PDA

View Full Version : Γεια σας


emix
22-01-2009, 10:51
Καλη μερα σ ολους σας.
Εμαθα σημερα οτι δημιουργηθηκε ενα ακομα φορουμ σχετικα με το GS και αποφασισα να γραφτω.
Ισως οι περισσοτεροι να με γνωριζετε. Ονομαζομαι Ηλιας, ειμαι 38 χρονων, εχω μια BMW R1200GS του 2004 και εχω ενα αγορακι 9 χρονων και ειμαι υποψηφιος πατερας για δευτερη φορα, οπου πιστευω οτι σε 10-15 μερες θα ερθει το δευτερο τεκνο στην οικογενεια, αγορι κι αυτο.
Ειμαι φανατικος οπαδος των χωματινων ταξιδιων και δραστηριοτητων, φοραω σχεδον μονιμα χωματινα λαστιχα στην μηχανη, αλλα δεν λεω και οχι στ' ασφαλτινα, ειτε Ελλαδα, ειτε εξωτερικο.
Παρ' ολο που ειμαι χωματινος, μου αρεσει ομως και το motogp, οπου σκεφτομαι αυτο το καλοκαιρι, αν μ αξιωσει ο Θεος, να παω στο Brno οδικως με μια παρεα φιλων ανεβαινοντας απο τα Βαλκανια.
Το ψωμακι μου το βγαζω ως μηχανικος δικτυων και τηλεπικοινωνιων.
Αυτα για μενα.
Ελπιζω εδω μεσα να υπαρχει ελευθερια εκφρασης και οχι το επιλεκτικο φλιτραρισμα των σκεψεων και αποψεων μας.

:)

Bmwnek
22-01-2009, 12:24
Καλώς ήλθες Ηλία, καλή διαμονή και καλά χιλιόμετρα, χωμάτινα ή ασφάλτινα!

ntinopoulos
22-01-2009, 12:42
καλως ηλθες ηλια!να σου ζησουν τα παιδακια σου!;)

droggitiszak
22-01-2009, 12:45
καλώς βρεθήκαμε Ηλία, να χαίρεσαι την οικογένεια και με το καλό να δεχτείτε και το νέο μέλος της !!!

πάντα υγεία και πάντα χαρά και καλά μας ταξίδια !!

syan
22-01-2009, 13:44
Καλωσόρισες Ηλία, Καλή Χρονιά, με το καλό να δεχτείτε το καινούργιο μέλος και πάντα όρθιος με όμορφα χιλιόμετρα!

ΙoannisPanagiotidis
22-01-2009, 13:49
:Χαμόγελο:.... χαιρομαι που σε ξαναβλεπω χωματερε φιλε!

wolferin
22-01-2009, 14:20
καλως ηλθες πολλα και καλα χιλιομετρα και καλως να δεχθεις το νεοτερο μελος της οικογενειας σου.
οσο για την ελευθερια εκφρασης και σκεψης εδω δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα

skippybi
22-01-2009, 15:34
Καλωσήρθες φίλε μας, να είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!:)

danaos
22-01-2009, 15:59
Που εισαι ΧΩΜΑΤΙΝΕ φιλε?!?!?!?!? Πολυ χαιρομαι που σε ξανα βρησκω!!!! Να εισαι καλα

emix
22-01-2009, 16:02
Που εισαι ΧΩΜΑΤΙΝΕ φιλε?!?!?!?!? Πολυ χαιρομαι που σε ξανα βρησκω!!!! Να εισαι καλα

Δαναε και γω χαιρομαι που σε ξαναβρισκω. Δυστυχως καποιοι ειχαν φροντισει να χαθουμε.
Βλεπω οτι πηγαινεις πολυ συχνα με τον Σπανο, ειδικα τις διημερες. Δυστυχως αυτην την περιοδο δεν μπορω να πηγαινω σε τετοιες εκδρομες.
Ομως παντως βρισκω χρονο να πηγαινω με αλλα παιδια. Οποτε μην χανεσαι. Ανακοινωνε εδω μεσα οτι κανεις, ωστε να συναντιομαστε.

kostas_366
22-01-2009, 17:50
Γεια σου φίλε.
Καλά νε περνάμε εδώ.

yannis
22-01-2009, 20:01
Καλώς τον, καλώς τον !!!!!!!!!!!!!!! Μιά χαρά θα περάσουμε!!!!!!!!!ΓέλιοΓέλιοΓέλιοΓέλιοΓέλιο

adventure
22-01-2009, 22:55
Καλώς ήρθες και από μένα να σου ζήσει το αγοράκι σου και με το καλό να έρθει και το δεύτερο μέλλος στην οικογένεια σου .
Καλά να περνάς και πάντα όρθιος .


:Χαμόγελο: :Χαμόγελο: :Χαμόγελο:

riko46
22-01-2009, 23:40
Καλωσόρισες Ηλία πάντα όρθιος ,καλά να περνάς.....:cool2:

Κύρος Γρανάζης
23-01-2009, 00:47
Καλώς όρισες φίλε Ηλία.

Δεν έχουμε γνωριστεί αλλά πάντα διάβαζα τα ενδιαφέροντα ποστ σου και νομίζω ότι είναι σαν να σε ξέρω.
Και πάλη καλώς όρισες και καλή διαμονή.

emix
23-01-2009, 00:52
Καλώς όρισες φίλε Ηλία.

Δεν έχουμε γνωριστεί αλλά πάντα διάβαζα τα ενδιαφέροντα ποστ σου και νομίζω ότι είναι σαν να σε ξέρω.
Και πάλη καλώς όρισες και καλή διαμονή.

Σ' ευχαριστω. Γενικα δεν ειμαι απ' αυτους που γραφουν απλα για να γραφουν. Οταν εχω να πω κατι θα το πω. Οταν δεν εχω δεν θα πω,κι ας μεινω ανενεργος για μεγαλο διαστημα.

Επισης δεν προκειται να χαιδεψω τ αυτια κανενος προκειμενου να τυγχανω ευνοικης μεταχειρισης. Και φυσικα δεν επιθυμω και να μου χαιδευουν τ αυτια.
:) :)

leonidas
23-01-2009, 10:16
Καλώς ήρθες Ηλία!
Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να δεχτείς και το νέο μέλος τηςΓέλιοΓέλιοΓέλιο

VILLY
23-01-2009, 10:45
Hλία καλωσήρθες στο forum και καλή διαμονή.
Πολύ χαίρομαι που σε ξαναβρίσκω από άλλο "βήμα".
Ναι - γνωρίζοντας τους συντελεστές καλά, τολμώ να πω ότι το φιλελεύθερο πνεύμα για το οποίο έκανες λόγο, υπάρχει εδώ και συμβιώνει με το Δημοκρατικό επίπεδο που κρατούν οι ιθύνοντες.
Χωματερέ μου φίλε εύχομαι καλή λευτεριά και με το καλό να ορίσει και το 2ο μέλος της οικογένειας σου.
Και εμείς είμαστε εν αναμονή του 2ου (η Μόνικα είναι ήδη στον 6ο μήνα) και καταλαβαίνω τι προσμονή σου!

Και για όσους δεν γνωρίζουν, ο κατα κόσμον Emix , ο δικός μας Ηλίας είναι από τα πολύ αξιόλογα και ενεργά μέλη της ευρύτερης οικογένειας της Bmw στη χώρα μας, με αρκετή θετική "κάψα" στο "άθλημα"!!

Φίλε Ηλία ο καλός πάει πάντα μακρυά. Ο δολοπλόκος αργά ή γρήγορα βγαίνει ΠΑΝΤΑ στην επιφάνεια.
Νάσαι πάντα καλά εσύ και η οικογένειά σου.

wet & dirty
23-01-2009, 11:13
καλοσόρισες φιλε στην παρέα μας!!!να εισαι καλα και με το καλο το νέο μέλος της οικογένειας σου!!!!

Arkas
23-01-2009, 18:52
Καλωσόρισες φίλε Ηλία στην παρέα μας.
Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό ο καινούριος διάδοχος!
Να έχεις όμορφα και καλά χιλιόμετρα, χωμάτινα και μή.
Και πάλι, καλωσόρισες!

emix
23-01-2009, 20:43
Hλία καλωσήρθες στο forum και καλή διαμονή.
Πολύ χαίρομαι που σε ξαναβρίσκω από άλλο "βήμα".
Ναι - γνωρίζοντας τους συντελεστές καλά, τολμώ να πω ότι το φιλελεύθερο πνεύμα για το οποίο έκανες λόγο, υπάρχει εδώ και συμβιώνει με το Δημοκρατικό επίπεδο που κρατούν οι ιθύνοντες.
Χωματερέ μου φίλε εύχομαι καλή λευτεριά και με το καλό να ορίσει και το 2ο μέλος της οικογένειας σου.
Και εμείς είμαστε εν αναμονή του 2ου (η Μόνικα είναι ήδη στον 6ο μήνα) και καταλαβαίνω τι προσμονή σου!

Και για όσους δεν γνωρίζουν, ο κατα κόσμον Emix , ο δικός μας Ηλίας είναι από τα πολύ αξιόλογα και ενεργά μέλη της ευρύτερης οικογένειας της Bmw στη χώρα μας, με αρκετή θετική "κάψα" στο "άθλημα"!!

Φίλε Ηλία ο καλός πάει πάντα μακρυά. Ο δολοπλόκος αργά ή γρήγορα βγαίνει ΠΑΝΤΑ στην επιφάνεια.
Νάσαι πάντα καλά εσύ και η οικογένειά σου.

Βασιλη χαιρομαι και γω που σε βρισκω εδω. Θα πρεπει καποια στιγμη να σου δειξω μερικες φωτογραφιες απο μια προσφατη εκδρομη μας στο ορος Καντηλι, στην Ευβοια, οπου ενα χωματερο Βαραντερο (με χωματινα λαστιχα δηλαδη) σαρωνε το βουνο σε μια διαδρομη οπου ειχε ατελειωτη λασπη, πυλο και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις. Αρα ΚΑΙ τα βαραντερο πανε παντου.

gs1150
23-01-2009, 20:48
Καλωσόρισες Ηλία και καλά χιλιόμετρα.

arisxios
23-01-2009, 21:00
Βέβαια τα είπαμε και στο τηλέφωνο αλλά δεν πειράζει
Σε καλωσορίζω και εγώ με την σειρά μου και σου εύχομαι μέσα από την καρδία μου, με το καλό να κρατήσεις το νέο μέλος τής οικογένειας στην αγκαλιά σου
Πολλά καλά χιλιόμετρα και αγρατσούνιστα με πολλές λασπολακούβες !!!!!!!!!!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-01-2009, 22:26
Φίλε Ηλία,

καλωσήρθες στο GS forum !!!!

Να έχεις καλή διαμονή

και πολλά "βρώμικα" χιλιόμετρα ...;)

Με το καλό να υποδεχθείς κ τον δεύτερο διάδοχο !:Χαμόγελο:




.

xiliometrofagos
24-01-2009, 22:16
Για σου φιλε καλός ήρθες στην παρέα μας καλά όμορφα και πολα χιλιομετρα να εχεις

Dionisis
25-01-2009, 21:41
καλος ηρθες φιλε μου και χαιρομαι που σε ξαναβρισκω .......:Χαμόγελο: