PDA

View Full Version : Να 'μαι


DrRobotnik
14-12-2008, 21:57
Αναβάτες και αναβάτισσες.
Γεια σας, είμαι ο Γιάννης και ειμαι αρκετά καλός με τους υπολογιστές, τα βιντεοπαιχνίδια και ολα τα σχετικά - πιθανότατα μελλοντικός αναβάτης - αν και δυσκολεύτηκα να γίνω μέλος και αναγκάστηκα να βρω τρόπο να μπω ύστερα απο μια σειρά γεγονώτων, ελπίζω να τα περάσω καλά εδώ με εσάς. Εάν χρειαστείτε βοήθεια με προβλήματα που έχετε με τον υπολογιστή σας και το λογισμικό του ή με καποιες κονσόλες και παιχνίδια εντός της εμβέλειας μου, μη διστάσετε να ζητήσετε βοήθεια, εδώ θα είμαι :cool:.

GS_maniac
14-12-2008, 22:45
καλώς τον γιάννη!!!!
καλώς ήρθες στην παρέα μας, σίγουρα θα περάσεις καλά εδώ μαζί μας και θα μας βοηθήσεις με τις γνώσεις σου στους υπολογιστές.

:):):):)

Arkas
14-12-2008, 23:35
Καλώς όρισες Dr. στην παρέα μας.
Αλήθεια, πόσο χρονών είσαι;

PortoLeone
14-12-2008, 23:39
Καλως ωρισες στο forum Γιαννη.Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες σου.:):):)

spacer
15-12-2008, 00:21
Γιάννη καλώς ήλθες και καλή διαμονή.

Nikos
15-12-2008, 01:11
καλωσόρισες !!!

σίγουρα,
θα μας χρειαστούν οι γνώσεις σου !!!!!!!

DrRobotnik
15-12-2008, 12:49
15 ειμαι, εχω βάλει να το εμφανίζει στο προφίλ, χθες το άλλαξα βασικά.

KostasGS
15-12-2008, 16:06
Καλως ορισες Γιαννη στην παρέα μας :)

Arkas
15-12-2008, 21:24
Αναβάτες και αναβάτισσες.
Γεια σας, είμαι ο Γιάννης και ειμαι αρκετά καλός με τους υπολογιστές, τα βιντεοπαιχνίδια και ολα τα σχετικά - πιθανότατα μελλοντικός αναβάτης - αν και δυσκολεύτηκα να γίνω μέλος και αναγκάστηκα να βρω τρόπο να μπω ύστερα απο μια σειρά γεγονώτων, ελπίζω να τα περάσω καλά εδώ με εσάς. Εάν χρειαστείτε βοήθεια με προβλήματα που έχετε με τον υπολογιστή σας και το λογισμικό του ή με καποιες κονσόλες και παιχνίδια εντός της εμβέλειας μου, μη διστάσετε να ζητήσετε βοήθεια, εδώ θα είμαι :cool:.

15 ειμαι, εχω βάλει να το εμφανίζει στο προφίλ, χθες το άλλαξα βασικά.
Γιάννη, σου αξίζουν συγχαρητήρια σε σένα και στους γονείς σου.
Με συγκινεί το γεγονός πως στο πρώτο ποστάρισμά σου προσφέρεσαι να βοηθήσεις.
Αλήθεια, πόσο διαφορετικός δείχνεις όχι μόνον από τους συνομηλίκους σου που για ψύλλου πήδημα αναστατώνουν την Αθήνα και όχι μόνον, αλλά και από αρκετούς "μεγάλους" που το μόνο που γνωρίζουν είναι να "απαιτούν" και τίποτε να μην προσφέρουν.
Γιάννη μου (επίτρεψέ μου το "μου"), είμαστε κι΄εμείς δίπλα σου για ό,τι χρειαστείς.
Φιλικά και με εκτίμηση,
Arkas

DrRobotnik
19-12-2008, 21:51
Γιάννη, σου αξίζουν συγχαρητήρια σε σένα και στους γονείς σου.
Με συγκινεί το γεγονός πως στο πρώτο ποστάρισμά σου προσφέρεσαι να βοηθήσεις.
Αλήθεια, πόσο διαφορετικός δείχνεις όχι μόνον από τους συνομηλίκους σου που για ψύλλου πήδημα αναστατώνουν την Αθήνα και όχι μόνον, αλλά και από αρκετούς "μεγάλους" που το μόνο που γνωρίζουν είναι να "απαιτούν" και τίποτε να μην προσφέρουν.
Γιάννη μου (επίτρεψέ μου το "μου"), είμαστε κι΄εμείς δίπλα σου για ό,τι χρειαστείς.
Φιλικά και με εκτίμηση,
Arkas

Ευχαριστώ πολύ Arkas για όλα όσα είπες, πιστεύω να βρω την ευκαιρία και το χρόνο ίσως και την έμπνευση για να ανοίξω κανένα θέμα σχετικά με όσα πρότεινα και ανέφερα προηγουμένως.

teo40
22-12-2008, 03:02
Καλώς ήρθες φίλε στην παρέα μας!!!!
Σου εύχομαι να περνάς καλά
:):):):):)

gtbike
22-12-2008, 03:05
Καλώς ήρθες φίλε στο forum
Καλή διαμονή και καλό ποστάρισμα! :)

skippybi
27-12-2008, 00:41
Καλωσορίσαμε φίλε Γιάννη και με το καλό σου εύχομαι και ομόσταυλος!!!:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
27-12-2008, 01:46
Καλωσήρθες Γιαννάκη στην παρέα μας !!!!

Περιμένουμε από σένα πολλά - σχετικά με τους υπολογιστές !!!!!

danaos
27-12-2008, 19:22
Καλος τον ....!!!!!!!

Mexicanos
27-12-2008, 21:38
Καλώς ήρθες......

adventure
28-12-2008, 00:18
Καλώς ήρθες και από μένα και στο μέλλον με μια ΒΜW κατά προτίμηση Adventure . :) :)