PDA

View Full Version : Μοτοσυκλετιστική Λέσχη Λαγκαδά


vsnmic
21-01-2009, 23:24
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ

Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΛΑΓΚΑΔΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΤΟ 1ο ENDURO ADVENTURE ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2009.
Η ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΣΤΙΣ 11.00 π.μ.
ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ HUSQVARNA ΚΑΙ SIX DAYS.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΚΟΡΩΝΕΙΑ ΠΑΛΛΑΣ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ.
Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ 75 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΠΟΥ Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ TERAIN ΤΟΥ ENDURO ΟΠΩΣ ΒΟΥΝΟ, ΠΕΤΡΑ, ΠΟΤΑΜΙΑ Κ.Α.
ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΕΦΘΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ.
Ο ΚΑΘΕ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΤΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΤΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ENDURO ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ.
ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΥΠΟΥ ENDURO, MX KAI TRIAL.
Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 20 ΕΥΡΩ. ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ.
ΔΗΛΏΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 28/01/2009 ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ : 6977414909, 6936701291 ΚΑΙ ΣΤΟ info@moll.gr (info@moll.gr)

ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΜΟ.Λ.Λ.

!!! ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ !!!

http://www.gsforum.gr/c:\temp\1stEnduroAdventure.jpg

kostas_366
22-01-2009, 01:21
Ευχαριστούμε για την πρόσκληση.

skippybi
22-01-2009, 18:04
Ευχαριστούμε και καλή επιτυχία στους αγώνες, χωρίς απρόοπτα;)

arisxios
22-01-2009, 20:04
Καλή επιτυχία σε όλους

NNN
22-01-2009, 21:35
Καλή επιτυχία στην διοργάνωση !

adventure
22-01-2009, 22:47
Καλή επιτυχία και γίνει ο αγώνας χωρίς απρόοπτα και με πολλές συμμετοχές .

:Χαμόγελο: :Χαμόγελο: :Χαμόγελο:

epimelitisf
22-01-2009, 23:43
Καλή επιτυχία!Γέλιο

droggitiszak
23-01-2009, 00:07
καλή επιτυχία στην ωραία σας δραστηριότητα !!

Arkas
23-01-2009, 13:09
Ευχαριστούμε Μιχάλη!

vsnmic
23-01-2009, 19:41
Ευχαριστώ όλουσ σας για τα καλά σας λόγια.
Εχω όμως να πω κάτι και επιειδή αυτό το forum φτιάχτηκε από ανθρώπους που θέλουν να λένε τη γνώμη τους ελεύθερα έτσι και εγώ θα ήθελα να κάνω μία παρατήρηση. Σε προηγούμενο forum που ήμουνα και είμαι ακόμη τυπικά δημοσίευσα και εκεί την αγγελία αυτή για την διοργάνωση αυτής της εκδήλωσης. Είχα μόνο μία απάντηση από έναν άνθρωπο ο οποίος δεν βρίσκεται εντός Ελλάδος. Όλοι οι άλλοι φυσικά είδαν την εκδήλωση αλλά δεν απήντησαν. Σημειωτέον ότι έχω παρευρεθεί και σε μία συνάντηση Θεσσαλονίκης αλλά δεν μπόρεσα να ξαναπάω γιατί μένω εκτός πόλης (18 χλμ) και για 2-3 μήνες λόγω της αφόρητης υγρασίας όλοι οι μηχανόβιοι εδώ κλείνουμε τις μηχανές. Αυτό φυσικά ήταν η αιτία ότι βγήκα αυτόματα από την παραπάνω ομάδα. Φυσικά αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα γιατί ανήκω σε μία πλούσια σε δραστηριότητες λέσχη με οργάνωση και συνέπεια. Θα ήθελα αν υπάρχουν άτομα από Θεσσαλονίκη να οργανώσουμε μετά τον Μάρτιο κάποιες συναντήσεις με άτομα φυσικά που ανήκουν μόνο σε αυτό το forum. Σας ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σας λόγια και μακάρι να γινότανε να συμμετάσχετε σε αυτή την πρώτη μας επίσημη εκδήλωση. Σημειωτέον ότι οι μηχανές που δήλωσαν μέχρι σήμερα είναι περίπου 200.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-01-2009, 21:17
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ

Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΛΑΓΚΑΔΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΤΟ 1ο ENDURO ADVENTURE ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2009.
Η ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΣΤΙΣ 11.00 π.μ.
ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ HUSQVARNA ΚΑΙ SIX DAYS.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΚΟΡΩΝΕΙΑ ΠΑΛΛΑΣ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ.
Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ 75 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΠΟΥ Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ TERAIN ΤΟΥ ENDURO ΟΠΩΣ ΒΟΥΝΟ, ΠΕΤΡΑ, ΠΟΤΑΜΙΑ Κ.Α.
ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΕΦΘΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ.
Ο ΚΑΘΕ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΤΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΤΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ENDURO ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ.
ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΥΠΟΥ ENDURO, MX KAI TRIAL.
Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 20 ΕΥΡΩ. ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ.
ΔΗΛΏΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 28/01/2009 ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ : 6977414909, 6936701291 ΚΑΙ ΣΤΟ info@moll.gr (info@moll.gr)

ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΜΟ.Λ.Λ.

!!! ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ !!!

http://www.gsforum.gr/c:\temp\1stEnduroAdventure.jpg


.
.
. Σημειωτέον ότι οι μηχανές που δήλωσαν μέχρι σήμερα είναι περίπου 200.





200 μοτό ;;;;;;;;;;;:oοοοoh::oοοοoh::oοοοoh:

Εντυπωσιακό νούμερο ....

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-01-2009, 21:54
Ευχαριστώ όλουσ σας για τα καλά σας λόγια.
Εχω όμως να πω κάτι και
επιειδή αυτό το forum φτιάχτηκε από ανθρώπους που θέλουν να λένε τη γνώμη τους ελεύθερα έτσι και εγώ θα ήθελα να κάνω μία παρατήρηση. Σε προηγούμενο forum που ήμουνα και είμαι ακόμη τυπικά δημοσίευσα και εκεί την αγγελία αυτή για την διοργάνωση αυτής της εκδήλωσης. Είχα μόνο μία απάντηση από έναν άνθρωπο ο οποίος δεν βρίσκεται εντός Ελλάδος. Όλοι οι άλλοι φυσικά είδαν την εκδήλωση αλλά δεν απήντησαν. Σημειωτέον ότι έχω παρευρεθεί και σε μία συνάντηση Θεσσαλονίκης αλλά δεν μπόρεσα να ξαναπάω γιατί μένω εκτός πόλης (18 χλμ) και για 2-3 μήνες λόγω της αφόρητης υγρασίας όλοι οι μηχανόβιοι εδώ κλείνουμε τις μηχανές. Αυτό φυσικά ήταν η αιτία ότι βγήκα αυτόματα από την παραπάνω ομάδα. Φυσικά αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα γιατί ανήκω σε μία πλούσια σε δραστηριότητες λέσχη με οργάνωση και συνέπεια. Θα ήθελα αν υπάρχουν άτομα από Θεσσαλονίκη να οργανώσουμε μετά τον Μάρτιο κάποιες συναντήσεις με άτομα φυσικά που ανήκουν μόνο σε αυτό το forum. Σας ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σας λόγια και μακάρι να γινότανε να συμμετάσχετε σε αυτή την πρώτη μας επίσημη εκδήλωση. Σημειωτέον ότι οι μηχανές που δήλωσαν μέχρι σήμερα είναι περίπου 200.



........έχεις απόλυτο δίκιο,

μπορείς - κ μπορούμε - να λέμε τη γνώμη μας ελεύθερα ...




.

vsnmic
29-01-2009, 12:20
Τελικά οι συμμετοχές έκλεισαν στις 250!!! Εντυπωσιακό; Ευχαριστώ και πάλι...

skippybi
29-01-2009, 16:01
Ευχόμαστε να πάνε όλα καλά και περιμένουμε ανταπόκριση!!!;)

vsnmic
05-02-2009, 13:19
Η Μοτοσυκλετιστική Λέσχη Λαγκαδά ευχαριστεί θερμά όλες τις λέσχες και όλους τους αναβάτες για την θερμή συμμετοχή τους στο 1o ENDURO ADVENTURE. Η εκδήλωση εκτός από την επιτυχή διοργάνωση είχε και μεγάλο πλήθος συμμετοχών. Οι επίσημες συμμετοχές έφτασαν τις 264 και οι ανεπίσημες τις 50.
Στιγμιότυπα από την εκδήλωση εδώ
http://www.moll.gr/Photo_Gallery/ENDURO_ADV_2/index.html
:sm8:

gma21
05-02-2009, 13:31
Μπράβο σας!!!!
Του χρόνου σας εύχομαι 2πλάσιοι & 3πλάσιοι!!!
:sm8::sm8::sm8:

ΙoannisPanagiotidis
05-02-2009, 17:07
:sm8::sm8:... εχω καραφλιασει απ τις φωτο και την μεγαλη συμμετοχη!...μπραβο σας παιδες !...τι να πω?


... παντα τετοιες επιτυχίες!

leonidas
05-02-2009, 18:28
Μπράβο σας παιδιά!!!:sm8:

skippybi
05-02-2009, 21:38
Και του χρόνου φίλοι μας!!!:sm8:

ckalfas
06-02-2009, 16:23
Μπράβο Μιχάλη και από εδώ τα συγχαρητήριά μου για την εκδήλωση!:sm8:

Όλοι οι άλλοι φυσικά είδαν την εκδήλωση αλλά δεν απήντησαν. Σημειωτέον ότι έχω παρευρεθεί και σε μία συνάντηση Θεσσαλονίκης αλλά δεν μπόρεσα να ξαναπάω γιατί μένω εκτός πόλης (18 χλμ) και για 2-3 μήνες λόγω της αφόρητης υγρασίας όλοι οι μηχανόβιοι εδώ κλείνουμε τις μηχανές. Αυτό φυσικά ήταν η αιτία ότι βγήκα αυτόματα από την παραπάνω ομάδα. Φυσικά αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα γιατί ανήκω σε μία πλούσια σε δραστηριότητες λέσχη με οργάνωση και συνέπεια. Θα ήθελα αν υπάρχουν άτομα από Θεσσαλονίκη να οργανώσουμε μετά τον Μάρτιο κάποιες συναντήσεις με άτομα φυσικά που ανήκουν μόνο σε αυτό το forum.

Αν και είσαι λίγο... άδικος, καλή επιτυχία και σ' αυτό το θέμα...