PDA

View Full Version : R1100Rt


mataleon
05-02-2010, 12:14
Πωλειται ΒΜW R1100 RT. Χρωμα μπλε σκουρο μεταλικο σε άψογη κατασταση. Η μηχανη ειναι του 2000, εχει συναγερμο και ραδιοcd. Βρισκεται στη Καισαριανη. Τιμη πωλησης 4500 χωρις παζαρια.Pm me
Ευχαριστω

GeorgeP
05-02-2010, 12:17
Πωλειται ΒΜW R1100 RT. Χρωμα μπλε σκουρο μεταλικο σε άψογη κατασταση. Η μηχανη ειναι του 2000, εχει συναγερμο και ραδιοcd. Βρισκεται στη Καισαριανη. Τιμη πωλησης 4500 χωρις παζαρια.Pm me
Ευχαριστω
Γεια σου και σε σένα!!!!:cool:

Μηπως θα έπρεπε να μας πεις δυό κουβεντες για σενα να σε καλοσωρισουμε και να αναπτυχθει μια ομορφη και υγιής φορουμιστικη σχεση πριν βάλεις την ''χωρις παζαρια'' αγγελια πωλησης?

Νομιζω οτι οι ''χρυσές Αγγελιες'' βρισκονται σε άλλη Ιντερνετικη διευθυνση!!

Φιλικα και συναδελφικα πάντα;)

mataleon
05-02-2010, 12:51
Συγγνωμη απλα την πουλάω την μηχανη οποτε τι να πω για μενα?
συγγνωμη αν πρεπει να κανω κατι, να το κανω...

GeorgeP
05-02-2010, 13:34
Συγγνωμη απλα την πουλάω την μηχανη οποτε τι να πω για μενα?
συγγνωμη αν πρεπει να κανω κατι, να το κανω...
οχι, δεν πρέπει να κανεις κατι ντε και καλα αγαπητε φίλε και συναδελφε!!!!

Αλλα, τα φορουμς ειναι πεδία συζητησεων και αναπτυξης θεματων και οχι ''μικρες Αγγελιες''!! Τα thread για πωληση μοτοσυκλετων, ειδων αξεσουαρ κ.λ.π απο τα μελη του εκαστοτε φορουμ ειναι επικουρικα και οχι κυρίως συνεισφέροντα στην υπαρξη και λειτουργια των!!
Σε άλλα φορουμς π.χ. απαιτειται ενας αριθμος μηνυματων ΠΡΙΝ το μελος βαλει μια αγγελια!! Εδω δεν ισχυει κατι τετοιο (ακομη) διότι οσο και αν σου φανεί παραξενο γνωριζόμαστε σχεδόν ολοι μεταξυ μας και προσπαθουμε να γνωριστουμε και με τα αξιοτιμα καθ'όλα νεα μελη!!!
Αν δεν σε γνωρισουμε - οχι απαραιτητα προσωπικως αλλα μεσα απο τα γραπτα σου - πως θα ασχοληθουμε με την αγγελια σου? να την πουμε και σε κανενα άλλον (ξερεις 2000 μελη = 15000+ κοσμος γνωστός), να την ανεβασουμε και σε άλλα φορουμς οπου πολλοι απο εμας ειμαστε μελη κ.λ.π.
''Πατάς'' κι ενα διατακτικό ''χωρις παζαρια'' σαν να βαζεις αγγελια στις ''Χρυσες Αγγελιες'' και καποιοι αναρωτιομαστε απο που κατεβηκες!!!
Αν σε ενδιαφερει μονον η πωληση της μοτο σου μην προσπαθεις μεσα απο τα φορουμς με αυτον τον τρόπο, δεν θα πετυχεις!!!

Αυτα τα ολιγα ειχα να σου πω παντα φιλικα και προπαντων συναδελφικα!!

mataleon
05-02-2010, 13:41
Ωραια δεν με γνωριζετε ουτε προκειται φιοτι πουλαω τη μηχανη. Αν προσεβαλα καποιον με την εκφραση χωρις παζαρια δεν το εκανα επιτηδες απλα συμβαινει συνεχεια να μου κανουν παζαρια. Συγνωμη αν εθιξα καποιον. Δεν προσπαθω να κανω τιποτα μεσω του forum σας παρα μονο αν κανεις ενδιαφερεται να αγορασει μια μηχανη που ετυχε να πουλαω.
Αν παρολα αυτα συνεχιζει να σε εκνευριζει αγαπητε "συναδερφε" η αγγελια μου απλα μπορεις να τη σβησεις (εχεις αυτη την εξουσια).
Επειδη λοιπον δεν ηξερα τι ακριβως πρεπει να κανω για να βαλω μια αγγελια ζηταω για 100 φορα συγνωμη αν εθιξα καποιον και οπως σου ειπα ειναι στο χερι σου αν θες να σβησεις αυτο το ποστ
Εξισου φιλικα

GeorgeP
05-02-2010, 14:24
Ωραια δεν με γνωριζετε ουτε προκειται φιοτι πουλαω τη μηχανη. Αν προσεβαλα καποιον με την εκφραση χωρις παζαρια δεν το εκανα επιτηδες απλα συμβαινει συνεχεια να μου κανουν παζαρια. Συγνωμη αν εθιξα καποιον. Δεν προσπαθω να κανω τιποτα μεσω του forum σας παρα μονο αν κανεις ενδιαφερεται να αγορασει μια μηχανη που ετυχε να πουλαω.
Αν παρολα αυτα συνεχιζει να σε εκνευριζει αγαπητε "συναδερφε" η αγγελια μου απλα μπορεις να τη σβησεις (εχεις αυτη την εξουσια).
Επειδη λοιπον δεν ηξερα τι ακριβως πρεπει να κανω για να βαλω μια αγγελια ζηταω για 100 φορα συγνωμη αν εθιξα καποιον και οπως σου ειπα ειναι στο χερι σου αν θες να σβησεις αυτο το ποστ
Εξισου φιλικα
μην θυμωνεις, δεν εγραψα οτι εγραψα για να σε θιξω καθ οιονδηποτε τρόπο!! Οδηγιες προς Ναυτιλομενους εδωσα απο καλη διαθεση και μονον!!!!

Δεν ειμαι εξουσιοδοτημενος να σβηνω μηνυματα κανενος! Αυτην την ''εξουσια'' την εχουν μονον οι ιδιοκτητες του φορουμ και δεν ειμαι ενας απο αυτους!! Αλλα και την ''εξουσια'' να ειχα δεν θα το εσβηνα, δεν υπαρχει λογος!!!! Απλο μελος ειμαι σαν και εσενα, και επειδη ειμαι ακριβως σαν κι εσενα δεξου την παραπανω καθοδηγηση απο καποιον ομοιον σου και εχων καμια παραπανω εξουσια απο εσενα!!! Μην αρπάζεις φωτια ετσι ευκολα!!

Δεν χρειαζεται να ζητάς συγνωμη για κατι που ΔΕΝ εκανες!!!

Εδω μιλαμε φιλικα και δεν ''κοπανάμε'' κανεναν!!!

Το ''συναδερφε'' γιατι μεσα σε αγκυλες? μοτοσυκλετα καβαλας, μοτοσυκλετα καβαλαω, συναδελφοι δεν ειμαστε στο ειδος μας???

Ευχομαι να μπορεσεις να την πουλησεις στην καλυτερη δυνατη τιμη το γρηγοροτερο!!

aeriko
05-02-2010, 14:27
Ωραια δεν με γνωριζετε ουτε προκειται φιοτι πουλαω τη μηχανη. Αν προσεβαλα καποιον με την εκφραση χωρις παζαρια δεν το εκανα επιτηδες απλα συμβαινει συνεχεια να μου κανουν παζαρια. Συγνωμη αν εθιξα καποιον. Δεν προσπαθω να κανω τιποτα μεσω του forum σας παρα μονο αν κανεις ενδιαφερεται να αγορασει μια μηχανη που ετυχε να πουλαω.
Αν παρολα αυτα συνεχιζει να σε εκνευριζει αγαπητε "συναδερφε" η αγγελια μου απλα μπορεις να τη σβησεις (εχεις αυτη την εξουσια).
Επειδη λοιπον δεν ηξερα τι ακριβως πρεπει να κανω για να βαλω μια αγγελια ζηταω για 100 φορα συγνωμη αν εθιξα καποιον και οπως σου ειπα ειναι στο χερι σου αν θες να σβησεις αυτο το ποστ
Εξισου φιλικα
Φίλε μου, έτυχε να σου απαντήσει ένα από τα εγκυρότερα και πιο αξιοσέβαστα μέλη του φόρουμ αυτού, ο GeorgeP, που αν είχες κάνει τον κόπο να περιδιαβείς λίγο τις σελίδες του φόρουμ θα καταλάβαινες το ποιόν του ανθρώπου και τις γνώσεις του. Η προτροπή που σου έδωσε, με σκοπό να σε διευκολύνει στο να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα, που είναι η πώληση της μηχανής σου, ήταν καλοπροαίρετη και συμβουλευτική.

sotos
05-02-2010, 15:13
Ωραίο μηχανάλι φίλε.Καλοπούλητο!!!

mataleon
05-02-2010, 15:21
ευχαριστω παιδια. Παντως δεν ηθελα να φανω αγενης...Και αν εμενα στον κοσμο των μηχανων θα τα λεγαμε απο κοντα

GeorgeP
05-02-2010, 15:25
ευχαριστω παιδια. Παντως δεν ηθελα να φανω αγενης...Και αν εμενα στον κοσμο των μηχανων θα τα λεγαμε απο κοντα
no worries mate.........:) Ολα καλα μην ανυσηχεις!!!!

Κριμα που φευγεις απο τον κοσμο των δυο τροχων, εγω ειμαι 30 χρόνια σε αυτον τον κοσμο κι αν τον εγκαταλειψω νομιζω οτι θα χασω την υπόλυπη ζωη μου!!

Ας ειναι, σου ευχομαι τη γρηγοροτερη και καλυτερη πωληση!!!

kicl
05-02-2010, 16:01
μήπως παίζει και καμιά φωτό ;;;;

janpap
05-02-2010, 16:38
Το έχει φίλος μου.Ωραίο μηχανάκι.:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-02-2010, 17:26
Πραγματικά,

κάποιες φωτογραφίες, θα βοηθούσαν .....;)

Πάντως, καλοπούλητη ....:D

jbiltls
05-02-2010, 17:54
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ "ΞΕΡΑ" ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ,,ΤΙ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΤΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ,ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ/ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ- ΣΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ,ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΛΑΛΑΚΙΑ ΘΕΣ....ΠΡΟΧΩΡΑΣ...ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ΜΙΑ FOTO ΒΟΗΘΑΕΙ..ΤΗΑΤS ALL.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕ ΤΟ ΦOΡΟΥΜ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ

gsmaniac
05-02-2010, 21:49
ευχαριστω παιδια. Παντως δεν ηθελα να φανω αγενης...Και αν εμενα στον κοσμο των μηχανων θα τα λεγαμε απο κοντα
καλοπουλητη............;);)
νομιζεις οτι φευγεις απο τον κοσμο μας....:rolleyes:
ειναι αγιατρευτη η αρρωστια της μοτο.......:)

mataleon
09-02-2010, 20:14
foto

georgekostas
09-02-2010, 22:31
Καλοπουλητη!

mataleon
26-02-2010, 17:57
Επισης δεχομαι και ανταλλαγες με αλλο οχημα αντιστοιχης αξίας

skippybi
26-02-2010, 18:09
4τροχο έ;;;:Απορία:

Gazi
26-02-2010, 19:12
Με το καλό να την πουλήσεις την κούκλα φίλε!!

boxerakias57
26-02-2010, 19:18
αυτη ειναι μοτο που κοιμασαι μαζι

mataleon
12-03-2010, 18:22
Αναπροσαρμογη αγγελιας.
στα 3.500 γιατι ειναι του 96. Πρωτη αδεια το 2000 και ολα τα αλλα τα ιδια

sakis656
12-03-2010, 18:40
Ωραία μηχανούλα ρε φίλε, πως και προς πώληση?

Καλοπούλητη κιόλας.

pirate
12-03-2010, 19:40
Αναπροσαρμογη αγγελιας.
στα 3.500 γιατι ειναι του 96. Πρωτη αδεια το 2000 και ολα τα αλλα τα ιδια

κάποιες επιπλέον πληροφοριες χιλιομετρα, service book κλπ θα ήταν καλές πληροφορίες για κάποιον ....

Καλοπουλητη η μπεμπα σου :D:D:D:D

loulou1100gs
12-03-2010, 21:42
Moto Forum - Bmw R1100rt 4,500 (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=96735)
Στον Καφετζάκη την φτιάχνεις;...