PDA

View Full Version : Schuberth Rider Communication System - C3


emix
19-01-2010, 12:07
Το εχετε δει αυτο;

Schuberth Rider Communication System - C3 (http://www.helmetcity.co.uk/Schuberth-Rider-Communication-System-C3_AQQJ2.aspx)

Πολυ εξυπνη και πρακτικη λυση.

gsmaniac
19-01-2010, 16:33
φαινεται πολυ καλο............;)
θα εχει αραγε για το R1;;;;;;;:hmmm:

frits
20-01-2010, 01:11
φαινεται πολυ καλο............;)
θα εχει αραγε για το R1;;;;;;;:hmmm:


Δυστυχώς Κώστα στο επίσημο site το δίνει μόνο για το C-3 και γράφει ότι για το C-2 θα είναι κυκλοφορήσει την άνοιξη, είναι μάλλον μόνο για τα ανοιγόμενα.

Schuberth GmbH | SRC-System (http://www.schuberth.com/en/products/motorrad/src-system.html)

Arkas
20-01-2010, 01:19
Το εχετε δει αυτο;

Schuberth Rider Communication System - C3 (http://www.helmetcity.co.uk/Schuberth-Rider-Communication-System-C3_AQQJ2.aspx)

Πολυ εξυπνη και πρακτικη λυση.

Γιατι οι περισσοτεροι απο εμας ειμαστε παρανομοι, βαζοντας ενα καρο πραγματα μεσα στο κρανος, προκειμενου να μιλαμε στο κινητο, να μιλαμε με τον πισω, να μιλαμε με την αλλη μηχανη, ν ακουμε μουσικη απο το mp3, ν ακουμε τι μας λεει το GPS και στο τελος να λεμε οτι ο Σειταριδης ειναι παρανομος που ετρεχε με 350χλμ.
Γι αυτο...!

Back to topic τωρα.

:hmmm::hmmm::hmmm:

emix
20-01-2010, 10:40
:hmmm::hmmm::hmmm:

Δεν διαφωνω σ αυτο που λες.
Και αν το δουμε κι αλλιως, κακως το φορουμ εκανε ανακοινωση για την ομαδικη αγορα της ενδοεπικοινωνιας midland, διοτι συμφωνα με τον ΚΟΚ ειναι παρανομο.

Το θεμα ειναι οτι ολα αυτα ειναι παρανομα, αλλα υπαρχουν στην αγορα και τ αγοραζουμε και απο την στιγμη που το κανουμε ειναι πρακτικα και χρησιμα.

gsmaniac
20-01-2010, 16:52
διοτι συμφωνα με τον ΚΟΚ ειναι παρανομο.


πραγματικα ΔΕΝ ηξερα οτι ειναι παρανομη η ενδοεπικοινωνια............:hmmm:

georgekostas
20-01-2010, 17:49
πραγματικα ΔΕΝ ηξερα οτι ειναι παρανομη η ενδοεπικοινωνια............:hmmm:
Ουτε εγω.....:Απορία:

vasorfa
20-01-2010, 20:27
Παιδια.....ΠΑΡΑΝΟΜΗ ή ΟΧΙ η ενδοεπικοινωνια, στα ταξιδια ειναι σημαντικη......

οκ,συμφωνα με τον κοκ ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΗ απο εκει και περα ομως με προσεκτικη και μεθοδευμενη χρηση πιστευω οτι κανει καλο....μην τρελαθουμε κιολλας......

αφηστε το αλλο......(το προσωπικο και σημαντικοτερο προβλημα)

απο τοτε που πηρα ενδοεπικοινωνια για να εχουμε με την ΜΑΡΙΑ στα ταξιδια......εχω βρει την υγεια μου.....να της το παρω τωρα πισω:hmmm::hmmm::hmmm:

για να σας δω...οποιος εχει τα κοτσια ας ερθει:sm7::sm7::sm7:

εγω ξυλο δεν τρωω:D:p:p:p

gsmaniac
20-01-2010, 20:50
Παιδια.....ΠΑΡΑΝΟΜΗ ή ΟΧΙ η ενδοεπικοινωνια, στα ταξιδια ειναι σημαντικη......

οκ,συμφωνα με τον κοκ ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΗ απο εκει και περα ομως με προσεκτικη και μεθοδευμενη χρηση πιστευω οτι κανει καλο....μην τρελαθουμε κιολλας......

αφηστε το αλλο......(το προσωπικο και σημαντικοτερο προβλημα)

απο τοτε που πηρα ενδοεπικοινωνια για να εχουμε με την ΜΑΡΙΑ στα ταξιδια......εχω βρει την υγεια μου.....να της το παρω τωρα πισω:hmmm::hmmm::hmmm:

για να σας δω...οποιος εχει τα κοτσια ας ερθει:sm7::sm7::sm7:

εγω ξυλο δεν τρωω:D:p:p:p
σε ΨΕΛΝΕΙ:sm7:στα ταξιδια και σου αρεσει δηλαδη..........:p:p:p

frits
21-01-2010, 00:47
Μπά εμείς επικοινωνούμε με σήματα μορς, ξέρετε, κουτουλιά στο κράνος, τσίμπημα, σφήξιμο των ποδιών κ.λ.π. :D

georgekostas
21-01-2010, 01:08
Μπά εμείς επικοινωνούμε με σήματα μορς, ξέρετε, κουτουλιά στο κράνος, τσίμπημα, σφήξιμο των ποδιών κ.λ.π. :D
:sm7:

ekatontarxos
21-01-2010, 01:34
Στο ταξίδι στο Nordcapp κάναμε 10000 χλμ μεσα στη μουγκαμάρα,ακόμα και οταν βγάζαμε τα κράνη είχαμε συνηθήσει και βαριόμαστε να μιλήσουμε και συνενοούμαστε με νοήματα, ougk !!!

Σε άλλο μεγάλο ταξίδι είχαμε διπλά ιντερκάμ (2 μηχανες) και οί γυναίκες δεν βγάλανε το ΣΚΑΣΜΟ μεσα τους,ακούσαμε και ενημερωθήκαμε για τα ΠΑΝΤΑ,στα στοπ πάλι μουγκά συνενοούμαστε όλο απόγνωση.

ΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕ ,ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ . ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ??????ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

vasorfa
21-01-2010, 17:34
Στο ταξίδι στο Nordcapp κάναμε 10000 χλμ μεσα στη μουγκαμάρα,ακόμα και οταν βγάζαμε τα κράνη είχαμε συνηθήσει και βαριόμαστε να μιλήσουμε και συνενοούμαστε με νοήματα, ougk !!!

Σε άλλο μεγάλο ταξίδι είχαμε διπλά ιντερκάμ (2 μηχανες) και οί γυναίκες δεν βγάλανε το ΣΚΑΣΜΟ μεσα τους,ακούσαμε και ενημερωθήκαμε για τα ΠΑΝΤΑ,στα στοπ πάλι μουγκά συνενοούμαστε όλο απόγνωση.

ΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕ ,ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ . ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ??????ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα



:sm8::sm8::sm8::sm8::sm8:

EOD-K9
18-03-2010, 11:44
Στο ταξίδι στο Nordcapp κάναμε 10000 χλμ μεσα στη μουγκαμάρα,ακόμα και οταν βγάζαμε τα κράνη είχαμε συνηθήσει και βαριόμαστε να μιλήσουμε και συνενοούμαστε με νοήματα, ougk !!!

Σε άλλο μεγάλο ταξίδι είχαμε διπλά ιντερκάμ (2 μηχανες) και οί γυναίκες δεν βγάλανε το ΣΚΑΣΜΟ μεσα τους,ακούσαμε και ενημερωθήκαμε για τα ΠΑΝΤΑ,στα στοπ πάλι μουγκά συνενοούμαστε όλο απόγνωση.

ΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕ ,ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ . ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ??????ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα


ΑΑΑΑ πέρασες καλαα!!!!:sm7::sm7: