PDA

View Full Version : ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ....Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΖΥΓΩΝΕΙ


MARK
02-03-2010, 13:41
Στο τσακ γλίτωσαν δύο άντρες από ένα αυτοκίνητο που έπεσε πάνω τους με γυναίκα οδηγό. Δείτε το βίντεο...

Ένας 42χρονος αξιωματικός της αστυνομίας σταμάτησε για να βοηθήσει έναν οδηγό μηχανής που είχε σταματήσει σε κεντρικό αυτοκινητόδρομο του Μπρούκλιν.
Τότε ο αστυνομικός και ο μοτοσικλετιστής είδαν ένα αυτοκίνητο να έρχεται καταπάνω τους. Χωρίς δεύτερη σκέψη πήδηξαν πάνω από την διαχωριστική μπάρα γλιτώνοντας από βέβαιο θάνατο...


http://www.youtube.com/watch?v=BP7r3cl_Z_c&feature=player_embedded








Η γυναίκα κατέβηκε αμέσως από το αμάξι για να δει αν είναι καλά. Ευτυχώς και οι δύο άνδρες είναι καλά στην υγεία τους.

Όσο για την οδηγό. Μάλλον δεν θα ξαναπιάσει τιμόνι για αρκετούς μήνες...

emix
02-03-2010, 14:10
Μπορει να λενε οτι οι γυναικες ειναι πιο προσεκτικες οταν οδηγανε αλλα τ αντανακλαστικα τους και η ικανοτητα τους ν αντιμετωπισουν μια δυσκολη κατασταση ειναι απο τις χειροτερες, οταν ερθει η ωρα.
Ουτε αναποδο τιμονι δεν ξερουν να κανουν, ωστε να σωσουν καπως την κατασταση και οδεουν προς το τρακαρισμα right through, που ελεγε και ο αειμνιστος Ζαμπετας!
:)
Οποτε τι να το κανω;

konstantinos
02-03-2010, 14:28
οταν ειχε χιονισει στην αθηνα , ειχα βαλει αλυσιδες και πηγα την πεθερα στο νοσοκομειο λογω αιμοκαθαρσεις που εκανε , στον γυρισμο μου λεει η γυναικα μου οτι δεν εχει οδηγησει στα χιονια , της δινω λοιπον το αμαξι στην δεκελειας ολος ο δρομος για παρτι μας , θελοντας λοιπον να της δειξω καποιες αντιδρασεις του αυτοκινητου και πηγαινοντας με 10 στην κυριολεξια της λεω να πατησει αποτομα φρενο το αμαξι εκενε τε τα κε και εκεινη το μονο που εκανε ηταν να αναρωτηθει που παει αυτο τωρα ε απο τοτε οταν θελουμε να παμε βολτα το παιρνω παντα εγω , αυτο ηταν το αστειο της υποθεσης το σοβαρο τωρα ειναι οτι παιρνει καθε ημερα το αμαξι και προσπαθω συνεχως να της μαθω οτι μπορω παραπανω και παντα παρακαλω τον θεο να μη χτυπησει κανεναν ουτε και η ιδια φυσικα

wolferin
02-03-2010, 14:38
και εαν πεις και κατι σε βριζουν κιολας!!!!!!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
02-03-2010, 14:54
Στο τσακ γλίτωσαν δύο άντρες από ένα αυτοκίνητο που έπεσε πάνω τους με γυναίκα οδηγό. Δείτε το βίντεο...

...



:oοοοoh::oοοοoh::oοοοoh:

boxerakias57
02-03-2010, 14:54
:sm7:

pirate
02-03-2010, 15:15
:Απορία::Απορία::Απορία:

gsmaniac
02-03-2010, 16:48
μην τις βαζουμε ολες στο ιδιο καζανι.....;););)
πολλες γυναικες οδηγοι ειναι καλες....;););)

EOD-K9
02-03-2010, 17:32
:cool::cool::cool:


μπρρ


καλά αν σου φύγει στο χιόνι χαιρεταμαι

emix
02-03-2010, 17:58
μην τις βαζουμε ολες στο ιδιο καζανι.....;););)
πολλες γυναικες οδηγοι ειναι καλες....;););)

Ναι,αυτες που τρεχουν στα ραλυ μονο...!
Πολυ λιγες γυναικες ειναι καλες.
Οι υπολοιπες μοιαζουν καλες γιατι πηγαινουν με 50-90χλμ/ωρα.

bill 800gs
02-03-2010, 18:31
Ισως ξερετε το ανεκδοτο που λεει:
Τι κοινο εχουν οι γυναικες οδηγοι και οι πατατες;

.
.

.

.
τις μαζευουν και τις δυο απο το χωραφι :D

Mexicanos
02-03-2010, 18:40
Πέρα από το γεγονός που πιστεύω ότι αυτή είδε ξαφνικά το μπατσικό και φρέναρε........μου αρέσει ο επόμενος που πέρασε σαν να μη συνέβαινε τίποτα.....

Albatros
02-03-2010, 21:23
Πέρα από το γεγονός που πιστεύω ότι αυτή είδε ξαφνικά το μπατσικό και φρέναρε........μου αρέσει ο επόμενος που πέρασε σαν να μη συνέβαινε τίποτα.....

ναι αυτός ήταν "άνδρας" οδηγός...
:p

MARK
03-03-2010, 13:42
Σίγουρα ήταν άνδρας........:sm7:

tsompanis
03-03-2010, 14:59
Ναι,αυτες που τρεχουν στα ραλυ μονο...!
Πολυ λιγες γυναικες ειναι καλες.
Οι υπολοιπες μοιαζουν καλες γιατι πηγαινουν με 50-90χλμ/ωρα.

εντάξει και εσύ,μην τα ισοπεδώνεις όλα :sm7:

η δικη μου σύζηγος ,κάνει χωράφι με τρακτέρ και φρέζα απο πίσω και μπορεί να βγάλει ανηφόρα σε χωματόδρομο με 7τονο φορτηγό,φωρτομένο μέχρι τα μπούνια!
η αλήθεια όμως ειναι πως είχε φάει πολλα καντήλια μέχρι να μάθει:sm7:

wet & dirty
03-03-2010, 15:07
η γυναικα μου δεν εχει τρακαρει ποτε μπορω να πω οτι ογηγει προσεχτικα
(ουτε να τρακαρει)αλλα της εχω πει προσοχη στις μηχανες!!!!αν γινει καμια μαμακια και χτυπησεις καμια μηχανη σε εσφαξα στο γονατο!!!:cool::cool::cool:


την βλεπω ομως και προσεχει αρκετα της μηχανες γιατι βλεπει και απο την θεση του συνοδηγου μοτοσυκλετας!!!

παντος ναι υπαρχουν αρκετες γυναικες οδηγοι πολυ καλες και προσεχτικες...και καλα κανουν και πανε με 90 χιλ.;)

kostas_366
03-03-2010, 15:42
αλλα της εχω πει προσοχη στις μηχανες!!!!αν γινει καμια μαμακια και χτυπησεις καμια μηχανη σε εσφαξα στο γονατο!!!:cool::cool::cool:

Μια από τα ίδια. Δεν είχε και καμία σχέση με μηχανές. Τις έχω πει να τις προσέχει. Έχει κάνει και κάποια λίγα ταξίδια μαζί μου και το βλέπει διαφορετικά τώρα.

emix
03-03-2010, 17:02
Μερικες φορες το να πηγαινει ενα αμαξι με 90χλμ στην εθνικη και στην αριστερη λωριδα ειναι πολυ χειροτερο απο το να πηγαινει με 140 ή και παραπανω!

Και μην ξεχνατε οτι σε μερικες χωρες (νομιζω οτι στην Γερμανια συμβαινει αυτο) υπαρχει και προστιμο για χαμηλη ταχυτητα στην εθνικη οδο!

Gazi
03-03-2010, 21:46
Χμμμμ
Σας παρουσιάζω τα αυτοκίνητα της γυναίκας μου πρίν την παντρευτώ!!!
1. Mini Cooper 1.1cc 1980
2. Toyota Starlet 1.3 1993 μετατροπή σε 2.0 πισοκούνα αγωνιστικό
3. Subaru Impreza 1.6 turbo 160ps (Του πατέρα)
4. Subaru Impreza 2.0 turbo 350ps μετατροπή στα 430 ps (Του πατέρα)

Και μετά το γάμο....
5. Opel Corsa 1.4 μετατροπή στα 124ps
6. Renault modus 1.2 με 95ps μετατροπή!!(αυτό είναι το δικό μου):yz:yz:yz:yz

Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Σ Η !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΥΓ.
Ο πεθερός μου έχει συνεργείο μετατροπών αυτοκινήτων (κυρίως SUBARU) και μαγαζί ανταλλακτικών αυτοκινήτων!Για αυτό και όλες οι μετατροπές!!!