συκώτι"!!!!!!!
:Γελάω::Γελάω::Γελάω::Γελάω::Γελάω::Γελάω::Γελάω:

p.l.
16-01-2009, 22:15
Γιαννη το κερδος αυτο που λες για μενα ειναι πιο σημαντικο απο οποιοδηποτε χρηματικο κερδος.Σιγουρα θα φτιαξω συκωτι και οσο για το τσιπουρο το τελευταιο διαστημα εχω γινει fun του τσιπουρου και ειδικα του τσιπουρομελου.