PDA

View Full Version : Ευχάριστη έκπληξη!!!!!!!


yannis
04-01-2010, 16:50
Εχθές λοιπόν, στα πλαίσια προετοιμασίας εξόδου, λέω δεν φορτίζω και την ενδοεπικοινωνία... σημειωτέον, πως απουσίαζα περίπου 3 μήνες, οπότε και είχε να χρησιμοποιηθεί. Ωστόσο, το απόγευμα μόνο το ένα κομμάτι είχε φορτίσει πλήρως, ενώ το άλλο έδειχνε να συνεχίζει. Παρ΄όλα αυτά, όταν προσπάθησα να το ανοίξω... ήταν ψόφιο. Σήμερα το πρωί, ρίχνω μια γρήγορη ματιά και υπολογίζω πως η μπαταρία τα έφτυσε. Πρώτη στάση "Γερμανός", όπου όμως δεν κατάφερα τίποτα γιατί η μπαταρία (λιθίου πολυμερών στοιχείων) δεν έπαιζε στο ρεπερτόριο τους (φυσικό βέβαια, γιατί αλίμονο αν είχαν όλα τα πιθανά σχήματα, τέτοιων μπαταριών!!!).
Επόμενη κίνηση, τηλέφωνο στο Σαβίδη. Αφού του εξήγησα, αμέσως προσφέρθηκε να παραλάβει το κομμάτι και να προβεί στα δέοντα, παρ' όλο που η εγγύησή μου έχει λήξει από πέρυσι!!!!!!
Όταν του είπα πως δεν έχω αρκετό χρόνο, με παρέπεμψε στον αντιπρόσωπο, με την προτροπή να χρησιμοποιήσω το όνομά του. Πράγματι, πήγα στην αντιπροσωπεία, όπου όμως ήταν κλειστά για απογραφή, θα άνοιγαν την επόμενη εβδομάδα (φέξε μου και γλίστρησα, το Σάββατο φεύγω)!!!!
Έλα ντε όμως, που μόλις ανέφερα πως έρχομαι από τον Γιώργο, οι άνθρωποι άφησαν την δουλειά τους και με εξυπηρέτησαν!!!!
Όσοι γνωρίζουν τι σημαίνει απογραφή σε μεγάλη εταιρία, καταλαβαίνουν την δυσκολία του όλου θέματος...
Ευγενέστατοι και με διάθεση να βοηθήσουν πέραν του δέοντος, μου έδωσαν άλλη μπαταρία και το τηλέφωνο του τεχνικού να ενημερώσω αν λύθηκε το πρόβλημα, διαφορετικά να συνεννοηθούν με τον Σαβίδη, ώστε να τύχω ιδιαίτερης έκπτωσης, σε περίπτωση επισκευής ή αγοράς άλλου, αυθημερόν!!!
Ευχάριστη λοιπόν η έκπληξη όχι τόσο για τον Σαβίδη, αφού είναι γνωστό το ενδιαφέρον του, αλλά των παιδιών στην αντιπροσωπεία και ιδιαίτερα του κ.Πρεβόλη Νίκου. Εύγε τους!!!!!!

ΥΓ. Τελικά το πρόβλημα ήταν η μπαταρία...

georgekostas
04-01-2010, 16:56
Ετσι,να λεγονται και τα καλα!;)

kostas_366
04-01-2010, 18:25
Τέλος καλό λοιπόν....
Αν και δεν ξέρω αν έκανες καλά που το έφτιαξες :sm7::sm7: γιατί αν η Φρόσσω δεν έχει ``μιλήσει`` 3 μήνες.. και τα πει ...όλα μαζί, κάηκες φίλε :D:D:D

danaos
04-01-2010, 19:08
:sm8::sm8::sm8:

MARK
04-01-2010, 19:18
:sm8:

skippybi
04-01-2010, 19:56
άντε με το καλό το πίτσι πίτσι με τη Φρόσω Γιάννη:D

yannis
04-01-2010, 20:22
Τέλος καλό λοιπόν....
Αν και δεν ξέρω αν έκανες καλά που το έφτιαξες :sm7::sm7: γιατί αν η Φρόσσω δεν έχει ``μιλήσει`` 3 μήνες.. και τα πει ...όλα μαζί, κάηκες φίλε :D:D:D

άντε με το καλό το πίτσι πίτσι με τη Φρόσω Γιάννη:D

:sm7::sm7::sm7:

arisxios
04-01-2010, 20:32
Έτσι να λέγονται και τα καλά!:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-01-2010, 01:00
Έτσι να λέγονται και τα καλά!:)




http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

EOD-K9
05-01-2010, 11:11
:sm8:

Jefe
05-01-2010, 11:15
:sm8:


Jefe