PDA

View Full Version : τράκαρα κι έφταιγα. χρόνια μας πολλά!


kostas-patra
14-12-2009, 10:46
προπορεύονται δύο αυτοκίνητα σε κίνηση γύρω από πλατεία
μια κλούβα αγροτική αφού πήρε μια τυρόπιτα, δίχως φλάς μπαίνει, όλοι τσαρουχώνουν τα φρένα και εγώ ακουμπάω τον προφυλακτήρα της κοπέλας με το μίκρα, μπροστά , που λόγω παθητικής ασφάλειας σπάει στο άψε σβήσε
η κλούβα χάνεται και επιστρέφει αμέριμνη και καλά για να δεί τί έκανε, εγώ εμ την κοπέλα ανταλλάσουμε στοιχεία, εγώ ως απο πίσω παραδέχομαι το φταίξιμό μου και κείνη μου δίνει ελαφρυντικά λόγω της παπαροσύνης του κλούβα
τραβήξαμε φωτό, ανταλλάξαμε τηλέφωνα και το απόγευμα θα κάνω θετική δήλωση στην ασφαλιστική μου, την οποία ειδοποίησα αμέσως
εγώ δεν έπαθα ζημιά, τι ζημιά να πάθει το λάστιχο
η κοπέλα είναι ωραίος τύπος, ευκαιρία για γνωριμία, αν και υπάρχουν καλύτερες προυποθέσεις γνωριμίας
τον κλούβα θα τον πετύχω μιας και είναι κάποιος της περιοχής και πήρα τη μισή πινακίδα του σήμερα

το μόνο που δεν ξέρω είναι αν έπρεπε να είχα καλέσει την τροχαία, για να καταγραφεί εκείνη τη στιγμή το γεγονός, αφού παραδέχομαι πως έφταιγα, για να φτιαχτεί το γρηγορότερο δυνατόν ο προφυλακτήρας της κοπέλας, με την λιγότερη ταλαιπωρία, από μεριά της

θα δείξει

kostas_366
14-12-2009, 11:05
Κώστα, λίγο το κακό...
Εύχομαι να μην υπάρξει και άλλο στην ζωή σου

Jefe
14-12-2009, 11:09
Κώστα, καλή σου μέρα. Εσύ έπεσες? Δεν χτύπησες? Η μοτό έπαθε κάτι? Τελικά η ατυχία σου, μπορεί να σου έφερε κάτι καλό (κοπέλα) κ να ψάχνεις τον κ΄λούβα μετά για να τον ........ευχαριστήσεις! :sm7::sm7:


Jefe

ntinopoulos
14-12-2009, 11:12
ερωτευτηκες?;)
παντως τιποτα δεν ειναι τυχαιο!:rolleyes:

kostas-patra
14-12-2009, 11:29
εντωμεταξύ η κοπέλα έπιασε δουλειά ακριβώς δίπλα με μένα, είναι συνάδελφος και για αρκετή ώρα μετά το ατύχημα νόμιζε οτι την παρακολουθιούσα, αφού είχαμε την ίδια διαδρομή να κάνουμε

λοβιτούρες; μπα, είναι μικρή και όμορφη, γλυκειά και τρυφερή σαν το μαρουλόφυλλο, ποιός να την θέλει!

τραυματισμός κανένας, το θηρίο φίλησε με το λάστιχο τον προφυλακτήρα της πριγκηπέσσας, ο θόρυβος της κρούσης ήτω μεγαλειώδης ως πορσελλάνινος, οι περίοικοι πετάχτηκαν από τα μαγαζιά τους για να δούν τσακωμούς, σηκωμένα μανίκια και υστερικές κραυγές και λιγοθυμίες, μα σαν είδαν χαμόγελα και χαρτιά αντίς για περίστροφα, κατάλαβαν πως επρόκειτω για γιάπηδες
αχ τι ντροπή, που κάποτες σου τράκερναν τον κουβά και γινόταν της αναστάσεως!

μικρό το κακό, το άσχημο είναι πως στη φιλική δήλωση, φαίνεται ένα τρακάρισμα , με μηδενικές ζημιές στη μοτορσυκλέτα και ελαφρώς κακοποιημένο το τουτού

πάντα τέτοια, χαζά και αναίμακτα!

Jefe
14-12-2009, 11:35
Βρέ, μπας κ την παρακολουθούσες??? ;) ;)


Jefe

kostas-patra
14-12-2009, 11:46
μου βάζεις ιδέες, αν και το νού μου είναι στον κλούβιο κλουβά

σε μια τέτοια περίπτωση, σείς οι ψυχραιμότεροι τι σκέφτεστε; για τον τρίτο, τον άνευ επαφής που δυνητικά προκαλεί ατύχημα ακουσίως;

kostas-patra
14-12-2009, 12:05
1819

τούτο γίνηκε το πάρκιν της ρόδας μου για λίγα σεκόντ

point zero
14-12-2009, 12:14
ευτυχως που ειστε ολοι καλα .... οι λαμαρινες φτιαχνονται ...

Αντε τωρα βουρ για την κοπελια :)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-12-2009, 12:19
πάντα τέτοια, χαζά και αναίμακτα!



:sm8:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-12-2009, 12:23
.
.
.
.
.
σε μια τέτοια περίπτωση, σείς οι ψυχραιμότεροι τι σκέφτεστε; για τον τρίτο, τον άνευ επαφής που δυνητικά προκαλεί ατύχημα ακουσίως;


....ξέχασέ τον ....

Και να σταμάταγε, θα του τα "έχωνες" .....και αυτός θα σου απαντούσε με καμιά μ******,

του στυλ .... μα εσύ έτρεχες, μα με είχες δεξιά, σε είχα αριστερά μα ........ μα ..............

και το μόνο που θα κέρδιζες,

θα ήταν να τσαντιστείς περισσότερο ....

Άστον λοιπόν να πάει .....http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-45.gif

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-12-2009, 12:26
.....μπορεί να σου έφερε κάτι καλό (κοπέλα) κ να ψάχνεις τον κλούβα μετά για να τον ........ευχαριστήσεις! :sm7::sm7:


Jefe



....ναι ............σιγά να μην τον κάνει κ κουμπάρο ..... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa04.gif

kotskofi
14-12-2009, 12:31
ευτυχως που ειστε ολοι καλα .... οι λαμαρινες φτιαχνονται ...

Αντε τωρα βουρ για την κοπελια :)

+1 ;)

kostas-patra
14-12-2009, 12:38
....ξέχασέ τον ....

Και να σταμάταγε, θα του τα "έχωνες" .....και αυτός θα σου απαντούσε με καμιά μ******,

του στυλ .... μα εσύ έτρεχες, μα με είχες δεξιά, σε είχα αριστερά μα ........ μα ..............

και το μόνο που θα κέρδιζες,

θα ήταν να τσαντιστείς περισσότερο ....

Άστον λοιπόν να πάει .....http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-45.gif



φίλε αυτό που λές είναι το πιο σωστό, το πιο λογικό, το πιο ψύχραιμο, γιατί εμένα το αίμα μου ζητά άλλα, ποινικώς κολάσιμα κακοξεμπερδέματα

kostas-patra
14-12-2009, 12:41
το ομορφούλι θα το συναντήσω αργότερα. αν δηλωθεί ελεύθερο και αδέσμευτο το ασθενές φύλο, θα της μιλήσω για τα ομορφοπαλίκαρα του φόρουμ

λέον, άρχισε από τώρα τις λίστες!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-12-2009, 12:47
το ομορφούλι θα το συναντήσω αργότερα. αν δηλωθεί ελεύθερο και αδέσμευτο το ασθενές φύλο, θα της μιλήσω για τα ομορφοπαλίκαρα του φόρουμ

λέον, άρχισε από τώρα τις λίστες!



....τί, τί ....φτάσαμε στη λίστα γάμου ;;;;;;http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA87.gif

kostas-patra
14-12-2009, 12:51
λίστα γνωριμιών για υποψήφιους μνηστήρες, εγώ απέχω, βρήκα λιμάνι και ιθάκη!

nokie
14-12-2009, 13:06
Ευτυχώς φίλε φτηνά την γλύτωσες.Με τέτοιο μικροτρακάρισμα εγώ παλιότερα με μια σουζούκι είχα στραβόσει σκελετό:yz

ntinopoulos
14-12-2009, 13:29
λίστα γνωριμιών για υποψήφιους μνηστήρες, εγώ απέχω, βρήκα λιμάνι και ιθάκη!
...καθε λιμανι και καημος ομως!:rolleyes:

kostas-patra
14-12-2009, 13:45
...καθε λιμανι και καημος ομως!:rolleyes:

παναθεμά σε ζιζάνιο του κακού!

ntinopoulos
14-12-2009, 14:01
παναθεμά σε ζιζάνιο του κακού!
:sm7:

kostas-patra
14-12-2009, 14:33
το ομορφουλι μόλις πέρασε από το γραφείο που δουλεύω
συγνώμη μου λέει για την ταλαιπωρία και ευχαριστώ για όλα
ποιά όλα τις λές ; που σε χτύπησα;
όχι, για τη δήλωση
φιλενάδα, σε τσούγκρισα λίγο, εγώ θα πρεπε να ζητώ συγνώμη, όχι εσύ

τι να πεις; θα χουν δεί τα μάτια της και θα έχουν ακούσει τα αυτιά της....

τον πρόφτασες τον κλούβιο; με ρώτησε
ο κιερατάς ξαναπέρασε από τον τόπο του εγκλήματος

τον είδα της είπα, αλλά τι να του πείς, κάτι που ήδη δεν ξέρει; δεν πειράζει, καλές γιορτές να κάνουμε όλοι και κείνος από νέα χρονιά να δεί το ουράνιο τόξο στο πουλί του

το απόγευμα θα κάνουμε μια τσάρκα για καφέ και δήλωση, με την μηχανή!

gsmaniac
14-12-2009, 15:45
τον κλούβα θα τον πετύχω
φιλησε τον σταυρωτα,που ηταν ο λογος που γνωρισες το πιπινι.................:sm7::sm7::sm7:

MARK
14-12-2009, 15:49
Φωτογραφία της κοπέλας άμμεσα....:sm7: ....Όλα καλά,μικρή ζημιά.......

tsompanis
14-12-2009, 16:03
λίστα γνωριμιών για υποψήφιους μνηστήρες, εγώ απέχω, βρήκα λιμάνι και ιθάκη!

μπράβο συνονόματε!
διαβάζοντας το ποστ,κατάφερες να συγκινήσεις την συζηγό μου:sm7:
ΝΑ....μου λέει..αυτοί είναι άντρες!!:sm7::sm7:

wet & dirty
14-12-2009, 16:04
ελα τωρα φιλαρακι αφου δεν χτυπησε κανεις και δεν παθατε μεγαλες ζημιες...η κοπελα ηταν δωρο απο τον Αγ.Βασιλη:sm7::sm7::sm7:

arisxios
14-12-2009, 16:22
Ανακοίνωση




Ομαδική συγκέντρωση όλου το forum στην καφετέρια, στην Πάτρα ,στα ψιλά αλώνια για αναγνώριση προσώπου!!!!!!!! :sm7:


ΕΕΕΕ!!!!!αγαπημένε και τέλειε, και όμορφε , συμφωρουμύτη μας :sm7::sm7::sm7:

geolag
14-12-2009, 16:40
Δεν λες στον κλούβα να περάσει και από Αθήνα.Ελληνικό Γλυφάδα κινούμαι,αλλά πάω και όπου τον βολεύει.Και η τυρόπιτα κερασμένη.

skippybi
14-12-2009, 17:09
Δεν λες στον κλούβα να περάσει και από Αθήνα.Ελληνικό Γλυφάδα κινούμαι,αλλά πάω και όπου τον βολεύει.Και η τυρόπιτα κερασμένη.
:sm7::sm7:


Βρε Κώστα γιατί δεν προσέχεις;;; παλιόπαιδο...:D:D


Λίγα εκατοστά πιο αριστερά αν την έβρισκες θα κτυπούσες πάνω στη βάση στήριξης του προφυλακτήρα(που φαίνεται ήδη στη φωτό σου)...:(

frits
14-12-2009, 17:39
Ρε φίλε μήπως στην είχαν στημένη για να τυλίξουν που είσαι όμορφο παλικάρι. Εγώ όποτε εγώ όποτε έχω τρακάρει έιναι με κάτι μουστακαλήδες λαχαναγορίτες..:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=W9tD6sXT8d4

portman
14-12-2009, 17:49
ερωτευτηκες?;)
παντως τιποτα δεν ειναι τυχαιο!:rolleyes:

:sm7::sm7::sm7:

Αφού είσαι καλά.. όλα τα άλλα φτιάχνονται..

kostas-patra
14-12-2009, 18:29
καλά λέμε έχω λυώσει στο γέλιο!!!!

κάτι μου λέει οτι θα πρεπε να μεταφερθεί στα χούμορ;


η ομορφονιά λέει οτι πρέπει να ακούμπησε το φρύδι του θηρίου στον πορτμπαγκάζ και λογικό είναι, ως ώρας ξηγήθηκε φυστίκι, αν και είναι τρομαγμένο το μωρέλι, μην του τη φέρω μπαμπέσικα, αλλά αντρίκια πράματα είναι να φέρεσαι σαν αετός που όλοι τονε βλέπουν και όχι σαν το κλουβιοχαμερπές που ανήκει στην συνομοταξία αχαγιώτης sp, κατηγορία γ εθνική, υπόάνθρωπος το είδος

το νέο μαθεύτηκε στο χωριό που δουλεύω και πλάκωσαν οι παππούσες που η εν λόγω γεωπόνος τους έκοψε να μου σφίξουν το χέρι, οτι καλά της έκανα με μια υποψία στο βλέμμα αν της έκανα ότι σε παλλικαρόπουλα αρμόζει να κάνουν σε νεαρές πιτσιρίκες, σε μπάρ, με ποτό, τσιγάρο και απηγορευμένες ουσίες, δεν τους το χάλασα, καλό είανι να ζείς μέσα σε όνειρα κι ας μην είσαι εσύ που ζμπρώχνεις!

πάντως παίδες αν υπάρχει ένα ρεζουμέ, είναι πως στις γιορτές και στις σχόλες, ο κόσμος οδηγεί όπως ζευγάρωναν τα σχολιαρόπαιδα, απρόσεχτα και ατσούμπαλα και τον μηχανόβιο δεν τον παίρνει να κάνει λάθη

πάλι καλά δεν λέτε που έπεσα στην ομορφονιά και όχι σε κανα κάγκουρα που θα με βάραγε ακόμα, γιατί του χάλασα=απείλησα=διακινδύνευσα το σπόιλερ, την αεροτομή, το φιμέ μωβ τζάμι, το μπουρί της σόμπας και το σάμπ γούφερ; και αν είχε και κανα πορτμπαγκάζ γεμάτο μπάλες ψυχοδραστικό σανό, αυτό που το πας φοβερέ συνφορουμίτη μου;
άσε καλύτερα...
υγρ. ο κλούβιος θα μπορούσα να είμαι κι εγώ κι εσύως απρόσεκτος=αδιάφορος έτσι όπως βγήκε, αλλά το να περάσω από τον τόπο του εγκληματος για να δώ πως τα κανα και αντί να ζητήσω ένα συγνώμη να την κάνω για να κρυφτώ στην ανωνυμία του χωριού, αυτή είναι η ειδοποιός διαφορά που οπλίζει το στόμα προς πτύειν και το χέρι προς πλήρη έκταση δακτύλων

θα ακολουθήσει ενημέρωση, με φωτό της νεαράς

Mits70
14-12-2009, 18:30
Φίλε Κώστα από Παρασκευή έως και Κυριακή που ήμουν στην όμορφη πόλη σας (λόγω κολυμβητικών αγώνων του μικρού) είχε τόσες όμορφες κοπέλες που και εγώ δυσκολευόμουν να φρενάρο. χαχαχα και όλοι εκεί σταματάνε διπλοπαρκάροντας χωρίς αλάρμ.Χειρόφρενο και έφυγααα:sm7::sm7::sm7:

Albatros
14-12-2009, 19:37
...τώρα γιά την τράκα μιλάμε, εεεεεεεε?????
:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:

kostas-patra
14-12-2009, 21:34
[/URL]μάπα το καρπούζι
η λεγάμενη δεν ήρθε
εγώ τα είπα με τον ασφαλιστή μου
δεν έχω επίπτωση σε bonus malus
και για να ξεχαρμανιάσουμε, τώρα που φτιαχτήκαμε με το ατύχημα πάρτε μια [URL="http://api.ning.com/files/NdG4969JzqEXN4j8VYtW*HDzRShdHakYw9eYC9E3Wtz8VeQSrm0dd0kNccBlDx5ImV9qE2K7WZcTfVyB3LK0Ixsy4myFjSRX/monicabellucci.jpg"]φίλη (http://api.ning.com/files/NdG4969JzqEXN4j8VYtW*HDzRShdHakYw9eYC9E3Wtz8VeQSrm0dd0kNccBlDx5ImV9qE2K7WZcTfVyB3LK0Ixsy4myFjSRX/monicabellucci.jpg) της μάτι

τύφλα να χει ο κλούβιος, ο οποίος θα βλέπει το ουράνιο τόξο του πεσμένο, μετά τις κατάρες που φαγε

τέλος καλό, όλα καλά

portman
14-12-2009, 21:37
καλά λέμε έχω λυώσει στο γέλιο!!!!

κάτι μου λέει οτι θα πρεπε να μεταφερθεί στα χούμορ;


η ομορφονιά λέει οτι πρέπει να ακούμπησε το φρύδι του θηρίου στον πορτμπαγκάζ και λογικό είναι, ως ώρας ξηγήθηκε φυστίκι, αν και είναι τρομαγμένο το μωρέλι, μην του τη φέρω μπαμπέσικα, αλλά αντρίκια πράματα είναι να φέρεσαι σαν αετός που όλοι τονε βλέπουν και όχι σαν το κλουβιοχαμερπές που ανήκει στην συνομοταξία αχαγιώτης sp, κατηγορία γ εθνική, υπόάνθρωπος το είδος

το νέο μαθεύτηκε στο χωριό που δουλεύω και πλάκωσαν οι παππούσες που η εν λόγω γεωπόνος τους έκοψε να μου σφίξουν το χέρι, οτι καλά της έκανα με μια υποψία στο βλέμμα αν της έκανα ότι σε παλλικαρόπουλα αρμόζει να κάνουν σε νεαρές πιτσιρίκες, σε μπάρ, με ποτό, τσιγάρο και απηγορευμένες ουσίες, δεν τους το χάλασα, καλό είανι να ζείς μέσα σε όνειρα κι ας μην είσαι εσύ που ζμπρώχνεις!

πάντως παίδες αν υπάρχει ένα ρεζουμέ, είναι πως στις γιορτές και στις σχόλες, ο κόσμος οδηγεί όπως ζευγάρωναν τα σχολιαρόπαιδα, απρόσεχτα και ατσούμπαλα και τον μηχανόβιο δεν τον παίρνει να κάνει λάθη

πάλι καλά δεν λέτε που έπεσα στην ομορφονιά και όχι σε κανα κάγκουρα που θα με βάραγε ακόμα, γιατί του χάλασα=απείλησα=διακινδύνευσα το σπόιλερ, την αεροτομή, το φιμέ μωβ τζάμι, το μπουρί της σόμπας και το σάμπ γούφερ; και αν είχε και κανα πορτμπαγκάζ γεμάτο μπάλες ψυχοδραστικό σανό, αυτό που το πας φοβερέ συνφορουμίτη μου;
άσε καλύτερα...
υγρ. ο κλούβιος θα μπορούσα να είμαι κι εγώ κι εσύως απρόσεκτος=αδιάφορος έτσι όπως βγήκε, αλλά το να περάσω από τον τόπο του εγκληματος για να δώ πως τα κανα και αντί να ζητήσω ένα συγνώμη να την κάνω για να κρυφτώ στην ανωνυμία του χωριού, αυτή είναι η ειδοποιός διαφορά που οπλίζει το στόμα προς πτύειν και το χέρι προς πλήρη έκταση δακτύλων

θα ακολουθήσει ενημέρωση, με φωτό της νεαράς

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

georgekostas
14-12-2009, 22:13
....πάρτε μια φίλη (http://api.ning.com/files/NdG4969JzqEXN4j8VYtW*HDzRShdHakYw9eYC9E3Wtz8VeQSrm0dd0kNccBlDx5ImV9qE2K7WZcTfVyB3LK0Ixsy4myFjSRX/monicabellucci.jpg) της μάτι


Μας εβαλες τη Monica να ξεφαρμακωθουμε;;;:sm7:
Ας ειναι,καλη ειναι κι αυτη...:D

kostas_366
14-12-2009, 22:18
μάπα το καρπούζι
η λεγάμενη δεν ήρθε
εγώ τα είπα με τον ασφαλιστή μου
δεν έχω επίπτωση σε bonus malus
και για να ξεχαρμανιάσουμε, τώρα που φτιαχτήκαμε με το ατύχημα πάρτε μια φίλη (http://api.ning.com/files/NdG4969JzqEXN4j8VYtW*HDzRShdHakYw9eYC9E3Wtz8VeQSrm0dd0kNccBlDx5ImV9qE2K7WZcTfVyB3LK0Ixsy4myFjSRX/monicabellucci.jpg) της μάτι

τύφλα να χει ο κλούβιος, ο οποίος θα βλέπει το ουράνιο τόξο του πεσμένο, μετά τις κατάρες που φαγε

τέλος καλό, όλα καλά
Πάρτα όλα πίσω... πες αν δεν κεράσει καφέ (πρόσεχε, όχι να κεράσεις, να κεράσει) δεν θα κάνεις .....δήλωση ατυχήματος.

kostas-patra
14-12-2009, 22:49
Πάρτα όλα πίσω... πες αν δεν κεράσει καφέ (πρόσεχε, όχι να κεράσεις, να κεράσει) δεν θα κάνεις .....δήλωση ατυχήματος.


τι είπε το άτομο;
και εγώ γιατί δεν το σκέφθηκα;
έρε τι σου είναι ο παλιός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

georgekostas, αν ήταν για τη μόνικα, δεν θα μπλεκα καθόλου με ασφαλιστικές, θα το πλήρωνα ευρώ το ευρώ, σε σύντομες μικρές δόσεις, ανεξάρτητα επιτοκίου, κάτι σαν να λέμε να οσμίζεσαι την ομορφιά της σειρήνας δεμένος στο μέσο κατάρτι κι όταν θα φτανε η αποπληρωμή θα της το ξαναζούλαγα, τον προφυλακτήρα, για να μην ξεχνιώμαστε

μόνικα=έργο τέχνης εν ζωή

Arkas
14-12-2009, 23:08
σε μια τέτοια περίπτωση, σείς οι ψυχραιμότεροι τι σκέφτεστε; για τον τρίτο, τον άνευ επαφής που δυνητικά προκαλεί ατύχημα ακουσίως;
Κατ΄αρχήν ο κώδικας το ορίζει σαφώς: "Κρατάτε αποστάσεις".
Ως εκ τούτου, τί ευθύνη να ζητήσεις από τον αγροτοκάγκουρα;

Κατά δεύτερον, τα αυτοκίνητα όπως της νεαράς, είναι πιθανόν να παρουσιάσουν προβλήματα στο μέλλον, στην στεγανότητα του πίσω παρμπρίζ, συνεπεία του ατυχήματος.

Ως εκ τούτου, η καλή οδηγική συμπεριφορά όπως και το savoir vivre, επιβάλλουν να βρίσκεσαι σε στενή επαφή με τη νεαρά για την παρακολούθηση τυχόν επιπλοκών....



:sm7::sm7::sm7:

kostas_366
14-12-2009, 23:26
Ως εκ τούτου, η καλή οδηγική συμπεριφορά όπως και το savoir vivre, επιβάλλουν να βρίσκεσαι σε στενή επαφή με τη νεαρά για την παρακολούθηση τυχόν επιπλοκών....

:sm7::sm7::sm7:
Το είπε και ο .......ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

kostas-patra
14-12-2009, 23:52
πολύ που θέλετε μου φαίνεται, για να εκτροχιάσετε ένα καθόλα σοβαρό θέμα......
μέχρι και ζαμπούνης;
μα μέχρι και ζαμπούνης;
παρακαλώ να γίνουν μπαν οι αντμιν, οι μόντ, ο σενιόρ και ο κλούβιος!

καλόβραδο ρεμάλια, από αύριο με νέα επεισόδια!

georgekostas
15-12-2009, 01:25
π
παρακαλώ να γίνουν μπαν οι αντμιν, οι μόντ, ο σενιόρ και ο κλούβιος!

:sm7:

Gazi
15-12-2009, 10:36
....τί, τί ....φτάσαμε στη λίστα γάμου ;;;;;;http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA87.gif


Εγώ DJ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

kotskofi
15-12-2009, 10:39
καλά λέμε έχω λυώσει στο γέλιο!!!!

κάτι μου λέει οτι θα πρεπε να μεταφερθεί στα χούμορ;


η ομορφονιά λέει οτι πρέπει να ακούμπησε το φρύδι του θηρίου στον πορτμπαγκάζ και λογικό είναι, ως ώρας ξηγήθηκε φυστίκι, αν και είναι τρομαγμένο το μωρέλι, μην του τη φέρω μπαμπέσικα, αλλά αντρίκια πράματα είναι να φέρεσαι σαν αετός που όλοι τονε βλέπουν και όχι σαν το κλουβιοχαμερπές που ανήκει στην συνομοταξία αχαγιώτης sp, κατηγορία γ εθνική, υπόάνθρωπος το είδος

το νέο μαθεύτηκε στο χωριό που δουλεύω και πλάκωσαν οι παππούσες που η εν λόγω γεωπόνος τους έκοψε να μου σφίξουν το χέρι, οτι καλά της έκανα με μια υποψία στο βλέμμα αν της έκανα ότι σε παλλικαρόπουλα αρμόζει να κάνουν σε νεαρές πιτσιρίκες, σε μπάρ, με ποτό, τσιγάρο και απηγορευμένες ουσίες, δεν τους το χάλασα, καλό είανι να ζείς μέσα σε όνειρα κι ας μην είσαι εσύ που ζμπρώχνεις!

πάντως παίδες αν υπάρχει ένα ρεζουμέ, είναι πως στις γιορτές και στις σχόλες, ο κόσμος οδηγεί όπως ζευγάρωναν τα σχολιαρόπαιδα, απρόσεχτα και ατσούμπαλα και τον μηχανόβιο δεν τον παίρνει να κάνει λάθη

πάλι καλά δεν λέτε που έπεσα στην ομορφονιά και όχι σε κανα κάγκουρα που θα με βάραγε ακόμα, γιατί του χάλασα=απείλησα=διακινδύνευσα το σπόιλερ, την αεροτομή, το φιμέ μωβ τζάμι, το μπουρί της σόμπας και το σάμπ γούφερ; και αν είχε και κανα πορτμπαγκάζ γεμάτο μπάλες ψυχοδραστικό σανό, αυτό που το πας φοβερέ συνφορουμίτη μου;
άσε καλύτερα...
υγρ. ο κλούβιος θα μπορούσα να είμαι κι εγώ κι εσύως απρόσεκτος=αδιάφορος έτσι όπως βγήκε, αλλά το να περάσω από τον τόπο του εγκληματος για να δώ πως τα κανα και αντί να ζητήσω ένα συγνώμη να την κάνω για να κρυφτώ στην ανωνυμία του χωριού, αυτή είναι η ειδοποιός διαφορά που οπλίζει το στόμα προς πτύειν και το χέρι προς πλήρη έκταση δακτύλων

θα ακολουθήσει ενημέρωση, με φωτό της νεαράς
+1 ;)