PDA

View Full Version : ΕΝΑ ΚΟΜΨΟΤΕΧΝΗΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!


p.l.
20-01-2009, 16:43
Δειτε την φωτο και θαυμαστε το υπεροχο αυτο σκουτερακι ................



Για οσους την ειδαν ξεπερασαν το αρχικο σοκ και ειναι ακομα ορθιοι παραθετω τα παρακατω στοιχεια για το κομψοτεχνημα αυτο

-ειναι 50 ΟΛΟΚΛΗΡΑ κυβικα
-χωραει 2 ατομα
-διαθετει μπαγκαζιερα για το κρανος η' για πιτσες,σουβλακια και λοιπα
-εχει 3 σκαλες φωτισμου υψηλης ευκρινειας και φως που προσελκυει τα εντομα
-εχει δυνατη τριζατη κορνα
-εχει υπεροχο μπλε μεταλλικο χρωμα
καθως και ενα σωρο αλλα εντυπωσιακα χαρακτηριστικα τα οποια ομως δεν φαινονται δια γυμνου οφλαθμου.
Ξερω εχετε εντυπωσιαστει,ξερω οτι πολλοι απο εσας βρισκεστε ηδη στους δρομους προσπαθοντας να το δειτε πουθενα 'η εστω να βρειτε ενα παρομοιο να αγορασετε.Λυπαμαι που θα σας στενοχωρησω αλλα το μοντελο αυτο δεν βγαινει πια.Εχω την χαρα και την τιμη να εχω εγω το σκουτερ αυτο.
Μην στενοχωριεστε ομως φιλοι μου πιθανον θα σας δωθει η ευκαιρια να το δειτε απο κοντα οταν ερθω με αυτο σε καποια απο τις κυριακατικες μονοημερες εκδρομες που γινονται.Πιστευω οτι αν ξεκινησω τρεις μερες πριν π.χ Πεμπτη ,εως την Κυριακη θα εχω φτασει στο μερος της εκδρομης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):)

ckalfas
20-01-2009, 16:50
Βλέπω γράφει και Chetaah... Το όνομα είναι πιο γρήγορο από το ίδιο το σκούτερ...:cool2:

p.l.
20-01-2009, 16:55
Χρηστο το ονομα με ξεγελασε και εμενα και το αγορασα και εκτος απο βενζινη του βαζω και τρωει και μπανανα.

skippybi
20-01-2009, 16:57
Βλέπω γράφει και Chetaah... Το όνομα είναι πιο γρήγορο από το ίδιο το σκούτερ...:cool2:
:Γελάω::Γελάω:

ckalfas
20-01-2009, 17:00
Χρηστο το ονομα με ξεγελασε και εμενα και το αγορασα και εκτος απο βενζινη του βαζω και τρωει και μπανανα.

Δηλαδή για τσιτάχ πήγαινες, και σου βγήκε τσίτα;:Γελάω:

p.l.
20-01-2009, 17:02
Μηπως οι 3 ημερες ειναι λιγες τελικα?Αν το βαλω τωρα μπρος και φυγω θα σας εχω φτασει στην Λιμνη την Κυριακη?

p.l.
20-01-2009, 17:08
Τσιτα τα γκαζια και τσιτα εντελως αφου οταν το οδηγαω και περναω μποστα απο δενδρα φοβαμαι μην κανει σουζα για να ανεβει πανω τους.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skippybi
20-01-2009, 17:51
Τσιτα τα γκαζια και τσιτα εντελως αφου οταν το οδηγαω και περναω μποστα απο δενδρα φοβαμαι μην κανει σουζα για να ανεβει πανω τους.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
άμα του βάλεις και γιοσομούρια, πιος το πιάνει μετά...:Γελάω::Γελάω::oοοοoh:

droggitiszak
20-01-2009, 17:55
άμα έχει δύο ρόδες , τιμόνι και φρένα , εγκρίνεται φουλ !!! τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες !!!

wet & dirty
20-01-2009, 18:19
Δειτε την φωτο και θαυμαστε το υπεροχο αυτο σκουτερακι ................



Για οσους την ειδαν ξεπερασαν το αρχικο σοκ και ειναι ακομα ορθιοι παραθετω τα παρακατω στοιχεια για το κομψοτεχνημα αυτο

-ειναι 50 ΟΛΟΚΛΗΡΑ κυβικα
-χωραει 2 ατομα
-διαθετει μπαγκαζιερα για το κρανος η' για πιτσες,σουβλακια και λοιπα
-εχει 3 σκαλες φωτισμου υψηλης ευκρινειας και φως που προσελκυει τα εντομα
-εχει δυνατη τριζατη κορνα
-εχει υπεροχο μπλε μεταλλικο χρωμα
καθως και ενα σωρο αλλα εντυπωσιακα χαρακτηριστικα τα οποια ομως δεν φαινονται δια γυμνου οφλαθμου.
Ξερω εχετε εντυπωσιαστει,ξερω οτι πολλοι απο εσας βρισκεστε ηδη στους δρομους προσπαθοντας να το δειτε πουθενα 'η εστω να βρειτε ενα παρομοιο να αγορασετε.Λυπαμαι που θα σας στενοχωρησω αλλα το μοντελο αυτο δεν βγαινει πια.Εχω την χαρα και την τιμη να εχω εγω το σκουτερ αυτο.
Μην στενοχωριεστε ομως φιλοι μου πιθανον θα σας δωθει η ευκαιρια να το δειτε απο κοντα οταν ερθω με αυτο σε καποια απο τις κυριακατικες μονοημερες εκδρομες που γινονται.Πιστευω οτι αν ξεκινησω τρεις μερες πριν π.χ Πεμπτη ,εως την Κυριακη θα εχω φτασει στο μερος της εκδρομης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):)



Ακου φίλε κατι.ενα απόγευμα πίναμε καφε με κάτι φίλους εντουράδες όλοι είχαμε σκάσει με τα θηρία.εσκασε και ο φίλοσ και δάσκαλος μου στο εντούρο Μιχάλης με ενα SH.εχει ενα KTM 990 και ενα σκουτερ SH.Kανονίζαμε εκδρομη για Πίνδο.στην πλάκα επάνω βάλαμε στοιχιμα οτι δεν πάει με το σκουτερ στην Βονούσα (Πίνδο) και την ίδια μερα επιστροφη.εεε λοιπον το έκανε με μία σταση στο πήγενε και μια σταση στο έλα με αποτέλεσμα 4 άτομα κάναμε μπανιο στο Αβωο τον ποταμο γυμνοί.με θερμοκρασια -5.Οποτε εγω το σκούερ σου το βλέπω κτήνοςΓέλιοΓέλιοΓέλιο

ntinopoulos
20-01-2009, 18:43
πολυ φοβαμαι οτι θα σε ενοχλει πολυ ο αερας χωρις μεγαλη ζελατινα με τις ταχυτητες που θα πηγαινεις!!!!
πρεπει να βαλεις καμια after market
:Γελάω:

Bmwnek
20-01-2009, 18:55
πολυ φοβαμαι οτι θα σε ενοχλει πολυ ο αερας χωρις μεγαλη ζελατινα με τις ταχυτητες που θα πηγαινεις!!!!
πρεπει να βαλεις καμια after market
:Γελάω:
Μπαααα,....μια after market δεν φτάνει για το όχημα!!! Χρειάζεται μια after super market!!!

ntinopoulos
20-01-2009, 18:58
Μπαααα,....μια after market δεν φτάνει για το όχημα!!! Χρειάζεται μια after super market!!!
:yz:yz:yz
:cool2::cool2::cool2:

p.l.
20-01-2009, 21:58
Μπαααα,....μια after market δεν φτάνει για το όχημα!!! Χρειάζεται μια after super market!!!
_________________
Kραταω την κοιλια μου απο τα γελια!!!!!!!!!!!!!!!
Μια και ο bmwnek ανεφερε super market θα ηθελα να σας αποκαλυψω οτι το σκουτερακι το πηρα με 10 κουπονια απο το Βασιλοπουλο 3 δωροεπιταγες απο το
Μαρινοπουλο και με 10 καπακια κοκα-κολας.Φυσικα ειχε και εγγυηση μιας ολοκληρης ΩΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arisxios
20-01-2009, 22:08
Μπαααα,....μια after market δεν φτάνει για το όχημα!!! Χρειάζεται μια after super market!!!
_________________
Kραταω την κοιλια μου απο τα γελια!!!!!!!!!!!!!!!
Μια και ο bmwnek ανεφερε super market θα ηθελα να σας αποκαλυψω οτι το σκουτερακι το πηρα με 10 κουπονια απο το Βασιλοπουλο 3 δωροεπιταγες απο το
Μαρινοπουλο και με 10 καπακια κοκα-κολας.Φυσικα ειχε και εγγυηση μιας ολοκληρης ΩΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


χα χα χα :Γελάω::Γελάω::Γελάω::Γελάω:

Arkas
21-01-2009, 01:59
Ό,τι καβαλάει ο καθένας μας, καλό είναι.......

ntinopoulos
21-01-2009, 11:08
Ό,τι καβαλάει ο καθένας μας, καλό είναι.......
ΑΧΑ!!!το πιασα το υπονοουμενο!!!:Γελάω::Γελάω::Γελάω:

PortoLeone
21-01-2009, 12:47
Εγώ σε λίγο θα καβαλάω το σκούτερ του φίλου και θα έρχομαι για καφέ.Γέλιο

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
21-01-2009, 15:10
Τσίτα τοοοο μικρό ...

p.l.
21-01-2009, 16:24
ναι ειναι μικρο στο ματι αλλα μεγαλο στο.......................δρομο!!!!!!!!!!
ειδικα αν το εχω ταισει και τσικιτα δεν πιανεται,προσπερναει ακομα και ποδηλατο.

p.l.
22-01-2009, 16:26
Παιδια μου το ματιασανε και σημερα δεν επαιρνε μπροστα παρα μονο με την μανιβελα!

skippybi
22-01-2009, 16:47
αφού πήρε με μανιβέλα, το μάτιασμα δεν ήταν από Σαββατογεννημένο ούτε από γαλανομάτη!!!:Γελάω::Γελάω:

p.l.
22-01-2009, 16:49
δικιο εχεις.αναρωτιεμαι μηπως το ματιασα εγω γιατι καθε βραδυ πριν πεσω για υπνο καθομαι και το θαυμαζω για κανα μισαωρο.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adrian
23-01-2009, 23:24
Στη κατηφόρα δεν παίρνει ;;;;;)

p.l.
24-01-2009, 16:14
GOOD NEWS.Το σκουτερακι το πηρα σημερα απο το μαστορα και τωρα πια το καβαλαω και...πεταω(οχι δεν φοραω το μασαζοκαλσον που ελεγε μια παλια διαφημηση).Το αγαπημενο μου cheetah ειχε χαλασει γιατι αντι για μπανανα chiqita του εδωσα dole!!!!!!!!!!!!!!

gs1150
28-01-2009, 00:50
GOOD NEWS.Το σκουτερακι το πηρα σημερα απο το μαστορα και τωρα πια το καβαλαω και...πεταω(οχι δεν φοραω το μασαζοκαλσον που ελεγε μια παλια διαφημηση).Το αγαπημενο μου cheetah ειχε χαλασει γιατι αντι για μπανανα chiqita του εδωσα dole!!!!!!!!!!!!!!



:):):):):)