PDA

View Full Version : Αλυκιες 28/10


wet & dirty
28-10-2009, 00:06
αυριο κατα τις 10 θα ειμαι στις αλυκιές για να παρελάσω με το κατσικακι στις αλανες της...οποιος θελει ας ερθει.....:D:D:D

vtheo
28-10-2009, 00:32
Φιλαράκι ο Mπίλις καθάρισε παρέλαβα την μοτό μάχιμη σήμερα αργά το απόγευμα.Ελπίζω να καταφέρω να ξυπνήσω νωρίς (έχει ξενύχτι απόψε)και να σκάσω αλυκές να τα πούμε...

georgekostas
28-10-2009, 00:33
Καλα να περασετε παιδες....

wet & dirty
28-10-2009, 16:01
επεστρεψα...ολα πολυ καλα το τερεν ηταν σουπερ πολυ μα πολυ λασπη
δεν ειχα παει ποτε στις αλυκιές και αυτή η βολτα ηταν αναγνωριστικη περσα παρα πολυ ομορφα με τα αλματάκια με τα νεροφαγώματα του ολα μια χαρα πιστευω με την μικρή μου πειρα στο enduro οτι ειναι ενας τέλειος χωρος για προπονηση όποιος ειναι φίλος του enduro πρεπει να τον επισκευθει!!!!!;)

το μονο κακο ηταν οτι απο την πολυ βροχη εχει κανει λιμνούλες πριν απο τα αναχωματα των αλμάτων και δεν μπορούσα να κάνω σε ολα τα υψώματα αλματα αλλα οκ η πρωτη φορα ηταν θα παω και θα ξαναπάω:D:D:D:D

Ηλία και Δαναε ευχαριστώ που μου δειξατε το μέρος!!!!;););)

μπορω να πω οτι ειχε αρκετές μηχανές και jeep και γινόταν ενας ψιλοχαβαλές εκει....


να σαστε καλα και πάντα ορθιοι!!!!


καλο θα ειναι ο admin να κανει μια κατηγορία με χωμάτινες διαδρομες ετσι ωστε οποιος θέλει να κανει εκδρομικο enduro,προπόνηση να μπαινει και να βρίσκει μεροι για να παει στην αθήνα αλλα και σε ολη την Ελλάδα...και φυσικα όπου πιγενουμε να ανεβάζουμε την διαδρομη ;););)

δεν ξερω αν ειναι δυσκολο απλα μια πρόταση κανω για να εχουμε αρκετες πληροφορίες οι φιλοι του χώματος..


αν γινει τετοια κατηγορια θα ειμαι ο πρωτος που θα βάλω μερικες διαδρομές;);)

gsmaniac
28-10-2009, 17:41
επεστρεψα...ολα πολυ καλα το τερεν ηταν σουπερ πολυ μα πολυ λασπη
δεν ειχα παει ποτε στις αλυκιές και αυτή η βολτα ηταν αναγνωριστικη περσα παρα πολυ ομορφα με τα αλματάκια με τα νεροφαγώματα του ολα μια χαρα πιστευω με την μικρή μου πειρα στο enduro οτι ειναι ενας τέλειος χωρος για προπονηση όποιος ειναι φίλος του enduro πρεπει να τον επισκευθει!!!!!;)

το μονο κακο ηταν οτι απο την πολυ βροχη εχει κανει λιμνούλες πριν απο τα αναχωματα των αλμάτων και δεν μπορούσα να κάνω σε ολα τα υψώματα αλματα αλλα οκ η πρωτη φορα ηταν θα παω και θα ξαναπάω:D:D:D:D

Ηλία και Δαναε ευχαριστώ που μου δειξατε το μέρος!!!!;););)

μπορω να πω οτι ειχε αρκετές μηχανές και jeep και γινόταν ενας ψιλοχαβαλές εκει....


να σαστε καλα και πάντα ορθιοι!!!!


καλο θα ειναι ο admin να κανει μια κατηγορία με χωμάτινες διαδρομες ετσι ωστε οποιος θέλει να κανει εκδρομικο enduro,προπόνηση να μπαινει και να βρίσκει μεροι για να παει στην αθήνα αλλα και σε ολη την Ελλάδα...και φυσικα όπου πιγενουμε να ανεβάζουμε την διαδρομη ;););)

δεν ξερω αν ειναι δυσκολο απλα μια πρόταση κανω για να εχουμε αρκετες πληροφορίες οι φιλοι του χώματος..


αν γινει τετοια κατηγορια θα ειμαι ο πρωτος που θα βάλω μερικες διαδρομές;);)
:sm8::sm8::sm8:ωραια σκεψη................πιστευω οτι πολλοι στο φορουμ θα ηθελαν βολτιτσα σε χωμα και οτι προκυψη:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

kostas_366
28-10-2009, 19:33
Και .....δούλεψε το εργαλείο Τάκη?????? :sm7::sm7:
Σε πειράζω λίγο φιλαράκι..
Να περνάς πάντα καλά, όπως εσύ ξέρεις.

yannis
28-10-2009, 20:02
:sm8:
Έλα ρε παιδιά... Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!
Μόνο που ζηλεύουμε και μεις... αλλά δεν βαριέσαι, αφού περάσατε καλά, χαλάλι!!!!!!!!!!

wet & dirty
28-10-2009, 20:38
Και .....δούλεψε το εργαλείο Τάκη?????? :sm7::sm7:
Σε πειράζω λίγο φιλαράκι..
Να περνάς πάντα καλά, όπως εσύ ξέρεις.



οχι μονο δουλεψε αν ημουν αγροτης θα ελεγα οτι βγηκε το μεροκαματο!!!!!:sm7::sm7:

wet & dirty
28-10-2009, 20:41
:sm8:
Έλα ρε παιδιά... Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!
Μόνο που ζηλεύουμε και μεις... αλλά δεν βαριέσαι, αφού περάσατε καλά, χαλάλι!!!!!!!!!!


ρε αγορι γι αυτο το ανεβασα οποιος ηθελε να ηταν εκει να ακολουθουσε......αλλα το ξερω οτι η μερα σημερα ηταν περιεργη και πολλοι ηθελαν να κατσουν με την οικογενεια;););)

yannis
28-10-2009, 20:44
ρε αγορι γι αυτο το ανεβασα οποιος ηθελε να ηταν εκει να ακολουθουσε......αλλα το ξερω οτι η μερα σημερα ηταν περιεργη και πολλοι ηθελαν να κατσουν με την οικογενεια;););)


Μπα δεν ήταν η οικογένεια ρε Τάκη, αλλά μου "έπεφτε λίγο μακρυά"!!!!!:sm7::sm7::sm7:
Θα γυρίσει κι ο τροχός όμως, θα λασπώσει κι ο φτωχός!!!!!!!!!!:o

skippybi
28-10-2009, 20:44
άντε και με χωμάτινα λάστιχα την επόμενη!!!:D

wet & dirty
28-10-2009, 20:57
Μπα δεν ήταν η οικογένεια ρε Τάκη, αλλά μου "έπεφτε λίγο μακρυά"!!!!!:sm7::sm7::sm7:
Θα γυρίσει κι ο τροχός όμως, θα λασπώσει κι ο φτωχός!!!!!!!!!!:o



καταλαβα...καμια κινα εισαι πάλι??????;););)

wet & dirty
28-10-2009, 20:58
άντε και με χωμάτινα λάστιχα την επόμενη!!!:D



ντεν εχω αλλα λαστικα καρδια μου μονο κωματινα!!!!!:sm7::sm7::sm7:

yannis
28-10-2009, 22:01
καταλαβα...καμια κινα εισαι πάλι??????;););)


Εντελώς!!!!!!!!!!!:D

danaos
28-10-2009, 23:03
Α ρε Τακαρε δεν παιζεσαι!!!
Θα ερχομουν ρε φιλε αλλα μολις μπηκα απο την δουλεια.
Δεν πειραζει την αλλη φορα στανταρ ....οχι οτι μπορω να σε ακολουθησω φυσικα αλλα ετσι για να ειμαστε στιν ιδιο χωρο χαχαχαχα.:sm7::sm7:

wet & dirty
28-10-2009, 23:27
Α ρε Τακαρε δεν παιζεσαι!!!
Θα ερχομουν ρε φιλε αλλα μολις μπηκα απο την δουλεια.
Δεν πειραζει την αλλη φορα στανταρ ....οχι οτι μπορω να σε ακολουθησω φυσικα αλλα ετσι για να ειμαστε στιν ιδιο χωρο χαχαχαχα.:sm7::sm7:



Φιλαρακι ειναι σιγουρο οτι δεν μπορεις να με ακολουθησεις....γιατι θα ειμαι πισω σου να σε κυνηγάω :sm7::sm7::sm7:

το ηξερα για εσενα ειδικα σημερα λογο επαγγελματος ολη μερα θα εισουν μπλοκε;);)

την αλλη φορα σιγουρα θα παμε θα σκασει και ο Vtheo και θα χαβαλεδιασουμε.....:D:D:D

danaos
28-10-2009, 23:41
Φιλαρακι ειναι σιγουρο οτι δεν μπορεις να με ακολουθησεις....γιατι θα ειμαι πισω σου να σε κυνηγάω :sm7::sm7::sm7:

το ηξερα για εσενα ειδικα σημερα λογο επαγγελματος ολη μερα θα εισουν μπλοκε;);)

την αλλη φορα σιγουρα θα παμε θα σκασει και ο Vtheo και θα χαβαλεδιασουμε.....:D:D:D


Ετσι ετσι αυτα ειναι τα ΩΡΑΙΑ!!!!:sm8::sm8:

wet & dirty
29-10-2009, 11:17
τα χρωματα του πολεμου:D:D:D:D

1290

1291

1292

1293

1294

emix
29-10-2009, 11:21
Μπραβο Τακη.Πολυ ωραιος.
Εγω δυστυχως ειχα αλλη παρελαση χθες. Του μεγαλου μου γιου. Οποτε καταλαβαινεις.

Περιμενω να βαλω τα χωματινα και θα ξαναπαμε σιγουρα.
Αλλα,οπως ειπαμε,μπορουμε να μαζευτουμε και να κανουμε την πρωτη μας εξορμηση εδω κοντα. Αθηνα-Λουτρακι απο χωμα δηλαδη.
Γνωστη διαδρομη,ολων των ειδων τα εδαφη.

wet & dirty
29-10-2009, 11:23
Μπραβο Τακη.Πολυ ωραιος.
Εγω δυστυχως ειχα αλλη παρελαση χθες. Του μεγαλου μου γιου. Οποτε καταλαβαινεις.

Περιμενω να βαλω τα χωματινα και θα ξαναπαμε σιγουρα.
Αλλα,οπως ειπαμε,μπορουμε να μαζευτουμε και να κανουμε την πρωτη μας εξορμηση εδω κοντα. Αθηνα-Λουτρακι απο χωμα δηλαδη.
Γνωστη διαδρομη,ολων των ειδων τα εδαφη.


φυσικα φιλε εγω περιμενω ημερομινια......:D:D:D:D

wet & dirty
29-10-2009, 17:30
ειδατε το πριν δειτε και το μετα!!!!!ειναι πλυντηριο μοτο που σου κανει την μηχανη λαμπικο!!!!!!οποιος θελει του στελνω με πμ φυσικα το τηλ.δουλευει μονο με ραντεβου για τον λογο οτι πλενει την καθε μηχανη 60 λεπτα.....


1295

1296

1297

1298

gsmaniac
29-10-2009, 17:51
dino + gino .....................για μοτο;;;;;;;;;;;;;;;;;:sm7::sm7::sm7:

wet & dirty
29-10-2009, 18:06
dino + gino .....................για μοτο;;;;;;;;;;;;;;;;;:sm7::sm7::sm7:


φιλε πραγματικα όπως το λές!!!!!το παλικαρι δεν παιζετε.....

aeriko
29-10-2009, 19:20
Αν επιτρέπεται πόσο παει το μαλλί;

wet & dirty
29-10-2009, 20:42
Αν επιτρέπεται πόσο παει το μαλλί;


12 ευρω φιλε...

aeriko
30-10-2009, 14:26
12 ευρω φιλε...
Ευχαριστώ