GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=12761)

γιαγια αρκουδα 19-07-2010 10:01

Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
Στις δύσκολες μέρες που βιώνουμε, πολλοί κίνδυνοι καραδοκούν για τις περιουσίες μας. Άλλοι είναι ορατοί και υπάρχει δυνατότητα έγκαιρης άμυνας. Άλλοι όμως είναι αόρατοι και μπορούν να καταστρέψουν ότι έχουμε δημιουργήσει. Ένας από τους κινδύνους αυτούς είναι και η Φωτιά.
Επειδή κανένας δεν θα ήθελε την περιουσία του με ανοικτή ημερομηνία λήξεως, η επιχείρηση μας είναι σε θέση να προσφέρει τα κατάλληλα μέσα (πυροσβεστήρες & συστήματα πυρασφάλειας), έτσι ώστε να έχουμε έτοιμοι την άμυνα μας για αυτόν τον κίνδυνο. Με την γνώση και εμπειρία μας στον χώρο μπορούμε να προσφέρουμε την εκπαίδευση πάνω σε αυτά τα μέσα και να υποδείξουμε το πώς μπορείτε να προστατεύσετε την περιουσίας σας.
Με ένα απλό τηλεφώνημα σας, ένας έμπειρος τεχνικός μας, θα βρεθεί στον χώρο σας, για να παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις για την περίπτωση σας. Το πλήθος των πελατών μας, έχει απαλλαγεί από το άγχος αυτού του κινδύνου.





Αγαπητοί φίλοι σε ανταπόδοση της εκτίμησης προς εμάς
η επιχείρηση μας προσφέρει στα μέλη του GS forum

έκπτωση 30% σε όλα τα είδη μας και 20 % στην εργασία

συντήρησης- αναγόμωσης πυροσβεστήρων ,
τα προϊόντα μας μπορείτε να τα δείτε στο . WWW.FIRE-EXPERT.GR

VARAKO 20-07-2010 08:45

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
Ωραίος ο φίλος!

ntinopoulos 20-07-2010 09:02

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
;););)
ευχαριστουμε!

GEO_K 20-07-2010 09:02

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
:sm8:

Arkas 20-07-2010 13:26

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
Σε ευχαριστούμε Γιώργο!
Είμαι βέβαιος πως τα μέλη μας θα ανταποκριθούν
στην προσφορά σου!

Μακάρι να βρεθούν και άλλοι να σε μιμηθούν!;)

Samior 20-07-2010 14:48

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
Έχει γραφτεί και αλλού στο φόρουμ, αν δηλαδή τα μέλη κάνουν καλύτερες τιμές γιατί να μην τους προτιμάμε;;;;Μετά τον Αύγουστο (λόγω διακοπών) εγώ θα σε επισκεφτώ Γιώργο.:D

gandreas 20-07-2010 19:59

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
:sm5:

Από περιέργεια και χωρίς παρεξήγηση αν έρθω στο μαγαζί και δεν πω ότι είμαι του φόρουμ και αφού σε ζαλίσω πόση έκπτωση θα πετύχω? Θέλω να πω, πως είναι πραγματική έκπτωση για εμάς ή γίνετε παντού!!! :hmmm:
Εγώ προσωπικά θα σε καλέσω μια και είμαι διαχειριστής και δεν έχω αναγομώσει τους πυροσβεστήρες της πολυκατοικίας 2 χρόνια τουλάχιστον:mad:. Θέλω να ενισχύσω φίλους από το φόρουμ και είναι ευκαιρία να γνωριστούμε και από κοντά;).

γιαγια αρκουδα 21-07-2010 17:55

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
πχ 6 kg σκονης συντηριση 10 ευρω + φπα εκτος φορουμ
απο φορουμ 8 + φπα
και διαβασε αυτο πριν πεις οτιδιποτε
Fire Expert - Πυροσβεστήρες - Ενημερωθείτε για τους πυροσβεστήρες
μην σε παραμιθιαζουν οι μαγκες της αγωρας....
οταν το ανεβασα πιγαν να με φανε γιατι ο ενημερομενος πελατης ειναι κακος πελατης γιατι δεν μπορουμε να του τα αρπαξουμε στεγνα....
οταν φωναζα για το δακτυλιδη γιατι εγω το εβαζα απο οταν ανοιξα με κοροιδευανε γιατι για να μπη πρεπει να ανοιξη ο πυροσβεστηρας και μου ελεγαν οτι θα κλισο γιατι ημουν ακριβος. γιατι αυτοι απλα αλαζαν αυτοκολιτο συντηρισης. οταν εγηνε νομος φανικαν ποιοι ηταν οι απατεωνες γιατι με 2 και 3 ευρω που επερναν πριν δεν μπορουσαν να βαλουν και δαχτιλιδη.
την ημερα 2 ατομα φτιαχνουν αν ειναι καλοι εως 50 κοματισ στο 8ωρο πως αλλοι εβγαζαν 350-400 κοματια την ημερα μονοι τους? και ποσες καταγκελειες ειχε το υπουργειο αναπτηξης οτι περναν απο την μια πολυκατικοια τουσ πυροσβεστηρες και στο φορτηγο αλαζαν αυτοκολιτα και τουσ πηγεναν στην επομενη σαν << αναγωμομενους?>> γιαυτο κλινουν ο ενας πισο απο τον αλλον απο τα προστημα που τρωνε. βεβαια καλο αυτο γιατι ανεβενη η δουλια μου:sm7:

gandreas 21-07-2010 18:25

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
Καλό θα ήταν να βάλεις και τηλ. στο προφίλ σου:o,
αν θές πάρε με να κανονίσουμε ραντεβού;)

MARK 21-07-2010 18:48

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!!
 
:sm5:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:30.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!