GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο? 10/10/10 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=13743)

mario 14-09-2010 02:02

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από comander ( 211581)
Οποιος εχει΄΄΄΄΄΄΄:sm7::sm7::sm7:προς θεου δεν λεω και δεν υπαινισομαι τιποτα και κανεναν:sm7::sm7::sm7::sm7:


Κάτσε να δούμε ποιος θα τσιμπήσει....:sm7:

evanslam 14-09-2010 13:06

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Μέσα και εμείς με την κυρά παρέα!!! Αν έχω βέβαια την νέα μπουμπού θα είναι ότι πρέπει για στρώσιμο αλλιώς βλέπω να κάθεται η κυρα μου σπίτι και να γίνομαι εγώ η κυρά του Πρετεντέρη (να τον δείτε επιτέλους και δικάβαλο και μια φορά!!!!) (Φήμες λένε πως ο ταπετσέρης του γεμισε μπροστα τη σέλα απο υλικό της πίσω μεριάς που ήταν άθικτο και σκληρό λόγω μη χρήσης!!!)!!!:sm7::sm7::sm7:

evanslam 14-09-2010 13:15

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Αντρέα περιμένουμε και εσένα φυσικά με το Μαράκι παρέα!!! Ελά γιατί αν η κατάσταση καταλήξει σε φαγητό που είναι σίγουρο μάλλον θα χρειαστώ υποστήριξή γιατι προβλέπω να σφάζονται Θεολόγος και Πρετεντέρης και να γινόμαστε ρεζίλι σε όλα τα περιφερειακά τμήματα του forum!!!! :sm7::sm7::sm7:

commander 14-09-2010 13:17

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Αμαν πια τι ειναι αυτο το πραμα συνεχεια με το παλικαρι !!!!!!! :sm7::sm7:

CPretenteriS 14-09-2010 13:21

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από comander ( 211901)
Αμαν πια τι ειναι αυτο το πραμα συνεχεια με το παλικαρι !!!!!!! :sm7::sm7:

Ρε σεις λέξη δεν έχω βγάλει.... και έχετε λυσσάξει... :hmmm:

Που να μιλούσα κιόλας... :cool:

commander 14-09-2010 13:24

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 211903)
Ρε σεις λέξη δεν έχω βγάλει.... και έχετε λυσσάξει... :hmmm:

Που να μιλούσα κιόλας... :cool:

Μην στεναχωριεσε φιλαρακι μου ειμαι εγω εδω :sm7::sm7::sm7:
































































ΚΑΙ Ο ΑΡΚΑΣ :sm7::sm7::sm7:

evanslam 14-09-2010 13:37

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Καλά πάντως το spam πάει σύννεφο!!!! Μας βλέπω να τρώμε καμια ποινή απο τους admin και δίκιο θαχουν δηλαδή!!!

ΥΓ. Πρόταση ποινών (εκεί που μας πονάει)

Comander - Απαγόρευση μιας μέρας σχολιασμού για οτιδήποτε που να αφορά και να έχει σχέση τον κύριο CPretenteriS!:mad:

CPretenteriS - Απαγορευση μιας μέρας κάθε δυνατότητας σχολιασμού & μηδενισμός των μηνυμάτων,απαντήσεων απο τον κοντερ του!!!Νεύρα

Evanslam - Απαγόρευση μιας μέρας για κάθε δημιουργία αγγελίας που να έχει σαν σκοπό το ξεπούλημα της αποθήκης του & εξαφάνιση μιας μέρας πασας ενεργής αγγελίας που έχει!!!:confused:

Gandreas - Απαγόρευση μιας μέρας για κάθε δημοσίευση που έχει σαν σκοπό οποιαδήποτε τύπου πατέντα απο ηλεκτρονικά μέχρι και φτερά!!!:(

Ετσι για να μαζευτούμε λιγάκι!!!!:sm7::sm7::sm7:

Jefe 14-09-2010 14:06

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από evanslam ( 211898)
να σφάζονται Θεολόγος και Πρετεντέρης και να γινόμαστε ρεζίλι σε όλα τα περιφερειακά τμήματα του forum!!!! :sm7::sm7::sm7:


Περιφερειακά???:Απορία::confused::Απορία::confused::Απορία:


Jefe

Arkas 14-09-2010 14:07

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από evanslam ( 211915)
Καλά πάντως το spam πάει σύννεφο!!!! Μας βλέπω να τρώμε καμια ποινή απο τους admin και δίκιο θαχουν δηλαδή!!!

ΥΓ. Πρόταση ποινών (εκεί που μας πονάει)

Comander - Απαγόρευση μιας μέρας σχολιασμού για οτιδήποτε που να αφορά και να έχει σχέση τον κύριο CPretenteriS!:mad:

CPretenteriS - Απαγορευση μιας μέρας κάθε δυνατότητας σχολιασμού & μηδενισμός των μηνυμάτων,απαντήσεων απο τον κοντερ του!!!Νεύρα

Evanslam - Απαγόρευση μιας μέρας για κάθε δημιουργία αγγελίας που να έχει σαν σκοπό το ξεπούλημα της αποθήκης του & εξαφάνιση μιας μέρας πασας ενεργής αγγελίας που έχει!!!:confused:

Gandreas - Απαγόρευση μιας μέρας για κάθε δημοσίευση που έχει σαν σκοπό οποιαδήποτε τύπου πατέντα απο ηλεκτρονικά μέχρι και φτερά!!!:(

Ετσι για να μαζευτούμε λιγάκι!!!!:sm7::sm7::sm7:

Βαγγέλη, έγραψες!!! :sm7:

commander 14-09-2010 14:08

Απάντηση: Ψήνεστε να βρεθούμε γιά καφέ στό Ξυλόκαστρο?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από evanslam ( 211915)


CPretenteriS - Απαγορευση μιας μέρας κάθε δυνατότητας σχολιασμού & μηδενισμός των μηνυμάτων,απαντήσεων απο τον κοντερ του!!!Νεύρα


Αυτο μαλιστα και να κανουμε τα αδυνατα δυνατα να του βρουμε μια θηλυκια πρετεντερισα. Αλλα παλι...........μμμμμμμμμΜηπως λεω μηπως μας πεσουν πολυ δυο??? ;)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:57.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!