PDA

View Full Version : Ετοιμαζω Ταξιδακι προς ΙΤΑΛΙΑ (Ρωμη) και οπου με βγαλει!!!


jmar
30-11-2009, 22:00
Συμφορουμητες σκευτομαι να φυγω ταξιδακι προς Ιταλια με ενα κολητο μου και μπορει να ερθει και τριτος δλδ 2-3 μηχανες. Ζηλεψα κι εγω τα ταξιδακια σας προς εξωτερικο...:D Λεμε να φυγουμε προς το τελος Μαίου και αν προλαβουμε να παμε στο motogp του muggelo (30 Μαιου). Θα ξεκινησουμε απο Πατρα μετα Μπαρι και απο κει Ρωμη και μετα Φλωρεντια και muggelo. Το θεμα ειναι μετα την φλωρεντια δεν ξερω τι να κανω, λεγαμε να φτασουμε μεχρι μονακο Καννες (Γαλλια) απλα καποιος μου ειπε να ανεβω βορεια ελβετια αυστρια οι οποιες εχουν τρελα τοπια και δρομους μεσα απο δαση και να δω και τις αλπεις και μετα να κατεβω και βενετια αν προλαβω...
Οποιοι εχετε καποια εμπειρια και το εχετε κανει καθε βοηθεια ευπροσδεκτη..Δεν θελω βεβαια να περασω ολο τον χρονο μου στην autostrada προτιμώ διαδρομες μεσα σε δαση επαρχιακους δρομους να μενω σε σπιτια σε λειβαδια (αφου θα εχω κατσει και σε Ρωμη και φλωρεντια). Θα ειναι η πρωτη μου εξορμηση προς εξωτερικο με την beba και θελω να την ευχαριστηθώ :rolleyes: Ο χρονος που θελω να διαθεσω ειναι περιπου 10 μερουλες.

Ευχαριστω για τον χρονο σας :)

ntinopoulos
30-11-2009, 22:46
την εποχη που θα πας νομιζω καλυτερα θα ηταν να πας απο κατω δηλ.μονακο,νικεα,καννες κτλπ;)

jmar
01-12-2009, 01:06
την εποχη που θα πας νομιζω καλυτερα θα ηταν να πας απο κατω δηλ.μονακο,νικεα,καννες κτλπ;)

thanks φιλε...εννοεις απο αποψη καιρου?? βορεια θα εχει κακο καιρο??

skippybi
01-12-2009, 18:47
κάτσε να το δεί ο Στράτος να σου δώσει συντεταγμένες...;)