GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Απαραίτητα έγγραφα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Μου κλεψαν το τσαντακι μου (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=13661)

stelios1977 06-09-2010 23:13

Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
:yzμια βολτα ειπα και γω να κανω στην αθηνα και μου σπασαν το αμαξι περνοντας το τσαντακι μου με διπλωμα,ταυτοτητα και αδεια μηχανης ξερει κανεις ρε παιδια τι γινεται με το διπλωμα κ την αδεια της μηχανης τι πλρωνω που απευθυνομαι,βεβαιωση απ αστυνομια πηρα.

Υ.Γ:το συμβαν εγινε πανω στην αρδητου(ζαπειο) τον θεωρησα πολυ κεντρικο δρομο

gandreas 06-09-2010 23:19

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
ΝεύραΝεύραΝεύρα
Έχει τρέξιμο αλλά περίμενε μήπως και τα βρεις και γλυτώσεις το γα………
Πρόσεχε τις πιστωτικές και την ταυτότητα κόψετες αμέσως. Και να δηλώσεις την αλλαγή ταυτότητας σε όλους τους συνεργάτες σου (τράπεζες) άμεσα
:hmmm:

commander 06-09-2010 23:20

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
το επαθε ο αδερφος μου αυτο και εξων τα 700γιουργια που εχασε του πηγαν ολα τα χαρτια εχουν αλλα 700 τρελαθηκε. βεβαια με διπλωμα επαγκελματικο δεν ξερω αν καποια διαφορα.:yz

CPretenteriS 06-09-2010 23:49

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
Ότι σου 'πε ο Αντρέας..... την ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ και τα μάτια σου... ενημερώνεις ΑΜΕΣΑ τράπεζες αλλά και Τειρεσία (:: ) μην πάνε και βγάλουνε τίποτα καταναλωτικά δάνεια... και πληρώνεις μέχρι τη Δευτέρα Παρουσία... :(:(:(

ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ στο αυτοκίνητο.... στις μέρες που ζούμε... αφού πάμε να γίνουμε Σικάγο, Μπρονξ, κλπ...:mad:

stelios1977 06-09-2010 23:49

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
σοκαριστικα με το που το ειδα πρωτη φορα μου γινε:( τωρα τρεξιμο τρελλο τα κεπ θα με εξυπηρετησουν;

CPretenteriS 06-09-2010 23:54

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από stelios1977 ( 207538)
σοκαριστικα με το που το ειδα πρωτη φορα μου γινε:( τωρα τρεξιμο τρελλο τα κεπ θα με εξυπηρετησουν;

Ξέχνα τα ΚΕΠ.... έχουν "διαφορά φάσης".... Μόνος σου τρέχεις... ξεκίνα από Τειρεσία... που είναι στο Μαρούσι και θα ενημερώσει το σύστημα Δια-Τραπεζικά...

Μετά πιάσε τις Τράπεζες με τις οποίες συνεργάζεσαι και ενημέρωσε για την Ταυτότητα παρ' αυτά!!!!!

Για την Π.Κάρτα δε λέω τίποτα γιατί υποθέτω πως την έχεις ήδη μπλοκάρει... το δίπλωμα είναι εύκολο.... στο Υπουργείο που ανήκεις πας και αφού σε ταλαιπωρήσουν λίγο με διάφορες αηδίες.... θα στο βγάλουν... αν μπορείς βγάλε κατευθείαν το καινούριο.... ειδικά αν ταξιδεύεις εξωτερικό...

Albatros 07-09-2010 01:00

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
Δήλωση στον Τειρεσία γίνεται με έντυπο σε οιαδήποτε Τράπεζα, κάρτες επανεκδίδονται με άλλους αριθμούς οπότε ενημερώνεις κ όπου είχες πάγιες εντολές,αν βρεθεί το τσαντάκι πεταμένο(το δικό μου βρέθηκε) ίσως γλυτώσεις τη φασαρία των χαρτιών πλην ταυτότητας που αλλάζει υποχρεωτικά.
Θα το ξεχάσεις το συμβάν κάποτε αλλά να είσαι προσεκτικός στο μέλλον.
το Σικάγο φαντάζει χωριουδάκι σε σχέσει με τις πόλεις στην Ελλάδα έτσι όπως καταντήσαμε...
:hmmm:Νεύρα

CPretenteriS 07-09-2010 01:02

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Albatros ( 207577)
Δήλωση στον Τειρεσία γίνεται με έντυπο σε οιαδήποτε Τράπεζα, κάρτες επανεκδίδονται με άλλους αριθμούς οπότε ενημερώνεις κ όπου είχες πάγιες εντολές,αν βρεθεί το τσαντάκι πεταμένο(το δικό μου βρέθηκε) ίσως γλυτώσεις τη φασαρία των χαρτιών πλην ταυτότητας που αλλάζει υποχρεωτικά.
Θα το ξεχάσεις το συμβάν κάποτε αλλά να είσαι προσεκτικός στο μέλλον.
το Σικάγο φαντάζει χωριουδάκι σε σχέσει με τις πόλεις στην Ελλάδα έτσι όπως καταντήσαμε...
:hmmm:Νεύρα

Πες το ψέμματα ρε Νικόλα... :hmmm::hmmm:

Arkas 07-09-2010 10:54

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
Καλό τρέξιμο Στέλιο!

MARK 07-09-2010 11:30

Απάντηση: Μου κλεψαν το τσαντακι μου
 
Αλήτες...............ΝεύραΝεύραΝεύρα


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:36.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!