PDA

View Full Version : ευχαριστω


ntinopoulos
24-09-2009, 00:29
ενα μεγαλο ευχαριστω στον κωστα(gsmaniac),στο γιο του σπυρο,στον πανο(wolferin)και στη βιβη για την φιλοξενια στο σπιτι τους!περασα υπεροχα!


ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-2
:sm7::sm7::sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-09-2009, 00:32
;)

Alext
24-09-2009, 01:25
ενα μεγαλο ευχαριστω στον κωστα(gsmaniac),στο γιο του σπυρο,στον πανο(wolferin)και στη βιβη για την φιλοξενια στο σπιτι τους!περασα υπεροχα!


ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-2
:sm7::sm7::sm7:


και εγω χρωσταω ενα μεγαλο ευχαριστω στην Παε ΑΕΚακι που με φιλοξενησε στα VIP και διασκεδασα καταπληκτικα
απιστευτη τ......αυλα σας λεω να σκουζουν σαν τις χηρες στο κρεββατι να βλεπεις ολοους αυτους τους επωνυμους και καλα κυριους να μην ξερουν τι λενε να γυριζουν και να ορμανε στα δημοσιογραφικα μπουθ και να κοπανανε τα τζαμια επειδη ηταν εκει ο Γκαλετι και αλλοι του Ολυμπιακου
αντι να τα βαλουν με τον αχρηστο τον προπονητη που εχουν
ευχαριστουμε πολυ τον Θεραπεια που μας χαρισε το παιχνιδι
Ντινοπουλε εχασες απιστευτη ταυλα σου λεω
βεβαια εφυγα 5' πριν το τελος γιατι δεν κρατηθηκα και σε καποια φαση που διωχνει ο Ιερο με υπερενταση μου ξεφευγει δυντα και λεω
" εεε ρε μεγαλε Στολτιδαρε και με ενα ποδι τους μαμας"
και αρχισαν 2-3 να με λοξοκοιτανε

Ντινοπουλε εχω 5 στα 5 στο Οακα με το αεκακι οποτε παω εκει μεσα στο τζαμι κερδιζουμε

μη σταματας μη σταματας να τους .....μαμας

gsmaniac
24-09-2009, 01:30
και εγω χρωσταω ενα μεγαλο ευχαριστω στην Παε ΑΕΚακι που με φιλοξενησε στα VIP και διασκεδασα καταπληκτικα
απιστευτη τ......αυλα σας λεω να σκουζουν σαν τις χηρες στο κρεββατι να βλεπεις ολοους αυτους τους επωνυμους και καλα κυριους να μην ξερουν τι λενε να γυριζουν και να ορμανε στα δημοσιογραφικα μπουθ και να κοπανανε τα τζαμια επειδη ηταν εκει ο Γκαλετι και αλλοι του Ολυμπιακου
αντι να τα βαλουν με τον αχρηστο τον προπονητη που εχουν
ευχαριστουμε πολυ τον Θεραπεια που μας χαρισε το παιχνιδι
Ντινοπουλε εχασες απιστευτη ταυλα σου λεω
βεβαια εφυγα 5' πριν το τελος γιατι δεν κρατηθηκα και σε καποια φαση που διωχνει ο Ιερο με υπερενταση μου ξεφευγει δυντα και λεω
" εεε ρε μεγαλε Στολτιδαρε και με ενα ποδι τους μαμας"
και αρχισαν 2-3 να με λοξοκοιτανε

Ντινοπουλε εχω 5 στα 5 στο Οακα με το αεκακι οποτε παω εκει μεσα στο τζαμι κερδιζουμε

μη σταματας μη σταματας να τους .....μαμας

ησουν και στο 4-Ο;;;;;;;;;;;;;;;;;;στο πεναλτυ τι φωναξες;;;;;;εεε ρε μεγαλε δαλουκαΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

gsmaniac
24-09-2009, 01:31
ενα μεγαλο ευχαριστω στον κωστα(gsmaniac),στο γιο του σπυρο,στον πανο(wolferin)και στη βιβη για την φιλοξενια στο σπιτι τους!περασα υπεροχα!


ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-2
:sm7::sm7::sm7:
ειμαστε καλοι ανθρωποι:sm7:παναθεμα μας............

Alext
24-09-2009, 01:37
ησουν και στο 4-Ο;;;;;;;;;;;;;;;;;;στο πεναλτυ τι φωναξες;;;;;;εεε ρε μεγαλε δαλουκαΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα


οχι δεν ημουν ειπαμε 5 στα 5 ποναει εεεε

ηταν ομως το κοληταρι του Ριβαλντο ..........(τι να κανει αυτη η ρομπα αρεγε)
ο Σεζαρ

Alext
24-09-2009, 01:40
πολυ κλαψα ρε παιδι μου εκει μεσα
πω πω πω ολοι οι Ξανθοπουλοι εκει
κλαψ κλαψ κλαψ

ρε πρωταθλημα με Μακο και Καφε
απεναντι
σε Νουντου και Λεντεσμα
δεν γινεταιιιιιιιιι λεμεεεεεεε

gsmaniac
24-09-2009, 01:42
τον βρηκα (τον ρομπα):sm7:

Alext
24-09-2009, 01:43
και τωρα ενα κουιζ

τι κανουν οι Βαζελοι και τα χανουμια οταν παιρνουν πρωταθλημα????????
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
κλεινουν το playstation και πανε για υπνο

αντε γειααααααααααααααααααααααααααααα

gsmaniac
24-09-2009, 01:45
καλο βραδυ ΤΣΟΥΚΑΛΑ:sm7::sm7::sm7:(πλακα κανουμε,το λεω μην παρεξηγηθη κανενα οργιο).................................

Alext
24-09-2009, 01:47
τον βρηκα (τον ρομπα):sm7:


ασε γιατι θα σου θυμισω απιστευτες βραδιες γεματες ερωτα στο Οακα με τον Ηλια στο ρολοι

6 - 1 σου λεει τιποτα

Alext
24-09-2009, 01:49
καλο βραδυ ΤΣΟΥΚΑΛΑ:sm7::sm7::sm7:(πλακα κανουμε,το λεω μην παρεξηγηθη κανενα οργιο).................................


εννοειτε γκαΝΤΕΜΗνιο

καλη νυκτα

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

ntinopoulos
24-09-2009, 10:17
και εγω χρωσταω ενα μεγαλο ευχαριστω στην Παε ΑΕΚακι που με φιλοξενησε στα VIP και διασκεδασα καταπληκτικα
απιστευτη τ......αυλα σας λεω να σκουζουν σαν τις χηρες στο κρεββατι να βλεπεις ολοους αυτους τους επωνυμους και καλα κυριους να μην ξερουν τι λενε να γυριζουν και να ορμανε στα δημοσιογραφικα μπουθ και να κοπανανε τα τζαμια επειδη ηταν εκει ο Γκαλετι και αλλοι του Ολυμπιακου
αντι να τα βαλουν με τον αχρηστο τον προπονητη που εχουν
ευχαριστουμε πολυ τον Θεραπεια που μας χαρισε το παιχνιδι
Ντινοπουλε εχασες απιστευτη ταυλα σου λεω
βεβαια εφυγα 5' πριν το τελος γιατι δεν κρατηθηκα και σε καποια φαση που διωχνει ο Ιερο με υπερενταση μου ξεφευγει δυντα και λεω
" εεε ρε μεγαλε Στολτιδαρε και με ενα ποδι τους μαμας"
και αρχισαν 2-3 να με λοξοκοιτανε

Ντινοπουλε εχω 5 στα 5 στο Οακα με το αεκακι οποτε παω εκει μεσα στο τζαμι κερδιζουμε

μη σταματας μη σταματας να τους .....μαμας

δεν το εχασα!ημουν εκει με τον κωστα(gsmaniac) και τον μικρο σπυρο.;)

danaos
24-09-2009, 10:38
http://www.youtube.com/watch?v=i3DF_zApG6U