PDA

View Full Version : Τι θα λέγατε για εβδομαδιαία συνάντηση καφέ την Δευτέρα αντι για Τετάρτη;


evanslam
04-03-2010, 01:07
Παιδιά απλά μιας σκέψη κάνω ή πρόταση δεδομένου πως τις Τετάρτες δεν μπορώ σχεδόν ποτέ:yz ενω θα ήθελα πολύ να παρεβρεθώ. Εστω ίσως μια φορα το μήνα ή εναλλάξ ανα βδομάδα!

Arkas
04-03-2010, 02:10
Βαγγέλη, η επιλογή της Τετάρτης, έχει γίνει μετά από πολύ σκέψη.

Η Δευτέρα είναι μετά από Σ/Κ και δύσκολα μερικοί ξεκολλάνε από το σπίτι τους.

Τις περισσότερες Κυριακές, όλο και κάποια εκδρομή, βόλτα, ή καφές παίζει, οπότε με την Τετάρτη, μοιράζουμε την εβδομάδα στη μέση.

Η Τετάρτη πλέον έχει καθιερωθεί σαν ημέρα συναντήσεών μας, οπότε κάποια παιδιά, έρχονται στον καφέ, γνωρίζοντας ότι θα βρεθούμε, χωρίς κατ' ανάγκη να έχουν μπει προηγουμένως στο φόρουμ για να ενημερωθούν.

Ωστόσο, μείνε συντονισμένος, γιατί την ερχόμενη Κυριακή, κάτι οργανώνουμε προς τα μέρη σου, εάν ο καιρός μας το επιτρέψει.;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-03-2010, 02:11
Δεν είμαστε αρνητικοί στην πρότασή σου αλλά ....

Η Τετάρτη αποφασίστηκε, μετά από την σύμφωνη γνώμη των περισσοτέρων,

για να μην πω όλων ....

Όσο για την εναλλαγή ημερών,

δεν βοηθάει, μιας και η καθιερωμένη ημέρα κ ώρα,

εδώ κ ένα χρόνο, εξασφαλίζει την σιγουριά των μελών μας,

ότι, κ χωρίς να μπεις στο φόρουμ,

ξέρεις ότι θα μας βρει συγκεντρωμένους ΚΑΘΕ Τετάρτη στις 20.00,

στην Αίγλη Ζαππείου ...

Κανόνισε μια Κυριακή,

να έρθουμε εμείς στην "γειτονιά" σου, να γνωριστούμε από κοντά .... ;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-03-2010, 02:12
Τα ίδια πράγματα γράψαμε ....:hmmm:

Arkas
04-03-2010, 02:15
Τα ίδια πράγματα γράψαμε ....:hmmm:
:cool:

evanslam
04-03-2010, 11:28
Οκ παιδιά το καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο να γίνει! Anyway θα χαρώ πολύ να ερθετε προς τα μέρη μου αν κανονίσετε βολτουλά για καφεδάκι κλπ. Θύτως η άλλως το Λαυρίο καθε Σ/κ μάζευει πολλά club η forum σαν το δικό μας!
Ελάτε να τους δείξουμε την πάει να πεί GSFORUM!!! Αντε να πάρω και εγώ τα πάνω μου γιατί πολύ streetades μαζεύονται συνήθώς και κάθε λογής club (μεχρι και club Mega Scooter είδα το προηγούμενο Σ/Κ:sm7:) και νιώθω λιγάκι μόνος! :yz

Jefe
04-03-2010, 11:51
Παιδιά απλά μιας σκέψη κάνω ή πρόταση δεδομένου πως τις Τετάρτες δεν μπορώ σχεδόν ποτέ:yz ενω θα ήθελα πολύ να παρεβρεθώ. Εστω ίσως μια φορα το μήνα ή εναλλάξ ανα βδομάδα!


Έχετε σκεφτεί φίλοι μου, ότι άν μεταφέρετε τον καφέ σας για Δευτέρα, σας δίνεται η ευκαιρία να συμμετέχετε κ στον Αχα'ι'κό καφέ κάθε Τετάρτη???:sm7::sm7::sm7:


Jefe

skippybi
04-03-2010, 16:13
Έχετε σκεφτεί φίλοι μου, ότι άν μεταφέρετε τον καφέ σας για Δευτέρα, σας δίνεται η ευκαιρία να συμμετέχετε κ στον Αχα'ι'κό καφέ κάθε Τετάρτη???:sm7::sm7::sm7:


Jefe
:sm7::sm7::p