GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι? (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=24032)

gandreas 28-09-2011 17:29

Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
Πέρυσι αγόρασα από τους γονείς φίλου του φόρουμ αλλά έχασα το τηλέφωνο. Θυμάται κάποιος ποιος είναι?:hmmm:
Αν δεν κάνω λάθος ο φίλος είναι από Χαλκίδα και ίσως να τον έλεγαν Βασίλης. Η μάντρα με τα ξύλα ήταν στην Λαυρίου προς Κουβαρά και η τιμή που είχε για το φόρουμ ήταν δελεαστικότατη;):).

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 28-09-2011 17:31

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
Ο Πάνος (ace_gln) ... ;)

gandreas 28-09-2011 18:24

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
ευχαριστω Νίκο;)

moby_gr 28-09-2011 20:30

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 476445)
Ο Πάνος (ace_gln) ... ;)

:sm8:

Δοκιμασμένα!!!

siraxanz 28-09-2011 20:40

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
ετσι να αλληλουποστηριζόμαστε;)

ckk 28-09-2011 23:13

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gandreas ( 476441)
Πέρυσι αγόρασα από τους γονείς φίλου του φόρουμ αλλά έχασα το τηλέφωνο. Θυμάται κάποιος ποιος είναι?:hmmm:
Αν δεν κάνω λάθος ο φίλος είναι από Χαλκίδα και ίσως να τον έλεγαν Βασίλης. Η μάντρα με τα ξύλα ήταν στην Λαυρίου προς Κουβαρά και η τιμή που είχε για το φόρουμ ήταν δελεαστικότατη;):).


Πόσο ήταν - είναι?

gandreas 28-09-2011 23:51

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ckk ( 476665)
Πόσο ήταν - είναι?


αύριο θα πάρω και θα σου πω.
πριν ένα χρόνο ήταν 130/τόνος το πεύκο 150-170 τα 'αλλα(επιφυλάσσομαι)


λογικά θα πάρει φέτος λίγο παραπάνω:rolleyes:

gepol 03-10-2011 14:33

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
Εμαθες τελικά?, με ενδιαφέρει και μένα....

ace_gln 03-10-2011 14:53

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
γεια σας φιλοι συμφορουμιτες , οι γονεις μου εμπορευονται σε τιμες χονδρικης πευκο. η φετινη τιμη ειναι 140/τονο και 170 / τονο για τα υπολοιπα (ελια , δρυ , οξυα κτλ )
αν χρειαστειτε οτιδηποτε , το νουμερο μου ειναι στο προφιλ μου. Η γνωμη μου ειναι να τα προμηθευτειτε πριν αρχισουν οι βροχουλες ... γιατι ναι μεν ειναι στεγασμενα , αλλα το stock δεν αρκει και αυτα θα εξαφανιστουν και θα ερχονται διαρκως νεα φορτια , τα οποια δεν θα ειναι τελειως στεγνα .

ckk 03-10-2011 15:35

Απάντηση: Ποιος πουλάει ξύλα για τζάκι?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ace_gln ( 480783)
γεια σας φιλοι συμφορουμιτες , οι γονεις μου εμπορευονται σε τιμες χονδρικης πευκο. η φετινη τιμη ειναι 140/τονο και 170 / τονο για τα υπολοιπα (ελια , δρυ , οξυα κτλ )
αν χρειαστειτε οτιδηποτε , το νουμερο μου ειναι στο προφιλ μου. Η γνωμη μου ειναι να τα προμηθευτειτε πριν αρχισουν οι βροχουλες ... γιατι ναι μεν ειναι στεγασμενα , αλλα το stock δεν αρκει και αυτα θα εξαφανιστουν και θα ερχονται διαρκως νεα φορτια , τα οποια δεν θα ειναι τελειως στεγνα .



Ευχαριστούμε για την απάντησή σου, που σε τιμά κιόλας. Αλλά και λίγο βρεγμένα να είναι, βγάζουν πιο πολλή μυρωδάτη κάπνα και κάνουν το σπίτι και μυρίζει… λλλουκούμι. :)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:14.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!