View Single Post
  #17  
Παλιό 03-11-2010, 12:53
xurxes Ο/Η xurxes βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 4,060
Προεπιλογή Απάντηση: BMW System6...με εσωτερικό μπεκ ποτίσματος!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάποτε έκαναν παράπονα σε έναν επιπλά ότι έσπασαν οι καρέκλες, που είχαν αγοράσει… και εκείνος τους απάντησε: Μήπως κάτσατε επάνω?
Έτσι και σεις ρε παιδιά, μήπως το φορέσατε στην… βροχή? Και τολμήσατε να ανοίξετε τις ζελατίνες και να τις ξανακλείσετε? Και μήπως ήσασταν και τόσο ανόητοι, που ταξιδεύατε με ανοιχτούς τους αεραγωγούς ή και τις ίδιες τις ζελατίνες? Και ανόητοι Έλληνες σαν δίνουμε κράνη με injection και εσείς...
Σε ανάλογο περιστατικό, με θαλασσινό GPS Garmin, που θάμπωνε με το έπεφτε λίγο νερό επάνω (το έπαιρνα και γω στην θάλασσα, άκου θράσος), μου είπαν από την αντιπροσωπεία ότι δεν μπορούσαν να το δοκιμάσουν γιατί δεν πάνε θάλασσα. Τότε εγώ τους πρότεινα να ρίξουν λίγο νερό βρύσης και να το αφήσουν στον ήλιο. Βρέθηκε λοιπόν το νερό βρέθηκε και ο ήλιος και έκαναν την δοκιμή. Όντως το διεπίστωσαν. Επίσης είπαν θα μου έδιναν ένα άλλο, αλλά όλα που δοκίμασαν το παρουσίαζαν.
Έκαναν mail στην μαμά, από όπου τους απάντησαν ότι θα… απαντήσουν. Μετά από μεγάλες πιέσεις και στην Ελλάδα αλλά και στην μαμά με mails, απάντησαν μετά από 4 μήνες και ενώ το καλοκαίρι… τελείωνε, ότι δεν έχει παρουσιαστεί κανένα πρόβλημα σε άλλο μηχάνημα. Και βέβαια δεν το αντικαθιστούν.
€1,200 έκανε…Πήγα στο ΙΝΚΑ και καθάρισε το πρόβλημα.
άγγλοι - αμερικάνοι αποικιοκράτες στο Ελλαδιστάν. γιατί το κράτος... δουλεύει κύριοι

σωστος ο ckk....εκεί θα καταλήξουμε!!!

Reply With Quote