View Single Post
  #484  
Παλιό 30-10-2010, 17:00
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

[quote=giclas;239667]
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα νομίζω πως για αυτό το λόγο, οι Τούρκοι βάζουν και στις τουαλέτες ακόμη!!!!!!!


μπορη να το ειπες για αστειο ομος την ειδα στη τουαλετα βενζηναδικου κοντα στη Καραμανια

ασε που που σε οπιο μεγαλο εργο γηνεται βαζου κε ενα κονταρη 30 με 40 μετρα υψος με μια σημεα 8χ15 μετρα κε βαλε

ολα αυτα τα κανου για να εχου τα τουρκακια μονιασμενα μεταξητους διοτι ηπαρχου παρα πολλες φιλες να τις πο ερεσης που αμα μαλλοσου μεταξητους αστα να παναι !!!!!!!!

το πιο ωρεο ομος ειναι που δικεολογου το γεγονος οτι δεν ομηλου αλλη γλοσα διοτι ηταν,ειναι αυτοκρατορια
Φίλε μου δεν το είπα για αστείο!!!!!
Ήμουν πάλι πριν μια εβδομάδα στην γείτονα και το μάτι μου είναι ακόμη πηγμένο από τα φλάμπουρα κάθε είδους και μεγέθους, από βουνοπλαγιές μέχρι χαρτοπετσέτες.
Ακριβώς επειδή το πολιτισμικό επίπεδο είναι χαμηλό και πρέπει να μείνει χαμηλό για να κουμαντάρονται εύκολα, γι αυτό και όλα αυτά τα εθνικοθρησκευτικά. Παμπάλαια συνταγή. Κρίμα που έχει εξασθενήσει η εφαρμογή της στην χώρα μας. Θα μπορούσαμε και μεις να έχουμε παραμείνει το ίδιο ζώα.
Reply With Quote