PDA

View Full Version : Αλυκες Αναβυσσου 25/10/2009


emix
22-10-2009, 13:54
Την κυριακη που μας ερχεται,25/10/2009, λεω να κανω την πρωτη δοκιμη του ΚΤΜ μου στο χωμα. Φυσικα λογω ελλειψης χωματινων ελαστικων και λογω ελλειψης χρονου, η εξορμηση θα γινει στις Αλυκες Αναβυσσου. Ετσι κι αλλιως θελω να αρχισω σιγα σιγα να την γνωριζω.

Δεν ειμαι 100% σιγουρος οτι θα παω, αλλα εχω αρχισει να το σκεφτομαι. Θα ξερω σιγουρα Σαββατο κατα τις 1μμ.Λεω να παω πολυ νωρις. 8:00πμ να ειμαι εκει. Εκτος αν αλλαξει κατι και παω και μεσημερι ακομα. Κατα τις 2μμ δηλαδη.

Οποιοι θελουν ας ερθουν.

aeriko
22-10-2009, 14:03
Κώστα που είσαι, μας παίρνει ή θέλουμε κάτι πιο light?

Kwstas_kef
22-10-2009, 14:04
Κώστα που είσαι, μας παίρνει ή θέλουμε κάτι πιο light?
Σου εστελνα π.μ το πιστευεις?
Εγω μεσα εσυ?
Μπορεις?
Μας θελετε?

wet & dirty
22-10-2009, 14:16
λογικα θα ειμαι και εγω εκει......:D:D:D:D:D:D

aeriko
22-10-2009, 14:22
Κώστααααααααααααααααααααα................................:yz

Kwstas_kef
22-10-2009, 14:23
Κώστααααααααααααααααααααα................................:yz
:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

aeriko
22-10-2009, 14:27
Παιδιά δεν κάνουμε πλάκα, αλλά είμαστε πρωτόπειροι και δεν ξέρουμε πως να καλεσθούμε.:)

Kwstas_kef
22-10-2009, 14:29
Περαν της πλακας οπως λεει και φιλος Παναγιωτης να ερθουμε ή θα κανετε σκλυροπυρηνικο χωμα και θα σας ειμαστε βαρος?
Λογο της πρωτης επαφης μας με το χωμα το λεμε...:hmmm:

emix
22-10-2009, 14:59
Παιδια οι Αλυκες Αναβυσσου ειναι μια παρα πολυ μεγαλη χωματινη αλανα. Οπότε τιποτα σκληροπυρηνικο δεν μπορει να γινει εκει περα, εκτος απο ανελεητα ντριφταρισματα!
Εχει βεβαια και ενα αναχωμα οπου μπορεις να ανεβοκατεβαινεις και μερικα υψωματακια για πηδηματακια. Τιποτα αλλο ομως.
Προς τα πισω βεβαια εχει κατι ανηφοριες και κατηφοριες αποτομες, αλλα δεν ειναι απαραιτητο να παμε εκει.
Βεβαια οταν εχει βρεξει ο χωρος γινεται παρα πολυ λασπωμενος εως βουρκος σε καποια σημεια. Αλλα επειδη και γω δεν εχω χωματινα λαστιχα δεν προκειται ουτε καν να μπω, αν ειναι ετσι το τεραιν.

Οποτε, ειστε ολοι ευπροσδεκτοι.

amin
22-10-2009, 16:22
Αν δεν δουλέυω ειμαι μεσα, όχι ότι είμαι εντουράς αλλα έστω για τον καφέ .
emix για να ποστάρεις το θέμα σημαίνει οτι η πρόσκληση είναι ανοιχτή έτσι?

emix
22-10-2009, 16:24
Αν δεν δουλέυω ειμαι μεσα, όχι ότι είμαι εντουράς αλλα έστω για τον καφέ .
emix για να ποστάρεις το θέμα σημαίνει οτι η πρόσκληση είναι ανοιχτή έτσι?

Εμ,εννοειται.
Αλλα εγω θα ξερω για το ποτε και ποση ωρα μπορω να κατσω το Σαββατο.

danaos
22-10-2009, 16:37
Θα λειπω στα βουνα τις ορεινης ναυπακτιας το Σουκου
Αν αλλαξει κατι τα λεμε απο κοντα. Προσοχη γιατι δινει βροχες το Σουκου...

emix
22-10-2009, 16:39
Θα λειπω στα βουνα τις ορεινης ναυπακτιας το Σουκου
Αν αλλαξει κατι τα λεμε απο κοντα. Προσοχη γιατι δινει βροχες το Σουκου...


Εννοειται οτι αν εχει βρεξει μεχρι τοτε ή αν βρεχει τοτε, δεν παω πουθενα,διοτι δεν εχω χωματινα λαστιχα.

amin
22-10-2009, 17:02
οκ emix ενημέρωσέ μας και βλέπουμε.Εγώ έχω πάντως όρεξη αν μπορέσω θέλω πολύ να έρθω.

danaos
23-10-2009, 18:16
Θα λειπω τελικα στα βουνα...την αλλη φορα καλα να περασετε παιδες!!!!!

emix
23-10-2009, 19:48
Παιδια,λογω υποχρεωσεων οικογενειακων το σαββατο,και εφοσον ο καιρος ειναι καλος, θα ειμαι Αλυκες Αναβυσσου κυριακη κατα τις 8-830πμ.

Το menu θα περιλαμβανει μερικα ντριφταρισματα,φρεναρισματα,αλματακια και γενικα μια μικρη γνωριμια,τουλαχιστον για την δικη μου μηχανη.

Αν εχει βρεξει παλι θα παω αλλα δεν θα μπω γιατι με τ ασφαλτινα λαστιχα θα ειμαι συνεχεια ξαπλα! :sm7:
Αλλα ενα καφεδακι μπορουμε να τον πιουμε.

Αρα,εφοσον δεν βρεχει,οποιος θελει, ραντεβου στις Αλυκες Αναβυσσου στις 830πμ το πολυ.

Οπως και να 'χει 1130 θα πρεπει να ειμαι σπιτι, διοτι εχει αγωνα ο μεγαλος μου γιος.

amin
23-10-2009, 20:19
Δυστηχώς πρωι δέν μπορώ ,καλα να περάσεται και ειμαι σίγουρος για αυτό.
Καλή προπόνηση .την επόμενη όμως θα κανονήσω να είμαι μέσα .
Ας όψεται η μετακόμηση HAVE FUN.

emix
24-10-2009, 14:25
Παιδια, οπως ειδατε επεσε βροχη το βραδυ. Και δεν ξερω τι θα γινει μεχρι αυριο το πρωι.

Εγω ετσι κι αλλιως θα ξεκινησω προς Αλυκες Αναβυσσου κατα τις 730-8πμ.
Αν δεν μπορεσω να μπω θα κανω μια βολτα και θα παω για κανενα καφεδακι.
11:30πμ θα πρεπει να ειμαι σπιτι για να παω τον γιο μου στο ποδοσφαιρο.

Οποτε, οποιοι ερθετε κατα τις 830πμ στην εισοδο της αλανας, στον καθετο δρομο της παραλιακης.

gsmaniac
24-10-2009, 14:37
κανατε λασπολουτρα τελικα;;;;;;;;;;;;;;;:sm7:

emix
24-10-2009, 14:39
κανατε λασπολουτρα τελικα;;;;;;;;;;;;;;;:sm7:

Αυριο ειναι η συναντηση.Αλλα μαλλον οσοι εχουν χωματινα θα κανουν!

vasorfa
24-10-2009, 14:42
Τα δικα μου λαστιχα ειναι για αλλαγη και ειναι δρομου αλλα θα προσπαθησω να ερθω για ....τον καφε!!!!:sm7::sm7:

emix
24-10-2009, 14:43
Και μενα δρομου ειναι.Οποτε μαλλον για καφε θα παμε.
:sm7:

vasorfa
24-10-2009, 14:50
δεν πειραζει....εμεις θα κοροιδευοπθμε τους αλλους......και καλα.......εμεις μπορουμε καλυτερα!!!!!!:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:(πλακα κανω......!!!!!)

Kwstas_kef
24-10-2009, 16:10
Αν δεν βρεχει το πρωι θα ειμαστε και εμεις εκει..:D

danaos
24-10-2009, 19:37
Λογο ακραιων καιρικων φαινομενων στην περιοχη του ταξιδιου μας . . .αναβληθικε.
Αρα αυριο το πρωι θα ειμαστε Αλυκες με τον Θανο. Ελατε για καφε
Α μην ξεχασω θα υπάρχει on board HD camera.......

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-10-2009, 19:43
Λογο ακραιων καιρικων φαινομενων στην περιοχη του ταξιδιου μας . . .αναβληθικε.
Αρα αυριο το πρωι θα ειμαστε Αλυκες με τον Θανο. Ελατε για καφε
Α μην ξεχασω θα υπάρχει on board HD camera.......




http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF65.gif

danaos
24-10-2009, 19:45
:sm7::sm7::sm7:

Πρεπει να την δοκιμασω....

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-10-2009, 19:51
:sm7::sm7::sm7:

Πρεπει να την δοκιμασω....


Περιμένουμε τ' αποτελέσματα ... ;)

emix
24-10-2009, 20:05
Μπραβο Δαναε.
Α,και ετοιμασου να μου δανεισεις το HP2 σου, γιατι δεν βλεπω να μπαινω στις αλυκες με τ ασφαλτινα λαστιχα. Θα την αφησω απ εξω και θα ρθω με τα ποδια!!!
:sm7:

danaos
24-10-2009, 21:11
Μπραβο Δαναε.
Α,και ετοιμασου να μου δανεισεις το HP2 σου, γιατι δεν βλεπω να μπαινω στις αλυκες με τ ασφαλτινα λαστιχα. Θα την αφησω απ εξω και θα ρθω με τα ποδια!!!
:sm7:
Φυσικα φιλε και οποιος αλλος θελει δεν υπαρχει κανενα προβλημα. φυσικα θα εχουμε και τον Τακη ( wet and dιrty) -αν τα καταφερει και ερθει - οποτε ολα τα αλλα περιτευουν....

Arkas
24-10-2009, 21:42
Καλά λασπόλουτρα και καλό καφέ φιλαράκια!!!

georgekostas
24-10-2009, 22:00
Καλα να περασετε παιδες!!!

wet & dirty
24-10-2009, 22:58
αν δεν βρεχει το πρωι θα ερθω και εγω....οταν λετε Αλυκες που ακριβώς?????

danaos
24-10-2009, 23:19
Στο τελος της πλαζ της Αναβυσσου αριστερα οπως ερχεσαι απο Αθηνα στα φαναρια φιλε. εχει μια πορτα με ραμπα μεγαλη με συρματπλεγμα. Θα δεις λογικα και αυτοκινητα που ερχοντε να παιξουν με τηλεκατευθυνομενα

wet & dirty
24-10-2009, 23:22
Στο τελος της πλαζ της Αναβυσσου αριστερα οπως ερχεσαι απο Αθηνα στα φαναρια φιλε. εχει μια πορτα με ραμπα μεγαλη με συρματπλεγμα. Θα δεις λογικα και αυτοκινητα που ερχοντε να παιξουν με τηλεκατευθυνομενα

ευχαριστώ φίλε!!!

στην πιστα οκ!!!!δεν εχει αγωνα εκει αυριο????

danaos
24-10-2009, 23:56
Δεν εχω ακουσει κατι.

wet & dirty
25-10-2009, 00:23
ωραια ελ[πιζω να μην βρεχει να ευχαριστιθουμε το βολτακι!!!!!!

danaos
25-10-2009, 00:40
μακαρι φιλε να τα πουμε απο κοντα....απλα θα κάνεις υπομονη μαζι μας...

riko46
25-10-2009, 01:55
Καλά να περάσετε ,με το μαλακό το όργωμα έτσι.............:)

wet & dirty
25-10-2009, 10:18
o καιρος το πρωι δεν ηταν για αλυκιές πηγατε εσεις????ο καιρος τωρα ειναι καλήτερος λεω να παω βολτα ειναι κανενας μεσα?????

vasorfa
25-10-2009, 11:20
Βαζω απουσια σε.....ΟΛΟΥΣ!!!8:32 εκτος απο 3 αερομοντελιστες,2 καθαροαιμες μηχανες και......μια πριγκιπισσα (την δικια μου μοτο.....)δεν υπηρχε τιποτα αλλο......εγω τις μποτες μου τις λερωνα.....για κανενα τεταρτο....τωρα.....σαν γνησιοςεντουρας,πινω καφε στο λαυριο....!!!καλημερα!!:D

wet & dirty
25-10-2009, 12:45
μόλις γύρισα απο υμμητο....ηταν σουπερ!!!μπηκα απο βυρωνα χωμα (στα στρατόπεδα στην κατεχάκη)βγηκα στην καισαργιανη (καλοπουλα)ξαναμπηκα απο παπαγου και βγήκα μαισογείον τωρα σπιτι για κοτοσουπα!!!!!:sm7::sm7::sm7:

danaos
25-10-2009, 13:31
Βαζω απουσια σε.....ΟΛΟΥΣ!!!8:32 εκτος απο 3 αερομοντελιστες,2 καθαροαιμες μηχανες και......μια πριγκιπισσα (την δικια μου μοτο.....)δεν υπηρχε τιποτα αλλο......εγω τις μποτες μου τις λερωνα.....για κανενα τεταρτο....τωρα.....σαν γνησιοςεντουρας,πινω καφε στο λαυριο....!!!καλημερα!!:D

Ειμασταν εκει απο της 8. Εγω ο Θανος και περασε για λιγο ο Emix. Απο της 8 φύγαμε στις 10κ30!!!!!!!!!!

ntinopoulos
25-10-2009, 14:01
Βαζω απουσια σε.....ΟΛΟΥΣ!!!8:32 εκτος απο 3 αερομοντελιστες,2 καθαροαιμες μηχανες και......μια πριγκιπισσα (την δικια μου μοτο.....)δεν υπηρχε τιποτα αλλο......εγω τις μποτες μου τις λερωνα.....για κανενα τεταρτο....τωρα.....σαν γνησιοςεντουρας,πινω καφε στο λαυριο....!!!καλημερα!!:D

Ειμασταν εκει απο της 8. Εγω ο Θανος και περασε για λιγο ο Emix. Απο της 8 φύγαμε στις 10κ30!!!!!!!!!!
δαναε ειχε πολλη σκονη και ο βασιλης δε σας ειδε!:sm7:

danaos
25-10-2009, 14:06
ΧΑΧΑΧΑΧΑ φιλε δεν ειχε καθολου!! Καποια στιγμη ειδα απο μακρια μια bmw με τα προβολια αναμενα ....λεω δικος μας ειναι θα ερθει εδω που ειμαστε...αλλα μετα εξεφανιστικε!:hmmm:

emix
25-10-2009, 14:51
Ναι, ο καιρος για την δικη μου μηχανη (μαλλον για τα λαστιχα μου) δεν ητανε και ο καλυτερος.
Παρ ολα αυτα πεταχτηκα μεχρι τις αλυκες. Μπορεσα να μπω για λιγο και να κανω καμια βολτα, αλλα τα λαστιχα δεν βοηθουσαν και τοσο. Το μπροστινο ειχε μπουκωσει.
Συναντησα και τον Θανο με τον Δαναο.
Το επομενο Σαββατο βαζω τα Pirelli MT21 και θα ειμαι ετοιμος πλεον.

Δαναε,Θανο και Τακη να κανονισουμε καμια εξορμηση.Ημερησια βεβαια λογω οικογενειακων υποχρεωσεων. Προς Λουτρακι ας πουμε.

wet & dirty
25-10-2009, 20:15
Ναι, ο καιρος για την δικη μου μηχανη (μαλλον για τα λαστιχα μου) δεν ητανε και ο καλυτερος.
Παρ ολα αυτα πεταχτηκα μεχρι τις αλυκες. Μπορεσα να μπω για λιγο και να κανω καμια βολτα, αλλα τα λαστιχα δεν βοηθουσαν και τοσο. Το μπροστινο ειχε μπουκωσει.
Συναντησα και τον Θανο με τον Δαναο.
Το επομενο Σαββατο βαζω τα Pirelli MT21 και θα ειμαι ετοιμος πλεον.

Δαναε,Θανο και Τακη να κανονισουμε καμια εξορμηση.Ημερησια βεβαια λογω οικογενειακων υποχρεωσεων. Προς Λουτρακι ας πουμε.


το πρωι εριχνε καρεκλες την ωρα που ξυπνησα και δεν ηρθα σημερα αλλα δεν ηθελα να χασω με τιποτα την βολτα και λιγο αργότερα πηγα Υμμητο που ειναι διπλα απο το σπιτι μου
το καλο ηταν οτι δεν ειχε κοσμο στο βουνο και ευχαριστήθικα βόλτα το μονο κακο ειναι οτι πήγα μονος και ειναι λαθος να πηγένεις μονος στο βουνο...την επόμενη ελπίζω να βρεθούμε με την βοήθεια του καιρου και να χαβαλεδιάσουμε λίγο ολοι μαζι!!!!;););)


Δαναε & Ηλια φαγατε βροχή??????καλα ασε που ειχα ξεχάσει να αλλάξω την ώρα και αντι για 7 ξύπνησα 6....ηταν στραβω το κλίμα το έφαγε και ο γαιδαρος χαχαχαχα:sm7:το πείρα χαμπάρη μόλις ηρθα απο το βουνο!!!!
στο επόμενο όμως δεν το χάνω με τίποτα γιατι εχουμε πει να βρεθούμε εδω και κανα χρόνο και όλο το κατι δεν κολλαει αλλα ως εδω την επόμενη
θα τα πούμε σίγουρα...;)

emix
25-10-2009, 20:21
Τακη ξεκινησα με ψιλοβροχο απο το σπιτι μου αλλα στην πορεια προς τις Αλυκες σταματησε. Εκει για καποια στιγμη ξαναβρεξε.
Ειναι λιγο ρισκο να πηγαινεις οντως μονος στο βουνο.Μερικες φορες ομως και αναλογα τις συνθηκες δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα.Ειδικα αν πηγαινεις σιγα και προσεχεις πολυ.Και γω το εχω κανει μερικες φορες. Απλα εχω εναν ψυχολογικο φοβο με τα σκυλια γιατι καποτε με ειχε δαγκωσει ενα και αυτος ειναι ο σοβαροτερος λογος που αποφευγω καποιες φορες.Ειδικα να πηγαινω μονο καπου που δεν ξερω τι θα συναντησω.

Μεσα στον Νοεμβριο πρεπει να κανονισουμε οι χωματινοι και μη, μια βολτα. Προς το Λουτρακι,για 1η φορα.

wet & dirty
25-10-2009, 20:37
.

Μεσα στον Νοεμβριο πρεπει να κανονισουμε οι χωματινοι και μη, μια βολτα. Προς το Λουτρακι,για 1η φορα.


ειμαι σε φαση που ετοιμάζω μια χωμάτινη διαδρομη με το γνωστό μπαλέτο θα ενημερωθητε και εσυ και ο Δαναος 2 εβδομάδες ποιο πριν για να ερθετε
δεν ξερω ακομα αν θα ειναι ημερισιο η 2μερο αλλα αν εχετε και εσεις καμια διαδρομη καλη εδω κοντα περιμενω πμ εχω κατι στο μυαλο μου για τριπολη και για θήβα ακομα δεν εχω βγάλει διαδρομη το δουλευω.οταν λες λουτράκι που λες ????

vasorfa
25-10-2009, 20:45
εγω παλι ουυτε ειδα τιποτα....δεν καταλαβαινω......τους αερομοντρελιστες τους ειδατε;:yz

danaos
25-10-2009, 21:04
εγω παλι ουυτε ειδα τιποτα....δεν καταλαβαινω......τους αερομοντρελιστες τους ειδατε;:yz
Ναι αλλα πρνας και πας μεσα στην πιστα! Στο γεφυρακι.

Τακη εγω προσωπικα εφαγα πολυ βροχη καθος πηγενα στην αττικη οδο εβαλα αδιαβροχα και στο τελος σταματησα κατω απο μια γεφυρα να ξεθυμανει λιγο.

Την αλλη φορα τακη θα το κανονισουμε παρεα. Οσο για την χωματινη στο Λουτρακι ξεκινας απο εξοδο 4 ασπροπυργο -στον ΤΙΤΑΝ- και βγαινεις ΨΑΘΑ αλεποχωρι.
Ωραια διδρομη με ολα τα τερεν.

wet & dirty
25-10-2009, 21:20
Ναι αλλα πρνας και πας μεσα στην πιστα! Στο γεφυρακι.

Τακη εγω προσωπικα εφαγα πολυ βροχη καθος πηγενα στην αττικη οδο εβαλα αδιαβροχα και στο τελος σταματησα κατω απο μια γεφυρα να ξεθυμανει λιγο.

Την αλλη φορα τακη θα το κανονισουμε παρεα. Οσο για την χωματινη στο Λουτρακι ξεκινας απο εξοδο 4 ασπροπυργο -στον ΤΙΤΑΝ- και βγαινεις ΨΑΘΑ αλεποχωρι.
Ωραια διδρομη με ολα τα τερεν.


τοτε να το κανονισουμε κατι ξερεις για να το λες!!!!!!!!!:D:D:D:D
το καλο ειναι οτι στον Υμμητο είχε μπάρες και επρεπε να κατεβω απο τα μονοπάτια για να βγω...ηταν ηπρωτη σκληρη βολτα που εκανα με το κατσικακι μου και δεν με πούλησε....αντε στα επόμενα!!!!!!!;););)

danaos
25-10-2009, 21:30
Λογο των δυσκολων γενικα καιρικων συνθικων δεν πάρχουν πολλες φωτο. Βασικα ηθελα να δοκιμασω την καινουργια μου καμερα.
Απο λάθος χειρισμο τραβίξαμε μονο ενα βιντεο τελικα. Την πρωτη πρωτη βόλτα της μερας για ζεσταμα.

την αλλη φορα θα ειμαι ποιο προσεκτικος....

http://www.youtube.com/watch?v=1QAN8oydza8

wet & dirty
25-10-2009, 21:41
αυτα ειναι μπράβο ρε παίδες παντα τετοια !!!!!!


μην δεις λασπολακουβα μεσα Δαναε:sm7::sm7::sm7:

vtheo
25-10-2009, 23:29
Αυτά είναι!Έβρεξε και τα γνωστά σαλιγκάρια βγήκαν τη βολτούλα τους!

ntinopoulos
26-10-2009, 00:28
μπραβο δαναε,παντα μαχιμος!:)

vasorfa
26-10-2009, 10:06
Λογο των δυσκολων γενικα καιρικων συνθικων δεν πάρχουν πολλες φωτο. Βασικα ηθελα να δοκιμασω την καινουργια μου καμερα.
Απο λάθος χειρισμο τραβίξαμε μονο ενα βιντεο τελικα. Την πρωτη πρωτη βόλτα της μερας για ζεσταμα.

την αλλη φορα θα ειμαι ποιο προσεκτικος....

http://www.youtube.com/watch?v=1QAN8oydza8

μετα το Video που σηκωσες φιλε Δαναε,καταλαβα οτι εισασταν τα δυο μηχανακια πανω στην γεφυρα....καποια στιγμη σας ειδα και σας κορναρα και χαιρετουσα(ημουν δικαβαλος) αλλα καμια αποκριση......αν θυμαμαι καλα απο μακρυα ειδα μια μπλε και μια πορτοκαλη μηχανη......να παρει..........εφτασα στην πηγη....και νερο.....δεν ηπια...........:yz:yz:yz

italos
26-10-2009, 11:00
H γνωστή κατηγορία ανθρώπων!!

HOMO SALIGARIUS=αναφέρεται στους ανθρώπους που με το που βρέξει βγαίνουν έξω σαν τα σαλιγκάρια και πηγαίνουν βρέχονται-λασπώνονται/

Αξία ανεκτίμητη!

danaos
26-10-2009, 15:37
μετα το Video που σηκωσες φιλε Δαναε,καταλαβα οτι εισασταν τα δυο μηχανακια πανω στην γεφυρα....καποια στιγμη σας ειδα και σας κορναρα και χαιρετουσα(ημουν δικαβαλος) αλλα καμια αποκριση......αν θυμαμαι καλα απο μακρυα ειδα μια μπλε και μια πορτοκαλη μηχανη......να παρει..........εφτασα στην πηγη....και νερο.....δεν ηπια...........:yz:yz:yz

Το ειπα και εγω στον φιλο μου.
-ειδες καμια "χοντρη" με προβολακια αναμενα να ερχετε προς τα εδω?!?!
-Ναι αλλα εξεφανιστικε

Αρα εσεις εισαταν σας ειδα και εγω 2 ατομα δεν πειραζει την αλλη φορα

vasorfa
26-10-2009, 15:45
Το ειπα και εγω στον φιλο μου.
-ειδες καμια "χοντρη" με προβολακια αναμενα να ερχετε προς τα εδω?!?!
-Ναι αλλα εξεφανιστικε

Αρα εσεις εισαταν σας ειδα και εγω 2 ατομα δεν πειραζει την αλλη φορα
:sm2::sm2::sm2:

emix
26-10-2009, 16:59
Και για πρωτη φορα το ΚΤΜ-ακι μου πατησε χωματινο εδαφος.Ασχετα βεβαια αν δεν το ευχαριστηθηκε!


http://picasaweb.google.com/emixmsn/Ktm950#5396906577664320450

gsmaniac
26-10-2009, 18:33
Και για πρωτη φορα το ΚΤΜ-ακι μου πατησε χωματινο εδαφος.Ασχετα βεβαια αν δεν το ευχαριστηθηκε!


http://picasaweb.google.com/emixmsn/Ktm950#5396906577664320450
ομορφο το ΚΑΤΕΜΙ........................καλα λασπολουτρα:sm7:

danaos
26-10-2009, 19:33
ομορφο το ΚΑΤΕΜΙ........................καλα λασπολουτρα:sm7:


Πολύ ομορφο πραγματικα!!!!

wet & dirty
27-10-2009, 13:20
Και για πρωτη φορα το ΚΤΜ-ακι μου πατησε χωματινο εδαφος.Ασχετα βεβαια αν δεν το ευχαριστηθηκε!


http://picasaweb.google.com/emixmsn/Ktm950#5396906577664320450


το κατσικακι στο φυσικό του περιβάλων απλα πανεμορφο!!!!!καλο ταξιδω Ηλια!!!!

gb1200
01-11-2009, 16:23
Φωτογραφιες δεν παίξανε εεεεε;;;;:(