PDA

View Full Version : ΛΕΙΠΕΙ ΕΝΑ SECTION ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ FORUM (btw έχω ένα θέμα)


NLS
08-02-2009, 19:25
...είναι νορμάλ που δεν μου έρχοναι μέιλ ενημέρωσης νέων μηνυμάτων;

Το έχω ρυθμίσει να στέλνει και δεν είστε ούτε στα junk μου...

γνωστό πρόβλημα;

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
09-02-2009, 11:23
NLS,
ακόμη περιμένω τηλέφωνό σου ...:D:D:D

NLS
09-02-2009, 21:47
Ναι αλλά πριν γράψεις αυτό το post, είχες PM για το γιατί δεν θα λάβεις αυτό το τηλεφώνημα (τουλάχιστον ακόμα).

Δεν πειράζει όμως γιατί αυτή σου η απάντηση ΗΡΘΕ στο email μου, οπότε σταμάτησε μάλλον να υπάρχει το πρόβλημα (ή το έφτιαξες δηλαδή).

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
09-02-2009, 22:13
OK Nick,

περιμένω τηλέφωνό σου ......:D

NLS
14-02-2009, 00:12
α καααλά
οκ Λεοντόκαρδε, περίμενε
πιάσε μια καρεκλίτσα όμως μην περιμένεις όρθιος

skippybi
14-02-2009, 20:27
α καααλά
οκ Λεοντόκαρδε, περίμενε
πιάσε μια καρεκλίτσα όμως μην περιμένεις όρθιος
:Απορία::Απορία::Απορία:

NLS
14-02-2009, 21:00
απλά του έχω εξηγήσει ότι δεν παίρνω εύκολα τηλέφωνα, πόσο μάλλον χωρίς λόγο

:)

riko46
14-02-2009, 21:19
απλά του έχω εξηγήσει ότι δεν παίρνω εύκολα τηλέφωνα, πόσο μάλλον χωρίς λόγο

:)




:Απορία::Απορία::Απορία:

leonidas
14-02-2009, 21:55
απλά του έχω εξηγήσει ότι δεν παίρνω εύκολα τηλέφωνα, πόσο μάλλον χωρίς λόγο

:)


Κάντο με αντίστροφη χρέωση :D:D:D

NLS
14-02-2009, 22:23
δεν είναι οικονομικό το θέμα :)

kostas_366
15-02-2009, 01:18
Φίλε μου, μπορεί να μην είναι έτσι το θέμα όπως θα το πω, μπορεί να μην έχεις τέτοιο σκοπό, αλλά έτσι δείχνει. Θα σου πω τι εννοώ.
Ρωτάς (και λογικό ως ένα σημείο), με μια καχυποψία για το φόρουμ, έχεις και πίκρες από άλλα είπες, και έχεις απαντήσεις, στο ερώτημά σου.
Αρκετά άτομα σου εξηγούν.
Πολλά σε καλοσορίζουν.
Λες τις απόψεις σου, ελεύθερα και πολύ καλά κάνεις..
Πιστεύω ότι δεν είδες κάπου άσχημο ΄΄κλίμα΄`, ούτε περιέργες ερωτήσεις,
και ρωτάς για τα μαιλ. Ένας άνθρωπος κάθετε και σου εξηγεί και θεωρεί ότι και με ένα τηλ. ίσως λύσεις προβλήματα (τα οποία τα είχαν πολλοί και εγώ είχα, δεν μπορούσα να μπω και μου εξήγησαν τον τρόπο), και εσύ...
Μιλάς για σκαμνάκια..:hmmm:
Και αν δεν υπάρχει λόγος, όπως λες να πάρεις τηλ., τότε μην αναφέρεις πρόβλημα. Άρα υπάρχει πρόβλημα και θες να βλέπεις τα μαιλ σου και καλά κάνεις άλλωστε.
Νομίζω ή είσαι λίγο άδικος ή δεν έπιασα εγώ το χιούμορ σου.
Αν συμβαίνει το πρώτο, μάλλον πρέπει να το δεις
Αν συμβαίνει το δεύτερο (δεν κατάλαβα το χιούμορ σου) και θέλω να πιστεύω ότι είναι έτσι, ζητώ συγνώμη εγώ.. εκ των προτέρων.
Αλλά δες τα ποστ σου και θα καταλάβεις πως φαίνεται...
Φιλικά Κώστας.

(χρωστάς και τον ...επόμενο καφέ :))

NLS
15-02-2009, 01:46
ξέρω πως φαίνεται και πράγματι θέλει προσπάθεια κάποιος να με κατανοήσει χωρίς να με ξέρει

θα... σας περάσει :D

btw, το πρόβλημα λύθηκε (το είπα ήδη) και θεωρώ υπερβολή ανθρώπους που δεν τους ήξερα καθόλου μέχρι πριν 3 μέρες, ξαφνικά να μιλάμε στο τηλέφωνο, τη στιγμή που με τον κολλητό μου μιλάμε μια φορά στις 10 μέρες (με δική του πίεση) και με τη μάνα μου 90 στις 100 φορές με δική της κλήση (τη γυναίκα μου δε, στη δουλειά της κλπ. απλά ποτέ)

δεν είμαι του τηλεφώνου

kostas_366
15-02-2009, 01:52
Οκ και χάρηκα που καταλαβες τα λόγια μου..
Και υπερβολή δεν είναι, γιατί πιστεύεις ο λεοντόκαρδος θα το σήκωνε??? :sm7: (κάνουμε κ την πλακα μας)
αλλά είπαμε.. ο καφές... καφές :) δεν τον γλυτώνεις..
εκτός και αν...
.
.
.
μου επιτρέψεις να τον κεράσω εγώ.. την πρώτη φορά :p

NLS
15-02-2009, 02:24
θα δείξει Κώστα :)

sotos
16-02-2009, 22:29
θα δείξει Κώστα :)


ναι θα δείξει ....
Όταν είναι ανάδρομος ο Ερμής και ανάποδη η Σελήνη ....
Ένα καφέ σου είπε ο άνθρωπος να πιείτε. Δεν σου ζήτησε να του αναπτύξεις τη θεωρία της σχετικότητος ... Έλεος με τα υπονοούμενά σου ρε μεγάλε ......ΕΛΕΟΣ .....
:hmmm:
Και με την ευκαιρία ..... αυτό το (btw έχω ένα θέμα), τι σημαίνει ακριβώς ;;;;;;;;;:confused:

Arkas
16-02-2009, 22:55
ναι θα δείξει ....
Όταν είναι ανάδρομος ο Ερμής και ανάποδη η Σελήνη ....
Ένα καφέ σου είπε ο άνθρωπος να πιείτε. Δεν σου ζήτησε να του αναπτύξεις τη θεωρία της σχετικότητος ... Έλεος με τα υπονοούμενά σου ρε μεγάλε ......ΕΛΕΟΣ .....
:hmmm:
Και με την ευκαιρία ..... αυτό το (btw έχω ένα θέμα), τι σημαίνει ακριβώς ;;;;;;;;;:confused:
Φαντάζομαι πως ο Νικόλας εννοεί by the way.

NLS
17-02-2009, 00:14
ναι θα δείξει ....
Όταν είναι ανάδρομος ο Ερμής και ανάποδη η Σελήνη ....
Ένα καφέ σου είπε ο άνθρωπος να πιείτε. Δεν σου ζήτησε να του αναπτύξεις τη θεωρία της σχετικότητος ... Έλεος με τα υπονοούμενά σου ρε μεγάλε ......ΕΛΕΟΣ .....
:hmmm:
Και με την ευκαιρία ..... αυτό το (btw έχω ένα θέμα), τι σημαίνει ακριβώς ;;;;;;;;;:confused:

προς το παρόν χρειάζεσαι λίγη χαλάρωση

ζηλεύω τον ελεύθερο χρόνο που φαίνεται ότι έχετε, αλλά εγώ δεν τον έχω
έχω να πιο καφέ με τον 20 χρόνια κολητό μου κάνα τρίμηνο, πόσο μάλλον με κάποιον που δεν ξέρω (εκτός αν έρθει να τον πιεί στο γραφείο μου - ευχαρίστως)

ntinopoulos
17-02-2009, 00:45
προς το παρόν χρειάζεσαι λίγη χαλάρωση

ζηλεύω τον ελεύθερο χρόνο που φαίνεται ότι έχετε, αλλά εγώ δεν τον έχω
έχω να πιο καφέ με τον 20 χρόνια κολητό μου κάνα τρίμηνο, πόσο μάλλον με κάποιον που δεν ξέρω (εκτός αν έρθει να τον πιεί στο γραφείο μου - ευχαρίστως)
ενα τριμηνο???:confused:
ειστε τσακωμενοι???:confused:
:sm7::sm7::sm7:

NLS
17-02-2009, 10:43
δεν σας εύχομαι να έρθετε στην πίεση που είμαι αυτή την περίοδο

η πλάκα είναι εύκολη βλέπω μέσα στο φόρουμ - πριν την κάνετε όμως, να σκέφτεστε και λίγο

boxer-1200
17-02-2009, 12:36
δεν σας εύχομαι να έρθετε στην πίεση που είμαι αυτή την περίοδο

η πλάκα είναι εύκολη βλέπω μέσα στο φόρουμ - πριν την κάνετε όμως, να σκέφτεστε και λίγο


Πάλι με "πλάκα" θα σου απαντήσω. Και αυτό, όχι γιατί είμαστε γελοίοι ή καραγκιόζηδες, αλλά γιατί στο φόρουμ μπαίνουμε για να "ξεσκάσουμε" λίγο και όχι για να μεταφέρουμε τα άγχη μας στους υπολοίπους.
Συμφορουμίτη ΝLS, όλοι έχουμε τα τρεξίματά μας, διάφορα οικογενειακά και επαγγελματικά προβλήματα και άλλα που ίσως δεν λέγονται ....
Άρα λοιπόν, χαλάρωσε λίγο και μην μας ειρωνεύεσαι για τον λίγο ελεύθερο χρόνο που διαθέτουμε, και επίτρεψέ μας να τον διαχειριζόμαστε όπως εμείς κρίνουμε. Άλλωστε όλοι εργαζόμενοι είμαστε, και πολλοί από μας σκληρά !!!
Κανένας μας δεν παίζει τάβλι όλη μέρα στο καφενείο.....Αλλά και αυτό να κάνει .... δώστου το δικαίωμα της επιλογής του ... please ....

Όσο για το "να σκέφτεστε και λίγο" .......το παίρνω ΚΑΙ αυτό σαν πλάκα ....:rolleyes:

skippybi
17-02-2009, 18:13
Πάλι με "πλάκα" θα σου απαντήσω. Και αυτό, όχι γιατί είμαστε γελοίοι ή καραγκιόζηδες, αλλά γιατί στο φόρουμ μπαίνουμε για να "ξεσκάσουμε" λίγο και όχι για να μεταφέρουμε τα άγχη μας στους υπολοίπους.
Συμφορουμίτη ΝLS, όλοι έχουμε τα τρεξίματά μας, διάφορα οικογενειακά και επαγγελματικά προβλήματα και άλλα που ίσως δεν λέγονται ....
Άρα λοιπόν, χαλάρωσε λίγο και μην μας ειρωνεύεσαι για τον λίγο ελεύθερο χρόνο που διαθέτουμε, και επίτρεψέ μας να τον διαχειριζόμαστε όπως εμείς κρίνουμε. Άλλωστε όλοι εργαζόμενοι είμαστε, και πολλοί από μας σκληρά !!!
Κανένας μας δεν παίζει τάβλι όλη μέρα στο καφενείο.....Αλλά και αυτό να κάνει .... δώστου το δικαίωμα της επιλογής του ... please ....

Όσο για το "να σκέφτεστε και λίγο" .......το παίρνω ΚΑΙ αυτό σαν πλάκα ....:rolleyes:
:);)

ntinopoulos
17-02-2009, 20:22
Πάλι με "πλάκα" θα σου απαντήσω. Και αυτό, όχι γιατί είμαστε γελοίοι ή καραγκιόζηδες, αλλά γιατί στο φόρουμ μπαίνουμε για να "ξεσκάσουμε" λίγο και όχι για να μεταφέρουμε τα άγχη μας στους υπολοίπους.
Συμφορουμίτη ΝLS, όλοι έχουμε τα τρεξίματά μας, διάφορα οικογενειακά και επαγγελματικά προβλήματα και άλλα που ίσως δεν λέγονται ....
Άρα λοιπόν, χαλάρωσε λίγο και μην μας ειρωνεύεσαι για τον λίγο ελεύθερο χρόνο που διαθέτουμε, και επίτρεψέ μας να τον διαχειριζόμαστε όπως εμείς κρίνουμε. Άλλωστε όλοι εργαζόμενοι είμαστε, και πολλοί από μας σκληρά !!!
Κανένας μας δεν παίζει τάβλι όλη μέρα στο καφενείο.....Αλλά και αυτό να κάνει .... δώστου το δικαίωμα της επιλογής του ... please ....

Όσο για το "να σκέφτεστε και λίγο" .......το παίρνω ΚΑΙ αυτό σαν πλάκα ....:rolleyes:
;)πλακα πλακα ποιος ειναι για κανα ταβλακι???
το bowling με κουραζει!!!

kostas_366
17-02-2009, 20:26
;)πλακα πλακα ποιος ειναι για κανα ταβλακι???
το bowling με κουραζει!!!
Kαι το σεξ μας εχεις πει οτι σε κουραζει, αλλα εμείς αν δεν κανουμε, πάμε για ψάρεμα :) εσύ το ρίχνεις στο ...τάβλι? :yz

ntinopoulos
18-02-2009, 00:22
Kαι το σεξ μας εχεις πει οτι σε κουραζει, αλλα εμείς αν δεν κανουμε, πάμε για ψάρεμα :) εσύ το ρίχνεις στο ...τάβλι? :yz
ασε κωστη,επειδη πνιγομαι και δεν εχω ελευθερο χρονο προσπαθω να τα κανω ολα μαζι!:hmmm:
ταυτοχρονα κανω σεξ,παιζω ταβλι και αμα λαχει ψαρευω μαζι!γι αυτο λοιπον κουραζομαι και λεω να τα παρατησω ολα και να κρατησω μονο το ταβλι!:rolleyes:

yannis
18-02-2009, 00:34
;)πλακα πλακα ποιος ειναι για κανα ταβλακι???
το bowling με κουραζει!!!

Kαι το σεξ μας εχεις πει οτι σε κουραζει, αλλα εμείς αν δεν κανουμε, πάμε για ψάρεμα :) εσύ το ρίχνεις στο ...τάβλι? :yz

ασε κωστη,επειδη πνιγομαι και δεν εχω ελευθερο χρονο προσπαθω να τα κανω ολα μαζι!:hmmm:
ταυτοχρονα κανω σεξ,παιζω ταβλι και αμα λαχει ψαρευω μαζι!γι αυτο λοιπον κουραζομαι και λεω να τα παρατησω ολα και να κρατησω μονο το ταβλι!:rolleyes:


Είχατε δεν είχατε, καφενείο, το κάνατε το Μπε Τε Βε!!!:p

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
18-02-2009, 00:36
ασε κωστη,επειδη πνιγομαι και δεν εχω ελευθερο χρονο προσπαθω να τα κανω ολα μαζι!:hmmm:
ταυτοχρονα κανω σεξ,παιζω ταβλι και αμα λαχει ψαρευω μαζι!γι αυτο λοιπον κουραζομαι και λεω να τα παρατησω ολα και να κρατησω μονο το ταβλι!:rolleyes:

Πω-πω,

τί μου θύμισες ;;;;

Σεξ την ώρα του ψαρέματος στη βάρκα ;;;;;;:sm6:



σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστ ...... μην μας ακούσει ο NLS k μας "περάσει" για αργόσχολους .......;)

kostas_366
18-02-2009, 00:41
Είχατε δεν είχατε, καφενείο, το κάνατε το Μπε Τε Βε!!!:p
Γιάννη
CATCH THE EGG AND MOW IT.
ή
ARE YOU ASKING AND THE CHANGE FROM OVER ? :p
Μεταφράσεις εδώ: http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=800 :sm7:

ntinopoulos
18-02-2009, 02:29
Πω-πω,

τί μου θύμισες ;;;;

Σεξ την ώρα του ψαρέματος στη βάρκα ;;;;;;:sm6:



σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστ ...... μην μας ακούσει ο NLS k μας "περάσει" για αργόσχολους .......;)







δε προλαβαινωωωω!!!:Απορία:
καλοι μου αααανθρωποι!!!λεω να φυγω απο δω και να γραφτω σε κανα forum της vespa να βρω τρεχατους σαν κι εμενα!!!οι συναντησεις θα γινονται αστραπιαια στα φαναρια!:cool:

sotos
08-03-2009, 02:46
δε προλαβαινωωωω!!!:Απορία:
καλοι μου αααανθρωποι!!!λεω να φυγω απο δω και να γραφτω σε κανα forum της vespa να βρω τρεχατους σαν κι εμενα!!!οι συναντησεις θα γινονται αστραπιαια στα φαναρια!:cool:


Έχει φανάρια στη θάλασσα ;;;;:sm7: