PDA

View Full Version : '' ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΝΕ '' ΜΕΡΟΣ Β'


MARK
29-11-2009, 15:01
http://www.youtube.com/watch?v=uKWpirmoF8k&NR

















http://www.youtube.com/watch?v=4cEwAY67Ttw&NR=1

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
29-11-2009, 17:17
:yz

georgekostas
29-11-2009, 17:18
:oοοοoh::oοοοoh:

kostasx
29-11-2009, 18:37
Ξανά είδαμε το κολπάκι που σεικώνεις την μηχανή σε περίπτωση πτώσης!
gs foroum διαβάζει ? :sm7::sm7:

riko46
29-11-2009, 19:18
Ξανά είδαμε το κολπάκι που σεικώνεις την μηχανή σε περίπτωση πτώσης!
gs foroum διαβάζει ? :sm7::sm7:

Μαζι σου.:sm7:

spperi
29-11-2009, 20:17
:(:(:(

tsompanis
29-11-2009, 22:08
o ηλίθιος και ο πανηλίθιος Νο 2 :sm7::sm7:
θέλουν και gs τρομάρα τους!

EOD-K9
29-11-2009, 23:02
:yz:yz

o ηλίθιος και ο πανηλίθιος Νο 2 :sm7::sm7:
θέλουν και gs τρομάρα τους!

μην λες μεγάλες κουβέντες ;)

kostas-patra
04-12-2009, 09:46
έχω τέτοιες άπειρες τούμπες πτώσεις, χαζοπτώσεις
μέρος του παιχνιδιού και της εκμάθησης είναι
και αν σπάσει και κανα φλάς ή κάνεις κανα γδάρσιμο, δεν τρέχει και τίποτα
τα εργαλεία αντέχουν



αν είναι το gs On-0ff; ναι
εντούρο; ακόμα κι αν κάποιος το κάνει, είναι κρίμα, υπάρχουν ελαφρύτερα και φθηνότερα μηχανάκια για να μάθεις και να σπάσεις και να το χαρείς, αλλά περι ορέξεως κολοκυθόπιτα

κανένας δεν ρωτά όμως για τον οδηγό αν είναι ικανός να το πάει

####καθιστός και κροκάλες δεν λέει, ούτε top case, ούτε ψηλή ζελατινα

η απειρία θέλει συνειδητότητα και μικρά βήματα, γιατί ένα σκαρπέλο στα χέρια ένος μάστορα κάνει παπάδες και στα ενός μικρού παιδιού φέρνει παπάδες

ntinopoulos
04-12-2009, 09:52
ποιος νυχτοπερπατει λασπες και ##### πατει!:rolleyes:

Gazi
04-12-2009, 12:01
:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:

pepax66
04-12-2009, 16:01
Καλό είναι πριν μιλήσουμε να σκεφτούμε ορισμένα πραγματάκια και ο αναμάρτητος ας ρίξει την πρώτη πέτρα :

Στο πρώτο βίντεο όπως και σε πολλά άλλα βλέπουμε τι παθαίνει αυτός που δεν έχει ξαναοδηγήσει την μηχανή του σε χώμα με ABS πατάει πίσω και μπρουμουτιάζει μπροστά και είναι ακριβώς το ίδιο με αυτόν που δεν έχει ξαναοδηγήσει την μηχανή του στο χώμα χωρίς ABS πατάει μπροστινό για να σταματήσει από συνήθεια και συστήνεται με την φύση!

Στο δεύτερο βίντεο ο φίλος μπήκε σε αφιλόξενο μονοπάτι ανέτοιμος από λάστιχα και στήσιμο μηχανής (ελλειπομετρής που λέω και εγώ) και δεν πέρασε καλά. Επίσης δεν ήξερε ότι όταν δεν γυρίζει η ρόδα η μηχανή πέφτει.;)

ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ!

ΥΓ: δείτε εδώ μια συλλογή από καλές και "εκπαιδευτικές" τούμπες:
http://www.youtube.com/watch?v=_7E4VJVPon0&feature=player_embedded

gsmaniac
04-12-2009, 16:28
τα βιντεο ειναι απο σχολεια εντουρο και φυσικο ειναι να εχει πολλες τουμπες...............το καλο με το χωμα ειναι,οτι ειναι ανωδυνες,χωρις σοβαρους τραυματισμους και ζημιες:hmmm::hmmm::hmmm:σε σχεση με την ασφαλτο παντα.τελως παντων,πρεπει να εισαι εμπειρος,για να κανεις χωμα με το θηρειο 250 κιλων..............:o:o:o:o:o:o

allen
04-12-2009, 16:36
Πολυ καλο ;) ! δεν ειναι κριμα ρε παιδι μου , να σαβουρονονται ετσι οταν στοιχηζουν τα μοτο τοσα χρηματα?
και εγω το βαζω στο χωμα με καroo αλλα το λυπαμαι!:(
ισως η λυση ειναι ενα μοτο εντουρο!

kostas-patra
04-12-2009, 17:04
Πολυ καλο ;) ! δεν ειναι κριμα ρε παιδι μου , να σαβουρονονται ετσι οταν στοιχηζουν τα μοτο τοσα χρηματα?
και εγω το βαζω στο χωμα με καroo αλλα το λυπαμαι!:(
ισως η λυση ειναι ενα μοτο εντουρο!


το να πας στο χώμα και να μην πέσεις είναι σαν να περιμένεις οτι δεν θα φας ποτέ χυλόπιτα σε καμάκι, μπορεί όχι τόσο στατιστικά τραβηγμένο, αλλά ας το πώ αλλιώς, οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος σου
οι τούμπες δεν είναι ούτε ντροπιαστικές, ούτε λόγος να μην το ξανακάνεις, είναι σαν να μην αφήνεις το πιτσιρίκι να παίξει με τα χώματα για να μην λερωθεί ή να πορπατεί συνεχώς μέσα σε μια περπατούρα

ας πούμε δηλ οτι το χώμα για τον μοτοσυκλετιστή είναι ότι πιο κοντινό στην ακροβασία, μόνο που το δίχτυ είανι το ίδιο το χώμα

είδες φίλε μου κανένα μηχανάκι να σπάει; εγώ όχι, το πολύ πολύ να σου σπάσει ένας καθρέφτης, σίγουρα ένα απο τα ηλίθια φλάς που έχουν τα gs, να σου γρατζουνιστεί ακνα καπάκι ή να σου σπάσει το πλαστικό προστατευτικό από τα καπάκια που είναι ακριβότερα από αυτά μεταχειρισμένα ή να σπάσεις την ζελατίνα αν δεν έχεις προνοήσει να την βγάλεις

όπως λέν και οι φίλοι παραπάνω το χώμα δεν είναι επικίνδυνο, αρκέι να το δείς με σεβασμό, να εξοπλιστείς κατάλληλα και να πηγαίνεις όσο μπορείς και όχι παραπάνω, με παρέα για να τα θυμάστε και να γελάτε παρά να σε τρώει το μαύρο σκοτάδι σε ερημιές μόνο σου

τι κι αν κάνει το εργαλείο 5-10-15 ή 20 χιλιάρικα; με ένα 700ε, ένας φίλος μου λεγε πως όλα ξαναγίνονται καινούρια. το θέμα έιναι αν έχεις το μικρόβιο, να δείς πόσο πάει, αν πάει και αν εσύ μπορείς να το πας, να του πίνεις το αίμα με το μπουρί

αν μπορείς αν πάρεις κανα βρώμικο, ακόμα καλύτερα, σαν να λέμε να χεις στεφάνι για τα καθωςπρέπει και ερωμένη για τον βούρκο!

η μόνη αμαρτία είναι αυτό που είπε ο φίλος για τα κιλά, 250 είναι πολλά, όχι ακατόρθωτο να πάς, αλλά το σπάς

gsmaniac
04-12-2009, 17:10
το να πας στο χώμα και να μην πέσεις είναι σαν να περιμένεις οτι δεν θα φας ποτέ χυλόπιτα σε καμάκι, μπορεί όχι τόσο στατιστικά τραβηγμένο, αλλά ας το πώ αλλιώς, οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος σου
οι τούμπες δεν είναι ούτε ντροπιαστικές, ούτε λόγος να μην το ξανακάνεις, είναι σαν να μην αφήνεις το πιτσιρίκι να παίξει με τα χώματα για να μην λερωθεί ή να πορπατεί συνεχώς μέσα σε μια περπατούρα

ας πούμε δηλ οτι το χώμα για τον μοτοσυκλετιστή είναι ότι πιο κοντινό στην ακροβασία, μόνο που το δίχτυ είανι το ίδιο το χώμα

είδες φίλε μου κανένα μηχανάκι να σπάει; εγώ όχι, το πολύ πολύ να σου σπάσει ένας καθρέφτης, σίγουρα ένα απο τα ηλίθια φλάς που έχουν τα gs, να σου γρατζουνιστεί ακνα καπάκι ή να σου σπάσει το πλαστικό προστατευτικό από τα καπάκια που είναι ακριβότερα από αυτά μεταχειρισμένα ή να σπάσεις την ζελατίνα αν δεν έχεις προνοήσει να την βγάλεις

όπως λέν και οι φίλοι παραπάνω το χώμα δεν είναι επικίνδυνο, αρκέι να το δείς με σεβασμό, να εξοπλιστείς κατάλληλα και να πηγαίνεις όσο μπορείς και όχι παραπάνω, με παρέα για να τα θυμάστε και να γελάτε παρά να σε τρώει το μαύρο σκοτάδι σε ερημιές μόνο σου

τι κι αν κάνει το εργαλείο 5-10-15 ή 20 χιλιάρικα; με ένα 700ε, ένας φίλος μου λεγε πως όλα ξαναγίνονται καινούρια. το θέμα έιναι αν έχεις το μικρόβιο, να δείς πόσο πάει, αν πάει και αν εσύ μπορείς να το πας, να του πίνεις το αίμα με το μπουρί

αν μπορείς αν πάρεις κανα βρώμικο, ακόμα καλύτερα, σαν να λέμε να χεις στεφάνι για τα καθωςπρέπει και ερωμένη για τον βούρκο!

η μόνη αμαρτία είναι αυτό που είπε ο φίλος για τα κιλά, 250 είναι πολλά, όχι ακατόρθωτο να πάς, αλλά το σπάς
:sm8::sm8:καταλαβαμε οτι αγαπας το χωματακι:D:D:D:D

pepax66
04-12-2009, 17:13
:sm8::sm8:καταλαβαμε οτι αγαπας το χωματακι:D:D:D:D


Πωωωωωω ρε αδελφέ όταν μιλάς εσύ για χώμα πέρνει άλλη έννοια η κουβέντα!
:sm7::sm7::sm7:

wet & dirty
04-12-2009, 17:16
ωραιο το βιντεάκι!!!


το πρωτο λαθος για εμενα ειναι στο σπαστο κρανοσ!!!!ειμαι κατα του σπαστου κρανους και ειδικα αν ο αναβατης παει στο χωμα...το 90% απο τα πεσιματα σε χωμα ο αναβατης σκαει με το κεφαλι!!!μπορει να το εχει σηκομενω επιδη ζεστενετε αλλα σαγονι,δοντια,μυτη,ματια ειναι ακαλυπτα:hmmm:

τα παραπανω πεσιματα που ειδαμε δεν εχουν καμια σχεση με το abs!!οι μηχανες εχουν μεγαλο βαρος.για να μπορεις να φερεις το μπροστα συστημα αν σου φυγει πρεπει να εχεις κατι παπιες σαν το τεποζιτο του adve
...απλα αν φυγει βλεπεις πως θα πεσεις πιο ######!!τωρα αν ειναι αμμο καλα θα κανεις να πας με οσα παει η μηχανη και στα κοκκινα για να μπορεις να τσουλίσεις!!δεν υπαρχει μια στο εκκατομυριο να κανεις χωμα και να μην πεσεις και ας εχεις 50 χρονια εμπειρια!!


παιδες οταν οδηγουμε σε οποιοδιποτε τερεν πρεπει να φοραμε προστατευτικα παντου!!μην μου πει τωρα κανεις οτι εχω παει 5 φορες και δεν τα εχω φαει...με μαθηματικη ακριβια θα πεσει!!


για οσουν κανουν εκδρομικο εντουρο σε βουνα θα πρεπει να ξερουν οτι το βουνο εχει τους δικούστου νομους και πρεπει να τους σεβαστουμε;) ποτε δεν παμε απο την μερια του γκρεμου παντα απο την μερια που ειναι το βουνο!!κρατάμε παντα αποσταση απο το αλλο μηχανακι τουλαχιστων 20 μετρα!!στις μεγαλες on off μηχανες οταν περναμε λασπη νεροφαγωμα κτλ παντα καθομαστε ΣΤΗΝ ΣΕΛΛΑ και τα ποδια μας ειναι σε ετοιμοτιτα να ακουμπισουν κατω!!ΟΧΙ μεγαλες ταχυτητες στο χωμα οι βαργιες μηχανες οσο γρηγορα πας τοσο μεγαλητερη ζημια θα παθει ο αναβατης και η μηχανη!!!

αυτα τα λιγα τα λεω απο της λιγες βολτες που εχω παει στο χωμα και βλεπω οτι δουλευουν!!


να ειστε καλα και παντα ορθιοι;)

gsmaniac
04-12-2009, 17:31
Πωωωωωω ρε αδελφέ όταν μιλάς εσύ για χώμα πέρνει άλλη έννοια η κουβέντα!
:sm7::sm7::sm7:
:sm7::sm7::sm7:εισαι οργιο και προστυχος:p:p:p

kostas-patra
04-12-2009, 20:50
αφου βλέπω κοινό, θα το συνεχίσω λίγο ; )

σε χώμα στεγνό δεν έπεσε κανείς
σε άμμο, ότι λέει ο φίλος, με όση ταχύτητα μπορείς, μόνο που στα καρτούν το βάρος το έχει πάντα αυτό που οδηγεί το κογιότ και εμείς την τύχη του έχουμε, του στύλ, παιδιά; έρχεστε να βάλουμε ένα χέρι να βγώ;
σε χιόνι και πάγο, ρωτήστε σε υπερβόρεια φόρα, κάπου θυμάμαι για λάστιχα με καρφιά και αλυσίδες s&m
σε γαρμπίλι και άσφαλτο τα άμοιρα τα γονατάκαι και τα χαμένα δαχτυλικά σου αποτυπώματα το το θυμούνται
οι κροκάλες είναι που σε στέλνουν αλλού γι αλλού, γιατί καλό είναι να μην δοκιμάζεις την μαθηματική αρχή που λέει οτι ο συντομότερος δρόμος μεταξύ δύο σημείων είναι η ευθεία, αν αυτή διέρχεται από κροκάλες, εκτός και αν ο στόχος σου είναι να δείς από κοντά τα αγριολούλουδα και το γρασίδι
τα νεροφαγώματα είναι σιδηροτροχιές, άπαξ και μπήκες μέσα όρθιος βγαίνεις μόνο από την άλλη, αν έχουν και λασπουριά σκαμμένη;, ουουουουου, η καλύτερή σου, μη δείξεις στους άλλους οτι φοβάσει, αν πέσεις αναμενόμενο, αν πεσάσεις αλώβητος, γίνεσαι αυτόματα μύθος
κορμοι, δεν θα τους συναντήσεις εκτός και αν το αποφασίσεις εσύ κατά πάνω τους, πάντως αυτοί δεν θα σε προβληματίσουν γιατί κορμοί και gs δεν συντάσσονται στην ίδια εξίσωση
για μονοπάτια δε, δεν το συζητάω, γιατί φαντάσου ένα μποτολιάρισμα στην μεσογείων-κάτι σαν να λέμε μεγάλος δρόμος- και σύ ανάμεσα στα αυτοκίνητα με το θηρίο και σε κάποια στιγμή ακινητοποιείσαι και εσύ
τι έγινε θα μου πεί; τίποτα, περιμένεις κορνάρεις, ανάβεις τσιγάρο, παίρνεις τηλέφωνο, ρίχνεις ματιές στα θηλυκά, όλα οκ. ωραία μετέφερε τώρα αυτή την αίσθηση σε ένα μοτοπάτι κατωφερές, πάνω στο θηρίο, προχωρώντας με την ταχύτητα του ταλαιπωρημένου σαλιγκαριού, μέχρι το σημείο που βλέπεις οτι δεν χωράς ή οτι κόβεται το μονοπάτι εδώ σε θέλω μάγκα μου. τα gs δεν είναι για μονοπάτι που δεν ξέρεις αν σε βγάζει, εκτός και αν το χες πορπατήσει πρώτα
πλαγιές ανεβαίνει και κατεβαίνει, προσοχή δεν ορειβατεί, ούτε σκαρφαλώνει, μπορεί να χορο###### σαν αγριοκάτσικο, αλλά αυτό οφείλεται στις λάθος πιέσεις και στις λάθος ρυθμισμένες αναρτήσεις, ενιοτε και στο δεξί σου καρπό ή στην μείωση της δυναμικής σου ενέργειας λόγω θέσεως σερβομηχανισμού εκτός ελέγχου, αλλά ας μην σε τρομάζω άλλο

κάποτε πέτυχα στην κορυφή ενός βουνού ένα τζομπάνο, με το ένα χέρι να οδηγεί ένα στρογγυλοφάναρο χόντα, στο άλλο χέρι τσιγάρο και μεταξύ ωμου και αυτιού ένα νόκια, με φραπεδιά σε ποτηράκι δεμένο στον καθρέφτη
το παπί ελεεινό, σπασμένα τα πάντα πάνω του και ούτε κάν κολλημένα, μα με σύρμα δεμένα. τον ρώτησα για τα καλάβρυτα, μου έδειξε τον δρόμο και μετά μου πε αν θέλω να πάμε κόντρα στις κροκάλες τα μηχανάκια, εγώ το gs και κείνος το χόντα
οτι θα το πήγαινε δίχως αύριο είναι ηλίου φαεινότερον, αφού κυνηγούσε στις πλαγιές τα κατσίκια και αν του έπεφτε το σήκωνε στοναέρα με τα δύο του τα χέρια και όχι με γερανό σαν εμάς
τι θέλω να πώ; σε άγριο και βαρβάτο χώμα, καλό είναι το μηχανάκι να μπορείς να το σηκώσεις και όχι μόνο να μπορείς να το στηρίξεις όρθιο

ενα πράγμα που έχω καταλάβει είναι οτι για να πάς ένα θηρίο στο χώμα δεν είναι δύσκολο, αλλά θα πρέπει στην δυσκολία να κάνεις το αντίθετο απ ότι σου λέει η άμαθη λογική σου και περισσότερο το ένστικτό σου, το οποίο μεταφράζεται στις περισσότερες περιπτώσεις να χεις ελέγξει από πρίν τν ταχύτητά σου με το φρενάρισμα του κινητήρα και στην δυσκολία απότομη ανηφόρα ή κατηφόρα ή στροφή, να συμβουλεύεσαι το φρένο αλλά να αποφασίζει το γκάζι

επίσης, γεμάτο ρεζέρβουάρ, ψηλή ζελατίνα, τριβάλιτσο, δικάβαλο, κόντρες, μαγκιές, σκουπίδια, φυσικά επιβάλλονται. όλοι ενοήσαμε;

skippybi
04-12-2009, 21:11
έχω τέτοιες άπειρες τούμπες πτώσεις, χαζοπτώσεις
μέρος του παιχνιδιού και της εκμάθησης είναι
και αν σπάσει και κανα φλάς ή κάνεις κανα γδάρσιμο, δεν τρέχει και τίποτα
τα εργαλεία αντέχουν



αν είναι το gs On-0ff; ναι
εντούρο; ακόμα κι αν κάποιος το κάνει, είναι κρίμα, υπάρχουν ελαφρύτερα και φθηνότερα μηχανάκια για να μάθεις και να σπάσεις και να το χαρείς, αλλά περι ορέξεως κολοκυθόπιτα

κανένας δεν ρωτά όμως για τον οδηγό αν είναι ικανός να το πάει

####καθιστός και κροκάλες δεν λέει, ούτε top case, ούτε ψηλή ζελατινα

η απειρία θέλει συνειδητότητα και μικρά βήματα, γιατί ένα σκαρπέλο στα χέρια ένος μάστορα κάνει παπάδες και στα ενός μικρού παιδιού φέρνει παπάδες
;)

loulou1100gs
05-12-2009, 23:33
o ηλίθιος και ο πανηλίθιος Νο 2 :sm7::sm7:
θέλουν και gs τρομάρα τους!

Ναι, αυτοί τουλάχιστον δεν κάθονται ολημερίς να τα γυαλίζουν...Ξέρουν πολύ καλά για ποιό λόγο έδωσαν ένα σκασμό λεφτά...http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FC.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)







http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1 (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

pepax66
06-12-2009, 14:15
Ναι, αυτοί τουλάχιστον δεν κάθονται ολημερίς να τα γυαλίζουν...Ξέρουν πολύ καλά για ποιό λόγο έδωσαν ένα σκασμό λεφτά...http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FC.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)



:sm7::sm7::sm7::sm7:

Είσαι ωραίος ! Δηλαδή τι θες να πάμε χώμα αγυάλιστοι? Και άμα το τσακίσουμε να λερωθεί ο μάστορας?

loulou1100gs
07-12-2009, 08:07
Και οι πλυντηριάδες τι θα γίνουν, κλέφτες;
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FA.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)






http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1 (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

tsompanis
07-12-2009, 08:52
σκέφτηκα να μην μιλήσω άλλο για τα στραβόγιαννα,αλλά συνεχίζεται να με τσιγκλάτε!

ναι λοιπόν,καλύτερα να κάθονται ολημερίς να τα γυαλίζουν!
άχρειστοι γιάπηδες..τραβάνε και βίντεο κιόλας:sm7:εγώ φταίω??
να μην μου τα βάζατε να τα δώ,να μην τα σχολίαζα.
θα δω άνθρωπο να ανεβαίνει κροκάλες με αυτό τον τρόπο και θα μείνω με το στόμα κλειστό??
:sm7::sm7::sm7:

καλύτερα να κάτσω να γυαλίζω όλη μέρα:sm7:

αφιερωμένο..


http://i48.tinypic.com/2j4zh4m.jpg


http://i48.tinypic.com/vczdhs.jpg


και τώρα μπορείτε άφοβα να με αρχίσετε στα μπινελίκια που δεν φόραγα κράνος:sm7:
και αν σας περισεύει καμιά gs έστω και αγυάλιστη,φέρτε την λίγο απο εδώ στα βουνά να τις πούμε 2 κουβέντες...

kostas-patra
07-12-2009, 09:55
το χεις!!
το άθλημα το χεις!!

MARK
07-12-2009, 11:22
:sm8:

tsompanis
07-12-2009, 11:26
τις φωτογραφίες τις έβαλα για να υποστηρίξω αυτά που γράφω

αν πάλι έβλεπα ένα βίντεο που κάποιος προσπαθεί να μάθει με ένα xrάκι π.χ.
πως να χώνεται στο χώμα,πως να σκαρφαλώνει κ.λ.π,όχι μόνο δεν θα τον κορόιδευα,αλλά θα προσπαθούσα να του δώσω,ακόμη περισότερες πληροφορίες και ενθάρυνση.
αυτό όμως που είδαμε εδώ,σόρυ μάγκες,αλλά εμένα μόνο γέλιο μου βγάζει..:sm7:

loulou1100gs
07-12-2009, 21:39
Να σου στείλω την δικιά μου "γιαγιά" να σου πεί δυό κουβέντες; Με πρώτη και καλύτερη την σημασία του κράνους έστω και όταν κάνουμε χαβαλέ/επίδειξη.Η γιαγιά/δασκάλα είναι αυτή:

http://i267.photobucket.com/albums/ii317/mytilini/kartoulamnimis25102009084.jpg

Μπορείς;Ερώτησις: εσύ όταν πρωτοπάτησες χώμα τα ήξερες όλα;Δεν νομίζω...Κάποιοι, χωρίς να έχουν εμπειρία, γύρισαν τον κόσμο όλο, κάποιοι άλλοι τερμάτισαν στο Dakar χωρίς καμμία απολύτως αγωνιστική εμπειρία.
Αυτοί οι άχρηστοι γιάπηδες τουλάχιστον προσπαθούν.Για έλα κατά δώ μεριά να δείς "off-roaders" της καφετέριας και της παπαρδέλας (του μπλα-μπλα δηλαδή...)

tsompanis
07-12-2009, 22:07
έτσι όπως το θέτεις,μαζί σου..
απο το να κόβουν παπαρδέλες στην καφετέρια,καλύτερα στις κροκάλες.

όσο για την κόκκινη βάβω στην φωτό,να ξέρεις είναι η αγαπημένη μου και την άνοιξη βάζω πλώρη για να την αποκτήσω.. :)
με πέτυχες εκεί που πονάω...πάσο!:sm7: