GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ταξίδια στο εξωτερικό (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=10869)

Αλέκος 26-05-2010 22:51

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
ο Παντελής επιμένει να αγοράσουν όλοι Varadero, στο τέλος το GS Forum θα λέγεται Varadero Forum!!!!
Εμένα πάντως ο πατέρας μου είχε R 27, εγώ πήγα με το R 100 Paris Dakar διπλός με τους φίλους του GS Forum στην Κωνσταντινούπολη, αλλά και πάλι θα αγοράσω ΒΜW το Adventure αυτο δεν είναι μοτοσυκλέτα είναι Panzer!!!!
Γιά σου Παντελή μεγάλε !!! ωραίο το βιντεάκι με τον ταρίφα,σ΄ευχαριστούμε για όλα!!!
Thomas το βιντεάκι σου απο το ταξίδι είναι φανταστικό , μ΄άρεσε και η μουσική επένδυση.
Νάστε όλοι σας καλά, χαιρετισμούς κι΄απ΄τη Σίλβια - παιδιά χαλαρώστε ήταν όλα ωραία η εκδρομή,
- Αlexander

Αλέκος 26-05-2010 22:59

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
ο Παντελής επιμένει να αγοράσουν όλοι Varadero, στο τέλος το GS Forum θα λέγεται Varadero Forum!!!!
Εμένα πάντως ο πατέρας μου είχε R 27, εγώ πήγα με το R 100 Paris Dakar διπλός με τους φίλους του GS Forum στην Κωνσταντινούπολη, αλλά και πάλι θα αγοράσω ΒΜW το Adventure αυτο δεν είναι μοτοσυκλέτα είναι Panzer!!!!
Γιά σου Παντελή μεγάλε !!! ωραίο το βιντεάκι με τον ταρίφα,σ΄ευχαριστούμε για όλα!!!
Thomas το βιντεάκι σου απο το ταξίδι είναι φανταστικό , μ΄άρεσε και η μουσική επένδυση.
Νάστε όλοι σας καλά, χαιρετισμούς κι΄απ΄τη Σίλβια - παιδιά χαλαρώστε ήταν όλα ωραία η εκδρομή,
- Αlexander

Dionisis 26-05-2010 23:34

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
Μπραβο βρε παιδια ταψιδεψαμε και εμεις μαζι σας .......αντε και στην επομενη..........;)

jmar 26-05-2010 23:36

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Alexander ( 164905)
ο Παντελής επιμένει να αγοράσουν όλοι Varadero, στο τέλος το GS Forum θα λέγεται Varadero Forum!!!!
Εμένα πάντως ο πατέρας μου είχε R 27, εγώ πήγα με το R 100 Paris Dakar διπλός με τους φίλους του GS Forum στην Κωνσταντινούπολη, αλλά και πάλι θα αγοράσω ΒΜW το Adventure αυτο δεν είναι μοτοσυκλέτα είναι Panzer!!!!
Γιά σου Παντελή μεγάλε !!! ωραίο το βιντεάκι με τον ταρίφα,σ΄ευχαριστούμε για όλα!!!
Thomas το βιντεάκι σου απο το ταξίδι είναι φανταστικό , μ΄άρεσε και η μουσική επένδυση.
Νάστε όλοι σας καλά, χαιρετισμούς κι΄απ΄τη Σίλβια - παιδιά χαλαρώστε ήταν όλα ωραία η εκδρομή,
- Αlexander

Ετσι ρε φιλε!!! Παρολα τα απροοπτα περασαμε super!!! Αυτο που ευχαριστηθηκα πολυ ηταν η καταιγιδα και το χαλαζι!! Εκει πορωθηκα!!! Ολοι δεξια και σταματημενοι κι εγω ο τρελος που ηρθε απο την Κρητη οπως λετε αριστερη λωριδα alarm και παμεεεε!!!! Το Panzer οπως λες δεν καταλαβαινε τιποτα!!! Θωρικτο που καταπινε την βροχη!!! Ηταν ο καλυτερος επιλογος της εκδρομης για να εχω να λεω και καμια περιπετεια απο τα ταξιδια μου στα παιδια μου οταν τα κανω :D. Παντως θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ειμασταν στην εκδρομη...Γκρινιαξαμε τσατιστηκαμε διαφωνισαμε αλλα στο τελος μενουν η περιπετεια και τα καλυτερα συναισθηματα...εγω θα το ξανακανα... εσεις?? ;)

napgeo 26-05-2010 23:58

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
:sm7:
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ 2010
Ένα μεγάλο Ευχαριστώ σε όλους, όσους διοργάνωσαν την εκδρομή.
Το ταξίδι παρά τα λίγα απρόοπτα ήταν επιτυχημένο. Προσωπικά το απόλαυσα και μπορώ να πω ότι πέρασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ.
Ευχαριστώ τον Πρόεδρο και τα μέλη της παρέας που με δεχτήκατε στην οικογένεια.
Θα ήθελα να γράψω πάρα πολλά για την εκδρομή και την παρέα αλά επιφυλάσσουμε για κάποια άλη στιγμή.
Να είστε όλοι καλά και ξανά τα θερμά μου συγχαρητήρια.
Ναπολέων από Πρέβεζα…
:yz

babisadve 27-05-2010 00:02

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
Παιδιά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Αρκά και στους άλλους αφανείς που έτρεξαν για την εκδρομή (δεν είμαστε και ταξ. πρακτορείο).
Ένα μεγάλο μπράβο σε όσους συμμετείχαν και ταλαιπωρήθηκαν που ήρθαν από την άλλη άκρη.
Ευχαριστούμε όλους για την παρέα, ακόμη και τα Honda :D !!!!
Φωτό και video ακόμη δεν προλάβαμε να τα δούμε όλα....
Ελπίζω κάπου να ξανασκαλώσουμε να βρεθούμε πάλι.

:sm5:

GEO_K 27-05-2010 00:32

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
δε σας το λεγαμε οτι θα περασετε ωραια/????????????
:sm8:

ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 27-05-2010 00:52

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
:sm5::sm5::sm5::sm5::sm8:

XCHALLENGE 27-05-2010 00:52

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
Φιλαρακα,

ιστοριες οπως ''σκασε φλοοοοοξ'' , ''αυτο ειναι το parking ''( ενας κοινοχρειστος ...διαδρομος/σοκακι 1mX5m..) τον Σπανο να γινεται ...τουρκος κλπ,κλπ. ε! αυτα ειναι τα γουστα (κατοπιν εορτης)...

Τα ζορια ειναι οι πτωσεις και τα χειροτερα ( ακομα και η δικη σου περιπτωση με τον Βουλγαρο γ@μοταριφα θα μπορουσε -υπο συνθηκες- να μας γ@μησει το ταξιδι...)



Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΟ BALKAN TOUR 2009

ΤΑ ''ΑΣΧΗΜΑ'' ''ΣΤΡΑΒΑ'' ΚΛΠ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ-ΒΕΒΑΙΩΣ ΑΛΛΑ ...ΓΕΛΑΩ!!!


Τα λεμε...

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 27-05-2010 00:56

Απάντηση: Το GS Forum, ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη 21 έως 24 Μαΐου 2010!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GEO_K ( 164938)
δε σας το λεγαμε οτι θα περασετε ωραια/????????????
:sm8:



:D


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:18.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!