PDA

View Full Version : Γοριλο-εξολοθρευτής!!!


Arkas
27-01-2009, 01:30
Μια φορά που λέτε ξυπνάει ένας άνθρωπος και βλέπει από το παράθυρό του έναν άγριο γορίλα να έχει ανεβεί σε ένα πεύκο που είχε στο κήπο του και να γρυλίζει απειλητικά. Ο τύπος τα χρειάστηκε και άνοιξε το Χρυσό Οδηγό μπας και βρει κάποιον ειδικό να τον απαλλάξει από το αναπάντεχο πρόβλημα.

Ανέλπιστα, κοιτάζοντας στον πρώτο τόμο στο Γ, βλέπει μία διαφήμιση "ΓΟΡΙΛΟ-ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ - ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ".

Αμέσως παίρνει τηλέφωνο, δίνει τα αναγκαία στοιχεία και σε ένα τέταρτο χτυπάει την πόρτα του ένας τύπος, ντυμένος με στολή της λεγεώνας των ξένων και εξοπλισμένος με ένα ντουφέκι, ένα δίχτυ και κουβαλώντας και έναν άγριο σκύλο.

- Εσείς με καλέσατε; τον ρωτάει.
- Ναι, λέει ο τύπος και του δείχνει τον γορίλα στο δέντρο.
- Λοιπόν ακούστε πως θα γίνει η δουλειά, εξηγεί ο εξολοθρευτής. Θα ανεβώ στο δέντρο και θα αρχίσω να το τραντάζω δυνατά. Κάποια στιγμή θα χάσει την ισορροπία του ο γορίλας και θα πέσει κάτω. Αμέσως ο εκπαιδευμένος σκύλος μου θα χιμήξει και θα τον δαγκώσει σε ευαίσθητο σημείο. Τότε εσείς θα ρίξετε το δίχτυ πάνω στον παραλυμένο γορίλα και εγώ θα κατέβω και θα τον δέσω.

Και λέγοντας αυτά τα λόγια δίνει στον άλλο το τουφέκι και αρχίζει να σκαρφαλώνει στο δένδρο. Ο άνθρωπός μας, παραξενευμένος του φωνάζει από μακριά:
- Καλά και το ντουφέκι που χρειάζεται;
Ο εξολοθρευτής, χωρίς να σταματήσει να σκαρφαλώνει, του λέει:
- Κοίτα καμμιά φορά, όπως κουνάω το δένδρο, θυμώνει ο γορίλας και κουνάει κι αυτός πιο δυνατά, οπότε είμαι ΕΓΩ που πέφτω. Σ αυτή την περίπτωση πυροβολάς τον σκύλο!

droggitiszak
27-01-2009, 10:57
:Γελάω::Γελάω::Γελάω::Γελάω::Γελάω:

καλό καλό καλό !!!

wolferin
27-01-2009, 11:12
:Γελάω::Γελάω::Γελάω:

ntinopoulos
27-01-2009, 12:33
:yz:yz:yz;)

psiloritis
27-01-2009, 14:23
:Γελάω::Γελάω::Γελάω::Γελάω:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
27-01-2009, 14:26
:D:DΓέλιο:D:D

kostas_366
27-01-2009, 15:49
:Γελάω::Γελάω::Γελάω:

skippybi
27-01-2009, 18:51
:Γελάω::Γελάω::Γελάω:καλό:Γελάω::Γελάω::Γελάω: