PDA

View Full Version : αλλο τουτο παλι!!!


wet & dirty
20-02-2010, 20:38
ενας φιλος αγορασε ενα KTM ADVENTURE 990 - 09 ΜΟΝΤΕΛΟ χωρις εξτρα πανω εντελος μαμισιο πριν απο 4 μηνες πηγε να δει την ΑΕΚ στο γηπεδο....μολις βγηκε απο το γηπεδο η μηχανη ειχε κανει φτερααααα...:yz:yz:yz.η μηχανη ειχε κανει 5.000 χιλ. περιπου..μετα απο 45 δραματικες ημερες για τον φιλο μου αφου ειχε πληρωσει 2 δοσεις χωρις να εχει μηχανη τον περνουν τηλεφωνο απο το ασστυνομικο τμημα Παληνης οτι βρηκαν την μηχανη του...φευγει σφεντονα στο τμημα πραγματικα ηταν η μηχανη του αφου την τσεκαραν με αριθμο πλαισιου κτλ κτλ.τα κλεφτρονια της ειχαν κανει 1000 χιλιομετρα και της ελιωσαν το πισω λαστιχο παλι καλα λεει ο φιλος περνει την μηχανη να παει σπιτι.....διαπιστωνει οτι η μηχανη κανει πολυ θορυβο.......κανει δεξια στη μεσογειων να δει απο που ειναι ο θορυβος και τι βλεπει....τα κλεφτρονια του ειχαν βαλει δυο ολοκαινουργια τελικα ακραποβιτς:Απορία::Απορία::Απορία:!!!!!!!ο φιλος επαθε πλακα δεν ηξερε τι να κανει παει πισω στο τμημα και τους το λεει αλλα οι αστυνομικοι του λενε καλα δεν λες και ενα ευχαριστω!!!!:o:o


τελος καλο ολα καλα!!!!:sm7::sm7:

georgekostas
20-02-2010, 20:51
Τιμια κλεφτρονια...:sm7::sm7:

tsompanis
20-02-2010, 21:10
κουφό!πολύ κουφό!:sm7::sm7:

ikaros-gs
20-02-2010, 21:47
Για αρχή, πάλι καλά που ο άνθρωπος βρήκε τη μηχανή του γιατί κακά τα ψέμματα, αυτά δεν συμβαίνουν κάθε μέρα.

Αλλά με το συμπάθειο, όταν πήγε στο τμήμα και άρχισε να περιεργάζεται το 990 για να δει αν είναι το δικό του / έχει ζημιές κτλ, δεν πρόσεξε 2 διαφορετικά τελικά ??? :Απορία:

GAGARIN
20-02-2010, 21:51
παλι καλα που την βρηκε να λες...........βεβαια τα τελικα μαλλον καποιος αλλος θα τα κλαιει.............

kostasvar
20-02-2010, 21:52
ενας φιλος αγορασε ενα KTM ADVENTURE 990 - 09 ΜΟΝΤΕΛΟ χωρις εξτρα πανω εντελος μαμισιο πριν απο 4 μηνες πηγε να δει την ΑΕΚ στο γηπεδο....μολις βγηκε απο το γηπεδο η μηχανη ειχε κανει φτερααααα...:yz:yz:yz.η μηχανη ειχε κανει 5.000 χιλ. περιπου..μετα απο 45 δραματικες ημερες για τον φιλο μου αφου ειχε πληρωσει 2 δοσεις χωρις να εχει μηχανη τον περνουν τηλεφωνο απο το ασστυνομικο τμημα Παληνης οτι βρηκαν την μηχανη του...φευγει σφεντονα στο τμημα πραγματικα ηταν η μηχανη του αφου την τσεκαραν με αριθμο πλαισιου κτλ κτλ.τα κλεφτρονια της ειχαν κανει 1000 χιλιομετρα και της ελιωσαν το πισω λαστιχο παλι καλα λεει ο φιλος περνει την μηχανη να παει σπιτι.....διαπιστωνει οτι η μηχανη κανει πολυ θορυβο.......κανει δεξια στη μεσογειων να δει απο που ειναι ο θορυβος και τι βλεπει....τα κλεφτρονια του ειχαν βαλει δυο ολοκαινουργια τελικα ακραποβιτς:Απορία::Απορία::Απορία:!!!!!!!ο φιλος επαθε πλακα δεν ηξερε τι να κανει παει πισω στο τμημα και τους το λεει αλλα οι αστυνομικοι του λενε καλα δεν λες και ενα ευχαριστω!!!!:o:o


τελος καλο ολα καλα!!!!:sm7::sm7:

Μόνο πές του να προσέχει μην τον πάνε μέσα τώρα για κλεμένα τελικά!!!Δεν νομίζω να τα αγόρασαν τα κλεφτρόνια!!!!
:sm7::sm7::sm7::sm7:

wet & dirty
20-02-2010, 22:06
Για αρχή, πάλι καλά που ο άνθρωπος βρήκε τη μηχανή του γιατί κακά τα ψέμματα, αυτά δεν συμβαίνουν κάθε μέρα.

Αλλά με το συμπάθειο, όταν πήγε στο τμήμα και άρχισε να περιεργάζεται το 990 για να δει αν είναι το δικό του / έχει ζημιές κτλ, δεν πρόσεξε 2 διαφορετικά τελικά ??? :Απορία:



να σου πω φιλε γιατι ειχα και εγω την ιδια απορια και τον ρωτησα....η απαντηση ηταν οτι μεσα στην χαρα μου δεν ειδε τιποτα ηταν και βραδυ οταν πηγε και την επομενη μερα ειδε και κατι γρατσουνιες ψιλα πραγματα!!!

wet & dirty
20-02-2010, 22:07
Μόνο πές του να προσέχει μην τον πάνε μέσα τώρα για κλεμένα τελικά!!!Δεν νομίζω να τα αγόρασαν τα κλεφτρόνια!!!!
:sm7::sm7::sm7::sm7:


σιγουρα ειναι κλεμενα αλλα και τι να κανει ρε Κωστη να παει να παρει καινουργια εξατμιση???:hmmm:

kostas_366
20-02-2010, 22:21
:sm7::sm7::sm7:
Μόνο σε φίλο δικό σου, μπορεί να γίνει αυτό :sm7::sm7:
Πες του παιδιού από μέρους μου, τέλος καλό όλα καλά.

wet & dirty
20-02-2010, 22:43
[QUOTE = kostas_366? 128200]:sm7::sm7::sm7:
Μόνο σε φίλο δικό σου, μπορεί να γίνει αυτό :sm7::sm7:
Πες του παιδιού από μέρους μου, τέλος καλό όλα καλά. [/ QUOTE]



:p:p:p:p:p:p:p

kostasvar
20-02-2010, 23:28
σιγουρα ειναι κλεμενα αλλα και τι να κανει ρε Κωστη να παει να παρει καινουργια εξατμιση???:hmmm:

Πλάκα κάνω Τάκη.Πες του να τις χαρεί.Φαντάζομαι τι πίκρες πέρασε!!!Να πληρώνεις κάτι που στο έχουν κλέψει!!!

gemara
20-02-2010, 23:42
Εξοργιστικό είναι αυτό. Πάλι καλά που τη βρήκε. Τώρα κάποιος άλλος καημένος κλαίει την ακράπα του...

MARK
21-02-2010, 10:21
Δέν υπάρχει αυτό.να πάει να παίξει κανα τζόκερ.........:sm7:

ntinopoulos
22-02-2010, 10:16
ενας δικος μου φιλος βρηκε τη μηχανη που του ειχαν κλεψει με μια γκομενα πανω!:p
...και ειπε να την κρατησει!:sm7:

GEO_K
22-02-2010, 10:25
ενας δικος μου φιλος βρηκε τη μηχανη που του ειχαν κλεψει με μια γκομενα πανω!:p
...και ειπε να την κρατησει!:sm7:
:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

wet & dirty
22-02-2010, 10:26
ενας δικος μου φιλος βρηκε τη μηχανη που του ειχαν κλεψει με μια γκομενα πανω!:p
...και ειπε να την κρατησει!:sm7:

:sm7::sm7::sm7:

vasorfa
22-02-2010, 10:30
ε ρε ποιος θα κλαιει τα τελικα:hmmm::hmmm::hmmm:

ntinopoulos
22-02-2010, 10:31
ε ρε ποιος θα κλαιει τα τελικα:hmmm::hmmm::hmmm:
τη γκομενα ποιος θα κλαιει!:sm7:

wet & dirty
22-02-2010, 10:33
τη γκομενα ποιος θα κλαιει!:sm7:


οχι ρε Ντινοπουλε τα τελικα ποιος κλαιει!!!!γκομενα περνεις μια after market και πιο φθηνα!!:sm7::sm7:

ntinopoulos
22-02-2010, 11:33
οχι ρε Ντινοπουλε τα τελικα ποιος κλαιει!!!!γκομενα περνεις μια after market και πιο φθηνα!!:sm7::sm7:
οι περισσοτερες βεβαια βγαζουν προβληματα...!:sm7:

emix
22-02-2010, 13:12
Κατ αρχας και μονο που πηγε με την μηχανη σε αγωνα ποδοσφαιρου ειναι ενα μεγα λαθος απο μονο του. Ειναι σαν να προκαλει την μοιρα του.

Απο την αλλη ειναι πολυ τυχερος που την βρηκε.
Τα παιδια-κλεφτρονια μαλλον ηθελαν να κανουν καμια βολτα με το εργαλειο, να το χαρουν και να το παρατησουν. Δεν ηταν στην ουσια κλεφτρονια.
Τωρα ηθελαν να κανουν και ενα test-ride, αλλα με ακραποβιτς εξατμισεις.Μαλλον ομως βρεθηκε η μηχανη προτου προλαβουν να τις βγαλουν, μετα την δοκιμη.

Αρα, πηγαινε αναψε καμια λαμπαδιτσα και να ευχαριστεις τον Αγιο-ΚΤΜ που την βρηκε!!!!

:sm7::sm7::sm7:

angpass
22-02-2010, 17:17
Μήπως ήρθε και στην Ελλάδα η εκπομπή Overhaulin.
Είναι εκπομπή στο discovery όπου σου "κλέβουν" το όχημα και στο εμφανίζουν μετά απο ημέρες φτιαγμένο!!!

emix
22-02-2010, 17:27
Μήπως ήρθε και στην Ελλάδα η εκπομπή Overhaulin.
Είναι εκπομπή στο discovery όπου σου "κλέβουν" το όχημα και στο εμφανίζουν μετά απο ημέρες φτιαγμένο!!!


Ειναι αναγκη να στο "κλεψουν" δηλαδη για να στο επιστρεψουν φτιαγμενο;
:)

angpass
22-02-2010, 22:06
για να δωσουν σασπενς, οτι το έχασες και μετα το βλεπεις βαμενο, χαμηλωμενο ζαντομενο, με λιγα λογια τουμπανο!!!
αλλα τα 3 εγκεφαλικα τα εχεις χτυπησει!!!

kostas_366
22-02-2010, 22:08
οχι ρε Ντινοπουλε τα τελικα ποιος κλαιει!!!!γκομενα περνεις μια after market και πιο φθηνα!!:sm7::sm7:
Το ανατολικό μπλόκ σας περιμένει :sm7:

skippybi
22-02-2010, 22:19
:Απορία::Απορία:πάλι καλά που το ξαναβρήκε...

giorgos_gs
23-02-2010, 00:05
ενας δικος μου φιλος βρηκε τη μηχανη που του ειχαν κλεψει με μια γκομενα πανω!:p
...και ειπε να την κρατησει!:sm7:
Nτινοπουλε δεν παιζεσε.!!!!!!

nek21
23-02-2010, 01:07
ενας φιλος αγορασε ενα KTM ADVENTURE 990 - 09 ΜΟΝΤΕΛΟ χωρις εξτρα πανω εντελος μαμισιο πριν απο 4 μηνες πηγε να δει την ΑΕΚ στο γηπεδο....μολις βγηκε απο το γηπεδο η μηχανη ειχε κανει φτερααααα...:yz:yz:yz.η μηχανη ειχε κανει 5.000 χιλ. περιπου..μετα απο 45 δραματικες ημερες για τον φιλο μου αφου ειχε πληρωσει 2 δοσεις χωρις να εχει μηχανη τον περνουν τηλεφωνο απο το ασστυνομικο τμημα Παληνης οτι βρηκαν την μηχανη του...φευγει σφεντονα στο τμημα πραγματικα ηταν η μηχανη του αφου την τσεκαραν με αριθμο πλαισιου κτλ κτλ.τα κλεφτρονια της ειχαν κανει 1000 χιλιομετρα και της ελιωσαν το πισω λαστιχο παλι καλα λεει ο φιλος περνει την μηχανη να παει σπιτι.....διαπιστωνει οτι η μηχανη κανει πολυ θορυβο.......κανει δεξια στη μεσογειων να δει απο που ειναι ο θορυβος και τι βλεπει....τα κλεφτρονια του ειχαν βαλει δυο ολοκαινουργια τελικα ακραποβιτς:Απορία::Απορία::Απορία:!!!!!!!ο φιλος επαθε πλακα δεν ηξερε τι να κανει παει πισω στο τμημα και τους το λεει αλλα οι αστυνομικοι του λενε καλα δεν λες και ενα ευχαριστω!!!!:o:o


τελος καλο ολα καλα!!!!:sm7::sm7:
ασε ρε τακουλη τωρα δεν τις ειχε δει τις ακραπα πριν?μετα απο 20 λεπτα καταλαβε το θορυβο?το ξερουμε οτι οι φιλαθλοι τις ΑΕΚ κανουν κολαση το γηπεδο αλλα δε νομιζω να κουφαθηκε....

Arkas
23-02-2010, 01:15
Το πιο πιθανό είναι ότι τα κλεφτρόνια φόρτωσαν το μηχανάκι με τις Ακράπες, προκειμένου να το πουλήσουν.

Άραγε, πώς βρέθηκε η μηχανή;:Απορία:

wet & dirty
23-02-2010, 01:18
Το πιο πιθανό είναι ότι τα κλεφτρόνια φόρτωσαν το μηχανάκι με τις Ακάπες, προκειμένου να το πουλήσουν.

Άραγε, πώς βρέθηκε η μηχανή;:Απορία:


απο οτι μου ειπε ηταν στην παλληνη σε κατι στενα!!

wet & dirty
23-02-2010, 01:21
ασε ρε τακουλη τωρα δεν τις ειχε δει τις ακραπα πριν?μετα απο 20 λεπτα καταλαβε το θορυβο?το ξερουμε οτι οι φιλαθλοι τις ΑΕΚ κανουν κολαση το γηπεδο αλλα δε νομιζω να κουφαθηκε....


και εγω τι θες να κανω ρε φιλε να του αγορασω ακουστικα???

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-02-2010, 10:25
απο οτι μου ειπε ηταν στην παλληνη σε κατι στενα!!


.... άρα, ποιός είπε ότι ήθελαν να την επιστρέψουν κ μάλιστα με τις ακράπες ;;;; http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-43.gif

Απλά ο τύπος έπιασε τζόκερ που η Αστυνομία του βρήκε το μηχανάκι ....;)

danaos
23-02-2010, 10:30
Δεν καταλάβατε καλα....
Το κλεψανε μετα καταλαβανε τι σημενει ΚΤΜ και το παρατησαν αρον αρον!!!!:sm7::sm7:

Αυτο ειναι το καλο με το ΚΤΜ δεν στο κλεβουν δεν το θελουν ουτε τα κλεφτρονια χαχαχαχα!!!!:sm7:

boxerakias57
23-02-2010, 11:17
:sm7:μακαρι να κλεβανε ολοι ετσι

wet & dirty
23-02-2010, 19:26
Δεν καταλάβατε καλα....
Το κλεψανε μετα καταλαβανε τι σημενει ΚΤΜ και το παρατησαν αρον αρον!!!!:sm7::sm7:

Αυτο ειναι το καλο με το ΚΤΜ δεν στο κλεβουν δεν το θελουν ουτε τα κλεφτρονια χαχαχαχα!!!!:sm7:


κοιτα τα ΚΤΜ τουλαχιστον τα κλεβουν...κατι αλλα μολις τα βλεπουν απο κοντα τα αφηνουν εκει που το βρηκαν!!!:p:p:p

τι νομιζες μωρη χοντρη το ξεχασα???:p:p:p:p

danaos
23-02-2010, 20:43
[QUOTE=wet & dirty;129229]κοιτα τα ΚΤΜ τουλαχιστον τα κλεβουν...κατι αλλα μολις τα βλεπουν απο κοντα τα αφηνουν εκει που το βρηκαν!!!:p:p:p

τι νομιζες μωρη χοντρη το ξεχασα???:p:p:p:p[/QUO

κακιά κακιά κακιά Νεύρα
χοντρή χοντρή χοντρή!!!Νεύρα
Το αφησαν γιατι δεν παιρναγε ο BOXER απο την πορτα!!!!
ειδες αλλο ενα καλο του boxer!!! ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ:sm7::sm7:

Brink
28-02-2010, 15:59
[QUOTE=wet & dirty;129229]κοιτα τα ΚΤΜ τουλαχιστον τα κλεβουν...κατι αλλα μολις τα βλεπουν απο κοντα τα αφηνουν εκει που το βρηκαν!!!:p:p:p

τι νομιζες μωρη χοντρη το ξεχασα???:p:p:p:p[/QUO

κακιά κακιά κακιά Νεύρα
χοντρή χοντρή χοντρή!!!Νεύρα
Το αφησαν γιατι δεν παιρναγε ο BOXER απο την πορτα!!!!
ειδες αλλο ενα καλο του boxer!!! ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ:sm7::sm7:



:sm7::sm7::sm7: