PDA

View Full Version : Επιλογή Wunderlich ή Ztechnik


sakmant
07-03-2010, 19:05
Γείας σας.
Είμαι 190cm και πρέπει να αλάξω την ζελατίνα στην r1200gs.
Τι να προτιμίσω Wunderlich Ergo ή Ztechnik V-Stream Extra-tall ;
Ευχαριστώ.

Arkas
07-03-2010, 21:18
Την Wunderlich δεν την γνωρίζω!
Η Ztechnik, αν και ακριβότερη,
θεωρείται από τις καλύτερες του χώρου,
χάρη στο σχεδιασμό και στην αεροδυναμική της!

Σαν forum, μπορούμε να εξασφαλίσουμε
σημαντική έκπτωση στις Ztechnik!;)

sakmant
08-03-2010, 00:13
Για τι έκπτωση μιλάμε δηλαδή και πως;

DoctorAbo
08-03-2010, 00:46
Το μηχανάκι μου φόραγε από όταν το πήρα Wunderlich. Το μπόϊ μου είναι 1.88 και δε την αλλάζω με τίποτα. Με προστατεύει εξαιρετικά. Στις αρχές ένοιωθα να μου στέλνει αέρα κατευθείαν στην κοιλιά. τελικά έβαλα τους 2 "εκτροπείς" του adventure δεξιά και αριστερά στα πλάγια και το θέμα λύθηκε από τότε

chrisGSA
08-03-2010, 21:34
Φίλε θα σου έλεγα να δοκιμάσεις την προέκταση του ανεμοθώρακα της Wunderlich (νομίζω) από ΜΑΚΑΝ εγώ είμαι 1,93 και με βόλεψε πολύ στο GSA.

Arkas
09-03-2010, 02:30
Για τι έκπτωση μιλάμε δηλαδή και πως;
Σε επικοινωνία που είχαμε με τον Γιάννη (Dartagian-MOTORAID), έχει την καλοσύνη να προσφέρει 10% έκπτωση σε όλες τις ζελατίνες Ztechnik, ειδικά για τα μέλη της παρέας μας!;):):):)

Panos_Gr
09-03-2010, 03:25
Wunderlich εγγύηση ;)

sakmant
09-03-2010, 21:38
Ένα μαγάλο ευχαριστώ στον Arkas. Πήρα την Ztechnik με την έκπτωση που μου εξασφάλισε. Θα ήταν παράνεια να πάρω καινούργια ζελατίνα και μετά να προσθέτω κομάτια από πάνω. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Θα σας πω τισ εντυπώσεις μου από την πράξη.

Arkas
09-03-2010, 23:44
Ένα μαγάλο ευχαριστώ στον Arkas. Πήρα την Ztechnik με την έκπτωση που μου εξασφάλισε. Θα ήταν παράνεια να πάρω καινούργια ζελατίνα και μετά να προσθέτω κομάτια από πάνω. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Θα σας πω τισ εντυπώσεις μου από την πράξη.
Μεγειά σου Σάκη!!!:)

BOXER
10-03-2010, 16:28
Ένα μαγάλο ευχαριστώ στον Arkas. Πήρα την Ztechnik με την έκπτωση που μου εξασφάλισε. Θα ήταν παράνεια να πάρω καινούργια ζελατίνα και μετά να προσθέτω κομάτια από πάνω. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Θα σας πω τισ εντυπώσεις μου από την πράξη.


Μεγεια Σακη και καλοταξιδι και αυτη :).
Περιμενουμε νεα σου για το θεμα του αερα, γιατι με ενδιαφερει και εμενα. Πρεπει να "μηδενισω" τον αερα που χτυπα το κρανος μου, γιατι ο θορυβος θα με κουφανει ετσι οπως παει η δουλεια...:(