PDA

View Full Version : Ενδειξη DWALO


xenos
14-09-2009, 00:28
μερικές φορες αυτην την εβδομαδα μου βγαζει αυτη την ένδειξη dwalo μολις κανει το τσεκ η μηχανή..ρώτησα κ εμαθα οτι ειναι η ένδειξη για την μπαταρια του συναγερμου μας στα gs 1200..οτι τελειωνη κ πρεπει να κανω επισκεψει στο συνεργειο....το ερωτημα μου ειναι..υπαρχει περιπτωση αν αδειάσει τελείως να δημιουργηθεί κάποιο αλλο προβλημα??...πχ.να μην περνει μπροστα??..η" κάποιο αλλο προβλημα??..εχει κανεις εμπειρία επι του θεματος??:Απορία::Απορία:

george1971
14-09-2009, 12:20
Φίλε μου εγώ πριν τρεις μήνες το έπαθα απλά δεν θα έχεις συναγερμό στη μηχανή .

vp_68
14-09-2009, 12:32
Φίλε μου εγώ πριν τρεις μήνες το έπαθα απλά δεν θα έχεις συναγερμό στη μηχανή .

Γρήγορα για αλλαγή γιατί χωρίς συναγερμό κάποιοι θα τρίβουν τα χέρια τους...

xenos
14-09-2009, 16:35
τελικα εκλεψα λιγο χρονο κ εκανα την επίσκεψη στο συνεργείο...30 λεπτα υπόθεση με τις μπαταρίες πανω απο το πλαστικο της πισω ροδας!!!!:D:D:D:D

Arkas
16-09-2009, 01:26
μερικές φορες αυτην την εβδομαδα μου βγαζει αυτη την ένδειξη dwalo μολις κανει το τσεκ η μηχανή..ρώτησα κ εμαθα οτι ειναι η ένδειξη για την μπαταρια του συναγερμου μας στα gs 1200..οτι τελειωνη κ πρεπει να κανω επισκεψει στο συνεργειο....το ερωτημα μου ειναι..υπαρχει περιπτωση αν αδειάσει τελείως να δημιουργηθεί κάποιο αλλο προβλημα??...πχ.να μην περνει μπροστα??..η" κάποιο αλλο προβλημα??..εχει κανεις εμπειρία επι του θεματος??:Απορία::Απορία:
Πάντως ο συναγερμός, δεν σου προστάτεψε την Ακράπα!Νεύρα

riko46
16-09-2009, 07:04
Πάει όμως η ακράμπα.............
:sm7: