PDA

View Full Version : Ζητώ σωλήνες εξάτμισης R1200GS (aftermarket)


jmar
01-03-2010, 20:37
Καλησπέρα παιδιά ειμαι αλλος ενας που ζήλεψε τον Φάνη και την απόδοση της
μηχανης του σε ίππους :D γι αυτο ψάχνω σωλήνες εξάτμισης για την μπουμπού
μου χωρίς καταλύτη. Oποιος έχει και τις δίνει ας μου στείλει ένα μήνυμα (pm)

ntinopoulos
01-03-2010, 20:52
φιλε μου οτι και να κανεις η μηχανη σου δε θα φτασει τη μηχανη του φανη!:o
ειναι γνωστο οτι ο φανης ειναι οδηγαρα,οποτε η αποδοση της μηχανης του οφειλλεται κατα το μεγαλυτερο μερος σ αυτον!;)

vasorfa
01-03-2010, 21:03
φιλε μου οτι και να κανεις η μηχανη σου δε θα φτασει τη μηχανη του φανη!:o
ειναι γνωστο οτι ο φανης ειναι οδηγαρα,οποτε η αποδοση της μηχανης του οφειλλεται κατα το μεγαλυτερο μερος σ αυτον!;)


:sm8::sm8::sm8:

Πέραν αυτου ομως στειλε ενα pm στον Φάνη,ειμαι σιγουρος οτι θα σε κατατοπισει:rolleyes::rolleyes:

KOSTASB
01-03-2010, 21:57
Δοκίμασε τους ΗΡΕ με αγώνιστικό καταλύτη και θα με θυμηθεις είναι γερμανικοί χωρίς σωλήνα εξισορόπησης,ότι καλύτερο;)

EOD-K9
01-03-2010, 22:28
Αρχίζουμε και τα χώνουμε ??

:):):)

FANISGS
01-03-2010, 23:10
φιλε μου οτι και να κανεις η μηχανη σου δε θα φτασει τη μηχανη του φανη!:o
ειναι γνωστο οτι ο φανης ειναι οδηγαρα,οποτε η αποδοση της μηχανης του οφειλλεται κατα το μεγαλυτερο μερος σ αυτον!;)


ntinopoule μολις κερδισες ενα 15νθημερο δωρεαν διακοπων στην κρητη!:sm7:

FANISGS
01-03-2010, 23:12
:sm8::sm8::sm8:

Πέραν αυτου ομως στειλε ενα pm στον Φάνη,ειμαι σιγουρος οτι θα σε κατατοπισει:rolleyes::rolleyes:
ανα πασα ωρα και στιγμη!

FANISGS
01-03-2010, 23:20
Αρχίζουμε και τα χώνουμε ??

:):):)
μα ειδες τι μου λενε?Νεύρα

jmar
02-03-2010, 02:08
Αρχίζουμε και τα χώνουμε ??

:):):)

Ήταν να μην βαλω το τελικο :o. :p

jmar
02-03-2010, 02:10
φιλε μου οτι και να κανεις η μηχανη σου δε θα φτασει τη μηχανη του φανη!:o
ειναι γνωστο οτι ο φανης ειναι οδηγαρα,οποτε η αποδοση της μηχανης του οφειλλεται κατα το μεγαλυτερο μερος σ αυτον!;)

:sm7: :sm7: ;)

pirate
02-03-2010, 10:21
Δοκίμασε τους ΗΡΕ με αγώνιστικό καταλύτη και θα με θυμηθεις είναι γερμανικοί χωρίς σωλήνα εξισορόπησης,ότι καλύτερο;)

Φάνη το διάβασες αυτό ?????????

FANISGS
02-03-2010, 10:30
Φάνη το διάβασες αυτό ?????????
Σταυρο μονο acrapovic.τα υπολοιπα ειναι πολυυυυυυ πιο πισω!!

jmar
02-03-2010, 20:46
Εγω παντως παρόλη την συζητηση σας συνεχιζω να ζηταω λαιμους εξατμισης :D :D :sm7: :sm7:

L3f
02-03-2010, 21:06
εχω βαλει και εγω σωληνες της wunderlich με akrapovic εξατμιση απλα μετα δεν πας χωρις ταπα κανει χαμο την βγαζω μονο καμια φορα οταν βγαινω εκτος πολης αλλα ξυριζει χωρις ταπα....τωρα απο οσο εχω ακουσει οι σωληνες τις akrapovic δεν ειναι τοσο καλοι οσο αλλοι και ειναι και πανακριβοι.....

jmar
03-03-2010, 16:37
εχω βαλει και εγω σωληνες της wunderlich με akrapovic εξατμιση απλα μετα δεν πας χωρις ταπα κανει χαμο την βγαζω μονο καμια φορα οταν βγαινω εκτος πολης αλλα ξυριζει χωρις ταπα....τωρα απο οσο εχω ακουσει οι σωληνες τις akrapovic δεν ειναι τοσο καλοι οσο αλλοι και ειναι και πανακριβοι.....

Τοσο πολυ θορυβο κανει? γιατι τωρα που εχω acrapovic χωρις σιγαστηρα ισα που
την ακουω νομιζω :D :D. Με τους ελευθερους λαιμούς δλδ δεν παλευεται ο
ηχος?? Και τωρα εχω δει μια διαφορα στην απόκριση του γκαζιου, δεν λες πως
εγινε αεροπλάνο αλλα του δινει ενα ανοιγμα... Φαντάζομαι χωρις τον καταλύτη θα έχει διαφορα...

L3f
03-03-2010, 20:30
αμα θες μπορουμε να κανονισουμε να βρεθουμε να την ακουσεις πως κανει....ναι γενικα κανει αρκετο θορυβο και καις και λιγο παραπανω.....γενικα εχω ακουσει οτι μονο με σκετο τελικο ισως να χανεις σε σχεση με την μαμα εξατμιση απλα κερδιζεις μονο αποκριση και θορυβο η σωστη δουλεια ειναι απο μπρος....η κανεις δουλεια η δε κανεις....απλα οι σωληνες ειναι λιγο ασχημοι και μοιαζουν σα να ειναι βρωμικοι δε ξερω αν θα επρεπε να ειναι ετσι....

jmar
13-03-2010, 17:49
up :rolleyes: