PDA

View Full Version : Αγάπη μου...


Carduelis
27-01-2010, 01:22
..πριν επιστρέψεις από το υπεραντλατικό σου ταξίδι πρέπει να σε ενημερώσω για ένα ατυχηματάκι που είχα με το φορτηγάκι σου καθώς εστριβα στο στενό μας! Ευτυχώς ήταν μικρό κι εγώ δεν χτύπησα, είμαι εντάξει! Επίσης η μοτοσυκλέτα σου είναι μια χαρά, μην ανησυχείς!
Επέστρεφα από το Super Market και όπως έστριβα για το γκαράζ μας, πάτησα το γκάζι αντί για το φρένο! Η γκαραζόπορτα απλά στράβωσε λιγάκι, αλλά ευτυχώς το φορτηγάκι μας σταμάτησε όταν βρήκε λιγάκι στη Ferrari σου.
Ειλικρινά λυπάμαι αγάπη μου αλλά ξέροντας πόσο καλός είσαι είμαι σίγουρη οτι θα με συγχωρέσεις! Ξέρεις πόσο σ¨αγαπάω και νοιάζομαι για σένα!
Δεν βλέπω τη στιγμή που θα με σφίξεις στην αγκαλιά σου και θα μου κάνεις παθιασμένο έρωτα..

ΥΓ: Η γειτόνισα τράβηξε μια φωτογραφία του ατυχήματος και επέμενε να στη στείλω!

snopes.com: Ferrari, Ford F-150 Accident (http://www.snopes.com/photos/accident/darling.asp#photo)

Arkas
27-01-2010, 01:58
:sm7::sm7::sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
27-01-2010, 03:24
:sm7::yz:yz

vasorfa
27-01-2010, 09:18
:sm7::sm7::sm7::sm7:


υγ....
Το scooteraki.....Αλλόβητο:p:p:p

wolferin
27-01-2010, 09:53
:sm7::yz:sm7::yz

MARK
27-01-2010, 21:11
:sm7::yz:sm7:

georgekostas
27-01-2010, 21:15
:sm7::sm7:

kostas_366
27-01-2010, 21:32
Απάντηση:
Αγάπη μου, μωρό μου, κούκλα μου δεν πειράζει. Εσύ να είσαι καλά.
Την φερράρη την είχα πουλήσει στον αδερφό σου από προχθές (την έχω πληρωθεί κιόλας) γιατί σε 3 μέρες θα έρθει η καινούργια, αυτή την φορά σε ασημί χρώμα.
Το τουότα κορολα που είχαμε για τις μετακινήσεις μας, το έδωσα και αυτό, γιατί από καιρό χρησημοποιείς μόνο το φορτηγάκι. Τώρα βλέπω και αυτό (φορτηγάκι), δεν έπαθε μεγάλη ζημιά :), φαντάζομαι θα το φτιάξεις γρήγορα για να έχεις μεταφορικό μέσο :D.
Για την βέσπα λίγο στεναχωρήθηκα, γιατί θυμάμαι πολλές και ...καλές στιγμές με την Μαρία, ξέρεις την καλύτερη σου φίλη.
Γι αυτό μωρό μου δεν πειράζει, εσύ να είσαι καλά, να δουλέψεις να ..πληρώσεις.. για να φτιάξουμε το φορτηγάκι :D.

Υστ. θα αργήσω άλλες 2 εβδομάδες στο ταξίδι :), γιατί έχω επαγγελματικά ραντεβού:D:D:D. Με έχει κουράσει αυτό και θέλω να γυρίσω γρήγορα κοντά σου!!!!!!!!

arisxios
27-01-2010, 21:41
..πριν επιστρέψεις από το υπεραντλατικό σου ταξίδι πρέπει να σε ενημερώσω για ένα ατυχηματάκι που είχα με το φορτηγάκι σου καθώς εστριβα στο στενό μας! Ευτυχώς ήταν μικρό κι εγώ δεν χτύπησα, είμαι εντάξει! Επίσης η μοτοσυκλέτα σου είναι μια χαρά, μην ανησυχείς!
Επέστρεφα από το Super Market και όπως έστριβα για το γκαράζ μας, πάτησα το γκάζι αντί για το φρένο! Η γκαραζόπορτα απλά στράβωσε λιγάκι, αλλά ευτυχώς το φορτηγάκι μας σταμάτησε όταν βρήκε λιγάκι στη Ferrari σου.
Ειλικρινά λυπάμαι αγάπη μου αλλά ξέροντας πόσο καλός είσαι είμαι σίγουρη οτι θα με συγχωρέσεις! Ξέρεις πόσο σ¨αγαπάω και νοιάζομαι για σένα!
Δεν βλέπω τη στιγμή που θα με σφίξεις στην αγκαλιά σου και θα μου κάνεις παθιασμένο έρωτα..

ΥΓ: Η γειτόνισα τράβηξε μια φωτογραφία του ατυχήματος και επέμενε να στη στείλω!

snopes.com: Ferrari, Ford F-150 Accident (http://www.snopes.com/photos/accident/darling.asp#photo)






:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

ace_gln
28-01-2010, 11:34
:sm7::sm7::sm7::sm7::D:D:D:D:D

skippybi
28-01-2010, 19:46
:sm7::sm7:

psiloritis
28-01-2010, 19:53
:sm7::sm7::sm7: