PDA

View Full Version : Πρωτομαγιά 2010 στην Λέρο .....


Lerian
22-11-2009, 17:30
Επανέρχομαι λοιπόν φίλοι μου με νέα πρόταση "1η Μαΐου 2010 εκδρομή στη Λέρο".
Κατόπιν συζητήσεως με τον φίλο και συνφορουμίτη ball-t είπαμε να ρίξουμε την ιδέα στο τραπέζι (forum) προκειμένου να διατυπωθούν απόψεις επι του θέματος καθώς και να γίνει έγκαιρα ο προγραμματισμός για όσους από εσάς θελήσουν να έρθουν.
Έχουμε λοιπόν και λέμε:
Αναχώρηση από Πειραιά Παρασκευή 30/4/2010 19:00.
Άφιξη στη Λέρο Σάββατο 1/5/2010 03:00.
Αναχώρηση από Λέρο Κυριακή 2/5/2010 22:00.
Άφιξη στον Πειραιά Δευτέρα 3/5/2010 06:00.
Αυτές είναι απλά οι ώρες αναχωρήσεως και αφίξεως και το γενικό πλαίσιο της εκδρομής το οποίο μπορεί να διευρυνθεί ανάλογα με το πρόγραμμά σας.
Σε ότι αφορά το περιεχόμενο της εκδρομής θα συζητηθεί εν καιρώ.
Αυτά προς το παρόν...
Μετά τιμής Lerian !

ntinopoulos
22-11-2009, 18:24
ενδιαφερουσα προταση!:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
22-11-2009, 20:51
"1η Μαΐου 2010 εκδρομή στη Λέρο".
Κατόπιν συζητήσεως με τον φίλο και συνφορουμίτη ball-t είπαμε να ρίξουμε την ιδέα στο τραπέζι (forum) προκειμένου να διατυπωθούν απόψεις επι του θέματος καθώς και
να γίνει έγκαιρα ο προγραμματισμός για όσους από εσάς θελήσουν να έρθουν.





Tί ...από τώρα ;;;;

Είναι πολύ νωρίς ......:(

Τέλος Απριλίου ....το συζητάμε....:hmmm:






























































































































































....χα χα χα ...αστειεύομαι ...http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA55.gif




Γιάννη,

σ' ευχαριστούμε για άλλη μια φορά

και το βάζουμε στο πρόγραμμα ......http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif


Υ.Γ. τον Πάνο (bald-t) ...εννοείς ....;)



.

Lerian
22-11-2009, 21:02
Μα και βέβαια τον Παναγιώτη εννοώ...
Μαζί με τον οποίο μεγαλώνει η ομάδα των BMW στη Λέρο
και γίνονται 7. Και εχθές με μεγάλη χαρά έμαθα οτι έρχεται κι άλλη...:sm7:

skippybi
22-11-2009, 22:34
με το καλό!!!!;)

Arkas
22-11-2009, 23:12
Μέσαααα!!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
22-11-2009, 23:17
Μέσαααα!!!



Βάζεις νωρίς-νωρίς συμμετοχή,

για να πας στο καλό ξενοδοχείο εεεεε ;;;; http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA89.gif

Arkas
22-11-2009, 23:34
Βάζεις νωρίς-νωρίς συμμετοχή,

για να πας στο καλό ξενοδοχείο εεεεε ;;;; http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA89.gif

Όχι, για να το δεις και να μου δώσεις άδεια!:sm7:

Lerian
23-11-2009, 20:59
Οπότε να αρχίσω να δημιουργώ τη λίστα των συμμετεχόντων ή μήπως να περιμένω;;;;

yannis
23-11-2009, 21:05
Μέσαααα!!!

Έννοια σου και θα σου κλείσω δωμάτιο στο Παρθένι μόλις έρθουμε στα πράγματα!!!!!!!!
:sm7::sm7::sm7:

Ωραία εκδρομή και εξαιρετική ιδέα. Μπράβο παιδιά!!!:sm8:

GeorgeP
24-11-2009, 11:03
Επανέρχομαι λοιπόν φίλοι μου με νέα πρόταση "1η Μαΐου 2010 εκδρομή στη Λέρο".
Κατόπιν συζητήσεως με τον φίλο και συνφορουμίτη ball-t είπαμε να ρίξουμε την ιδέα στο τραπέζι (forum) προκειμένου να διατυπωθούν απόψεις επι του θέματος καθώς και να γίνει έγκαιρα ο προγραμματισμός για όσους από εσάς θελήσουν να έρθουν.
Έχουμε λοιπόν και λέμε:
Αναχώρηση από Πειραιά Παρασκευή 30/4/2010 19:00.
Άφιξη στη Λέρο Σάββατο 1/5/2010 03:00.
Αναχώρηση από Λέρο Κυριακή 2/5/2010 22:00.
Άφιξη στον Πειραιά Δευτέρα 3/5/2010 06:00.
Αυτές είναι απλά οι ώρες αναχωρήσεως και αφίξεως και το γενικό πλαίσιο της εκδρομής το οποίο μπορεί να διευρυνθεί ανάλογα με το πρόγραμμά σας.
Σε ότι αφορά το περιεχόμενο της εκδρομής θα συζητηθεί εν καιρώ.
Αυτά προς το παρόν...
Μετά τιμής Lerian !

Καλά.....εισαστε ......μουρλοί????????????????????????? τετοια εποχη που τα λουλουδια ανθιζουν, η ατμοσφιαρα ευωδιά αρωματα και η φυση ειναι γεματη χρωματα θα κλιστειτε σε ενα φερυ για 9 ωρες, θα ξενυχτησετε στο καραβι γιατι? για να μεινετε στην Λερο για 23 ωρες που αν αφαιρεσεις τον 8ωρο υπνο θα μεινουν 15 ωρες??? Εισαστε τρελοι????????

Δεν θα ηταν καλυτερα να παρετε τις μηχανουλες σας και τα κοριτσακια σας, να γραψετε ενα 5ωρο το πολύ ταξιδι να πατε π.χ μεχρι την Μονεμβασια, την Μανη, τα Τζουμερκα, την Β.Ελλαδα και αλλου να ξεκουραστειτε άμα τη αφιξη σας και να εχετε χρόνο να γυρισετε στην περιοχη, να μυρισετε, να αφουκρασθείτε κ.λ.π.,κ.λ.π, παρα την ταλαιπωρια του φερυ και των υπολοιπων παραπανω που ως αφελης εγραψα?????

Λεω εγω τωρα!!!!!;):)

syan
24-11-2009, 11:12
Καλά.....εισαστε ......μουρλοί????????????????????????? τετοια εποχη που τα λουλουδια ανθιζουν, η ατμοσφιαρα ευωδιά αρωματα και η φυση ειναι γεματη χρωματα θα κλιστειτε σε ενα φερυ για 9 ωρες, θα ξενυχτησετε στο καραβι γιατι? για να μεινετε στην Λερο για 23 ωρες που αν αφαιρεσεις τον 8ωρο υπνο θα μεινουν 15 ωρες??? Εισαστε τρελοι????????

Δεν θα ηταν καλυτερα να παρετε τις μηχανουλες σας και τα κοριτσακια σας, να γραψετε ενα 5ωρο το πολύ ταξιδι να πατε π.χ μεχρι την Μονεμβασια, την Μανη, τα Τζουμερκα, την Β.Ελλαδα και αλλου να ξεκουραστειτε άμα τη αφιξη σας και να εχετε χρόνο να γυρισετε στην περιοχη, να μυρισετε, να αφουκρασθείτε κ.λ.π.,κ.λ.π, παρα την ταλαιπωρια του φερυ και των υπολοιπων παραπανω που ως αφελης εγραψα?????

Λεω εγω τωρα!!!!!;):)

Συμφωνώ με τον Γιώργη...:sm8:

danaos
24-11-2009, 14:30
Καλά.....εισαστε ......μουρλοί????????????????????????? τετοια εποχη που τα λουλουδια ανθιζουν, η ατμοσφιαρα ευωδιά αρωματα και η φυση ειναι γεματη χρωματα θα κλιστειτε σε ενα φερυ για 9 ωρες, θα ξενυχτησετε στο καραβι γιατι? για να μεινετε στην Λερο για 23 ωρες που αν αφαιρεσεις τον 8ωρο υπνο θα μεινουν 15 ωρες??? Εισαστε τρελοι????????

Δεν θα ηταν καλυτερα να παρετε τις μηχανουλες σας και τα κοριτσακια σας, να γραψετε ενα 5ωρο το πολύ ταξιδι να πατε π.χ μεχρι την Μονεμβασια, την Μανη, τα Τζουμερκα, την Β.Ελλαδα και αλλου να ξεκουραστειτε άμα τη αφιξη σας και να εχετε χρόνο να γυρισετε στην περιοχη, να μυρισετε, να αφουκρασθείτε κ.λ.π.,κ.λ.π, παρα την ταλαιπωρια του φερυ και των υπολοιπων παραπανω που ως αφελης εγραψα?????

Λεω εγω τωρα!!!!!;):)



Κατ αρχην δεν ειναι σωστο για εμενα τουλαχιστων να κανουμε αντιπροταση σε προταση για εκδρομη μελους μας!!!!! Στο ιδιο ποστ!!!!!

Κανεις δικο σου ποσταρισμα αλλης εκδρομης και ποιος θελει να παει, παει οπου θελει!!!

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΛΕΡΟ ?!?!?!??!

Μανη Μονεβασια πας και μονοημερη στο κατω κατω!!!
ΚΑι πιστευω οτι ολοι ή οι ποιο πολλοι εχουμε περασει απο εκει και οχι μονο μια φορα!!!

Ας ειμαστε λιγο ποιο ευγενικοι με τους αλλους!!!!!!

syan
24-11-2009, 14:54
Κατ αρχην δεν ειναι σωστο για εμενα τουλαχιστων να κανουμε αντιπροταση σε προταση για εκδρομη μελους μας!!!!! Στο ιδιο ποστ!!!!!

Κανεις δικο σου ποσταρισμα αλλης εκδρομης και ποιος θελει να παει, παει οπου θελει!!!

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΛΕΡΟ ?!?!?!??!

Μανη Μονεβασια πας και μονοημερη στο κατω κατω!!!
ΚΑι πιστευω οτι ολοι ή οι ποιο πολλοι εχουμε περασει απο εκει και οχι μονο μια φορα!!!

Ας ειμαστε λιγο ποιο ευγενικοι με τους αλλους!!!!!!
Βρε Δαναέ συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά δεν κάνει καμμιά αντιπρόταση ο Γιώργος...απλά δεν βρίσκει την μέρα κατάλληλη για τέτοιου είδους βόλτα...Άλλωστε η πρόταση της Λέρου αν και πολύ ευγενική θα μπορούσε να υλοποιηθεί και κάποιο επόμενο Σαββατοκύριακο και με χαρά να συμμετάσχουμε για να γνωρίσουμε τους φίλους εκεί αλλά και το νησί!

danaos
24-11-2009, 15:29
Φιλε Στρατο κανει αντιπροταση αυτο ειναι που με "χαλασε" λιγο.
Δηλ τι θα γινει αν παμε Μονεβασια ή οπου αλλο θελουμε καποιο αλλο Σουκου.
Εγω απλα σεβομαι την προσπαθεια του καθε ενα να ορανωσει κατι απο μια απλη βολτα ή καφε μεχρι ενα ταξιδι!!!

Lerian
24-11-2009, 15:42
Νομίζω οτι πρέπει να ξεκαθαρίσω κάτι, όπως λέει και ο τίτλος του thread "Προτάσεις για κοπάνα" έκανα κι εγώ μια πρόταση ορμώμενος από το ενδιαφέρον που υπήρχε από προηγούμενο θέμα όσον αφορά τη Λέρο. Θεώρησα λοιπόν καλό όπως και άλλοι συνφορουμίτες μας να την οριοθετήσω προκειμένου να συζητηθεί. Πιστεύω ακράδαντα στην ελεύθερη διατύπωση ιδεών και στην ισονομία μεταξύ των μελών και γι αυτό προτίμησή υπέρ κάποιου forum υπέρ κάποιου άλλου δεν υφίσταται (κατ' εμέ). Γι αυτό άλλωστε συμμετέχω και σχεδόν σε όλα αλλού πολύ και αλλού λίγο ανάλογα τα θέματα ενδιαφέροντός μου. Θα μου πείτε τώρα προς τι ο μονόλογος. Το θέμα είναι απλό 2,5 χρόνια τώρα που ασχολούμαι με τα BMW Forum δεν έχω δώσει αφορμή για αντιπαράθεση ούτε έχω αντιπαρατεθεί με κανένα μέλος για κανένα θέμα διατυπώνω την άποψή μου ευπρεπώς και χωρίς να προσβάλλω τον συνομιλητή μου και ουδέποτε έγραψα με εριστική διάθεση(GeorgeP). Παρ' όλα ταύτα θα θεωρήσω πως ο φίλος μας θέλησε στο post του να δημιουργήσει λογοπαίγνια εξ αιτίας της κακής φήμης που κουβαλούσε το νησί μου για αρκετά χρόνια αν και ούτε αυτό είναι αστείο όταν κάνεις μια σοβαρή συζήτηση με κάποιον και να προσβάλλεις. Δίνω τις απαντήσεις αυτές για να μην υπάρξει συνέχεια στο θέμα.
Εν τούτοις η πρότασή μου ευσταθεί και αν κάποιος ή κάποιοι φίλοι έχουν διάθεση και τη θεωρούν καλή ή όχι ας πράξουν αναλόγως...
Με φιλική πάντα διάθεση.
Χατζηγρηγορίου Γιάννης

gsmaniac
24-11-2009, 15:46
μεσα...................στην εκδρομη,με τους τρελλους:D:D:Dκαι γενικα μεσα στα διαφορετικα,που βαζουν αλατακι στην ζωη μας:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

GeorgeP
24-11-2009, 15:50
Κατ αρχην δεν ειναι σωστο για εμενα τουλαχιστων να κανουμε αντιπροταση σε προταση για εκδρομη μελους μας!!!!! Στο ιδιο ποστ!!!!!

Κατ΄αρχην δεν ειναι σωστο για μενα να παρερμεινευονται τα ποσταρισματα μου κατα το δοκούν και κατα ποσον βολευει τον καθενα!!! Αν διαβαζες το ποστ μου γραμμη γραμμη και οχι φευγαλεα θα εβλεπες οτι αναφερω τοποθεσιες και στο τελος λεω ''.........Β. Ελλαδα και αλλού!!'' Και μονον με το τελευταιο ο καθεις που διαβασε το ποστ διεξοδικα αλλα και ο καθε αδαης καταλαβαινει οτι δεν κανω καμια αντιπροταση!!! Αντιπροταση θα ηταν αν ελεγα ''........γιατι αντι να ταλαιπωρηθουμε δεν παμε στην Μονεμβασια?'' Οταν οριζεις το μερος ειναι αντιπροταση σε καθε άλλη περιπτωση ΟΧΙ!!!!

Κανεις δικο σου ποσταρισμα αλλης εκδρομης και ποιος θελει να παει, παει οπου θελει!!!

Αν ηθελα κατι τετοιο να εισαι σιγουρος οτι θα το ειχα κανει!! και αν ηθελα να σαμποταρω, οπως υπονοεις, την Λερο θα ειχα σηκωσει εκδρομη την ιδια ημερομηνια!! Αλλα δεν ειμαι απο δαυτους!!!!!


ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΛΕΡΟ ?!?!?!??!
Ισως κανεις, ισως λιγοι!! Ομως η Λερος δεν παυει να ειναι νησι, ομορφο μεν αλλα νησι δε!!! Και μαλιστα νησι/προορισμος του καλοκαιριου με καταπληκτικες παραλιες τις οποιες θα βλέπετε και δεν θα αγγιζετε. Την 1μαγια (γενικως την Ανοιξη) συνηθως ο θαλασσινος καιρός δεν ειναι καλος κι αν σηκωσει μπουρινια ¨η δεν θα φυγει το καραβι ¨η αν φυγει θα ταλαιπωρηθειτε στον δρόμο, ειδικα η γυναικες σας!!!! Κι αν πατε με τα γρηγορα στα 7,1 μπωφορ τα σταματαει το ΥΕΝ ΟΠΟΥ βρισκονται μεχρι να κοπασει η θαλασσα!!! Στο λεω αυτο γιατι ειμαι της δουλειας!!

Μανη Μονεβασια πας και μονοημερη στο κατω κατω!!!
ΚΑι πιστευω οτι ολοι ή οι ποιο πολλοι εχουμε περασει απο εκει και οχι μονο μια φορα!!!

Ειπε κανεις για Μανη, Μονεμβασια? Γιατι δεν βαζεις και το Β.Ελλαδα που εγραψα? ξερεις η Β.Ελλαδα δεν ειναι μονοημερη!! Αλλα και παλι ο λογος του ποστ μου δεν ηταν η αντιπροταση στην προταση αλλα η επισυμανση της οποιας ταλαιπωριας που ισως δεν ειχατε σκεφτεί!!!!!

Ας ειμαστε λιγο ποιο ευγενικοι με τους αλλους!!!!!!

Ναι αυτο λεω, να διαβαζουμε τα ποστ του καθενος διεξοδικα να καταλαβαινουμε τι λενε και μετα να ορθωνουμε αναστημα και να πετουμε την οποια αρλούμπα μας κατεβει!! Ειδαλλως πεφτεις στην παγιδα να λουστείς ο ιδιος τους χαρακτηρισμους που εκτοξευεις!!!!!!!

gbmw
24-11-2009, 16:34
Καλά.....εισαστε ......μουρλοί????????????????????????? τετοια εποχη που τα λουλουδια ανθιζουν, η ατμοσφιαρα ευωδιά αρωματα και η φυση ειναι γεματη χρωματα θα κλιστειτε σε ενα φερυ για 9 ωρες, θα ξενυχτησετε στο καραβι γιατι? για να μεινετε στην Λερο για 23 ωρες που αν αφαιρεσεις τον 8ωρο υπνο θα μεινουν 15 ωρες??? Εισαστε τρελοι????????

Δεν θα ηταν καλυτερα να παρετε τις μηχανουλες σας και τα κοριτσακια σας, να γραψετε ενα 5ωρο το πολύ ταξιδι να πατε π.χ μεχρι την Μονεμβασια, την Μανη, τα Τζουμερκα, την Β.Ελλαδα και αλλου να ξεκουραστειτε άμα τη αφιξη σας και να εχετε χρόνο να γυρισετε στην περιοχη, να μυρισετε, να αφουκρασθείτε κ.λ.π.,κ.λ.π, παρα την ταλαιπωρια του φερυ και των υπολοιπων παραπανω που ως αφελης εγραψα?????

Λεω εγω τωρα!!!!!;):)






Καλά.....εισαστε ......μουρλοί?????????????????????????



Εάν ήταν καλαμπούρι το μουρλοί έπρεπε να βάλεις ενα :D:D:DΑλλά αυτο ειναι δικό σου θέμα.Αν ειρωνεύεσαι ή σοβαρολογείς ή οτι άλλο θες.Πάλι δικό σου θέμα.Σόρι για την παρέμβαση.
Εγώ θέλω να ρωτήσω:είναι πιο εύκολο να πας Β Ελλάδα σε ένα ΣΚ ;;;;Να κάνεις μίνιμουμ 1500-1800ΚΜ πήγαινε έλα;;;; Και όταν φτάσεις μετά από 600-700 ΚΜ(ανάλογα το που θα πας) θα είσαι ξεκούουουουουουουουραστοοοοος για να διασκεδάσεις και να μυρίσεις τα λουλούδια και του αγρούς ή θα ταβλιαστείς από το πολύωρο ταξίδι;;;;;Δεν είναι κ΄λύτερα και για την γυναίκα σου όπως λες, να την αράαααααξεις στην πολυθρονάρα σου στο καράβι, να καλαμπουρίσεις και να χαβαλεδιάζεις με τους άλλους μοτοσικλετιστές της παρέας σου και όχι να τους μιλάς μόνο σε κάθε στάση για τσιγάρο στην εθνική με την ψυχή στο στόμα για να ξεκινήσεις πάλι να βγάλεις τα χιλιόμετρα ;);););)Και όταν με το καλό φτασει το καράβι, ξεκούραστος ξεχύνεσαι στα χιλιόμετρα στο νησί ;;;;Όποιο νησί και αν είναι αυτό......Όσον αφορά τον καιρό,και στην εθνική μπορεί να συναντήσεις βροχές,καταιγίδες, αφόρητη ζέστη,(η πρωτομαγιά τα δίνει αυτά) και να είσαι σταμάτα ξεκίνα να βάζεις και να βγάζεις αδιάβροχα.Εσύ και η γυναίκα σου.Και αυτό δεν ειναι οτι καλύτερο για τις γυναίκες :D:D:DΕχω κάνει αρκετά ταξιδάκια και σε εθνική και με καράβι.Οι ώρες στο καράβι έχουν άλλη χάρη και είναι μέρος της διασκέδασης και της εκδρομής.Άσε που την πρωτομαγιά στους δρόμους είναι καρμανιόοοοοοολααααα . .
Η μισή Ελλάδα πάει να μυρίσει την άλλη μισή Ελλάδα .....:sm7::sm7::sm7:

Λέω εγώ τώρα....

skippybi
24-11-2009, 16:40
Εάν ήταν καλαμπούρι το μουρλοί έπρεπε να βάλεις ενα :D:D:DΑλλά αυτο ειναι δικό σου θέμα.Αν ειρωνεύεσαι ή σοβαρολογείς ή οτι άλλο θες.Πάλι δικό σου θέμα.Σόρι για την παρέμβαση.
Εγώ θέλω να ρωτήσω:είναι πιο εύκολο να πας Β Ελλάδα σε ένα ΣΚ ;;;;Να κάνεις μίνιμουμ 1500-1800ΚΜ πήγαινε έλα;;;; Και όταν φτάσεις μετά από 600-700 ΚΜ(ανάλογα το που θα πας) θα είσαι ξεκούουουουουουουουραστοοοοος για να διασκεδάσεις και να μυρίσεις τα λουλούδια και του αγρούς ή θα ταβλιαστείς από το πολύωρο ταξίδι;;;;;Δεν είναι κ΄λύτερα και για την γυναίκα σου όπως λες, να την αράαααααξεις στην πολυθρονάρα σου στο καράβι, να καλαμπουρίσεις και να χαβαλεδιάζεις με τους άλλους μοτοσικλετιστές της παρέας σου και όχι να τους μιλάς μόνο σε κάθε στάση για τσιγάρο στην εθνική με την ψυχή στο στόμα για να ξεκινήσεις πάλι να βγάλεις τα χιλιόμετρα ;);););)Και όταν με το καλό φτασει το καράβι, ξεκούραστος ξεχύνεσαι στα χιλιόμετρα στο νησί ;;;;Όποιο νησί και αν είναι αυτό......Όσον αφορά τον καιρό,και στην εθνική μπορεί να συναντήσεις βροχές,καταιγίδες, αφόρητη ζέστη,(η πρωτομαγιά τα δίνει αυτά) και να είσαι σταμάτα ξεκίνα να βάζεις και να βγάζεις αδιάβροχα.Εσύ και η γυναίκα σου.Και αυτό δεν ειναι οτι καλύτερο για τις γυναίκες :D:D:DΕχω κάνει αρκετά ταξιδάκια και σε εθνική και με καράβι.Οι ώρες στο καράβι έχουν άλλη χάρη και είναι μέρος της διασκέδασης και της εκδρομής.Άσε που την πρωτομαγιά στους δρόμους είναι καρμανιόοοοοοολααααα . .
Η μισή Ελλάδα πάει να μυρίσει την άλλη μισή Ελλάδα .....:sm7::sm7::sm7:

Λέω εγώ τώρα....
;)

skippybi
24-11-2009, 16:51
Καλά.....εισαστε ......μουρλοί????????????????????????? τετοια εποχη που τα λουλουδια ανθιζουν, η ατμοσφιαρα ευωδιά αρωματα και η φυση ειναι γεματη χρωματα θα κλιστειτε σε ενα φερυ για 9 ωρες, θα ξενυχτησετε στο καραβι γιατι? για να μεινετε στην Λερο για 23 ωρες που αν αφαιρεσεις τον 8ωρο υπνο θα μεινουν 15 ωρες??? Εισαστε τρελοι????????

Δεν θα ηταν καλυτερα να παρετε τις μηχανουλες σας και τα κοριτσακια σας, να γραψετε ενα 5ωρο το πολύ ταξιδι να πατε π.χ μεχρι την Μονεμβασια, την Μανη, τα Τζουμερκα, την Β.Ελλαδα και αλλου να ξεκουραστειτε άμα τη αφιξη σας και να εχετε χρόνο να γυρισετε στην περιοχη, να μυρισετε, να αφουκρασθείτε κ.λ.π.,κ.λ.π, παρα την ταλαιπωρια του φερυ και των υπολοιπων παραπανω που ως αφελης εγραψα?????

Λεω εγω τωρα!!!!!;):)

Από οτι κατάλαβα ο φίλος μας δεν έχει ιδιοτελή σκοπό στα γραφόμενά του, μιας και χρησιμοποιεί δεύτερο πρόσωπο(πληθυντικό) και πουθενά πρώτο(ενικό ή πληθυντικό)...;)

απλά φροντίζει για εμάς, τις γυναικούλες μας και τα μέλη μας από την Λέρο που μας έκαναν την τιμή να μας καλέσουν στο πανέμορφο νησί τους για να γνωριστούμε!!!:)

...τί;;; καταλάβατε τίποτα άλλο εσείς;;;:Απορία:

GeorgeP
24-11-2009, 17:22
Από οτι κατάλαβα ο φίλος μας δεν έχει ιδιοτελή σκοπό στα γραφόμενά του, μιας και χρησιμοποιεί δεύτερο πρόσωπο(πληθυντικό) και πουθενά πρώτο(ενικό ή πληθυντικό)...;)

απλά φροντίζει για εμάς, τις γυναικούλες μας και τα μέλη μας από την Λέρο που μας έκαναν την τιμή να μας καλέσουν στο πανέμορφο νησί τους για να γνωριστούμε!!!:)

...τί;;; καταλάβατε τίποτα άλλο εσείς;;;:Απορία:
Υπηρξε καμια καλλεστική απο μελος του φορουμ στην Λερο?? που γραφτηκε και δεν το προσεξα?

Ναι δεν εχω ιδιοτελη σκοπο, αν ειχα θα το χειριζομουνα αλλιως!! ;)

ntinopoulos
24-11-2009, 17:27
η λερος ειναι ενας πολυ ομορφος προορισμος,η ταλαιπωρια του ταξιδιου μικροτερη απο το να κανουμε 1000 km οδηγωντας σε χρονικη στιγμη που θα ειναι στο δρομο ολοι οι ελληνες και στο κατω κατω ειναι τιμη για μενα να μας προσκαλλει στο νησι του ενας συμφορουμιτης!:)

γιωργο περιμενουμε καποια στιγμη να ανεβασεις εκδρομουλα για μονεμβασια η οπου αλλου θες!μετα χαρας να ακολουθησουμε!:)

GeorgeP
24-11-2009, 17:28
Νομίζω οτι πρέπει να ξεκαθαρίσω κάτι, όπως λέει και ο τίτλος του thread "Προτάσεις για κοπάνα" έκανα κι εγώ μια πρόταση ορμώμενος από το ενδιαφέρον που υπήρχε από προηγούμενο θέμα όσον αφορά τη Λέρο. Θεώρησα λοιπόν καλό όπως και άλλοι συνφορουμίτες μας να την οριοθετήσω προκειμένου να συζητηθεί. Πιστεύω ακράδαντα στην ελεύθερη διατύπωση ιδεών και στην ισονομία μεταξύ των μελών και γι αυτό προτίμησή υπέρ κάποιου forum υπέρ κάποιου άλλου δεν υφίσταται (κατ' εμέ). Γι αυτό άλλωστε συμμετέχω και σχεδόν σε όλα αλλού πολύ και αλλού λίγο ανάλογα τα θέματα ενδιαφέροντός μου. Θα μου πείτε τώρα προς τι ο μονόλογος. Το θέμα είναι απλό 2,5 χρόνια τώρα που ασχολούμαι με τα BMW Forum δεν έχω δώσει αφορμή για αντιπαράθεση ούτε έχω αντιπαρατεθεί με κανένα μέλος για κανένα θέμα διατυπώνω την άποψή μου ευπρεπώς και χωρίς να προσβάλλω τον συνομιλητή μου και ουδέποτε έγραψα με εριστική διάθεση(GeorgeP). Παρ' όλα ταύτα θα θεωρήσω πως ο φίλος μας θέλησε στο post του να δημιουργήσει λογοπαίγνια εξ αιτίας της κακής φήμης που κουβαλούσε το νησί μου για αρκετά χρόνια αν και ούτε αυτό είναι αστείο όταν κάνεις μια σοβαρή συζήτηση με κάποιον και να προσβάλλεις. Δίνω τις απαντήσεις αυτές για να μην υπάρξει συνέχεια στο θέμα.
Εν τούτοις η πρότασή μου ευσταθεί και αν κάποιος ή κάποιοι φίλοι έχουν διάθεση και τη θεωρούν καλή ή όχι ας πράξουν αναλόγως...
Με φιλική πάντα διάθεση.
Χατζηγρηγορίου Γιάννης

Καλα τωρα με μουρλανες εσυ!!!!!! Τι λογοπαιγνια και αηδιες λογω κακης φημης του νησιου:mad::Απορία: μου τσαμπουνας οταν ο υποφαινομενος εχει δωσει αγωνες για να πηγαινουν Κρουαζιεροπολοια σε αυτο το συγκεκριμενο νησι χρόνια τωρα??? και ο οποιος το καταφερε στο τελος??? Δεν το ηξερες αυτο βεβαια αλλα παρε με ενα τηλεφωνο στειλε μου ενα ΠΜ να σου εξηγησω κι οχι να λες αρες μαρες κουκουναρες δημοσια!!!!!!
Ουτε θελω να υποβαθμισω καμια εκδρομη οπου κι αν ειναι, ουτε αντιπροταση εκανα!! Αν αντι για γραπτώς η ιδεα επεφτε σε εναν καφε π.χ. κι ελεγα τα ιδια πραγματα θα το εκλαμβανατε ετσι????Ερωτώ!!!!

GeorgeP
24-11-2009, 17:31
η λερος ειναι ενας πολυ ομορφος προορισμος,η ταλαιπωρια του ταξιδιου μικροτερη απο το να κανουμε 1000 km οδηγωντας σε χρονικη στιγμη που θα ειναι στο δρομο ολοι οι ελληνες και στο κατω κατω ειναι τιμη για μενα να μας προσκαλλει στο νησι του ενας συμφορουμιτης!:)

γιωργο περιμενουμε καποια στιγμη να ανεβασεις εκδρομουλα για μονεμβασια η οπου αλλου θες!μετα χαρας να ακολουθησουμε!:)

Ρε Ντινόπουλε, κι εσυ καταλαβες αυτο? μα μουρλος εισαι κι εσυ μου φαινεται!!!!!!!!!!!!! Τοσες εκδρομες εχετε κανει μπηκα ποτε σφηνα σε καμια να πω το μακρυ ¨η το κοντο μου????? Εγω απλως καθομαι και διαβαζω τις εκδρομες σας και ονειρευομαι να ερχομουνα κι εγω, ασχετα αν δεν μπορω λογω δουλειας και οικογενειας!!! Απο όλους μονον ο Syan επιασε το πνευμα του γραπτου λογου μου????

Να δω ποσο ξεκουραστος θα εισαι οταν αναχωρησεις στις 19:00 και φτασεις στις 03:00 σε ταξιδι σε μια καρεκλα καθημενος! το οποιο πρέπει να επαναλαβεις την μεθεπόμενη ημερα σε ιδιο ωραριο.....μεταμεσονυκτιο και στην ιδια καρεκλα!!! Το ιδιο ειναι αυτο με το να καλυψεις 400-500κμ σε 4-5 ωρες, να ξεκινησεις το πρωι,να κερδισεις την ημερα του ''πηγαινε'' αλλα και την ημερα του ''έλα''?
Επισυμανση εκανα και οχι αντιπροταση που πεσατε ολοι να με φάτε!!!!!!!!

ntinopoulos
24-11-2009, 17:44
ρε συ,δεν επεσα να σε φαω,καταλαβα το σκεπτικο σου και την αγνοτητα των προθεσεων σου,απλα διαφωνω...:)
προτιμω την ανεση και το χαβαλε του πλοιου απο το να ταξιδευω στους φισκαρισμενους ελληνικους δρομους!και το ξαναλεω,θελω να τιμησω και το φιλο που εκανε την προταση!;)

gsmaniac
24-11-2009, 17:55
εχουμε μπλεξει σε μια συζητηση,η οποια ΔΕΝ γινεται απο τον υπολογιστη:hmmm::hmmm::hmmm:ραντεβου στον καφε και προτεινω να ασχοληθουμε με την πραγματικη τιμη που μας εγινε απο τον φιλο μας lerian,να μαζευτουμε στο νησι του:D

Lerian
24-11-2009, 17:56
Φίλε Γιώργο ελπίζω αυτό το post να είναι το τελευταίο αυτής της αντιπαράθεσης που έχει δημιουργηθεί, όπως ξαναέγραψα ουδέποτε αντιπαρατέθηκα με κανέναν σε forum και ούτε έχω διάθεση να συμβεί. Το γεγονός οτι ο λόγος μας είναι γραπτός σημαίνει οτι δεν έχει πάντα το χρώμα που έχει ο προφορικός με αποτέλεσμα αυτός που διαβάζει να μην μπορεί να διακρίνει την εύθυμη διάθεση ενός μέλους να δημιουργήσει αστείο. ..."Άρες μάρες κουκουνάρες..." θα μου πείς τώρα... :D
Τέλος πάντων, η Πρωτομαγιά είναι απο τα λίγα ΣΚ με Σάββατο αργία στο 2010 και λόγω επαγγέλματος σκέφτηκα τα μέλη ιδιοκτήτες καταστημάτων που δεν έχουν τη δυνατότητα να φεύγουν εύκολα προς κάποιο προορισμό. Παρ' όλα αυτά αν και τα υπόλοιπα μέλη συμφωνούν εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα η εκδρομή να γίνει κάποιο άλλο ΣΚ απλά η Πρωτομαγιά ήταν η αρχική ιδέα!

Carduelis
24-11-2009, 17:57
Χαλαρά ρε παιδιά!
Τζάμπα παρεξηγούμαστε μου φαίνεται!
Μια πολύ ευγενική και όμορφη πρόταση ενός φίλου, (δεν τον ξέρω, αλλά του οφείλουμε τουλάχιστον ένα ευχαριστώ) και μια άλλη γνώμη του Γιώργου (που επίσης δεν τον ξέρω) που στα ποσταρίσματά του είναι γενικά πολύ ειλικρινής και απόλυτος και θέλει λίγο "τρόπο" να τον "πιάσεις"!
Μάλλον στον προφορικό λόγο κανείς δεν θα είχε παρεξηγηθεί.. τα γραπτά πάντα είναι πιό δύσκολα!! :sm7::sm7:

GeorgeP
24-11-2009, 21:18
Φίλε Γιώργο ελπίζω αυτό το post να είναι το τελευταίο αυτής της αντιπαράθεσης που έχει δημιουργηθεί, όπως ξαναέγραψα ουδέποτε αντιπαρατέθηκα με κανέναν σε forum και ούτε έχω διάθεση να συμβεί. Το γεγονός οτι ο λόγος μας είναι γραπτός σημαίνει οτι δεν έχει πάντα το χρώμα που έχει ο προφορικός με αποτέλεσμα αυτός που διαβάζει να μην μπορεί να διακρίνει την εύθυμη διάθεση ενός μέλους να δημιουργήσει αστείο. ..."Άρες μάρες κουκουνάρες..." θα μου πείς τώρα... :D
Τέλος πάντων, η Πρωτομαγιά είναι απο τα λίγα ΣΚ με Σάββατο αργία στο 2010 και λόγω επαγγέλματος σκέφτηκα τα μέλη ιδιοκτήτες καταστημάτων που δεν έχουν τη δυνατότητα να φεύγουν εύκολα προς κάποιο προορισμό. Παρ' όλα αυτά αν και τα υπόλοιπα μέλη συμφωνούν εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα η εκδρομή να γίνει κάποιο άλλο ΣΚ απλά η Πρωτομαγιά ήταν η αρχική ιδέα!

Συμφωνω απολυτως και ανελιπως!!!!!

Και σου ορκιζομαι στο τιμονι που κρατω οτι δεν ειχα σκοπό για καμια αντιπροταση στην προταση!!!! Θα ηθελα να με πιστεψεις/τε!

ntinopoulos
24-11-2009, 22:09
Συμφωνω απολυτως και ανελιπως!!!!!

Και σου ορκιζομαι στο τιμονι που κρατω οτι δεν ειχα σκοπό για καμια αντιπροταση στην προταση!!!! Θα ηθελα να με πιστεψεις/τε!
στο τιμονι του...varadero?:sm7:
ευθυμησαμε παλι!:sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-11-2009, 22:35
Συμφωνω απολυτως και ανελιπως!!!!!

Και σου ορκιζομαι στο τιμονι που κρατω οτι δεν ειχα σκοπό για καμια αντιπροταση στην προταση!!!! Θα ηθελα να με πιστεψεις/τε!



To τελευταίο σου post, δεν χρειαζόταν καθόλου .....

Για μένα που σε ξέρω προσωπικά, δεν ετέθη θέμα ....

Αλλά ομολογώ, πως η αρχική σου τοποθέτηση,

ήταν "κάπως" (για αυτούς που δεν σε γνωρίζουν προσωπικά)

και δεν μπορούν να ξέρουν τον "Γιώργο GeorgeP",

ούτε το πώς σκέφτεται ....

Έχουμε πει κ σ' άλλο thread, ότι ο γραπτός λόγος,

δεν μπορεί σε καμιά περίπτωση, ν' αποδώσει σωστά,

αυτά που θα λέγαμε σε μια κατ' ιδίαν κουβέντα ....
(Γι' αυτό τα :Χαμόγελο::Μπερδεμέν:Γελάω::oοοοoh:καμιά φορά βοηθάνε στο να εξωτερικεύσουμε την σκέψη μας !!!)

Εκτός κι αν είσαι συγγραφέας κ έχεις απεριόριστο χρόνο κ χώρο

για να εκθέσεις τις σκέψεις κ τα συναισθήματά σου ....

Και για να έρθω στο θέμα της εκδρομής,

ίσως ήταν δικό μου το λάθος, που καθυστέρησα να βάλω την εκδρομή στο πρόγραμμα,

ενώ το έγραψα απ' την αρχή του θέματος ...http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF70_1.gif

Λοιπόν η εκδρομή θα μπει στο πρόγραμμα σύντομα

με χρόνο αυτόν που με "αγάπη" πρότεινε ο Γιάννης (Lerian)

Πλησιάζοντας ο καιρός, ίσως τροποποιηθεί η ημερομηνία (που δεν το νομίζω),

αλλά προσωρινά, προχωράμε για Πρωτομαγιά 2010 .....

Θα πρότεινα - αν κ είναι νωρίς - για την παράταση της ημέρας επιστροφής,

για όσους θέλουν κ μπορούν (αν μας θέλει ο Γιάννης στο νησί του 2-3 μέρες παραπάνω:D)

Arkas
24-11-2009, 22:39
Να το ξαναπώ;:Μπερδεμέν


Μέσαααααα!!!!!!:sm7::sm7::sm7:

Lerian
24-11-2009, 23:10
Πιστεύω τώρα να μπήκαμε στον ίσιο δρόμο...:sm7:
Όσον αφορά το πρόγραμμα της εκδρομής εννοείται οτι θα γίνει κατά το δωκούν, θέλετε να έρθετε πρίν 2 μέρες, θελετε να καθίσετε παραπάνω από το ΣΚ πολύ ευχαρίστως... εσείς αποφασίζετε κι εμείς είμαστε εδώ να το οργανώσουμε μιας και πλέον έχω και τη βοήθεια του Παναγιώτη (bald-T) και των παιδιών από τον τοπικό μοτοσυκλετιστικό όμιλο και ελπίζουμε να σας δούμε όλους και να περάσουμε όσο πιο καλά γίνεται!http://pic.pbsrc.com/spacer.gif http://pic.pbsrc.com/spacer.gifhttp://pic.pbsrc.com/spacer.gifΝα δώσω ακόμα ένα ενδεχόμενο το οποίο δεν έθεσα για να μην μπερδέψω τα πράγματα αλλά να το πώ. Προς το τέλος Μαΐου γίνεται στη Λέρο η 2η Αγωνιστικήη του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Φουσκωτών Σκαφών το οποίο μαζεύει κόσμο από όλη την Ελλάδα και κατα γενική ομολογία είναι από τους καλύτερους αγώνες του εν λόγω πρωταθλήματος. Κι έτσι και ο καιρός θα είναι καλύτερος και θα υπάρχει και κάτι διαφορετικό να γίνει...Όλα αυτά μια ακόμα ιδέα έτσι ... Αλλά όπως είπα εξ' αρχής εσείς αποφασίζετε!

Gazi
18-12-2009, 23:16
Να το ξαναπώ;:Μπερδεμέν


Μέσαααααα!!!!!!:sm7::sm7::sm7:


ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!!!! (ΔΙΠΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ)

ntinopoulos
18-12-2009, 23:38
ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!!!! (ΔΙΠΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ)


με ποια απ τις δυο?:p

Gazi
18-12-2009, 23:47
με ποια απ τις δυο?:p
Βάζεις Δίλλημα........:sm7::sm7::sm7:

arisxios
18-12-2009, 23:53
Μέσα !!!!!!!!:)

DIOGO
21-12-2009, 14:33
ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΛΕΡΟ ?!?!?!??!


Α ρε κουμπαρε τι στιγμες εχουμε ζησει στη Λερο(DANAOS):).Ωραια προταση,εμενα το νησι μ αρεσει πολυ κ αν μπορουσα θα ξαναρχομουν


Gazi :) για να το πω στον Αντων;) που θες να λειπεις πρωτομαγια......:D

Lerian
21-12-2009, 16:02
Απ' ότι βλέπω είναι καιρός για μια πρώτη λίστα συμμετεχόντων, αν κάνω κάποιο λάθος με τις συμμετοχες παρακαλώ διορθώστε με.

1) Arkas μονός
2) GSManiac μονός
3) Ntinopoulos μονός
4) Gazi διπλός
5) Arisxios μονός
6) ;;;;;

gsmaniac
21-12-2009, 16:44
Απ' ότι βλέπω είναι καιρός για μια πρώτη λίστα συμμετεχόντων, αν κάνω κάποιο λάθος με τις συμμετοχες παρακαλώ διορθώστε με.

1) Arkas μονός
2) GSManiac μονός
3) Ntinopoulos μονός
4) Gazi διπλός
5) Arisxios μονός
6) ;;;;;

διπλος γιαννη μου:hmmm::hmmm::hmmm:εχω κανει αγωνες για μονος,αλλα εχω χασει:yz:yz:yz

gsmaniac
21-12-2009, 16:45
διπλος γιαννη μου....................εχει βαρυ χερι η κυρα μου:yz:yz

Lerian
21-12-2009, 17:01
Έτσι είναι Κώστα τι να κάνεις... Αλλά έχει και τα καλά του...
Οπότε έχουμε :

1) Arkas μονός
2) GSManiac διπλός
3) Ntinopoulos μονός
4) Gazi διπλός
5) Arisxios μονός
6) ;;;;;

skippybi
21-12-2009, 17:34
:sm7::sm7:οι άντρες από δύο πράγματα ξεχωρίζουν...










το ένα είναι πως κάνουν οτι τους πει η γυναίκα τους!!!!!!!:sm7::sm7:

ntinopoulos
21-12-2009, 18:33
:sm7::sm7:οι άντρες από δύο πράγματα ξεχωρίζουν...










το ένα είναι πως κάνουν οτι τους πει η γυναίκα τους!!!!!!!:sm7::sm7:
κι εγω διπλος!:D
ειμαι κι εγω αντρας βλεπετε!:sm7:

gsmaniac
21-12-2009, 19:12
κι εγω διπλος!:D
ειμαι κι εγω αντρας βλεπετε!:sm7:

http://img121.imageshack.us/edit_preview.php?l=img121/76/ups1.jpg&action=rotate&degree=-90&r=0.13973224199877787
γιομισε αρσενικα το φορουμ..........:sm7:

Lerian
21-12-2009, 23:02
1) Arkas μονός
2) GSManiac διπλός
3) Ntinopoulos διπλός
4) Gazi διπλός
5) Arisxios μονός
6) ;;;;;

danaos
22-12-2009, 00:15
[QUOTE=DIOGO;107825]Α ρε κουμπαρε τι στιγμες εχουμε ζησει στη Λερο(DANAOS):).Ωραια προταση,εμενα το νησι μ αρεσει πολυ κ αν μπορουσα θα ξαναρχομουν

Αχ τι μου θυμισες τωρα.....μεχρι να σκασει ο ηλιος στα μπαρακια (αγ μαρινα) και μετα βουρ για την βαρκα να μας παει στο καραβι....
Ωραιες εποχες κουμπαρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Γιαννη ειναι πολυ νωρις ακομα για να απαντησω -εδω δεν ξερω τι θα μου σκασει αυριο -:yz μακαρι να τα καταφερουμε

Arkas
23-12-2009, 00:49
Διπλός κι' εγώ παρακαλώ....:o:o:o

(Μπορεί και τριπλός, αν πάρω και τον πιτσιρίκο μαζί.)

Lerian
23-12-2009, 01:48
Γιαννη ειναι πολυ νωρις ακομα για να απαντησω -εδω δεν ξερω τι θα μου σκασει αυριο -:yz μακαρι να τα καταφερουμε

Φίλε εύχομαι να τα καταφέρεις να έρθεις, ξέρω πως η δουλειά σου κρύβει εκπλήξεις αλλά... Τι να πω ελπίζω να σε δω την Πρωτομαγιά στη Λέρο...:D

Lerian
23-12-2009, 01:49
1) Arkas διπλός
2) GSManiac διπλός
3) Ntinopoulos διπλός
4) Gazi διπλός
5) Arisxios μονός
6) ;;;;;

danaos
23-12-2009, 01:51
Φίλε εύχομαι να τα καταφέρεις να έρθεις, ξέρω πως η δουλειά σου κρύβει εκπλήξεις αλλά... Τι να πω ελπίζω να σε δω την Πρωτομαγιά στη Λέρο...:D
Μακαρι και εγω το θελω φιλε

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-12-2009, 01:58
Αρχική Δημοσίευση από Lerian http://www.gsforum.gr/images/buttons/viewpost.gif (http://www.gsforum.gr/showthread.php?p=108274#post108274)
Φίλε εύχομαι να τα καταφέρεις να έρθεις, ξέρω πως η δουλειά σου κρύβει εκπλήξεις αλλά... Τι να πω ελπίζω να σε δω την Πρωτομαγιά στη Λέρο...:D


Μακαρι και εγω το θελω φιλε



...βάλτον στη λίστα "με το ζόρι" Γιάννη .....:D

danaos
23-12-2009, 01:59
:sm7::sm7::sm7:

Lerian
24-12-2009, 23:58
New list :

1) Arkas...................... διπλός
2) GSManiac.................. διπλός
3) Ntinopoulos................ διπλός
4) Gazi....................... διπλός
5) Arisxios................... μονός
6) Danaos.................... μονός
7) ;;;;;;;


Θέλοντας και μη θα έρθει τι θα κάνει... :sm7:

danaos
25-12-2009, 21:07
:sm7::sm7::sm7:

riko46
26-12-2009, 01:22
Παίδες εάν έχω μηχανή μέχρι τότε φυσικά και μέσα.............:)

Lerian
26-12-2009, 16:17
Μιχάλη μου κατ' αρχάς Χρόνια Πολλά. Δεύτερον έλα εσύ και σου δίνω τη δικιά μου...:D

Arkas
26-12-2009, 21:32
Μιχάλη μου κατ' αρχάς Χρόνια Πολλά. Δεύτερον έλα εσύ και σου δίνω τη δικιά μου...:D
Είσαι μεγάλη ψυχή Γιάνναρε!!!!

ntinopoulos
26-12-2009, 23:46
Είσαι μεγάλη ψυχή Γιάνναρε!!!!
τη γυναικα λεει ρε ο ανθρωπος!
ειπαμε,η μηχανη δε δινεται!:sm7:

Arkas
27-12-2009, 03:30
τη γυναικα λεει ρε ο ανθρωπος!
ειπαμε,η μηχανη δε δινεται!:sm7:
:sm7::sm7::sm7:

Panos_Gr
27-12-2009, 12:32
Και που στε ... επισκεφθείτε κανέναν Πατημένο στο Παντέλι ή κανέναν Καράφλα στον Βρομόλιθο να απολαύσετε σπέσιαλ γεύσεις!;)

Lerian
27-12-2009, 22:39
τη γυναικα λεει ρε ο ανθρωπος!
ειπαμε,η μηχανη δε δινεται!:sm7:

Κωστάκη... αποθρασύνεσαι ! Η γυναίκα μου λέει μην τολμήσεις να πατήσεις το πόδι σου στη Λέρο...:D

riko46
27-12-2009, 22:43
Μιχάλη μου κατ' αρχάς Χρόνια Πολλά. Δεύτερον έλα εσύ και σου δίνω τη δικιά μου...:D
Χρόνια πολλά, μη σε απασχολεί θα την βρω την λύση,
με το παπί με θέλετε,
πάντως έτσι και αλλιώς ευχαριστώ
........................;)

Lerian
05-01-2010, 23:16
Χρόνια πολλά, μη σε απασχολεί θα την βρω την λύση,
με το παπί με θέλετε,
πάντως έτσι και αλλιώς ευχαριστώ
........................;)


Και με το παπί μια χαρά είσαι...;)

ntinopoulos
06-01-2010, 01:17
Κωστάκη... αποθρασύνεσαι ! Η γυναίκα μου λέει μην τολμήσεις να πατήσεις το πόδι σου στη Λέρο...:D
:sm7::sm7::sm7:
θα ρθω αλλα το πολυ πολυ να μεταμφιεστω σε georgep!:p

Lerian
06-01-2010, 02:03
:sm7::sm7::sm7:
θα ρθω αλλα το πολυ πολυ να μεταμφιεστω σε georgep!:p

Δηλαδή θα έρθεις με Varadero ???
:sm7::sm7::sm7:

ntinopoulos
06-01-2010, 13:21
Δηλαδή θα έρθεις με Varadero ???
:sm7::sm7::sm7:

ειπαμε!μην το ξεφτιλισουμε κιολας!:sm7:
εξαλλου να μεταμφιεστω ειπα,οχι να μασκαρευτω!:sm7:

Lerian
17-01-2010, 02:12
Πριν, λίγο επέστρεψα από συμβούλιο του τοπικού ομίλου ταχυπλόων σκαφών, οπού και είμαι μέλος. Μεταξύ άλλων που συζητήθηκαν, ανέφερα και το ότι πρόκειται να έρθει το GSForum στη Λέρο και τα παιδιά μου πρότειναν αν θέλετε και καιρού επιτρέποντος βέβαια, να μας πάνε με τα φουσκωτά μια βόλτα και ότι άλλο προκύψει στα γύρω νησιά εφόσον θα είστε εδώ...
Τι λέτε ψήνεστε ;;;;

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
17-01-2010, 02:19
Μετά χαράς ....;)

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων ....:D

Arkas
17-01-2010, 03:10
Πριν, λίγο επέστρεψα από συμβούλιο του τοπικού ομίλου ταχυπλόων σκαφών, οπού και είμαι μέλος. Μεταξύ άλλων που συζητήθηκαν, ανέφερα και το ότι πρόκειται να έρθει το GSForum στη Λέρο και τα παιδιά μου πρότειναν αν θέλετε και καιρού επιτρέποντος βέβαια, να μας πάνε με τα φουσκωτά μια βόλτα και ότι άλλο προκύψει στα γύρω νησιά εφόσον θα είστε εδώ...
Τι λέτε ψήνεστε ;;;;
Το ρωτάς βρε Γιάνναρε;

Super ιδέα!!!!

gsmaniac
17-01-2010, 10:48
Πριν, λίγο επέστρεψα από συμβούλιο του τοπικού ομίλου ταχυπλόων σκαφών, οπού και είμαι μέλος. Μεταξύ άλλων που συζητήθηκαν, ανέφερα και το ότι πρόκειται να έρθει το GSForum στη Λέρο και τα παιδιά μου πρότειναν αν θέλετε και καιρού επιτρέποντος βέβαια, να μας πάνε με τα φουσκωτά μια βόλτα και ότι άλλο προκύψει στα γύρω νησιά εφόσον θα είστε εδώ...
Τι λέτε ψήνεστε ;;;;
κουνανε αυτα τα φουσκωμενα;;;;;;;;γιατι εγω ζαλιζομαι στη θαλασσα:sm7:
τρομερη ιδεα γιαννη,να εισαι καλα;)

τσιπουρο στο λειψο ολα τα λεφτα:rolleyes::rolleyes:

Gazi
17-01-2010, 13:06
Πριν, λίγο επέστρεψα από συμβούλιο του τοπικού ομίλου ταχυπλόων σκαφών, οπού και είμαι μέλος. Μεταξύ άλλων που συζητήθηκαν, ανέφερα και το ότι πρόκειται να έρθει το GSForum στη Λέρο και τα παιδιά μου πρότειναν αν θέλετε και καιρού επιτρέποντος βέβαια, να μας πάνε με τα φουσκωτά μια βόλτα και ότι άλλο προκύψει στα γύρω νησιά εφόσον θα είστε εδώ...
Τι λέτε ψήνεστε ;;;;


Δεν ψηνόμαι μόνο.......έχω καεί κιόλας!!!!

Lerian σε ευχαριστούμε!!!!

ntinopoulos
17-01-2010, 15:00
θα χωρανε οι μηχανες?:rolleyes:
:sm7::sm7::sm7:

Mits70
17-01-2010, 15:34
Να πάω να βρώ σαμπρέλα και να την βάλω γύρω από την ¨χοντρή¨ μου για να την κάνω φουσκωτό και να μπορώ να την πάρω μαζϊ μου :sm7:

Gazi
23-01-2010, 19:41
Ελα να ορνανώσουμε το team.......

Lerian
16-02-2010, 22:42
Ελα να ορνανώσουμε το team.......


Αυτό λέω κι εγώ, για να μαζευόμαστε σιγά σιγά... Για να δούμε και με τι οχήματα έχουμε να κάνουμε ώστε να χαράξουμε διαδρομές με τον Παναγιώτη (bald-t). Μην κάνουμε μόνο άσφαλτο αν είστε όλοι με GS.

daflos
17-02-2010, 03:26
Αυτό λέω κι εγώ, για να μαζευόμαστε σιγά σιγά... Για να δούμε και με τι οχήματα έχουμε να κάνουμε ώστε να χαράξουμε διαδρομές με τον Παναγιώτη (bald-t). Μην κάνουμε μόνο άσφαλτο αν είστε όλοι με GS.



:sm8:

Lerian
17-02-2010, 13:11
:sm8:

Φίλε Daflos σε προσθέτο στη λίστα ή όχι γιατί δεν κατάλαβα... ??? :D

Arkas
19-02-2010, 01:08
Φίλε Daflos σε προσθέτο στη λίστα ή όχι γιατί δεν κατάλαβα... ??? :D
Βάλτον!
Θέλει δεν θέλει, θα τον φέρουμε με το ζόρι!!!:sm7:

Lerian
20-02-2010, 00:30
1) Arkas...................... διπλός
2) GSManiac.................. διπλός
3) Ntinopoulos................ διπλός
4) Gazi....................... διπλός
5) Arisxios................... μονός
6) Danaos.................... μονός
7) Daflos.................... ??????
:sm7:
Άντε να βλέπω κίνηση!!!
Σήμερα πήγαμε στον τοπικό πράκτορα της Blue Star και μας είπε ότι θα μπορέσει να μας εξασφαλίσει έκπτωση για ομαδικό εισιτήριο alle retour και ίσως καταφέρουμε κάτι και για τις μηχανές. Αλλά το βασικό είναι να γνωρίζουμε τα άτομα. Οπότε... καταλαβαίνετε...

GEO_K
22-02-2010, 11:35
διπλος παρακαλω!!!!!
αλλα για πειτε λεπτομερειες μερες κλπ!!!

Lerian
22-02-2010, 16:06
1) Arkas...................... διπλός 2) GSManiac.................. διπλός
3) Ntinopoulos................ διπλός
4) Gazi....................... διπλός
5) Arisxios................... μονός
6) Danaos.................... μονός

7) Daflos.................... ??????

8) GEO K.................... διπλός


Λοιπόν, οι μέρες είναι: Παρασκευή απόγευμα 30/4/2010 αναχώρηση από Πειραιά στις 19:00 με το πλοίο Blue Star και αναχώρηση από Λέρο πάλι με Blue Star την Κυριακή 2/5/2010 στις 21:30. Για το τι θα κάνουμε ενδιαμέσως θα τα πούμε αναλυτικά όσο πλησιάζει ο καιρός.
Αυτά προς ώρας, τα λέμεεεεε......

Arkas
23-02-2010, 01:27
Γιάννη, για επιστροφή την Δευτέρα 3/5, τί παίζει;

arisxios
23-02-2010, 08:02
Γιάννη, για επιστροφή την Δευτέρα 3/5, τί παίζει;


;)

syan
23-02-2010, 08:17
Γιάννη, για επιστροφή την Δευτέρα 3/5, τί παίζει;
Δημήτρη απ' οτι είδα Δευτέρα δεν έχει πλοίο επιστροφής..

EOD-K9
23-02-2010, 10:42
Όχι, για να το δεις και να μου δώσεις άδεια!:sm7:



μην του δώσεις

μην του δώσεις



:D:D:D

Lerian
23-02-2010, 11:50
Γιάννη, για επιστροφή την Δευτέρα 3/5, τί παίζει;

Δημήτρη, όπως έγραψε και ο Στράτος μέχρι στιγμής για Δευτέρα δεν υπάρχει καράβι. Μετά την Κυριακή το επόμενο είναι Τρίτη βράδυ, οπότε... :confused:

HAWK_46
23-02-2010, 14:17
Ωραία η εκδρομή, αλλά 16 ώρες ταξίδι για 1,5 μέρα συνολικά? :confused: Να ήταν τουλάχιστον οδήγηση να το ευχαριστηθούμε!!

ntinopoulos
23-02-2010, 14:21
Ωραία η εκδρομή, αλλά 16 ώρες ταξίδι για 1,5 μέρα συνολικά? :confused: Να ήταν τουλάχιστον οδήγηση να το ευχαριστηθούμε!!
αυτη τη 1,5 μερα θα την καταχαρουμε ομως!;)
η ποιοτητα μετραει!:)
ασε που που και στη διαδρομη θα περασουμε τελεια!:)

Arkas
23-02-2010, 14:36
μην του δώσεις

μην του δώσεις




:D:D:D


Κακέ!!!:D

syan
23-02-2010, 15:23
Δημήτρη, όπως έγραψε και ο Στράτος μέχρι στιγμής για Δευτέρα δεν υπάρχει καράβι. Μετά την Κυριακή το επόμενο είναι Τρίτη βράδυ, οπότε... :confused:
Γιάννη επειδή τάβαλα κάτω,... είναι 17 ώρες ταξίδι για 25 ώρες ξύπνιος στο νησί..Για μένα είναι πολύ λίγο..! Προσωπικά προτείνω να γίνει λίστα για όσους μπορούν επιστροφή βράδυ Τρίτης οπότε και να με υπολογίζετε...!

Lerian
23-02-2010, 16:28
Λοιπόν για να μην μπερδευόμαστε οι πίνακες δρομολογίων από και προς Πειραιά είναι οι εξής:

Blue Star Ferries (http://www.bluestarferries.gr/site/routes.asp?rid=56&loc=1)

Από εκεί και πέρα αν νομίζετε ότι κάποιοι μπορούν να μείνουν παραπάνω ημέρες μετά χαράς να το οργανώσουμε. Θέλετε να έρθετε πιο νωρίς (Τετάρτη) και να φύγετε την Κυριακή; Θέλετε να έρθετε την Παρασκευή και να φύγετε Τρίτη;
It's up to you...! :sm8:

Όπως έγραψα και σε προηγούμενο μήνυμά μου ο μόνος λόγος που την εκδρομή την έθεσα ως Σαββατοκύριακο ήταν για να μπορέσουν να έρθουν και αυτοί που έχουν ή δουλεύουν σε μαγαζιά. Από εκεί και πέρα το "μήκος" της εκδρομής εσείς το καθορίζεται...

GEO_K
23-02-2010, 17:02
Συμφωνω οτι ειναι πολυ λιγες οι ωρες στο νησι.....
Οποτε και εγω αν μπορεσω να λειψω λιγες μερες παραπανω θα παρεβρεθω αλλιως στην επομενη......
Εχω και το καραβι χανια-πειραια βλεπετεΝεύραΝεύραΝεύρα

Gazi
23-02-2010, 17:40
Συμφωνω οτι ειναι πολυ λιγες οι ωρες στο νησι.....
Οποτε και εγω αν μπορεσω να λειψω λιγες μερες παραπανω θα παρεβρεθω αλλιως στην επομενη......
Εχω και το καραβι χανια-πειραια βλεπετεΝεύραΝεύραΝεύρα

Χα Χα....Δεν είσαι ο μόνος....Εχουμε και εμείς το καράβι από Χανιά...!!

Gazi
23-02-2010, 17:44
Λοιπόν, οι μέρες είναι: Παρασκευή απόγευμα 30/4/2010 αναχώρηση από Πειραιά στις 19:00 με το πλοίο Blue Star και αναχώρηση από Λέρο πάλι με Blue Star την Κυριακή 2/5/2010 στις 21:30. Για το τι θα κάνουμε ενδιαμέσως θα τα πούμε αναλυτικά όσο πλησιάζει ο καιρός.


Εμένα προσωπικά με βολεύει αυτό το πλάνο διότι θα πρέπει να επιστρέψω στα Χανιά το αργότερο την Τετάρτη το πρωι!!!:yz:yz

Albatros
23-02-2010, 19:14
Έβαλα τα κάρβουνα και το προσάναμα και αρχίζω το ψήσιμο...
άντε και κανένας άλλος από λιμάνι Ηρακλείου για παρέα να ψηθώ πιό γρήγορα λέμε...
:D

pirate
23-02-2010, 22:13
Νίκο μάλλον μέσα και εγω αλλα με το φουσκωτο απο Ηράκλειο αν θέλει και ο καιρός....!!!

Lerian
23-02-2010, 22:30
E, ρε δύναμη η Κρήτη...;)

Arkas
24-02-2010, 03:15
Η επιστροφή της Τρίτης, εφόσον δεν μπει κάποιο έκτακτο δρομολόγιο την Δευτέρα, λόγω των ημερών, είναι πολύ ενδιαφέρουσα και είμαι μέσα.

Το σίγουρο είναι ότι τουλάχιστον ένα Σαββατοκύριακο, όλοι μαζί, θα περάσουμε πολύ όμορφα, μιας και ο Γιάννης (Lerian) απ΄ότι βλέπω, έχει άγριες διαθέσεις!:D

syan
24-02-2010, 03:21
Η επιστροφή της Τρίτης, εφόσον δεν μπει κάποιο έκτακτο δρομολόγιο την Δευτέρα, λόγω των ημερών, είναι πολύ ενδιαφέρουσα και είμαι μέσα.

Το σίγουρο είναι ότι τουλάχιστον ένα Σαββατοκύριακο, όλοι μαζί, θα περάσουμε πολύ όμορφα, μιας και ο Γιάννης (Lerian) απ΄ότι βλέπω, έχει άγριες διαθέσεις!:D
Τότε κι εγώ είμαι μέσα γιατί ήμερες ή άγριες οι διαθέσεις του Γιάννη σίγουρα θα μας ανταμείψουν..!

Gazi
24-02-2010, 08:53
Η επιστροφή της Τρίτης, εφόσον δεν μπει κάποιο έκτακτο δρομολόγιο την Δευτέρα, λόγω των ημερών, είναι πολύ ενδιαφέρουσα και είμαι μέσα.

Το σίγουρο είναι ότι τουλάχιστον ένα Σαββατοκύριακο, όλοι μαζί, θα περάσουμε πολύ όμορφα, μιας και ο Γιάννης (Lerian) απ΄ότι βλέπω, έχει άγριες διαθέσεις!:D

Το οτι θα περάσουμε καλά.....


















............ειναι ΣΙΓΟΥΡΟ!!!!

ARGI
24-02-2010, 21:35
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΙΑΔΙΑ, ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ, ΝΟΜΙΖΩ, ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΜΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ, ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ ΑΓΑΠΗ (ΤΟ ΔΙΤΡΟΧΟ), ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΜΟ, ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΥΤΟ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ....
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΜΟ, ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΗ, (ΣΠΗΛΑΙΟ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ, ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΑΓ. ΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ Κ.Α), ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΜΑΣ ΛΕΡΟ...
ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ, ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΙΘΑΝΗ ΒΟΗΘΕΙΑ....

Lerian
25-02-2010, 00:52
Αναχώρηση από Λέρο Κυριακή 2/5/2010

1) GSManiac................... διπλός
2) Ntinopoulos.................διπλός
3) Gazi............................διπλός
4) Arisxios........................μονός
5) Danaos.........................μονός
6) Daflos.........................??????
7) GEO K.........................διπλός

Αναχώρηση από Λέρο Τρίτη 4/5/2010
1) Arkas..........................διπλός
2) Syan...........................διπλός


Ελπίζω να ενημέρωσα σωστά τις λίστες...:D Αν έχω κάνει λάθος παρακαλώ διορθώστε !!! ;)

bald-t
26-02-2010, 22:09
αγαπητοι συμφορουμιτες . η διαδρομη των 16 ωρων με το καραβι γινεται σε ωρες που ετσι και αλλιως θα κοιμοσασταν. η μονη θυσια λοιπον ειναι οτι δεν θα ειστε στο κρεβατι σας.:):)
εστω και το διημερο(τετραημερο για οσους φυγουν τριτη)νομιζω πως ειναι αρκετο για να γεμισετε "μπαταριες",να γνωρισετε ενα παρθενο(ακομα) απο πλευρας τουρισμου νησι,να γνωριστουμε απο κοντα και αν σας αρεσει(ειμαι σιγουρος)να ξαναρθετε.
γιαυτο μην το σκεφτεστε πολυ.καλη παρεα-βολτα-ουζακι-μπανιο στη θαλασσα.........
:sm8:

Lerian
10-03-2010, 19:53
Συνεχίζοντας το μύνημα του Παναγιώτη θα ήθελα να πω ότι με τη βοήθεια κάποιων φίλων για το μεσημέρι του Σαββάτου (1-5-2010) θα έχουμε παρέα (εκτός από κοψίδια...:D) παραδοσιακούς οργανοπαίχτες έτσι για να μην πάει το φαεί "ξεροσφύρη". Όσο για την Κυριακή είπαμε έχουμε βόλτα με τα φουσκωτά των παιδιών του τοπικού ομίλου σκαφών στη μικρονησία της Βόρειας Δωδεκανήσου και... ότι προκύψει...

Arkas
15-03-2010, 23:54
Πραγματικά, είναι μια φοβερή ευκαιρία, πέρα από την Λέρο, να γνωρίσουμε και τα γύρω νησάκια (Αρκιούς, Λειψούς, κλπ) που αν δεν έχεις τις "άκρες", πολύ δύσκολα μπορείς να επισκεφθείς!

Γιάννη και Παναγιώτη, αλλά και όλα τα παιδιά στην Λέρο, σας ευχαριστούμε προκαταβολικά!!!

Lerian
10-04-2010, 22:06
Μετά από πολλές μέρες, λόγω φόρτου εργασίας, επανέρχομαι στο θέμα μας μιας και ο καιρός πλησιάζει.
Επειδή λοιπόν αρκετοί από εσάς με ρωτήσατε : " ...ωραία θα έρθουμε, και πού θα μείνουμε ;;;...".
Βρήκαμε εκεί ένα "ξενοδοχιάκι...":D (http://www.crithonisparadisehotel.gr/Index.htm)

Υ.Γ. Αν δεν σας αρέσει να κοιτάξουμε κάτι άλλο... :D :D :D

Arkas
10-04-2010, 22:28
Βρε φιλαράκι!
Θα μας φύγει μια περιουσία...

Τίποτα σε πιο φθηνό, δεν έχει;:D

Lerian
10-04-2010, 22:41
Εντάξει είναι λίγο... ακριβό. Αλλά κάτι θα κάνουμε.

Lerian
13-04-2010, 00:01
Μετά από πολύωρες και σκληρές διαπραγματεύσεις με τους ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου :Απορία:, καταφέραμε να καταλήξουμε σε μια σχετικά λογική τιμή :Χαμόγελο:, αν παρ' όλα αυτά θεωρείτε ότι θα θέλατε κάτι πιο οικονομικό παρακαλώ ενημερώστε με.
Οι τιμές έχουν ως εξής:
Σε δίκλινο με πρωινό και mountain view 25 € το άτομο.
Σε δίκλινο με πρωινό και sea view 30 € το άτομο.
Σε μονόκλινο με πρωινό και sea view (δεν υπάρχει επιλογή mountain view) 40 € το άτομο.

Πέρα από την πλάκα θα ήθελα να ευχαριστήσω τους ιδιοκτήτες του συγκεκριμένου ξενοδοχείου για την προσφορά τους η οποία, κατά τη γνώμη μου, είναι δελεαστική.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
13-04-2010, 00:15
....κατά τη γνώμη μου, είναι δελεαστική.




Μόνο δελεαστική ;;;; :sm7:

Arkas
13-04-2010, 00:19
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/01/0e/0b/13/crithoni-s-paradise.jpg


Tί λες φίλε!
Με 25€, αυτό το παλάτι;

Ξαναμέσααα!!!


.

Lerian
19-04-2010, 14:27
Πήραμε σήμερα και την τελική απάντηση από την Blue Star Ferries, η έκπτωση είναι 30% για τα εισιτήρια των επιβατών, αλλά θα πρέπει να έχουμε τελική απάντηση των συμμετεχόντων μέχρι την Τετάρτη το βράδυ για να τα τακτοποιήσουμε την Πέμπτη, σε διαφορετική περίπτωση χάνουμε την έκπτωση.

Lerian
19-04-2010, 22:27
Να βάλουμε και λίγη εικόνα στο όλο θέμα :
http://http://www.youtube.com/watch?v=63ZB4Uz5Y9c&feature=related

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-04-2010, 02:53
Να βάλουμε και λίγη εικόνα στο όλο θέμα :
http://http://www.youtube.com/watch?v=63ZB4Uz5Y9c&feature=related (http://http//www.youtube.com/watch?v=63ZB4Uz5Y9c&feature=related)


Ωραίο το βιντεάκι Γιάννη .... ;)

Black_Shadow
20-04-2010, 21:01
Πολύ ωραίο το videaki σου Γιάννη - πολύ όμορφο πρεπει να είναι (απ'οτι φάνηκε) το νησί σας http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020439.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)






(http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

Lerian
20-04-2010, 22:11
Ωραίο το βιντεάκι Γιάννη .... ;)

Πολύ ωραίο το videaki σου Γιάννη - πολύ όμορφο πρεπει να είναι (απ'οτι φάνηκε) το νησί σας http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020439.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)



Λέγετε πως μια εικόνα ισούται με χίλιες λέξεις και πιστεύω πως οι εικόνες που θα δουν όσοι έρθουν θα τους αποζημιώσουν !!!


(http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

Lerian
21-04-2010, 12:13
Αντε παιδια λιγες ωρες εμειναν για να αποφασισετε, μην το σκεφτεστε ειναι μιας πρωτης ταξεως ευκαιρια να κανετε κατι αυθορμιτο !!!

ARGI
23-04-2010, 20:57
Καθώς θα περνάτε απο το νησάκι μου , την Πάτμο, να του δώσατε πολλα φιλάκια, και πες του ότι το καλοκαιράκι θα το δω!!!...:sm7:
ΑΡΓΥΡΗΣ
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ...
:cool::cool::cool:

gs 650
26-04-2010, 19:42
αν δεν δουλευω ειμαι μεσα!!!ενημερωστε με παιδια!!!

Lerian
27-04-2010, 08:51
Καλημέρα φίλοι μου, κατόπιν διεξοδικών συζητήσεων με όσα παιδιά δήλωσαν εγκαίρως συμμετοχή στην εκδρομή και αναλογιζόμενοι την κατάσταση που επικρατεί με τις απεργιακές κινητοποίησεις που επικρατουν στο χώρο της ναυτιλίας, προκειμένου να μην έχουμε τίποτα απρόοπτα στις μετακινήσεις της παρέας, η συγκεκριμένη εκδρομή αναβάλλεται προς ώρας.
Ευχαριστώ, όλους όσους δήλωσαν συμμετοχή αλλά και όσους δεν πρόλαβαν να δηλώσουν (gs 650) και πιστεύω να βρούμε σύντομα ένα καλό τριήμερο-τετραήμερο.... για να ξανανεβάσουμε την εκδρομή.

Μετά τιμής
Lerian.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
27-04-2010, 09:05
Καλημέρα φίλοι μου, κατόπιν διεξοδικών συζητήσεων με όσα παιδιά δήλωσαν εγκαίρως συμμετοχή στην εκδρομή και αναλογιζόμενοι την κατάσταση που επικρατεί με τις απεργιακές κινητοποίησεις που επικρατουν στο χώρο της ναυτιλίας, προκειμένου να μην έχουμε τίποτα απρόοπτα στις μετακινήσεις της παρέας, η συγκεκριμένη εκδρομή αναβάλλεται προς ώρας.
Ευχαριστώ, όλους όσους δήλωσαν συμμετοχή αλλά και όσους δεν πρόλαβαν να δηλώσουν (gs 650) και πιστεύω να βρούμε σύντομα ένα καλό τριήμερο-τετραήμερο.... για να ξανανεβάσουμε την εκδρομή.

Μετά τιμής
Lerian.




http://img217.imageshack.us/img217/7519/2184721p6caugpqkp1.gif



.

ntinopoulos
27-04-2010, 09:05
Καλημέρα φίλοι μου, κατόπιν διεξοδικών συζητήσεων με όσα παιδιά δήλωσαν εγκαίρως συμμετοχή στην εκδρομή και αναλογιζόμενοι την κατάσταση που επικρατεί με τις απεργιακές κινητοποίησεις που επικρατουν στο χώρο της ναυτιλίας, προκειμένου να μην έχουμε τίποτα απρόοπτα στις μετακινήσεις της παρέας, η συγκεκριμένη εκδρομή αναβάλλεται προς ώρας.
Ευχαριστώ, όλους όσους δήλωσαν συμμετοχή αλλά και όσους δεν πρόλαβαν να δηλώσουν (gs 650) και πιστεύω να βρούμε σύντομα ένα καλό τριήμερο-τετραήμερο.... για να ξανανεβάσουμε την εκδρομή.

Μετά τιμής
Lerian.
φιλε γιαννη σε ευχαριστουμε για την προσκληση που μας εκανες και για το τρεξιμο που εριξες ετσι ωστε να ετοιμασεις την εκδρομη αυτη!:)
με την πρωτη ευκαιρια θα σου ερθουμε!;)

Arkas
27-04-2010, 12:05
Γ..ώ τις απεργίες μου...:yz

EOD-K9
27-04-2010, 20:03
Lerian (http://www.gsforum.gr/members/lerian.html)

Όπως και να έχει ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ !


Μια άλλη φορά θα είμαστε πιο τυχεροί


:sm8::sm8:

skippybi
27-04-2010, 21:59
Να βάλουμε και λίγη εικόνα στο όλο θέμα :



Γιάννη, πολύ όμορφο το νησί σας φίλε μου!!!


πριν 2 χρόνια στον Μαυράκη στα Άλιντα πέρασα σούπερ;)

Μακάρι να μπορέσουν τα παιδιά να σας επισκευθούν κάποια άλλη φορά...

Albatros
28-04-2010, 22:34
Γ..ώ τις απεργίες μου...:yz
Εσύ Γ--άς,
εμείς τι κάνουμε....?
:yz