PDA

View Full Version : GSX-R 1000 K8


Revenant
03-02-2010, 12:41
Στην προνομιακή τιμή των 7500€ και μάλιστα συζητήσιμη, πωλούνται λόγω ανάγκης τα παρακάτω:
1. GSX-R 1000 K8 * Μαύρο
2. Σταντ για το ψαλίδι όπως φαίνεται και στη φωτό.
3. Δύο επιπλέον εργοστασιακές εμπρός δισκόπλακες μεταχειρισμένες.
4. Tank bag look carbon, από πολύ σκληρό πλαστικό.

* Αναλυτικότερα έχουμε:
α. 22000 απροβλημάτιστα χλμ.
β. Φώτα xenon μικρή μεγάλη σκάλα στους 6000 Kelvin.
γ. Το μηχανάκι είναι προσεγμένο γενικότερα σαν κόρη οφθαλμού, είναι παραεισαγωγής αλλά εντός εγγύησης (μέχρι 2011 Απρίλιος).
δ. Όλα τα service έχουν γίνει σχολαστικότατα σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο.
γ. Αλλαγή δισκων συμπλέκτου (με εργοστασιακούς) έγινε στις 19000 χλμ.
δ. Αλλαγή εμπρός δισκόπλακων (με εργοστασιακές) έγινε πολύ πρόσφατα μαζί με τακάκια Lucas (με προσθήκες Kevlar για αγωνιστική χρήση) και είναι ακόμη στο στρώσιμο.
γ. Αλλαγή λαδιών πάντα μαζί με φίλτρο εννοείται το πολύ κάθε 4000 χλμ. ημισυνθετικά της Agip.

-Οι επιπλέον δισκόπλακες που ανέφερα αλλάχτηκαν επειδή μελάνιασαν κάπως στις Σέρρες και δεν μπορούσα να τις βλέπω :D. Ούτε στράβωσαν, ούτε δεν φρενάρουν, ούτε τίποτα.
-Τα αλυσιδογράναζα (τα μαμά ακόμη) αντέχουν άνετα άλλες 5000-6000 χλμ σε οποιαδήποτε χρήση. Θα τα άλλαζα τώρα κιόλας (επειδή είμαι ψείρας) αλλά δεν έχω αυτή τη δυνατότητα πλέον:mad:
-Λάστιχα φοράει τα Bridgestone BT-003 μεσαία γόμα μπρος-πίσω τα οποία θα χρειαστούν αντικατάσταση σε (εμπειρικά υπολογίζω) 1500 χλμ. ΠΡΙΝ βγούν τα λινά.
-Το μοναδικό ψεγάδι είναι, όπως φαίνεται και στη φωτό, αυτή η γρατσουνιά στο δεξί πλαστικό. Όταν την είχα πρωτοπάρει μου είχε πέσει με 3 χλμ. Παρ'όλα αυτά δεν κάνει μπαμ επουδενεί, πρέπει να το προσέξεις.
Ξαναλέω ότι η μοτοσυκλέτα είναι προσεγμένη με το παραπάνω με τα service της και τα όλα της, βιβλιαράκι owner's manual, βιβλιαράκι εγγύησης, service manual σε μορφή .pdf για όποιον ενδιαφέρεται,
μονόσελο και σελάκι συνεπιβάτη. Δεν είχα σχέδια να την πουλήσω αλλά προέκυψαν διάφορα οπότε όσοι πιστοί προσέθλετε.
Τηλ.: 698 2888 660 Δημήτρης, Λάρισα.
Edit !!! : Τέλη κυκλοφορίας 3€ μέχρι ΚΑΙ το 2012

MARK
03-02-2010, 14:40
Καλοπούλητο......Εχω κάποιον που ενδιαφέρεται εκτός forum......Θα δεί φωτό και να το δει οικονομικά και θα επικοινωνήσουμε......

Revenant
14-02-2010, 20:25
Παιδιά το μηχανάκι πουλήθηκε!
Ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον:)!!!