PDA

View Full Version : Χέρι - χέρι Σκόπια - Τουρκία


georgekostas
16-10-2009, 22:23
«Η Τουρκία θα συνεχίσει να υπερασπίζεται τα συμφέροντα και τις θέσεις της Δημοκρατίας της Μακεδονίας στο ΝΑΤΟ, για τη σταθερότητα και την ασφάλεια, τόσο στα Βαλκάνια, όσο και στο ΝΑΤΟ», δήλωσε ο πρόεδρος της Τουρκίας, Αμπντουλάχ Γκιουλ.

Ο πρόεδρος των Σκοπίων Γκιόργκι Ιβάνοφ σημείωσε ότι “οι πολίτες της Μακεδονίας δεν θα ξεχάσουν ποτέ την συνεπή υποστήριξη της Τουρκίας και την αλληλεγγύη που επέδειξε από την πρώτη στιγμή προς την Δημοκρατία της Μακεδονίας”.

“Η χρησιμοποίηση του συνταγματικού ονόματος, η υποστήριξη της εδαφικής ακεραιότητας και της εθνικής κυριαρχίας, όπως και η σθεναρή υποστήριξη για την ενσωμάτωση στο ΝΑΤΟ, αποδεικνύουν τις ειλικρινείς προθέσεις πραγματικών φίλων”, ανέφερε ακόμη ο κ. Ιβάνοφ.

Ο πρόεδρος των Σκοπίων κ. Ιβάνοφ, θα ολοκληρώσει την επίσκεψή του στην Τουρκία την Κυριακή με συνάντηση που θα έχει με τον Οικουμενικό Πατριάρχη Βαρθολομαίο.

http://i627.photobucket.com/albums/tt357/georgekostas/Turkey-Macedonia.jpg

essel
16-10-2009, 22:56
ΝεύραΝεύραΝεύρα

Arkas
16-10-2009, 23:14
Πές μου το φίλο σου...:mad::mad::mad:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
17-10-2009, 00:16
Ο πρόεδρος των Σκοπίων Γκιόργκι Ιβάνοφ σημείωσε ότι “οι πολίτες της Μακεδονίας

δεν θα ξεχάσουν ποτέ

την συνεπή υποστήριξη της Τουρκίας




...αυτό τους έλειπε ....να ξεχάσουν τέτοιους φίλους ...:cool:

edmark
17-10-2009, 00:40
:sm7: "Φακ δεμ ολ"............
αντε μην το γραψω και στα αγγλικα τωρα.....Νεύρα

MARK
17-10-2009, 16:47
:mad::mad::mad:

SenseiG
17-10-2009, 17:25
Κυλισε ο τεντζερης και..:mad::mad::mad:

riko46
17-10-2009, 18:35
Νεύρα ΤΙ να πεις............:hmmm:

Gazi
18-10-2009, 13:43
Κάποιοι φίλοι που με γνωρίζουν,ξέρουν πολύ καλά τις γνώσεις μου επάνω στο θέμα ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ - και έχουν δεί και στο παρόν Φόρουμ μικρό ποσοστό από post που έχω βάλει!!

Ενα έχω να πώ μόνο!!!!!

ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ .......................!@#$%^&**(()(*&&^^%%$$$#!$%!$&%^$&@!%$*@%!(&^)!*&)(!*&)*!@)!^@(&!^(@&!^
ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ????

Αλλά δεν φταίνε αυτοί!Εμείς φταίμε!
Κλείστε ρε τα σύνορα με τους εν λόγω ......................
Εμπάργκο στα πάντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ούτε στον ήλιο μοίρα μην τους δώσετε!!!
Αρχίζω και φτάνω στα όρια εκνευρισμού και προτιμώ να σταματήσω!!!!!!!!

fidemporas
19-10-2009, 00:40
εεε οπώς ακριβώς εμείς υποστηρίζουμε τις θέσεις του PKK ή των Αρμενίων ή κάθε χώρας, οργάνωσης, κλπ. που διαφωνεί με την Τουρκία.
Ο εχθρός του εχθρού μου είναι φίλος μου...