PDA

View Full Version : Απορίες πρίν τον τελικό στόχο!!!!!!!!


Gohn_k
19-11-2009, 14:47
Ξανα γειάαααα σας!!!!!!


Οπως προ είπα και στο χαιρετισμό σαν νέο μέλος
δεν είμαι κάτοχος μιας GS και μέχρι και το φεβρουάρη κάτι θα έχω καταφέρει.
Έχω ένα v strom και αποφάσισα να ανέβω κατηγορία και βρίσκω την GS ως μονόδρομο.
Εδώ θα ήθελα τι βοήθεια σας, μιας και κινούμε κατά κύριο λόγο μέσα στην πόλη και δύσκολα βλέπω να κάνω κάποιο ταξίδι στο κοντινό μέλλον (μιας και μόλις έγινα πατέρας για 2η φορά) ποιο μοντέλο θα μου προτείνατε το απλό GS ή το ADVENTURE......και επειδή μάλλον πάω για μεταχειρισμένο (μπορεί και εκ Γερμανίας)μιάς και τα οικονομικά μου δεν μου επειτρέπουν να περιμένω για το καινούργιο του 2010 , τι πρέπει να προσέχω και τι προβλήματα έχουν ακουστεί-παρουσιαστή γενικά( κοιτάζω για μοντέλα 2008 και μετά και δεν βρήκα κάτι μέσα στο site σε έλεγχο που έκανα για προβλήματα ) εκτός αυτού το απλό GS ξεχωρίζει σαν μοντέλο 2008 από τα πλαστικά του το ADVENTURE όμως πως το ξεχωρίζω???
Αυτά από μένα ελπίζω να μη σας κούρασα και περιμένω απόψεις σας και γνώμες

ΥΓ.Αν κάποιος ενδιαφέρετε για κάποια αλλαγή με το v strom μου πολύ ευχαρίστως να τα πούμε!!!

soter3gm
19-11-2009, 17:26
Αν πάρεις από Γερμανία να κοιτάξεις να είναι μοντέλο έξι μηνών τουλάχιστον πριν για να μην πληρώσεις ένα κάρο € παραπάνω στο τελωνείο
Προσωπικά θα διάλεγα ένα adventure και για την εμφάνιση και για άλλους λόγους τεχνικούς και ποιοτικούς ;)

georgekostas
19-11-2009, 17:27
Και γω ADVE θα επαιρνα!;)

Gohn_k
19-11-2009, 17:47
Και εγω βρε παιδια για ADV ψυνομαι αλλα μου φενεται λιγο ογκωδες (για τη χρηση που το θελω) και δεν ξερω πως θα ξεχωρισω 1 μοντελο 2007 απο ενα 2008 (εκτος απο το τι γραφει η αδεια) βρηκα ενα 2008 στα 14000 αλλα ειναι:hmmm::hmmm::hmmm:

vasorfa
19-11-2009, 17:50
Φιλαρακι καλθυτερα adve me καποιεσ προθυποθεσεισ βεβαια....να εισαι 1,80 και πανω(για να μπορεις να την Κοθμανταρεις) καθως και να εισαι διατεθιμενος για να βαλεις το χερι λιιιγο πιο βαρια στην τσεπη..........προσωπικα εχω ενα adve Του 08 κατι γσ που καβαλησα ιδιας χροχιας δεν εχουν καμιααααααα σχεση φιλε μου............