PDA

View Full Version : Που θα κάνω service


Ναβαταίος
13-09-2009, 20:47
Αδερφέ καλησπέρα, είμαι νέο μέλος στο Forum & δεν τα ξέρω & καλά σχετικά με τις εφαρμογές εδώ, έχω GS1200R Adv, 1,5 έτη, 50000 χλμ !!!!!! έχω κάνει χρυσό το ΒΑΓΙΑΝΕΛΗ, ξέρεις που μπορώ να κάνω σέρβις & να αλλάξω τακάκια μπρος & πίσω, με έχει γδάρει πληρώνω μέχρι & εργατοώρες για την αλλαγή στα τακάκια... περιοχή Αθήνα-Πειραιά.
Σε ευχαριστώ...

soter3gm
13-09-2009, 21:14
Αδερφέ καλησπέρα, είμαι νέο μέλος στο Forum & δεν τα ξέρω & καλά σχετικά με τις εφαρμογές εδώ, έχω GS1200R Adv, 1,5 έτη, 50000 χλμ !!!!!! έχω κάνει χρυσό το ΒΑΓΙΑΝΕΛΗ, ξέρεις που μπορώ να κάνω σέρβις & να αλλάξω τακάκια μπρος & πίσω, με έχει γδάρει πληρώνω μέχρι & εργατοώρες για την αλλαγή στα τακάκια... περιοχή Αθήνα-Πειραιά.
Σε ευχαριστώ...
Καλά είσαι στο Πειραιά, και πας στην άκρη του κόσμου για service, ενώ έχεις ένα εξουσιοδοτημένο δίπλα σου ?:yz

Arkas
16-09-2009, 01:11
Τί σε κάνει να πιστεύεις Γιώργο ότι άλλο εξουσιοδοτημένο θα είναι φθηνότερο;
Μια δοκιμή πάντως θα σου λύσει την απορία.
Όπως γράφει και ο Σωτήρης παραπάνω, έχει και στη γειτονιά σου αξιόλογο εξουσιοδοτημένο!

george81
16-09-2009, 08:07
Αδερφέ καλησπέρα, είμαι νέο μέλος στο Forum & δεν τα ξέρω & καλά σχετικά με τις εφαρμογές εδώ, έχω GS1200R Adv, 1,5 έτη, 50000 χλμ !!!!!! έχω κάνει χρυσό το ΒΑΓΙΑΝΕΛΗ, ξέρεις που μπορώ να κάνω σέρβις & να αλλάξω τακάκια μπρος & πίσω, με έχει γδάρει πληρώνω μέχρι & εργατοώρες για την αλλαγή στα τακάκια... περιοχή Αθήνα-Πειραιά.
Σε ευχαριστώ...


καλημερα, αν θελεις περνα μια βολτα απο τη Βουλιαγμενης 67 τηλ 9239906 και πιστευω οτι θα μεινεις ευχαριστημενος. καλο service και πολυ λογικες τιμες τοσο σε αναλωσιμα οσο και σε εργασια.

MARK
16-09-2009, 13:33
MOTOGENESIS Πειραιά, απίστευτος μάστορας Θανάσης,ακρίβο Service το συνεργείο....
Αλλιώς Παναγιωτόπουλο Γέρακα........:sm8:

vpentza
16-09-2009, 14:53
ο ΘΑΝΑΣΗΣ μου ειχε πολυ καλη εντυπωση οταν δουλευε πανω στο 1150 που ειχα.... εχει αλλαξει βεβαια αντιπροσωπεια εδω και 2 χρονια λογω λουκετου της προηγουμενης αλλα αν πατε ...χαιρετισμους απο τον Βασίλη με το λευκο-μπλε 1150, μου ειναι πια πολυ μακρια ο Πειραιας.....

pepax66
16-09-2009, 22:51
Φίλε Ναβαταίος δεν χρειάζεται εξουσιοδοτημένο συνεργείο για να αλλάξεις τακάκια τα αναλλώσιμα δεν επιρεάζουν την εγγύηση εάν σου φαίνονται ακριβά βάζεις ότι θέλεις. Στο Πειραιά υπάρχουν πολλοί που ασχολούνται με BMW και δεν έχουν εξουσιοδότηση στην Μουτσοπούλου στα καμίνια απέναντι από το σχολείο είναι ένας πολύ καλός μπορείς να κάνεις μια βολτίτσα να ενημερωθείς περί κοστολογίου!