PDA

View Full Version : Καγκελα για F650GS 2009


Γιώργος
09-10-2009, 14:29
Καλημέρα σε όλους.

Έψαξα λίγο τα threads στην κατηγορία αλλά δεν βρήκα κάτι επ' αυτού..

Το θέμα έχει ως εξής : το απόγευμα θα πάω να βάλω κάγκελα στη μηχανή (στον Ξύκη ).
Έχει τα GIVI και τα Kappa στα 110€, και κάποια γερμανικά στα 150€.
Τα δύο πρώτα είναι ακριβώς τα ίδια. Τα Γερμανικά ανεβαίνουν λίγο πιο ψηλά (καλύπτουν και λίγο το πλαστικό), και δεν "ακουμπούν" το καλάμι του ποδιού (όπως έχω δει και οδηγήσει ενός φίλου με κάγκελα Givi), άρα είναι λίγο πιο μπροστά τραβηγμένα.

Ποιά είναι η γνώμη σας (αν έχει βάλει κανένας παρόμοια) ?

Thanks.:hmmm:

Kwstas_kef
09-10-2009, 15:54
Καλημέρα σε όλους.

Έψαξα λίγο τα threads στην κατηγορία αλλά δεν βρήκα κάτι επ' αυτού..

Το θέμα έχει ως εξής : το απόγευμα θα πάω να βάλω κάγκελα στη μηχανή (στον Ξύκη ).
Έχει τα GIVI και τα Kappa στα 110€, και κάποια γερμανικά στα 150€.
Τα δύο πρώτα είναι ακριβώς τα ίδια. Τα Γερμανικά ανεβαίνουν λίγο πιο ψηλά (καλύπτουν και λίγο το πλαστικό), και δεν "ακουμπούν" το καλάμι του ποδιού (όπως έχω δει και οδηγήσει ενός φίλου με κάγκελα Givi), άρα είναι λίγο πιο μπροστά τραβηγμένα.

Ποιά είναι η γνώμη σας (αν έχει βάλει κανένας παρόμοια) ?

Thanks.:hmmm:
Στην Τουρατεκ κοιταξες?
Αν ειναι ιγια με του 800 που εχω βαλει ειναι κατα την γνωμη μου πιο ομορφα..

mrdaellis
01-02-2010, 12:09
Καλημερα και καλο μηνα!!! τα Givi τα εχει βαλει ενας φιλος που ειναι πιο ψηλος απο μενα (1.80 ειμαι) και τα γονατα του βρισκουν!!:yz εγω εβαλα τα Toyratech τα οποια ειναι λιγο μανικι στην εγκατασταση ΝεύραΝεύραΝεύρα και ειναι και λιγο ακριβα!!! περι τα 260 ευρω!!!!:hmmm:

ανεβαζω το Site γιατι δεν μπορω την φωτο!!!

http://www.makan.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1264&category_id=119&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=el